S.A.M.M.S.                                     SWIMCLUB AND MEET MANAGEMENT SYSTEM                                   SERIAL # 1057
                                              S.T.  L A W R E N C E  S W I M  T E A M
MEET SANCTION NUMBER PC04CB01                         11/03/01  THRU  11/03/01          SHORT COURSE
                                                F I N A L   M E E T   R E S U L T S
=============================================================================================================================
   EVENT    3                                   FEMALE   8&UN    50 FREE                                     EVENT    3
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
ACEVEDO, AMBER L       8 PC SILICON VALLEY AQU      40.25
CHOCK, MARGAUX E       8 PC SILICON VALLEY AQU      41.36
OOSTERHOUSE, HALEY     7 PC WEST VALLEY SWIM C      41.74
MOUSLEY, MORGAN        7 PC WEST VALLEY SWIM C      41.86
KRAMER, NICOLE         8 PC GILROY GATORS SWIM      42.84
LASS, KELLIANN         8 PC GILROY GATORS SWIM      43.08
SIMMONS, KELLY         7 PC AGCC OSPREY             43.61
DAVIS, PAIGE           8 PC WEST VALLEY SWIM C      43.75
SCHAEFFER, CARLY       8 PC BARRACUDA AQUATICS      44.14
HAVERCROFT, CHLOE      7 PC WEST VALLEY SWIM C      44.38
KOEHLER, DEVIN J       8 PC SILICON VALLEY AQU      44.63
VEZEAU, ANDREA         7 PC CABRILLO THRESHERS      45.20
DARLING, BRYNNE        8 PC MONTEREY BAY SWIM       46.55
PIERONI, MORGANNE      7 PC BARRACUDA AQUATICS      47.41
OTIS, KIMBERLY M       8 PC SILICON VALLEY AQU      47.53
SHIELDS, MICHELLE      8 PC GILROY GATORS SWIM      48.25
CORBISHLEY, BEKAH      7 PC SEASIDE AQUATIC CL      49.09
GALLANT, JULIANNA M    7 PC SILICON VALLEY AQU      49.48
NUBLE, ALEXXA D        8 PC SILICON VALLEY AQU      49.56
RODRIGUEZ, CATALINA    8 PC SAINT LAWRENCE SWI      49.94
BEETAJIAN, VENUS       7 PC SILICON VALLEY AQU      50.01
LEUNG, KAITLIN         6 PC FOG CITY HAMMERHEA      51.02
DANIELSON, TEDDY       8 PC CABRILLO THRESHERS      51.04
CARVALHO, MEGHAN       8 PC GILROY GATORS SWIM      52.20
AUDISKY, HEATHER A     8 PC SILICON VALLEY AQU      52.24
REINEKING, LAUREN      7 PC SALINAS VALLEY AQU      52.68
COLIJN, HANNAH         6 PC SALINAS VALLEY AQU      52.74
HOFFMAN, ABBY          7 PC SEASIDE AQUATIC CL      52.84
SHERRIN, SABRINA C     5 PC SILICON VALLEY AQU      53.81
GUELLA, KATIE          8 PC SAN BENITO AQUATIC      54.02
NOSAL, RACHEL A        7 PC SILICON VALLEY AQU      54.16
STANBURY, HEATHER      6 PC WEST VALLEY SWIM C      54.38
STANDROWICZ, ANYA      8 PC MONTEREY BAY SWIM       56.17
MONCRIETT, HARLEY      7 PC WEST VALLEY SWIM C      56.32
SAMSON, CHRISTINA M    5 PC SILICON VALLEY AQU      56.65
SUSAC, SAM             7 PC SANTA CRUZ COUNTY       56.77
GRIVA, REBECCA         8 PC SALINAS VALLEY AQU      58.05
BOWLSBY, ANNIE         8 PC MONTEREY BAY SWIM       58.23
HEEREMA, ANNEKE        6 PC WEST VALLEY SWIM C      58.28
HALL, JAMIE            7 PC AGCC OSPREY             58.82
EVANS, SAMANTHA H      6 PC SILICON VALLEY AQU    1:00.33
LAMPA, MORGAN          7 PC GILROY GATORS SWIM    1:00.96
SMALL, MORGAN          8 PC MONTEREY BAY SWIM     1:01.89
DROGEMULLER, JESSIE    8 PC SAN BENITO AQUATIC    1:01.95
DICKSON, ANNA          8 PC SAN BENITO AQUATIC    1:02.09
ACEVEDO, GENA J        6 PC SILICON VALLEY AQU    1:03.19
COLLETT, CHRISTINA     6 PC GILROY GATORS SWIM    1:04.18
SANGSTER, LAUREN       6 PC SAN JOSE AQUATICS     1:04.95
PIERONI, CIERRA        5 PC BARRACUDA AQUATICS    1:06.22
FABING, TAYLOR         6 PC SAN BENITO AQUATIC    1:06.59
LUCIUS, KATIE          8 PC SEASIDE AQUATIC CL    1:13.11
MALICK, BRITTNEY       6 PC GILROY GATORS SWIM    1:28.22
STUEWE, CAITLIN        5 PC BARRACUDA AQUATICS    1:28.91
BUCKLEY, JENNA L       8 PC WEST VALLEY SWIM C     DQUED
 S.A.M.M.S.                                     SWIMCLUB AND MEET MANAGEMENT SYSTEM                                   SERIAL # 1057
                                              S.T.  L A W R E N C E  S W I M  T E A M
MEET SANCTION NUMBER PC04CB01                         11/03/01  THRU  11/03/01          SHORT COURSE
                                                F I N A L   M E E T   R E S U L T S
=============================================================================================================================
   EVENT   11                                   FEMALE   8&UN    25 BACK                                     EVENT   11
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
POWERS, DANIELLE       7 PC BARRACUDA AQUATICS      23.68
STANDROWICZ, ANYA      8 PC MONTEREY BAY SWIM       23.89
ENDICOTT, MORGANNE     8 PC AGCC OSPREY             23.93
GALLANT, JULIANNA M    7 PC SILICON VALLEY AQU      23.99
ACEVEDO, AMBER L       8 PC SILICON VALLEY AQU      24.10
MOUSLEY, MORGAN        7 PC WEST VALLEY SWIM C      24.37
PETERSON, CHLOE        8 PC BARRACUDA AQUATICS      24.56
HOYT, KRISTEN          8 PC AGCC OSPREY             24.68
VEZEAU, ANDREA         7 PC CABRILLO THRESHERS      24.74
DARLING, BRYNNE        8 PC MONTEREY BAY SWIM       25.29
PIERONI, MORGANNE      7 PC BARRACUDA AQUATICS      25.44
BAUTISTA, ANNA         8 PC SEASIDE AQUATIC CL      25.47
DANIELSON, TEDDY       8 PC CABRILLO THRESHERS      25.54
DAVIS, PAIGE           8 PC WEST VALLEY SWIM C      25.58
KOEHLER, DEVIN J       8 PC SILICON VALLEY AQU      25.75
MONCRIETT, HARLEY      7 PC WEST VALLEY SWIM C      26.00
LEUNG, KAITLIN         6 PC FOG CITY HAMMERHEA      26.02
WOLFSMITH, LAUREN      8 PC GILROY GATORS SWIM      26.58
SIMMONS, KELLY         7 PC AGCC OSPREY             26.76
HAUSSERMANN, RENA      8 PC MONTEREY BAY SWIM       27.09
RODRIGUEZ, CATALINA    8 PC SAINT LAWRENCE SWI      27.23
SMALL, MORGAN          8 PC MONTEREY BAY SWIM       27.45
WELCH, CALLIE          7 PC SANTA CRUZ COUNTY       27.66
CARVALHO, MEGHAN       8 PC GILROY GATORS SWIM      27.84
NOSAL, RACHEL A        7 PC SILICON VALLEY AQU      27.93
MORAN, BO YAN          7 PC FOG CITY HAMMERHEA      28.22
GUELLA, KATIE          8 PC SAN BENITO AQUATIC      28.31
SHIELDS, MICHELLE      8 PC GILROY GATORS SWIM      28.33
BEETAJIAN, VENUS       7 PC SILICON VALLEY AQU      28.35
PATTON, CHLOE          7 PC SAN BENITO AQUATIC      28.44
BOWLSBY, ANNIE         8 PC MONTEREY BAY SWIM       29.56
EVANS, SAMANTHA H      6 PC SILICON VALLEY AQU      29.57
CORBISHLEY, BEKAH      7 PC SEASIDE AQUATIC CL      29.85
DICKSON, ANNA          8 PC SAN BENITO AQUATIC      29.92
LAMPA, MORGAN          7 PC GILROY GATORS SWIM      30.02
REINEKING, LAUREN      7 PC SALINAS VALLEY AQU      30.17
AUDISKY, HEATHER A     8 PC SILICON VALLEY AQU      30.50
ACEVEDO, GENA J        6 PC SILICON VALLEY AQU      30.64
SANGSTER, LAUREN       6 PC SAN JOSE AQUATICS       30.76
HAMBLEY, CARLI         6 PC BARRACUDA AQUATICS      31.30
GRIVA, REBECCA         8 PC SALINAS VALLEY AQU      31.35
DIETRICH, ABBIE        7 PC SAN BENITO AQUATIC      31.48
PIERONI, CIERRA        5 PC BARRACUDA AQUATICS      31.82
HALL, JAMIE            7 PC AGCC OSPREY             32.54
STANBURY, HEATHER      6 PC WEST VALLEY SWIM C      32.72
HEEREMA, ANNEKE        6 PC WEST VALLEY SWIM C      33.11
SENDEJAS, MARISSA B    6 PC SILICON VALLEY AQU      33.85
HOFFMAN, ABBY          7 PC SEASIDE AQUATIC CL      34.19
SUSAC, SAM             7 PC SANTA CRUZ COUNTY       34.30
LUCIUS, KATIE          8 PC SEASIDE AQUATIC CL      34.39
DROGEMULLER, JESSIE    8 PC SAN BENITO AQUATIC      34.46
COLIJN, HANNAH         6 PC SALINAS VALLEY AQU      34.52
SAMSON, CHRISTINA M    5 PC SILICON VALLEY AQU      35.16
ELKERTON, KIMBERLEY    7 PC GILROY GATORS SWIM      35.93
MALICK, BRITTNEY       6 PC GILROY GATORS SWIM      37.75
FABING, TAYLOR         6 PC SAN BENITO AQUATIC      41.65
STUEWE, CAITLIN        5 PC BARRACUDA AQUATICS      45.35
COLLETT, CHRISTINA     6 PC GILROY GATORS SWIM    NO SHOW
SHERRIN, SABRINA C     5 PC SILICON VALLEY AQU     DQUED
 S.A.M.M.S.                                     SWIMCLUB AND MEET MANAGEMENT SYSTEM                                   SERIAL # 1057
                                              S.T.  L A W R E N C E  S W I M  T E A M
MEET SANCTION NUMBER PC04CB01                         11/03/01  THRU  11/03/01          SHORT COURSE
                                                F I N A L   M E E T   R E S U L T S
=============================================================================================================================
   EVENT   27                                   FEMALE   8&UN    25 BREAST                                   EVENT   27
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
DANIELSON, TEDDY       8 PC CABRILLO THRESHERS      24.92
SHIELDS, MICHELLE      8 PC GILROY GATORS SWIM      24.95
HAUSSERMANN, RENA      8 PC MONTEREY BAY SWIM       25.20
PETERSON, CHLOE        8 PC BARRACUDA AQUATICS      25.49
VENTURA, STEPHANIE M   8 PC SEASIDE AQUATIC CL      25.49
SIMMONS, KELLY         7 PC AGCC OSPREY             25.87
OOSTERHOUSE, HALEY     7 PC WEST VALLEY SWIM C      25.93
KRAMER, NICOLE         8 PC GILROY GATORS SWIM      26.67
PIERONI, MORGANNE      7 PC BARRACUDA AQUATICS      27.05
MORAN, BO YAN          7 PC FOG CITY HAMMERHEA      27.25
DAVIS, PAIGE           8 PC WEST VALLEY SWIM C      27.27
SCHAEFFER, CARLY       8 PC BARRACUDA AQUATICS      27.54
HAVERCROFT, CHLOE      7 PC WEST VALLEY SWIM C      27.93
LASS, KELLIANN         8 PC GILROY GATORS SWIM      28.06
CHOCK, MARGAUX E       8 PC SILICON VALLEY AQU      28.87
DARLING, BRYNNE        8 PC MONTEREY BAY SWIM       29.94
DEAN, COURTNEY         7 PC AGCC OSPREY             29.94
BAUTISTA, ANNA         8 PC SEASIDE AQUATIC CL      31.10
NOSAL, RACHEL A        7 PC SILICON VALLEY AQU      31.19
RODRIGUEZ, CATALINA    8 PC SAINT LAWRENCE SWI      31.26
OTIS, KIMBERLY M       8 PC SILICON VALLEY AQU      31.63
HOFFMAN, ABBY          7 PC SEASIDE AQUATIC CL      32.25
GALLANT, JULIANNA M    7 PC SILICON VALLEY AQU      32.30
DICKSON, ANNA          8 PC SAN BENITO AQUATIC      32.36
HALL, JAMIE            7 PC AGCC OSPREY             32.43
LEUNG, KAITLIN         6 PC FOG CITY HAMMERHEA      32.48
EVANS, SAMANTHA H      6 PC SILICON VALLEY AQU      32.84
BOWLSBY, ANNIE         8 PC MONTEREY BAY SWIM       32.90
BEETAJIAN, VENUS       7 PC SILICON VALLEY AQU      33.20
HAMBLEY, CARLI         6 PC BARRACUDA AQUATICS      33.21
MOUSLEY, MORGAN        7 PC WEST VALLEY SWIM C      33.38
KOEHLER, DEVIN J       8 PC SILICON VALLEY AQU      34.07
COLIJN, HANNAH         6 PC SALINAS VALLEY AQU      34.80
REINEKING, LAUREN      7 PC SALINAS VALLEY AQU      35.36
HEEREMA, ANNEKE        6 PC WEST VALLEY SWIM C      35.78
LAMPA, MORGAN          7 PC GILROY GATORS SWIM      35.83
SAMSON, CHRISTINA M    5 PC SILICON VALLEY AQU      36.74
ACEVEDO, GENA J        6 PC SILICON VALLEY AQU      36.79
WELCH, CALLIE          7 PC SANTA CRUZ COUNTY       37.34
LUCIUS, KATIE          8 PC SEASIDE AQUATIC CL      37.39
GRIVA, REBECCA         8 PC SALINAS VALLEY AQU      39.73
STANBURY, HEATHER      6 PC WEST VALLEY SWIM C      40.05
FABING, TAYLOR         6 PC SAN BENITO AQUATIC      40.31
MONCRIETT, HARLEY      7 PC WEST VALLEY SWIM C      40.99
SUSAC, SAM             7 PC SANTA CRUZ COUNTY       43.31
SHERRIN, SABRINA C     5 PC SILICON VALLEY AQU      43.90
SENDEJAS, MARISSA B    6 PC SILICON VALLEY AQU      45.01
AUDISKY, HEATHER A     8 PC SILICON VALLEY AQU     DQUED
CORBISHLEY, BEKAH      7 PC SEASIDE AQUATIC CL     DQUED
NUBLE, ALEXXA D        8 PC SILICON VALLEY AQU     DQUED
SMALL, MORGAN          8 PC MONTEREY BAY SWIM      DQUED
WOLFSMITH, LAUREN      8 PC GILROY GATORS SWIM     DQUED
 S.A.M.M.S.                                     SWIMCLUB AND MEET MANAGEMENT SYSTEM                                   SERIAL # 1057
                                              S.T.  L A W R E N C E  S W I M  T E A M
MEET SANCTION NUMBER PC04CB01                         11/03/01  THRU  11/03/01          SHORT COURSE
                                                F I N A L   M E E T   R E S U L T S
=============================================================================================================================
   EVENT   35                                   FEMALE   8&UN    25 FLY                                      EVENT   35
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
ABBOTT, KATHERINE N    8 PC BARRACUDA AQUATICS      18.42
VENTURA, STEPHANIE M   8 PC SEASIDE AQUATIC CL      21.77
KRAMER, NICOLE         8 PC GILROY GATORS SWIM      22.15
VEZEAU, ANDREA         7 PC CABRILLO THRESHERS      22.48
ACEVEDO, AMBER L       8 PC SILICON VALLEY AQU      22.53
HAUSSERMANN, RENA      8 PC MONTEREY BAY SWIM       22.95
BAUTISTA, ANNA         8 PC SEASIDE AQUATIC CL      23.01
LASS, KELLIANN         8 PC GILROY GATORS SWIM      23.22
MOUSLEY, MORGAN        7 PC WEST VALLEY SWIM C      24.16
POWERS, DANIELLE       7 PC BARRACUDA AQUATICS      24.48
CHOCK, MARGAUX E       8 PC SILICON VALLEY AQU      24.77
HAVERCROFT, CHLOE      7 PC WEST VALLEY SWIM C      25.33
NUBLE, ALEXXA D        8 PC SILICON VALLEY AQU      25.77
CARVALHO, MEGHAN       8 PC GILROY GATORS SWIM      26.01
OTIS, KIMBERLY M       8 PC SILICON VALLEY AQU      26.11
MORAN, BO YAN          7 PC FOG CITY HAMMERHEA      26.16
DAVIS, PAIGE           8 PC WEST VALLEY SWIM C      26.46
DEAN, COURTNEY         7 PC AGCC OSPREY             26.87
HOYT, KRISTEN          8 PC AGCC OSPREY             27.16
BEETAJIAN, VENUS       7 PC SILICON VALLEY AQU      28.17
PETERSON, CHLOE        8 PC BARRACUDA AQUATICS      28.34
STANBURY, HEATHER      6 PC WEST VALLEY SWIM C      29.31
REINEKING, LAUREN      7 PC SALINAS VALLEY AQU      30.40
MONCRIETT, HARLEY      7 PC WEST VALLEY SWIM C      31.11
LAMPA, MORGAN          7 PC GILROY GATORS SWIM      31.53
NOSAL, RACHEL A        7 PC SILICON VALLEY AQU      31.95
HOFFMAN, ABBY          7 PC SEASIDE AQUATIC CL      33.99
CORBISHLEY, BEKAH      7 PC SEASIDE AQUATIC CL      35.63
HALL, JAMIE            7 PC AGCC OSPREY             37.22
GUELLA, KATIE          8 PC SAN BENITO AQUATIC      37.72
FABING, TAYLOR         6 PC SAN BENITO AQUATIC      37.77
SAMSON, CHRISTINA M    5 PC SILICON VALLEY AQU      37.97
COLIJN, HANNAH         6 PC SALINAS VALLEY AQU      38.12
DICKSON, ANNA          8 PC SAN BENITO AQUATIC      38.84
SENDEJAS, MARISSA B    6 PC SILICON VALLEY AQU      40.17
HAMBLEY, CARLI         6 PC BARRACUDA AQUATICS      42.88
PATTON, CHLOE          7 PC SAN BENITO AQUATIC      43.15
SHERRIN, SABRINA C     5 PC SILICON VALLEY AQU      44.15
STUEWE, CAITLIN        5 PC BARRACUDA AQUATICS      46.60
AUDISKY, HEATHER A     8 PC SILICON VALLEY AQU     DQUED
DIETRICH, ABBIE        7 PC SAN BENITO AQUATIC     DQUED
LEUNG, KAITLIN         6 PC FOG CITY HAMMERHEA     DQUED
RODRIGUEZ, CATALINA    8 PC SAINT LAWRENCE SWI     DQUED
SANGSTER, LAUREN       6 PC SAN JOSE AQUATICS      DQUED
WOLFSMITH, LAUREN      8 PC GILROY GATORS SWIM     DQUED
=============================================================================================================================
   EVENT   19                                   FEMALE   8&UN    100 I.M.                                    EVENT   19
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
ABBOTT, KATHERINE N    8 PC BARRACUDA AQUATICS    1:42.76
CHOCK, MARGAUX E       8 PC SILICON VALLEY AQU    1:50.68
POWERS, DANIELLE       7 PC BARRACUDA AQUATICS    1:51.87
VEZEAU, ANDREA         7 PC CABRILLO THRESHERS    1:52.26
LASS, KELLIANN         8 PC GILROY GATORS SWIM    1:53.24
KRAMER, NICOLE         8 PC GILROY GATORS SWIM    1:53.83
PIERONI, MORGANNE      7 PC BARRACUDA AQUATICS    1:54.86
 S.A.M.M.S.                                     SWIMCLUB AND MEET MANAGEMENT SYSTEM                                   SERIAL # 1057
                                              S.T.  L A W R E N C E  S W I M  T E A M
MEET SANCTION NUMBER PC04CB01                         11/03/01  THRU  11/03/01          SHORT COURSE
                                                F I N A L   M E E T   R E S U L T S
=============================================================================================================================
   EVENT   19                                   FEMALE   8&UN    100 I.M.                                    EVENT   19
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
ACEVEDO, AMBER L       8 PC SILICON VALLEY AQU    1:55.95
OTIS, KIMBERLY M       8 PC SILICON VALLEY AQU    1:56.39
SIMMONS, KELLY         7 PC AGCC OSPREY           1:57.48
DEAN, COURTNEY         7 PC AGCC OSPREY           1:57.70
HAUSSERMANN, RENA      8 PC MONTEREY BAY SWIM     1:58.96
SCHAEFFER, CARLY       8 PC BARRACUDA AQUATICS    2:00.06
BAUTISTA, ANNA         8 PC SEASIDE AQUATIC CL    2:02.44
DARLING, BRYNNE        8 PC MONTEREY BAY SWIM     2:05.40
HOYT, KRISTEN          8 PC AGCC OSPREY           2:05.67
CARVALHO, MEGHAN       8 PC GILROY GATORS SWIM    2:23.76
DANIELSON, TEDDY       8 PC CABRILLO THRESHERS     DQUED
HAVERCROFT, CHLOE      7 PC WEST VALLEY SWIM C     DQUED
KOEHLER, DEVIN J       8 PC SILICON VALLEY AQU     DQUED
=============================================================================================================================
   EVENT   43                                   FEMALE   8&UN    100 MIX F. R.                               EVENT   43
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
BARRACUDA, A           8 PC BARRACUDA AQUATICS    1:15.65
OSPREY AQUATICS, A     8 PC AGCC OSPREY           1:19.47
CABRILLO, A            8 PC CABRILLO THRESHERS    1:21.09
SILICON VALLEY, B      8 PC SILICON VALLEY AQU    1:28.72
SILICON VALLEY, C      8 PC SILICON VALLEY AQU    1:36.91
ST LAWRENCE, A         8 PC SAINT LAWRENCE SWI    1:40.40
SILICON VALLEY, D      8 PC SILICON VALLEY AQU    1:40.56
SAN BENITO, A          8 PC SAN BENITO AQUATIC    1:48.71
SEASIDE, A             8 PC SEASIDE AQUATIC CL    1:51.05
 S.A.M.M.S.                                     SWIMCLUB AND MEET MANAGEMENT SYSTEM                                   SERIAL # 1057
                                              S.T.  L A W R E N C E  S W I M  T E A M
MEET SANCTION NUMBER PC04CB01                         11/03/01  THRU  11/03/01          SHORT COURSE
                                                F I N A L   M E E T   R E S U L T S
=============================================================================================================================
   EVENT   21                                   FEMALE   10&UN   50 FREE                                     EVENT   21
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
JOSEPH, ANISA         10 PC MONTEREY BAY SWIM       35.50
AGUAYO, SAMANTHA       9 PC SALINAS VALLEY AQU      36.68
WRIGHT, SASKIA        10 PC CABRILLO THRESHERS      36.99
CONSTANTINE, KAT       9 PC WEST VALLEY SWIM C      37.27
LIU, ANISSA S         10 PC SILICON VALLEY AQU      37.30
ELWARD, COURTNEY      10 PC CABRILLO THRESHERS      37.31
MCBRIDE, ASHLEY       10 PC FREMONT AREA SWIM       37.84
CUTSHAW, BRI           9 PC SEASIDE AQUATIC CL      37.95
MCFARLANE, MARIDEE     9 PC MONTEREY BAY SWIM       37.99
LOK, JAMIE            10 PC SAINT LAWRENCE SWI      38.02
COLLETT, MAEGAN       10 PC GILROY GATORS SWIM      38.07
SANVILLE, RACHEL       9 PC SAINT LAWRENCE SWI      38.60
WONG, JERRINE          9 PC SAINT LAWRENCE SWI      39.35
HEEREMA, GABBY        10 PC WEST VALLEY SWIM C      39.57
LASS, MEGHAN          10 PC GILROY GATORS SWIM      39.89
WIGHT, JESSICA        10 PC SAINT LAWRENCE SWI      39.89
WELCH, ZOE            10 PC SANTA CRUZ COUNTY       40.75
GAGEN, GINETTE         9 PC SAINT LAWRENCE SWI      40.80
SHERIDAN, BECCA        9 PC AGCC OSPREY             40.82
PIRSON, ANAIS          9 PC SANTA CLARA SWIM C      40.95
DE LA CRUZ, ANDREA E   9 PC SILICON VALLEY AQU      41.06
PAOLINI, CATHRYN      10 PC WEST VALLEY SWIM C      41.53
MASCOLI, ANNA         10 PC AGCC OSPREY             41.54
VILLAREAL, EMILY       8 PC BARRACUDA AQUATICS      41.67
PHILLIPS, RACHEL       9 PC UNATTACHED PACIFIC      42.26
CONROY, ALESIA         9 PC AGCC OSPREY             43.18
KITE, KARA             9 PC SAN BENITO AQUATIC      43.81
HORTON, ABBEY         10 PC CABRILLO THRESHERS      44.23
ROBINSON, ANGELA       9 PC AGCC OSPREY             44.34
SCHAEFFER, MARCY      10 PC BARRACUDA AQUATICS      44.66
GRAHAM, SHELBY        10 PC SALINAS VALLEY AQU      44.67
ETHRIDGE, MADELINE J   9 PC SILICON VALLEY AQU      45.82
SILVA, PRISCILLA       9 PC SAINT LAWRENCE SWI      47.15
ENDICOTT, ALEXIS      10 PC AGCC OSPREY             47.50
RODRIGUEZ, SYLVIA     10 PC SAINT LAWRENCE SWI      47.62
WITTWER, JAMIE        10 PC CABRILLO THRESHERS      48.08
GARCIA, KAYLA          9 PC SALINAS VALLEY AQU      49.22
WYNNE, MELISSA         9 PC SALINAS VALLEY AQU      49.26
NOSAL, SARAH M         9 PC SILICON VALLEY AQU      51.38
RAINEY, KATE P         9 PC SILICON VALLEY AQU      53.97
FOOTE, LAUREN          9 PC AGCC OSPREY             55.89
KRAMM, LEXIE           9 PC SALINAS VALLEY AQU    1:12.83
=============================================================================================================================
   EVENT   37                                   FEMALE   10&UN   50 BREAST                                   EVENT   37
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
JOSEPH, ANISA         10 PC MONTEREY BAY SWIM       45.30
WRIGHT, SASKIA        10 PC CABRILLO THRESHERS      47.97
AGUAYO, SAMANTHA       9 PC SALINAS VALLEY AQU      50.45
HEEREMA, GABBY        10 PC WEST VALLEY SWIM C      50.61
WONG, JERRINE          9 PC SAINT LAWRENCE SWI      50.63
LIU, ANISSA S         10 PC SILICON VALLEY AQU      51.44
CONSTANTINE, KAT       9 PC WEST VALLEY SWIM C      51.54
LOK, JAMIE            10 PC SAINT LAWRENCE SWI      52.36
ETHRIDGE, MADELINE J   9 PC SILICON VALLEY AQU      52.56
PAOLINI, CATHRYN      10 PC WEST VALLEY SWIM C      52.69
 S.A.M.M.S.                                     SWIMCLUB AND MEET MANAGEMENT SYSTEM                                   SERIAL # 1057
                                              S.T.  L A W R E N C E  S W I M  T E A M
MEET SANCTION NUMBER PC04CB01                         11/03/01  THRU  11/03/01          SHORT COURSE
                                                F I N A L   M E E T   R E S U L T S
=============================================================================================================================
   EVENT   37                                   FEMALE   10&UN   50 BREAST                                   EVENT   37
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
ELWARD, COURTNEY      10 PC CABRILLO THRESHERS      53.10
MASCOLI, ANNA         10 PC AGCC OSPREY             53.34
LASS, MEGHAN          10 PC GILROY GATORS SWIM      55.13
GAGEN, GINETTE         9 PC SAINT LAWRENCE SWI      55.99
SCHAEFFER, MARCY      10 PC BARRACUDA AQUATICS      56.74
PHILLIPS, RACHEL       9 PC UNATTACHED PACIFIC      57.16
CUTSHAW, BRI           9 PC SEASIDE AQUATIC CL      57.23
PIRSON, ANAIS          9 PC SANTA CLARA SWIM C      57.46
WIGHT, JESSICA        10 PC SAINT LAWRENCE SWI      58.83
HORTON, ABBEY         10 PC CABRILLO THRESHERS      59.97
SANVILLE, RACHEL       9 PC SAINT LAWRENCE SWI    1:01.02
SENDEJAS, SARAH C     10 PC VALLEY SPLASH         1:01.18
DE LA CRUZ, ANDREA E   9 PC SILICON VALLEY AQU    1:02.47
RODRIGUEZ, SYLVIA     10 PC SAINT LAWRENCE SWI    1:03.05
KITE, KARA             9 PC SAN BENITO AQUATIC    1:06.93
NOSAL, SARAH M         9 PC SILICON VALLEY AQU    1:06.98
GRAHAM, SHELBY        10 PC SALINAS VALLEY AQU    1:06.99
SILVA, PRISCILLA       9 PC SAINT LAWRENCE SWI    1:07.71
WILLIAMS, TESSA M      9 PC SILICON VALLEY AQU    1:11.48
ROBINSON, ANGELA       9 PC AGCC OSPREY           1:16.80
WYNNE, MELISSA         9 PC SALINAS VALLEY AQU    1:18.18
ENDICOTT, ALEXIS      10 PC AGCC OSPREY            DQUED
FOOTE, LAUREN          9 PC AGCC OSPREY            DQUED
LUCIUS, KATIE          8 PC SEASIDE AQUATIC CL     DQUED
RAINEY, KATE P         9 PC SILICON VALLEY AQU     DQUED
WITTWER, JAMIE        10 PC CABRILLO THRESHERS     DQUED
=============================================================================================================================
   EVENT   13                                   FEMALE   10&UN   100 BREAST                                  EVENT   13
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
NGUYEN, MICHELLE      10 PC SAINT LAWRENCE SWI    1:42.58
AGUAYO, SAMANTHA       9 PC SALINAS VALLEY AQU    1:48.12
WONG, JERRINE          9 PC SAINT LAWRENCE SWI    1:49.73
CONSTANTINE, KAT       9 PC WEST VALLEY SWIM C    1:50.83
ETHRIDGE, MADELINE J   9 PC SILICON VALLEY AQU    1:52.83
LIU, ANISSA S         10 PC SILICON VALLEY AQU    1:53.42
PHILLIPS, RACHEL       9 PC UNATTACHED PACIFIC    1:56.01
PAOLINI, CATHRYN      10 PC WEST VALLEY SWIM C    1:56.38
WITTWER, JAMIE        10 PC CABRILLO THRESHERS    1:57.40
PETERSON, CHLOE        8 PC BARRACUDA AQUATICS    1:58.37
WELCH, ZOE            10 PC SANTA CRUZ COUNTY     1:59.14
SHERIDAN, BECCA        9 PC AGCC OSPREY           1:59.16
SENDEJAS, SARAH C     10 PC VALLEY SPLASH         2:12.15
GARCIA, KAYLA          9 PC SALINAS VALLEY AQU    2:15.39
RODRIGUEZ, SYLVIA     10 PC SAINT LAWRENCE SWI    2:18.76
NOSAL, SARAH M         9 PC SILICON VALLEY AQU    2:22.10
FOOTE, LAUREN          9 PC AGCC OSPREY            DQUED
GRAHAM, SHELBY        10 PC SALINAS VALLEY AQU     DQUED
RAINEY, KATE P         9 PC SILICON VALLEY AQU     DQUED
=============================================================================================================================
   EVENT    5                                   FEMALE   10&UN   50 FLY                                      EVENT    5
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
OOSTERHOUSE, LINDSAY   9 PC CAMPBELL WAVE MAKE      40.64
LOK, JAMIE            10 PC SAINT LAWRENCE SWI      42.19
COLLETT, MAEGAN       10 PC GILROY GATORS SWIM      42.67
 S.A.M.M.S.                                     SWIMCLUB AND MEET MANAGEMENT SYSTEM                                   SERIAL # 1057
                                              S.T.  L A W R E N C E  S W I M  T E A M
MEET SANCTION NUMBER PC04CB01                         11/03/01  THRU  11/03/01          SHORT COURSE
                                                F I N A L   M E E T   R E S U L T S
=============================================================================================================================
   EVENT    5                                   FEMALE   10&UN   50 FLY                                      EVENT    5
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
WRIGHT, SASKIA        10 PC CABRILLO THRESHERS      42.70
MCBRIDE, ASHLEY       10 PC FREMONT AREA SWIM       42.84
ABBOTT, KATHERINE N    8 PC BARRACUDA AQUATICS      43.23
ELWARD, COURTNEY      10 PC CABRILLO THRESHERS      43.42
PHILLIPS, REBEKAH     10 PC UNATTACHED PACIFIC      43.97
NGUYEN, MICHELLE      10 PC SAINT LAWRENCE SWI      44.43
SENDEJAS, SARAH C     10 PC VALLEY SPLASH           44.83
WIGHT, JESSICA        10 PC SAINT LAWRENCE SWI      46.25
CONSTANTINE, KAT       9 PC WEST VALLEY SWIM C      46.53
CUTSHAW, BRI           9 PC SEASIDE AQUATIC CL      47.49
AGUAYO, SAMANTHA       9 PC SALINAS VALLEY AQU      48.14
MASCOLI, ANNA         10 PC AGCC OSPREY             50.71
HEEREMA, GABBY        10 PC WEST VALLEY SWIM C      50.82
VILLAREAL, EMILY       8 PC BARRACUDA AQUATICS      51.59
SANVILLE, RACHEL       9 PC SAINT LAWRENCE SWI      52.16
LASS, MEGHAN          10 PC GILROY GATORS SWIM      52.98
DE LA CRUZ, ANDREA E   9 PC SILICON VALLEY AQU      52.99
SHERIDAN, BECCA        9 PC AGCC OSPREY             55.50
HORTON, ABBEY         10 PC CABRILLO THRESHERS      56.67
PIRSON, ANAIS          9 PC SANTA CLARA SWIM C      59.02
WELCH, ZOE            10 PC SANTA CRUZ COUNTY       59.29
ROBINSON, ANGELA       9 PC AGCC OSPREY             59.55
WYNNE, MELISSA         9 PC SALINAS VALLEY AQU    1:04.16
KITE, KARA             9 PC SAN BENITO AQUATIC    1:07.36
CONROY, ALESIA         9 PC AGCC OSPREY           1:09.67
GARCIA, KAYLA          9 PC SALINAS VALLEY AQU    1:11.08
NGUYEN, TRACEY T       9 PC SAINT LAWRENCE SWI    1:17.16
HAMBLEY, CARLI         6 PC BARRACUDA AQUATICS    1:29.38
GAGEN, GINETTE         9 PC SAINT LAWRENCE SWI     DQUED
=============================================================================================================================
   EVENT   29                                   FEMALE   10&UN   100 I.M.                                    EVENT   29
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
WRIGHT, SASKIA        10 PC CABRILLO THRESHERS    1:32.49
ELWARD, COURTNEY      10 PC CABRILLO THRESHERS    1:33.56
NGUYEN, MICHELLE      10 PC SAINT LAWRENCE SWI    1:35.66
WONG, JERRINE          9 PC SAINT LAWRENCE SWI    1:39.85
SENDEJAS, SARAH C     10 PC VALLEY SPLASH         1:40.30
HEEREMA, GABBY        10 PC WEST VALLEY SWIM C    1:41.33
MASCOLI, ANNA         10 PC AGCC OSPREY           1:43.04
GAGEN, GINETTE         9 PC SAINT LAWRENCE SWI    1:43.27
MCBRIDE, ASHLEY       10 PC FREMONT AREA SWIM     1:43.64
CUTSHAW, BRI           9 PC SEASIDE AQUATIC CL    1:44.87
COLLETT, MAEGAN       10 PC GILROY GATORS SWIM    1:45.24
WILLIAMS, TESSA M      9 PC SILICON VALLEY AQU    1:46.26
WIGHT, JESSICA        10 PC SAINT LAWRENCE SWI    1:46.87
SANVILLE, RACHEL       9 PC SAINT LAWRENCE SWI    1:47.22
PAOLINI, CATHRYN      10 PC WEST VALLEY SWIM C    1:48.14
SHERIDAN, BECCA        9 PC AGCC OSPREY           1:49.12
WELCH, ZOE            10 PC SANTA CRUZ COUNTY     1:49.45
ETHRIDGE, MADELINE J   9 PC SILICON VALLEY AQU    1:51.60
VILLAREAL, EMILY       8 PC BARRACUDA AQUATICS    1:52.26
LASS, MEGHAN          10 PC GILROY GATORS SWIM    1:52.42
HORTON, ABBEY         10 PC CABRILLO THRESHERS    1:52.64
PHILLIPS, RACHEL       9 PC UNATTACHED PACIFIC    1:54.05
SCHAEFFER, MARCY      10 PC BARRACUDA AQUATICS    1:58.93
SILVA, PRISCILLA       9 PC SAINT LAWRENCE SWI    2:10.63
GARCIA, KAYLA          9 PC SALINAS VALLEY AQU    2:10.69
ROBINSON, ANGELA       9 PC AGCC OSPREY           2:16.72
 S.A.M.M.S.                                     SWIMCLUB AND MEET MANAGEMENT SYSTEM                                   SERIAL # 1057
                                              S.T.  L A W R E N C E  S W I M  T E A M
MEET SANCTION NUMBER PC04CB01                         11/03/01  THRU  11/03/01          SHORT COURSE
                                                F I N A L   M E E T   R E S U L T S
=============================================================================================================================
   EVENT   29                                   FEMALE   10&UN   100 I.M.                                    EVENT   29
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
RAINEY, KATE P         9 PC SILICON VALLEY AQU    2:17.48
FOOTE, LAUREN          9 PC AGCC OSPREY            DQUED
GRAHAM, SHELBY        10 PC SALINAS VALLEY AQU     DQUED
JOSEPH, ANISA         10 PC MONTEREY BAY SWIM      DQUED
KITE, KARA             9 PC SAN BENITO AQUATIC     DQUED
LOK, JAMIE            10 PC SAINT LAWRENCE SWI     DQUED
MCFARLANE, MARIDEE     9 PC MONTEREY BAY SWIM      DQUED
PIRSON, ANAIS          9 PC SANTA CLARA SWIM C     DQUED
=============================================================================================================================
   EVENT   45                                   FEMALE   10&UN   200 MIX F. R.                               EVENT   45
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
ST LAWRENCE, A        10 PC SAINT LAWRENCE SWI    2:37.57
OSPREY AQUATICS, A    10 PC AGCC OSPREY           2:44.72
SILICON VALLEY, B     10 PC SILICON VALLEY AQU    2:45.34
SANTA CLARA, A        10 PC SANTA CLARA SWIM C    2:47.97
CABRILLO, B           10 PC CABRILLO THRESHERS    2:48.91
CABRILLO, A           10 PC CABRILLO THRESHERS    2:53.23
SILICON VALLEY, A     10 PC SILICON VALLEY AQU    2:59.84
SEASIDE, A            10 PC SEASIDE AQUATIC CL    3:09.19
BARRACUDA, A          10 PC BARRACUDA AQUATICS    3:17.65
SAN BENITO, A         10 PC SAN BENITO AQUATIC    3:18.11
OSPREY AQUATICS, B    10 PC AGCC OSPREY           3:26.79
 S.A.M.M.S.                                     SWIMCLUB AND MEET MANAGEMENT SYSTEM                                   SERIAL # 1057
                                              S.T.  L A W R E N C E  S W I M  T E A M
MEET SANCTION NUMBER PC04CB01                         11/03/01  THRU  11/03/01          SHORT COURSE
                                                F I N A L   M E E T   R E S U L T S
=============================================================================================================================
   EVENT   23                                   FEMALE   11-12   50 FREE                                     EVENT   23
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
GROVER, NICOLE        11 PC BARRACUDA AQUATICS      33.73
ALEMI, AREZU          12 PC SILICON VALLEY AQU      33.93
AMBROSINI, STIEL      12 PC SALINAS VALLEY AQU      34.07
BALLIN, DANIELLE      12 PC BARRACUDA AQUATICS      34.43
SATO, MIKI            11 PC CABRILLO THRESHERS      34.74
ZELLNER, ALEXANDRA    12 PC AGCC OSPREY             35.15
FISHER, KELSEY        12 PC AGCC OSPREY             35.54
GRIVA, NICHOLE        12 PC SALINAS VALLEY AQU      36.12
CUTSHAW, KAYLEIGH     11 PC SEASIDE AQUATIC CL      36.61
BETTENCOURT, BRITTANY 11 PC AGCC OSPREY             36.90
BERGEN, ABBIE         11 PC SANTA CRUZ COUNTY       37.19
HENRY, KENDRA         12 PC CABRILLO THRESHERS      37.34
MCBRIDE, SHANNON      12 PC FREMONT AREA SWIM       37.52
DIETRICH, MICHELLE    12 PC SAN BENITO AQUATIC      39.89
HAMMAKER, CLAIRE C    11 PC AGCC OSPREY             40.85
PETERS, BRITTANY      11 PC SANTA CLARA SWIM C      40.89
CONROY, ANA           12 PC AGCC OSPREY             42.11
PEDERSON, SAMANTHA    11 PC SEASIDE AQUATIC CL      42.56
MAROZICK, JASMINE     11 PC SAN BENITO AQUATIC      42.72
CRISTEA, SANDRA       12 PC SAINT LAWRENCE SWI      42.83
BELL, JORDAN          11 PC SALINAS VALLEY AQU      45.05
KELLY, AOIFE E        11 PC SAINT LAWRENCE SWI      47.11
MACIEL, JENNIFER M    11 PC AGCC OSPREY             48.77
GIZDICH, LINDSAY      12 PC SANTA CRUZ COUNTY       58.62
=============================================================================================================================
   EVENT    7                                   FEMALE   11-12   50 BACK                                     EVENT    7
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
PIERONI, BRIANNA      11 PC BARRACUDA AQUATICS      38.31
LORION, MARISA        12 PC AGCC OSPREY             38.75
AMBROSINI, STIEL      12 PC SALINAS VALLEY AQU      40.74
SATO, MIKI            11 PC CABRILLO THRESHERS      41.25
ALEMI, AREZU          12 PC SILICON VALLEY AQU      41.26
FENWICK, EMILY        11 PC AGCC OSPREY             42.33
COLIJN, PAIGE         11 PC SALINAS VALLEY AQU      42.64
BETTENCOURT, BRITTANY 11 PC AGCC OSPREY             42.70
BERGEN, ABBIE         11 PC SANTA CRUZ COUNTY       43.42
DIETRICH, MICHELLE    12 PC SAN BENITO AQUATIC      44.06
FISHER, KELSEY        12 PC AGCC OSPREY             45.97
PETERS, BRITTANY      11 PC SANTA CLARA SWIM C      49.33
HENRY, KENDRA         12 PC CABRILLO THRESHERS      50.59
PEDERSON, SAMANTHA    11 PC SEASIDE AQUATIC CL      51.02
MAROZICK, JASMINE     11 PC SAN BENITO AQUATIC      52.03
CONROY, ANA           12 PC AGCC OSPREY             53.70
KELLY, AOIFE E        11 PC SAINT LAWRENCE SWI      56.16
MACIEL, JENNIFER M    11 PC AGCC OSPREY           1:04.26
BELL, JORDAN          11 PC SALINAS VALLEY AQU    1:04.28
GIZDICH, LINDSAY      12 PC SANTA CRUZ COUNTY     1:04.76
HAMMAKER, CLAIRE C    11 PC AGCC OSPREY            DQUED
 S.A.M.M.S.                                     SWIMCLUB AND MEET MANAGEMENT SYSTEM                                   SERIAL # 1057
                                              S.T.  L A W R E N C E  S W I M  T E A M
MEET SANCTION NUMBER PC04CB01                         11/03/01  THRU  11/03/01          SHORT COURSE
                                                F I N A L   M E E T   R E S U L T S
=============================================================================================================================
   EVENT   39                                   FEMALE   11-12   50 BREAST                                   EVENT   39
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
PETERSON, CHELSEA     12 PC BARRACUDA AQUATICS      44.28
MCBRIDE, SHANNON      12 PC FREMONT AREA SWIM       44.46
LASS, KAITLYN         12 PC GILROY GATORS SWIM      45.09
ZELLNER, ALEXANDRA    12 PC AGCC OSPREY             45.68
CRISTEA, SANDRA       12 PC SAINT LAWRENCE SWI      46.58
AMBROSINI, STIEL      12 PC SALINAS VALLEY AQU      46.61
FENWICK, EMILY        11 PC AGCC OSPREY             46.63
LORION, MARISA        12 PC AGCC OSPREY             46.92
GRIVA, NICHOLE        12 PC SALINAS VALLEY AQU      47.20
FISHER, KELSEY        12 PC AGCC OSPREY             47.35
PIERONI, BRIANNA      11 PC BARRACUDA AQUATICS      48.18
GROVER, NICOLE        11 PC BARRACUDA AQUATICS      49.47
BALLIN, DANIELLE      12 PC BARRACUDA AQUATICS      50.42
CUTSHAW, KAYLEIGH     11 PC SEASIDE AQUATIC CL      52.61
PETERS, BRITTANY      11 PC SANTA CLARA SWIM C      53.12
MAROZICK, JASMINE     11 PC SAN BENITO AQUATIC      53.49
PEDERSON, SAMANTHA    11 PC SEASIDE AQUATIC CL      55.62
BELL, JORDAN          11 PC SALINAS VALLEY AQU      58.11
KELLY, AOIFE E        11 PC SAINT LAWRENCE SWI     DQUED
=============================================================================================================================
   EVENT   15                                   FEMALE   11-12   100 BREAST                                  EVENT   15
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
DEAN, JENNIFER        11 PC AGCC OSPREY           1:31.99
COLIJN, PAIGE         11 PC SALINAS VALLEY AQU    1:32.57
LASS, KAITLYN         12 PC GILROY GATORS SWIM    1:35.43
SHERIDAN, LAUREN      11 PC AGCC OSPREY           1:37.42
ZELLNER, ALEXANDRA    12 PC AGCC OSPREY           1:37.44
GRIVA, NICHOLE        12 PC SALINAS VALLEY AQU    1:38.78
FENWICK, EMILY        11 PC AGCC OSPREY           1:39.08
SATO, MIKI            11 PC CABRILLO THRESHERS    1:40.77
MCBRIDE, SHANNON      12 PC FREMONT AREA SWIM     1:41.03
PIERONI, BRIANNA      11 PC BARRACUDA AQUATICS    1:41.67
BERGEN, ABBIE         11 PC SANTA CRUZ COUNTY     1:42.15
GROVER, NICOLE        11 PC BARRACUDA AQUATICS    1:42.96
CRISTEA, SANDRA       12 PC SAINT LAWRENCE SWI    1:43.21
LORION, MARISA        12 PC AGCC OSPREY           1:45.68
FISHER, KELSEY        12 PC AGCC OSPREY           1:48.25
HENRY, KENDRA         12 PC CABRILLO THRESHERS    1:49.63
PETERS, BRITTANY      11 PC SANTA CLARA SWIM C    1:52.72
BETTENCOURT, BRITTANY 11 PC AGCC OSPREY           1:52.90
CONROY, ANA           12 PC AGCC OSPREY           1:57.00
PEDERSON, SAMANTHA    11 PC SEASIDE AQUATIC CL    1:58.36
BELL, JORDAN          11 PC SALINAS VALLEY AQU    2:06.74
CUTSHAW, KAYLEIGH     11 PC SEASIDE AQUATIC CL     DQUED
=============================================================================================================================
   EVENT   31                                   FEMALE   11-12   100 I.M.                                    EVENT   31
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
PETERSON, CHELSEA     12 PC BARRACUDA AQUATICS    1:20.52
PIERONI, BRIANNA      11 PC BARRACUDA AQUATICS    1:22.37
LORION, MARISA        12 PC AGCC OSPREY           1:24.62
FENWICK, EMILY        11 PC AGCC OSPREY           1:25.93
 S.A.M.M.S.                                     SWIMCLUB AND MEET MANAGEMENT SYSTEM                                   SERIAL # 1057
                                              S.T.  L A W R E N C E  S W I M  T E A M
MEET SANCTION NUMBER PC04CB01                         11/03/01  THRU  11/03/01          SHORT COURSE
                                                F I N A L   M E E T   R E S U L T S
=============================================================================================================================
   EVENT   31                                   FEMALE   11-12   100 I.M.                                    EVENT   31
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
COLIJN, PAIGE         11 PC SALINAS VALLEY AQU    1:26.00
SHERIDAN, LAUREN      11 PC AGCC OSPREY           1:26.22
SATO, MIKI            11 PC CABRILLO THRESHERS    1:27.62
ALEMI, AREZU          12 PC SILICON VALLEY AQU    1:30.08
AMBROSINI, STIEL      12 PC SALINAS VALLEY AQU    1:30.90
GROVER, NICOLE        11 PC BARRACUDA AQUATICS    1:33.00
GRIVA, NICHOLE        12 PC SALINAS VALLEY AQU    1:34.01
BALLIN, DANIELLE      12 PC BARRACUDA AQUATICS    1:35.98
ZELLNER, ALEXANDRA    12 PC AGCC OSPREY           1:36.07
CUTSHAW, KAYLEIGH     11 PC SEASIDE AQUATIC CL    1:38.42
HENRY, KENDRA         12 PC CABRILLO THRESHERS    1:40.39
DIETRICH, MICHELLE    12 PC SAN BENITO AQUATIC    1:40.42
MAROZICK, JASMINE     11 PC SAN BENITO AQUATIC    1:47.33
BETTENCOURT, BRITTANY 11 PC AGCC OSPREY            DQUED
HAMMAKER, CLAIRE C    11 PC AGCC OSPREY            DQUED
=============================================================================================================================
   EVENT   47                                   FEMALE   11-12   200 MIX F. R.                               EVENT   47
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
OSPREY AQUATICS, A    11 PC AGCC OSPREY           2:10.66
BARRACUDA, A          11 PC BARRACUDA AQUATICS    2:12.97
OSPREY AQUATICS, B    11 PC AGCC OSPREY           2:17.53
CABRILLO, A           11 PC CABRILLO THRESHERS    2:26.03
SAN BENITO, A         11 PC SAN BENITO AQUATIC    2:34.11
 S.A.M.M.S.                                     SWIMCLUB AND MEET MANAGEMENT SYSTEM                                   SERIAL # 1057
                                              S.T.  L A W R E N C E  S W I M  T E A M
MEET SANCTION NUMBER PC04CB01                         11/03/01  THRU  11/03/01          SHORT COURSE
                                                F I N A L   M E E T   R E S U L T S
=============================================================================================================================
   EVENT   17                                   FEMALE   13-18   50 FREE                                     EVENT   17
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
LO, MELISSA           16 PC FOG CITY HAMMERHEA      30.94
WITTWER, JUSTINE      14 PC CABRILLO THRESHERS      31.67
BEAL, MELISSA N       13 PC AGCC OSPREY             31.78
WOON, TIFFANY         15 PC FOG CITY HAMMERHEA      31.99
MILLER, JOHANNA       14 PC CABRILLO THRESHERS      32.17
OTOMO, EMILY          15 PC CABRILLO THRESHERS      32.29
ONETO, MEAGAN         15 PC CABRILLO THRESHERS      32.88
MUNRO, JUSTINE        13 PC SAINT LAWRENCE SWI      33.64
VEGA, CHRISTINA       14 PC SALINAS VALLEY AQU      33.94
SCHOTT, HOLLY         14 PC BARRACUDA AQUATICS      34.25
WRIGHT, NATASHA       13 PC CABRILLO THRESHERS      35.52
VENTURA, ULBBY        15 PC SEASIDE AQUATIC CL      39.83
MACIEL, AMANDA        13 PC AGCC OSPREY             39.93
LINDGREN, KATIE       14 PC SAN BENITO AQUATIC      40.87
GUELLA, MEGAN         13 PC SAN BENITO AQUATIC      42.25
=============================================================================================================================
   EVENT    1                                   FEMALE   13-18   200 FREE                                    EVENT    1
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
SHERIDAN, HEATHER     13 PC AGCC OSPREY           2:32.21
WITTWER, JUSTINE      14 PC CABRILLO THRESHERS    2:33.78
VEGA, CHRISTINA       14 PC SALINAS VALLEY AQU    2:44.52
LO, MELISSA           16 PC FOG CITY HAMMERHEA    2:45.06
RAMASWAMY, SWETHA     13 PC AGCC OSPREY           2:45.30
DI BONA, STEPHANIE    16 PC SEASIDE AQUATIC CL    2:49.25
WRIGHT, NATASHA       13 PC CABRILLO THRESHERS    2:49.73
WOON, TIFFANY         15 PC FOG CITY HAMMERHEA    2:54.12
=============================================================================================================================
   EVENT    9                                   FEMALE   13-18   100 BACK                                    EVENT    9
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
WITTWER, JUSTINE      14 PC CABRILLO THRESHERS    1:25.31
DI BONA, STEPHANIE    16 PC SEASIDE AQUATIC CL    1:25.52
SCHOTT, HOLLY         14 PC BARRACUDA AQUATICS    1:25.82
WRIGHT, NATASHA       13 PC CABRILLO THRESHERS    1:31.06
VEGA, CHRISTINA       14 PC SALINAS VALLEY AQU    1:32.22
RAMASWAMY, SWETHA     13 PC AGCC OSPREY           1:35.62
VENTURA, ULBBY        15 PC SEASIDE AQUATIC CL    2:03.72
MACIEL, AMANDA        13 PC AGCC OSPREY           2:14.27
BEAL, MELISSA N       13 PC AGCC OSPREY            DQUED
GUELLA, MEGAN         13 PC SAN BENITO AQUATIC     DQUED
LINDGREN, KATIE       14 PC SAN BENITO AQUATIC     DQUED
SHERIDAN, HEATHER     13 PC AGCC OSPREY            DQUED
=============================================================================================================================
   EVENT   25                                   FEMALE   13-18   100 FLY                                     EVENT   25
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
FENWICK, LIZ          13 PC AGCC OSPREY           1:20.16
BEAL, MELISSA N       13 PC AGCC OSPREY           1:22.69
SHERIDAN, HEATHER     13 PC AGCC OSPREY           1:30.00
 S.A.M.M.S.                                     SWIMCLUB AND MEET MANAGEMENT SYSTEM                                   SERIAL # 1057
                                              S.T.  L A W R E N C E  S W I M  T E A M
MEET SANCTION NUMBER PC04CB01                         11/03/01  THRU  11/03/01          SHORT COURSE
                                                F I N A L   M E E T   R E S U L T S
=============================================================================================================================
   EVENT   25                                   FEMALE   13-18   100 FLY                                     EVENT   25
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
LO, MELISSA           16 PC FOG CITY HAMMERHEA    1:32.91
MILLER, JOHANNA       14 PC CABRILLO THRESHERS    1:41.10
RAMASWAMY, SWETHA     13 PC AGCC OSPREY           1:44.70
=============================================================================================================================
   EVENT   33                                   FEMALE   13-18   200 I.M.                                    EVENT   33
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
FENWICK, LIZ          13 PC AGCC OSPREY           2:49.72
WITTWER, JUSTINE      14 PC CABRILLO THRESHERS    2:56.25
SHERIDAN, HEATHER     13 PC AGCC OSPREY           2:59.05
SCHOTT, HOLLY         14 PC BARRACUDA AQUATICS    3:00.83
BEAL, MELISSA N       13 PC AGCC OSPREY           3:05.96
VEGA, CHRISTINA       14 PC SALINAS VALLEY AQU    3:07.96
WRIGHT, NATASHA       13 PC CABRILLO THRESHERS    3:10.48
RAMASWAMY, SWETHA     13 PC AGCC OSPREY           3:24.19
GUELLA, MEGAN         13 PC SAN BENITO AQUATIC    3:33.59
MILLER, JOHANNA       14 PC CABRILLO THRESHERS     DQUED
=============================================================================================================================
   EVENT   41                                   FEMALE   13-18   200 MIX F. R.                               EVENT   41
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
OSPREY AQUATICS, A    13 PC AGCC OSPREY           2:06.52
CABRILLO, A           13 PC CABRILLO THRESHERS    2:11.12
SAN BENITO, A         13 PC SAN BENITO AQUATIC    2:19.97
 S.A.M.M.S.                                     SWIMCLUB AND MEET MANAGEMENT SYSTEM                                   SERIAL # 1057
                                              S.T.  L A W R E N C E  S W I M  T E A M
MEET SANCTION NUMBER PC04CB01                         11/03/01  THRU  11/03/01          SHORT COURSE
                                                F I N A L   M E E T   R E S U L T S
=============================================================================================================================
   EVENT    4                                    MALE    8&UN    50 FREE                                     EVENT    4
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
SHIELDS, MICHAEL       8 PC GILROY GATORS SWIM      41.47
DELANO, SAM            8 PC AGCC OSPREY             42.10
CHENEY, TREVOR         8 PC CABRILLO THRESHERS      43.30
LAWLER, KELTAN         6 PC SANTA CLARA SWIM C      43.33
GAMUROT, JEREMY        7 PC SILICON VALLEY AQU      43.95
HEEREMA, LUKE          8 PC WEST VALLEY SWIM C      46.66
EBRAHIMY, JONATHAN     8 PC CABRILLO THRESHERS      47.41
LEFEBVRE, RYAN         6 PC BARRACUDA AQUATICS      47.68
STEIN, THOMAS C        8 PC SILICON VALLEY AQU      47.68
BOOROOJIAN, JOSEPH     8 PC WEST VALLEY SWIM C      49.16
SHARBEL, IAN           8 PC MONTEREY BAY SWIM       49.98
KELLY, STEPHEN         8 PC SAINT LAWRENCE SWI      50.75
DE LA CRUZ, ALEX D     7 PC SILICON VALLEY AQU      51.75
MOCK, IAN              8 PC FOG CITY HAMMERHEA      51.89
WILLIAMS, CHRISTOPHER  8 PC WEST VALLEY SWIM C      54.29
HOFFMAN, SPENCER       6 PC SEASIDE AQUATIC CL      55.19
WILLIAMS, MICHAEL      6 PC WEST VALLEY SWIM C      55.56
LOK, JUSTIN            6 PC SAINT LAWRENCE SWI      56.88
GRAHAM, GARTH          7 PC SALINAS VALLEY AQU      56.99
MCDANIEL, ETHAN        8 PC SALINAS VALLEY AQU      57.31
GAGEN, ROBBIE K        8 PC SAINT LAWRENCE SWI      58.06
KNUTSON, KOOPER        7 PC GILROY GATORS SWIM      58.43
PRIBYL, BRIAN          8 PC GILROY GATORS SWIM    1:04.98
GROVER, DANIEL         7 PC BARRACUDA AQUATICS    1:08.46
JIMENEZ, TIMOTHY       7 PC SALINAS VALLEY AQU    1:10.20
MONTE, ZACHARY G       6 PC GILROY GATORS SWIM    1:11.92
GRIVA, PETER           5 PC SALINAS VALLEY AQU    1:13.14
HILLS, JACK R          8 PC AGCC OSPREY           1:18.29
=============================================================================================================================
   EVENT   12                                    MALE    8&UN    25 BACK                                     EVENT   12
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
LAWLER, KELTAN         6 PC SANTA CLARA SWIM C      24.87
WILLIAMS, CHRISTOPHER  8 PC WEST VALLEY SWIM C      25.55
LEFEBVRE, RYAN         6 PC BARRACUDA AQUATICS      25.75
DELANO, SAM            8 PC AGCC OSPREY             26.09
GAMUROT, JEREMY        7 PC SILICON VALLEY AQU      26.10
KELLY, STEPHEN         8 PC SAINT LAWRENCE SWI      26.34
MOCK, IAN              8 PC FOG CITY HAMMERHEA      26.46
MEDEIROS, NICK         8 PC AGCC OSPREY             26.64
SHARBEL, IAN           8 PC MONTEREY BAY SWIM       26.66
LOK, JUSTIN            6 PC SAINT LAWRENCE SWI      26.76
BOOROOJIAN, JOSEPH     8 PC WEST VALLEY SWIM C      26.80
VAIANA, ZACHARY        8 PC GILROY GATORS SWIM      26.97
WILLIAMS, MICHAEL      6 PC WEST VALLEY SWIM C      27.12
COLLETT, KYLE          7 PC GILROY GATORS SWIM      27.69
EBRAHIMY, JONATHAN     8 PC CABRILLO THRESHERS      27.74
MCDANIEL, ETHAN        8 PC SALINAS VALLEY AQU      28.30
KNUTSON, KOOPER        7 PC GILROY GATORS SWIM      28.95
ARAKI, BRADLEY         7 PC WEST VALLEY SWIM C      29.30
STEIN, THOMAS C        8 PC SILICON VALLEY AQU      29.75
HEEREMA, LUKE          8 PC WEST VALLEY SWIM C      30.29
GRAHAM, GARTH          7 PC SALINAS VALLEY AQU      31.10
HOFFMAN, SPENCER       6 PC SEASIDE AQUATIC CL      31.35
PRIBYL, BRIAN          8 PC GILROY GATORS SWIM      32.89
MONTE, ZACHARY G       6 PC GILROY GATORS SWIM      34.27
 S.A.M.M.S.                                     SWIMCLUB AND MEET MANAGEMENT SYSTEM                                   SERIAL # 1057
                                              S.T.  L A W R E N C E  S W I M  T E A M
MEET SANCTION NUMBER PC04CB01                         11/03/01  THRU  11/03/01          SHORT COURSE
                                                F I N A L   M E E T   R E S U L T S
=============================================================================================================================
   EVENT   12                                    MALE    8&UN    25 BACK                                     EVENT   12
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
JIMENEZ, TIMOTHY       7 PC SALINAS VALLEY AQU      35.86
SHARBEL, JASON         6 PC MONTEREY BAY SWIM       35.88
GAGEN, ROBBIE K        8 PC SAINT LAWRENCE SWI      40.91
GRIVA, PETER           5 PC SALINAS VALLEY AQU      46.08
GROVER, DANIEL         7 PC BARRACUDA AQUATICS      46.59
VAIANA, AUSTIN M       5 PC GILROY GATORS SWIM     DQUED
=============================================================================================================================
   EVENT   28                                    MALE    8&UN    25 BREAST                                   EVENT   28
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
PORTER, ANDREW         8 PC CABRILLO THRESHERS      23.51
STUEWE, CONNOR         8 PC BARRACUDA AQUATICS      24.93
EBRAHIMY, JONATHAN     8 PC CABRILLO THRESHERS      25.13
GAMUROT, JEREMY        7 PC SILICON VALLEY AQU      25.35
CHENEY, TREVOR         8 PC CABRILLO THRESHERS      26.19
LAWLER, KELTAN         6 PC SANTA CLARA SWIM C      27.10
DELANO, SAM            8 PC AGCC OSPREY             27.19
MOCK, IAN              8 PC FOG CITY HAMMERHEA      27.67
LEFEBVRE, RYAN         6 PC BARRACUDA AQUATICS      29.53
HILLS, JACK R          8 PC AGCC OSPREY             29.83
WILLIAMS, CHRISTOPHER  8 PC WEST VALLEY SWIM C      29.91
HOFFMAN, SPENCER       6 PC SEASIDE AQUATIC CL      30.19
VAIANA, ZACHARY        8 PC GILROY GATORS SWIM      30.70
COLLETT, KYLE          7 PC GILROY GATORS SWIM      31.14
KELLY, STEPHEN         8 PC SAINT LAWRENCE SWI      33.48
MEDEIROS, NICK         8 PC AGCC OSPREY             33.77
ARAKI, BRADLEY         7 PC WEST VALLEY SWIM C      34.25
DE LA CRUZ, ALEX D     7 PC SILICON VALLEY AQU      36.19
MCDANIEL, ETHAN        8 PC SALINAS VALLEY AQU      36.78
GROVER, DANIEL         7 PC BARRACUDA AQUATICS      38.50
GAGEN, ROBBIE K        8 PC SAINT LAWRENCE SWI      41.68
LOK, JUSTIN            6 PC SAINT LAWRENCE SWI      48.44
GRAHAM, GARTH          7 PC SALINAS VALLEY AQU     DQUED
HEEREMA, LUKE          8 PC WEST VALLEY SWIM C     DQUED
NUNAN, MICHAEL         7 PC SILICON VALLEY AQU    NO SHOW
PRIBYL, BRIAN          8 PC GILROY GATORS SWIM     DQUED
SHIELDS, MICHAEL       8 PC GILROY GATORS SWIM     DQUED
STEIN, THOMAS C        8 PC SILICON VALLEY AQU     DQUED
=============================================================================================================================
   EVENT   36                                    MALE    8&UN    25 FLY                                      EVENT   36
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
PORTER, ANDREW         8 PC CABRILLO THRESHERS      20.11
DELANO, SAM            8 PC AGCC OSPREY             24.53
VAIANA, ZACHARY        8 PC GILROY GATORS SWIM      25.48
EBRAHIMY, JONATHAN     8 PC CABRILLO THRESHERS      27.03
HEEREMA, LUKE          8 PC WEST VALLEY SWIM C      29.12
MEDEIROS, NICK         8 PC AGCC OSPREY             29.13
WILLIAMS, MICHAEL      6 PC WEST VALLEY SWIM C      30.12
HOFFMAN, SPENCER       6 PC SEASIDE AQUATIC CL      30.67
MCDANIEL, ETHAN        8 PC SALINAS VALLEY AQU      30.78
COLLETT, KYLE          7 PC GILROY GATORS SWIM      32.20
ARAKI, BRADLEY         7 PC WEST VALLEY SWIM C      33.94
DE LA CRUZ, ALEX D     7 PC SILICON VALLEY AQU      39.62
JIMENEZ, TIMOTHY       7 PC SALINAS VALLEY AQU    1:06.32
GAGEN, ROBBIE K        8 PC SAINT LAWRENCE SWI     DQUED
 S.A.M.M.S.                                     SWIMCLUB AND MEET MANAGEMENT SYSTEM                                   SERIAL # 1057
                                              S.T.  L A W R E N C E  S W I M  T E A M
MEET SANCTION NUMBER PC04CB01                         11/03/01  THRU  11/03/01          SHORT COURSE
                                                F I N A L   M E E T   R E S U L T S
=============================================================================================================================
   EVENT   36                                    MALE    8&UN    25 FLY                                      EVENT   36
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
KELLY, STEPHEN         8 PC SAINT LAWRENCE SWI     DQUED
=============================================================================================================================
   EVENT   20                                    MALE    8&UN    100 I.M.                                    EVENT   20
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
NUNAN, MICHAEL         7 PC SILICON VALLEY AQU    1:47.77
SHIELDS, MICHAEL       8 PC GILROY GATORS SWIM    1:55.24
LAWLER, KELTAN         6 PC SANTA CLARA SWIM C    1:56.38
GAMUROT, JEREMY        7 PC SILICON VALLEY AQU    2:01.11
WILLIAMS, CHRISTOPHER  8 PC WEST VALLEY SWIM C    2:12.81
WILLIAMS, MICHAEL      6 PC WEST VALLEY SWIM C    2:14.17
CHENEY, TREVOR         8 PC CABRILLO THRESHERS     DQUED
COLLETT, KYLE          7 PC GILROY GATORS SWIM     DQUED
LEFEBVRE, RYAN         6 PC BARRACUDA AQUATICS     DQUED
 S.A.M.M.S.                                     SWIMCLUB AND MEET MANAGEMENT SYSTEM                                   SERIAL # 1057
                                              S.T.  L A W R E N C E  S W I M  T E A M
MEET SANCTION NUMBER PC04CB01                         11/03/01  THRU  11/03/01          SHORT COURSE
                                                F I N A L   M E E T   R E S U L T S
=============================================================================================================================
   EVENT   22                                    MALE    10&UN   50 FREE                                     EVENT   22
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
BELETSKY, ALEX         9 PC SILICON VALLEY AQU      36.03
WOLFSMITH, LANCE      10 PC GILROY GATORS SWIM      36.55
MARIN, ELLIOTT         9 PC CABRILLO THRESHERS      36.66
BALLIN, MITCHELL      10 PC BARRACUDA AQUATICS      36.74
DROGEMULLER, BRANDON  10 PC SAN BENITO AQUATIC      37.49
AUSTIN, NOBLE D       10 PC SILICON VALLEY AQU      38.98
CLARK, DYLAN           8 PC WEST VALLEY SWIM C      39.20
MALICK, EDDIE          9 PC GILROY GATORS SWIM      39.61
DEAN, CHRIS           10 PC AGCC OSPREY             39.66
ELKERTON, PATRICK     10 PC GILROY GATORS SWIM      39.83
STUEWE, CONNOR         8 PC BARRACUDA AQUATICS      40.20
TERAOKA, IAN           9 PC SILICON VALLEY AQU      40.27
COLLINS, ALEX         10 PC WEST VALLEY SWIM C      40.63
BOMAN, JUSTIN T        9 PC SILICON VALLEY AQU      40.73
KIM, ANDREW            9 PC SILICON VALLEY AQU      41.64
ZELLNER, THOMAS        9 PC AGCC OSPREY             41.64
BREKKA, MARSHALL      10 PC CABRILLO THRESHERS      42.07
RYAN, GARRET           9 PC CABRILLO THRESHERS      42.31
GAMUROT, NICOLAS      10 PC SILICON VALLEY AQU      42.43
EBRAHIMY, NOAH         9 PC CABRILLO THRESHERS      42.91
FILICE, MIKE          10 PC GILROY GATORS SWIM      42.95
VEZEAU, JAKE           9 PC CABRILLO THRESHERS      42.97
GONG, BRIAN M         10 PC SILICON VALLEY AQU      43.05
HALL, KEVIN            9 PC AGCC OSPREY             45.55
MONTE, MAX             9 PC GILROY GATORS SWIM      46.28
CHIU, FELIX            9 PC WEST VALLEY SWIM C      46.32
ARAKI, BRANDON         9 PC WEST VALLEY SWIM C      46.37
PRIBYL, DAVID         10 PC GILROY GATORS SWIM      46.71
PLATT, ROBERT          9 PC MONTEREY BAY SWIM       47.48
MORRIS, J.D.           9 PC SALINAS VALLEY AQU      47.65
MASCOLI, NICK          9 PC AGCC OSPREY             49.15
MAROZICK, JOSH         9 PC SAN BENITO AQUATIC      49.71
MACIEL, RUBEN A       10 PC AGCC OSPREY             52.05
GARCIA, RICKY J        9 PC SAN BENITO AQUATIC    1:01.31
GUELLA, BRIAN          9 PC SAN BENITO AQUATIC    1:09.70
=============================================================================================================================
   EVENT   38                                    MALE    10&UN   50 BREAST                                   EVENT   38
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
BELETSKY, ALEX         9 PC SILICON VALLEY AQU      47.80
HOFSTETTER, KYLE      10 PC UNATTACHED PACIFIC      47.83
CLARK, DYLAN           8 PC WEST VALLEY SWIM C      48.41
WOLFSMITH, LANCE      10 PC GILROY GATORS SWIM      48.44
VEZEAU, JAKE           9 PC CABRILLO THRESHERS      49.77
MARIN, ELLIOTT         9 PC CABRILLO THRESHERS      50.60
AUSTIN, NOBLE D       10 PC SILICON VALLEY AQU      50.96
BALLIN, MITCHELL      10 PC BARRACUDA AQUATICS      51.39
STANBURY, TREVOR       9 PC WEST VALLEY SWIM C      51.39
GAMUROT, BRANDON C     8 PC SILICON VALLEY AQU      51.45
COLLINS, ALEX         10 PC WEST VALLEY SWIM C      52.65
GAMUROT, NICOLAS      10 PC SILICON VALLEY AQU      55.29
STUEWE, CONNOR         8 PC BARRACUDA AQUATICS      55.91
BREKKA, MARSHALL      10 PC CABRILLO THRESHERS      56.14
EBRAHIMY, NOAH         9 PC CABRILLO THRESHERS      57.41
PRIBYL, DAVID         10 PC GILROY GATORS SWIM      57.80
RYAN, GARRET           9 PC CABRILLO THRESHERS      57.90
 S.A.M.M.S.                                     SWIMCLUB AND MEET MANAGEMENT SYSTEM                                   SERIAL # 1057
                                              S.T.  L A W R E N C E  S W I M  T E A M
MEET SANCTION NUMBER PC04CB01                         11/03/01  THRU  11/03/01          SHORT COURSE
                                                F I N A L   M E E T   R E S U L T S
=============================================================================================================================
   EVENT   38                                    MALE    10&UN   50 BREAST                                   EVENT   38
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
MALICK, EDDIE          9 PC GILROY GATORS SWIM      57.97
MORRIS, J.D.           9 PC SALINAS VALLEY AQU      58.84
BOMAN, JUSTIN T        9 PC SILICON VALLEY AQU      59.15
ZELLNER, THOMAS        9 PC AGCC OSPREY           1:00.39
ARAKI, BRANDON         9 PC WEST VALLEY SWIM C    1:01.58
MAROZICK, JOSH         9 PC SAN BENITO AQUATIC    1:03.04
ELKERTON, PATRICK     10 PC GILROY GATORS SWIM    1:03.14
FILICE, MIKE          10 PC GILROY GATORS SWIM    1:08.39
GONG, BRIAN M         10 PC SILICON VALLEY AQU    NO SHOW
MACIEL, RUBEN A       10 PC AGCC OSPREY            DQUED
MASCOLI, NICK          9 PC AGCC OSPREY            DQUED
MONTE, MAX             9 PC GILROY GATORS SWIM     DQUED
=============================================================================================================================
   EVENT   14                                    MALE    10&UN   100 BREAST                                  EVENT   14
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
VEZEAU, JAKE           9 PC CABRILLO THRESHERS    1:44.73
HALL, KEVIN            9 PC AGCC OSPREY           1:44.76
BELETSKY, ALEX         9 PC SILICON VALLEY AQU    1:46.20
COLLINS, ALEX         10 PC WEST VALLEY SWIM C    1:46.31
AUSTIN, NOBLE D       10 PC SILICON VALLEY AQU    1:47.98
PORTER, ANDREW         8 PC CABRILLO THRESHERS    1:50.34
DROGEMULLER, BRANDON  10 PC SAN BENITO AQUATIC    1:50.43
BALLIN, MITCHELL      10 PC BARRACUDA AQUATICS    1:50.78
KIM, ANDREW            9 PC SILICON VALLEY AQU    1:52.80
STANBURY, TREVOR       9 PC WEST VALLEY SWIM C    1:52.95
GAMUROT, BRANDON C     8 PC SILICON VALLEY AQU    1:53.23
MALICK, EDDIE          9 PC GILROY GATORS SWIM    1:56.14
GAMUROT, NICOLAS      10 PC SILICON VALLEY AQU    1:57.78
MORRIS, J.D.           9 PC SALINAS VALLEY AQU    1:58.13
DEAN, CHRIS           10 PC AGCC OSPREY           1:59.20
TERAOKA, IAN           9 PC SILICON VALLEY AQU    2:02.35
ARAKI, BRANDON         9 PC WEST VALLEY SWIM C    2:10.04
ELKERTON, PATRICK     10 PC GILROY GATORS SWIM    2:14.87
ZELLNER, THOMAS        9 PC AGCC OSPREY           2:19.62
CHIU, FELIX            9 PC WEST VALLEY SWIM C    2:20.01
EBRAHIMY, NOAH         9 PC CABRILLO THRESHERS     DQUED
STANDROWICZ, ALEX      9 PC MONTEREY BAY SWIM      DQUED
=============================================================================================================================
   EVENT    6                                    MALE    10&UN   50 FLY                                      EVENT    6
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
HOFSTETTER, KYLE      10 PC UNATTACHED PACIFIC      41.50
STANBURY, TREVOR       9 PC WEST VALLEY SWIM C      42.44
GAMUROT, BRANDON C     8 PC SILICON VALLEY AQU      42.54
DROGEMULLER, BRANDON  10 PC SAN BENITO AQUATIC      43.29
PORTER, ANDREW         8 PC CABRILLO THRESHERS      43.62
STUEWE, CONNOR         8 PC BARRACUDA AQUATICS      44.76
WOLFSMITH, LANCE      10 PC GILROY GATORS SWIM      46.84
TERAOKA, IAN           9 PC SILICON VALLEY AQU      47.24
SHIELDS, PATRICK       9 PC GILROY GATORS SWIM      47.81
BELETSKY, ALEX         9 PC SILICON VALLEY AQU      48.54
MARIN, ELLIOTT         9 PC CABRILLO THRESHERS      48.55
KIM, ANDREW            9 PC SILICON VALLEY AQU      51.50
DEAN, CHRIS           10 PC AGCC OSPREY             53.25
ELKERTON, PATRICK     10 PC GILROY GATORS SWIM      53.78
 S.A.M.M.S.                                     SWIMCLUB AND MEET MANAGEMENT SYSTEM                                   SERIAL # 1057
                                              S.T.  L A W R E N C E  S W I M  T E A M
MEET SANCTION NUMBER PC04CB01                         11/03/01  THRU  11/03/01          SHORT COURSE
                                                F I N A L   M E E T   R E S U L T S
=============================================================================================================================
   EVENT    6                                    MALE    10&UN   50 FLY                                      EVENT    6
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
GONG, BRIAN M         10 PC SILICON VALLEY AQU    1:02.26
STANDROWICZ, ALEX      9 PC MONTEREY BAY SWIM     1:02.29
MASCOLI, NICK          9 PC AGCC OSPREY           1:03.13
CHIU, FELIX            9 PC WEST VALLEY SWIM C    1:04.34
MAROZICK, JOSH         9 PC SAN BENITO AQUATIC    1:05.18
CLARK, DYLAN           8 PC WEST VALLEY SWIM C     DQUED
GARCIA, RICKY J        9 PC SAN BENITO AQUATIC     DQUED
GUELLA, BRIAN          9 PC SAN BENITO AQUATIC     DQUED
HALL, KEVIN            9 PC AGCC OSPREY            DQUED
PLATT, ROBERT          9 PC MONTEREY BAY SWIM      DQUED
PRIBYL, DAVID         10 PC GILROY GATORS SWIM     DQUED
ZELLNER, THOMAS        9 PC AGCC OSPREY            DQUED
=============================================================================================================================
   EVENT   30                                    MALE    10&UN   100 I.M.                                    EVENT   30
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
HOFSTETTER, KYLE      10 PC UNATTACHED PACIFIC    1:28.17
WOLFSMITH, LANCE      10 PC GILROY GATORS SWIM    1:34.42
GAMUROT, BRANDON C     8 PC SILICON VALLEY AQU    1:35.75
CLARK, DYLAN           8 PC WEST VALLEY SWIM C    1:35.82
DROGEMULLER, BRANDON  10 PC SAN BENITO AQUATIC    1:36.81
MARIN, ELLIOTT         9 PC CABRILLO THRESHERS    1:37.05
BALLIN, MITCHELL      10 PC BARRACUDA AQUATICS    1:40.81
COLLINS, ALEX         10 PC WEST VALLEY SWIM C    1:42.26
GAMUROT, NICOLAS      10 PC SILICON VALLEY AQU    1:45.09
BOMAN, JUSTIN T        9 PC SILICON VALLEY AQU    1:47.55
VEZEAU, JAKE           9 PC CABRILLO THRESHERS    1:48.93
ELKERTON, PATRICK     10 PC GILROY GATORS SWIM    1:49.22
BREKKA, MARSHALL      10 PC CABRILLO THRESHERS    1:51.51
DEAN, CHRIS           10 PC AGCC OSPREY           1:52.85
CHIU, FELIX            9 PC WEST VALLEY SWIM C    1:55.05
EBRAHIMY, NOAH         9 PC CABRILLO THRESHERS    2:02.70
MORRIS, J.D.           9 PC SALINAS VALLEY AQU    2:06.07
GONG, BRIAN M         10 PC SILICON VALLEY AQU     DQUED
HALL, KEVIN            9 PC AGCC OSPREY            DQUED
MASCOLI, NICK          9 PC AGCC OSPREY            DQUED
PLATT, ROBERT          9 PC MONTEREY BAY SWIM      DQUED
 S.A.M.M.S.                                     SWIMCLUB AND MEET MANAGEMENT SYSTEM                                   SERIAL # 1057
                                              S.T.  L A W R E N C E  S W I M  T E A M
MEET SANCTION NUMBER PC04CB01                         11/03/01  THRU  11/03/01          SHORT COURSE
                                                F I N A L   M E E T   R E S U L T S
=============================================================================================================================
   EVENT   24                                    MALE    11-12   50 FREE                                     EVENT   24
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
CURTICE, BLANE        12 PC SAN BENITO AQUATIC      30.95
OKUN, SAM             12 PC AGCC OSPREY             32.50
REISS-GOLDBERG, MITCH 11 PC CABRILLO THRESHERS      33.48
WONG, ALVIN           12 PC WEST VALLEY SWIM C      33.55
YAM, JOHNNY           12 PC FOG CITY HAMMERHEA      33.65
MCGHEE, JACOB         12 PC GILROY GATORS SWIM      35.15
MARIN, ROMAN          11 PC CABRILLO THRESHERS      35.81
MCDANIEL, ZACH        12 PC SALINAS VALLEY AQU      36.74
TIRADO, TYLER         11 PC BARRACUDA AQUATICS      36.75
FANT, BRENDEN         11 PC SAINT LAWRENCE SWI      37.56
LIGHT, DANIAL N       11 PC WEST VALLEY SWIM C      39.77
NOBLE, NICK L         12 PC SILICON VALLEY AQU      40.09
DROGEMULLER, RYNE     12 PC SAN BENITO AQUATIC      40.30
HAMBLEY, RYAN M       12 PC BARRACUDA AQUATICS      40.74
DUNN, IAN             11 PC SANTA CRUZ COUNTY       41.16
ANDERSON, COLTON      12 PC SEASIDE AQUATIC CL      44.17
RODRIGUES, RUI A      12 PC SAINT LAWRENCE SWI      45.12
THORSRUD, DAVID L     11 PC SILICON VALLEY AQU      46.13
LUKATSKY, ANDREY      12 PC UNATTACHED PACIFIC      48.09
=============================================================================================================================
   EVENT    8                                    MALE    11-12   50 BACK                                     EVENT    8
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
OKUN, SAM             12 PC AGCC OSPREY             38.09
WONG, ALVIN           12 PC WEST VALLEY SWIM C      39.85
CURTICE, BLANE        12 PC SAN BENITO AQUATIC      39.91
LIU, AUGIE S          12 PC SALINAS VALLEY AQU      40.00
REISS-GOLDBERG, MITCH 11 PC CABRILLO THRESHERS      40.36
SIMMONS, BRET         12 PC AGCC OSPREY             40.68
SHIELDS, DANIEL       11 PC GILROY GATORS SWIM      41.57
YAM, JOHNNY           12 PC FOG CITY HAMMERHEA      42.58
MARIN, ROMAN          11 PC CABRILLO THRESHERS      42.86
FANT, BRENDEN         11 PC SAINT LAWRENCE SWI      44.02
MCGHEE, JACOB         12 PC GILROY GATORS SWIM      45.90
VU, CHRIS             12 PC SAINT LAWRENCE SWI      47.56
HAMBLEY, RYAN M       12 PC BARRACUDA AQUATICS      50.73
MCDANIEL, ZACH        12 PC SALINAS VALLEY AQU      53.98
ANDERSON, COLTON      12 PC SEASIDE AQUATIC CL      59.95
RODRIGUES, RUI A      12 PC SAINT LAWRENCE SWI    1:00.84
LUKATSKY, ANDREY      12 PC UNATTACHED PACIFIC    1:24.51
LIGHT, DANIAL N       11 PC WEST VALLEY SWIM C     DQUED
=============================================================================================================================
   EVENT   40                                    MALE    11-12   50 BREAST                                   EVENT   40
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
CURTICE, BLANE        12 PC SAN BENITO AQUATIC      41.89
LIU, AUGIE S          12 PC SALINAS VALLEY AQU      42.76
OKUN, SAM             12 PC AGCC OSPREY             45.01
SHIELDS, MATTHEW      12 PC GILROY GATORS SWIM      45.63
DROGEMULLER, RYNE     12 PC SAN BENITO AQUATIC      46.16
MARIN, ROMAN          11 PC CABRILLO THRESHERS      46.95
FANT, BRENDEN         11 PC SAINT LAWRENCE SWI      47.74
NOBLE, NICK L         12 PC SILICON VALLEY AQU      49.32
 S.A.M.M.S.                                     SWIMCLUB AND MEET MANAGEMENT SYSTEM                                   SERIAL # 1057
                                              S.T.  L A W R E N C E  S W I M  T E A M
MEET SANCTION NUMBER PC04CB01                         11/03/01  THRU  11/03/01          SHORT COURSE
                                                F I N A L   M E E T   R E S U L T S
=============================================================================================================================
   EVENT   40                                    MALE    11-12   50 BREAST                                   EVENT   40
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
MCGHEE, JACOB         12 PC GILROY GATORS SWIM      50.93
MCDANIEL, ZACH        12 PC SALINAS VALLEY AQU      51.37
ANDERSON, COLTON      12 PC SEASIDE AQUATIC CL      53.85
DUNN, IAN             11 PC SANTA CRUZ COUNTY       56.34
THORSRUD, DAVID L     11 PC SILICON VALLEY AQU      57.63
LUKATSKY, ANDREY      12 PC UNATTACHED PACIFIC    1:11.88
HAMBLEY, RYAN M       12 PC BARRACUDA AQUATICS     DQUED
LIGHT, DANIAL N       11 PC WEST VALLEY SWIM C     DQUED
RODRIGUES, RUI A      12 PC SAINT LAWRENCE SWI     DQUED
TIRADO, TYLER         11 PC BARRACUDA AQUATICS     DQUED
=============================================================================================================================
   EVENT   16                                    MALE    11-12   100 BREAST                                  EVENT   16
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
MOCK, RYAN            11 PC FOG CITY HAMMERHEA    1:31.65
YAM, JOHNNY           12 PC FOG CITY HAMMERHEA    1:33.24
MORRIS, ALEX          12 PC SALINAS VALLEY AQU    1:34.68
VU, CHRIS             12 PC SAINT LAWRENCE SWI    1:37.95
DROGEMULLER, RYNE     12 PC SAN BENITO AQUATIC    1:39.06
SHIELDS, DANIEL       11 PC GILROY GATORS SWIM    1:39.79
REISS-GOLDBERG, MITCH 11 PC CABRILLO THRESHERS    1:44.28
FANT, BRENDEN         11 PC SAINT LAWRENCE SWI    1:46.53
ANDERSON, COLTON      12 PC SEASIDE AQUATIC CL    1:58.45
MCGHEE, JACOB         12 PC GILROY GATORS SWIM    1:59.53
THORSRUD, DAVID L     11 PC SILICON VALLEY AQU    2:00.77
DUNN, IAN             11 PC SANTA CRUZ COUNTY      DQUED
LIGHT, DANIAL N       11 PC WEST VALLEY SWIM C     DQUED
LIU, AUGIE S          12 PC SALINAS VALLEY AQU     DQUED
NOBLE, NICK L         12 PC SILICON VALLEY AQU     DQUED
SHIELDS, MATTHEW      12 PC GILROY GATORS SWIM     DQUED
=============================================================================================================================
   EVENT   32                                    MALE    11-12   100 I.M.                                    EVENT   32
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
CURTICE, BLANE        12 PC SAN BENITO AQUATIC    1:21.15
SIMMONS, BRET         12 PC AGCC OSPREY           1:24.64
YAM, JOHNNY           12 PC FOG CITY HAMMERHEA    1:25.25
OKUN, SAM             12 PC AGCC OSPREY           1:27.30
SHIELDS, DANIEL       11 PC GILROY GATORS SWIM    1:28.14
REISS-GOLDBERG, MITCH 11 PC CABRILLO THRESHERS    1:31.59
MARIN, ROMAN          11 PC CABRILLO THRESHERS    1:31.78
TIRADO, TYLER         11 PC BARRACUDA AQUATICS    1:39.34
DROGEMULLER, RYNE     12 PC SAN BENITO AQUATIC    1:39.86
MCDANIEL, ZACH        12 PC SALINAS VALLEY AQU    1:46.37
DUNN, IAN             11 PC SANTA CRUZ COUNTY     1:55.49
 S.A.M.M.S.                                     SWIMCLUB AND MEET MANAGEMENT SYSTEM                                   SERIAL # 1057
                                              S.T.  L A W R E N C E  S W I M  T E A M
MEET SANCTION NUMBER PC04CB01                         11/03/01  THRU  11/03/01          SHORT COURSE
                                                F I N A L   M E E T   R E S U L T S
=============================================================================================================================
   EVENT   18                                    MALE    13-18   50 FREE                                     EVENT   18
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
FANT, DANNY           13 PC SANTA CLARA SWIM C      27.58
DIETRICH, BEN         14 PC SAN BENITO AQUATIC      29.10
YAM, ROBERT           13 PC FOG CITY HAMMERHEA      29.45
POWELL, TRISTAN       13 PC SAINT LAWRENCE SWI      29.63
WHITTAKER, SAM        13 PC GILROY GATORS SWIM      32.00
EBRAHIMY, ADAM        13 PC CABRILLO THRESHERS      32.30
KRATZER, LOGAN        14 PC SAN BENITO AQUATIC      33.98
KAUI, JUSTIN F        13 PC SILICON VALLEY AQU      35.06
DESJARDINS, KENNY     13 PC SEASIDE AQUATIC CL      38.73
EASTON, CHRIS         13 PC SAN BENITO AQUATIC      45.53
KRATZER, JARON        13 PC SAN BENITO AQUATIC      47.17
=============================================================================================================================
   EVENT    2                                    MALE    13-18   200 FREE                                    EVENT    2
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
FANT, DANNY           13 PC SANTA CLARA SWIM C    2:22.22
YAM, ROBERT           13 PC FOG CITY HAMMERHEA    2:24.10
POWELL, TRISTAN       13 PC SAINT LAWRENCE SWI    2:25.27
WHITTAKER, SAM        13 PC GILROY GATORS SWIM    2:36.21
KRATZER, LOGAN        14 PC SAN BENITO AQUATIC    2:52.96
=============================================================================================================================
   EVENT   10                                    MALE    13-18   100 BACK                                    EVENT   10
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
POWELL, TRISTAN       13 PC SAINT LAWRENCE SWI    1:19.62
YAM, ROBERT           13 PC FOG CITY HAMMERHEA    1:20.94
EBRAHIMY, ADAM        13 PC CABRILLO THRESHERS    1:22.89
KAUI, JUSTIN F        13 PC SILICON VALLEY AQU    1:30.53
WHITTAKER, SAM        13 PC GILROY GATORS SWIM    1:34.79
DESJARDINS, KENNY     13 PC SEASIDE AQUATIC CL    1:49.90
EASTON, CHRIS         13 PC SAN BENITO AQUATIC    1:59.42
KRATZER, JARON        13 PC SAN BENITO AQUATIC     DQUED
KRATZER, LOGAN        14 PC SAN BENITO AQUATIC     DQUED
=============================================================================================================================
   EVENT   26                                    MALE    13-18   100 FLY                                     EVENT   26
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
DIETRICH, TANNER      16 PC SAN BENITO AQUATIC    1:14.98
=============================================================================================================================
   EVENT   34                                    MALE    13-18   200 I.M.                                    EVENT   34
=============================================================================================================================
 SWIMMERS NAME       AGE .......T E A M.......      TIME       .................... S  P  L  I  T  S.........................
DIETRICH, TANNER      16 PC SAN BENITO AQUATIC    2:39.48
POWELL, TRISTAN       13 PC SAINT LAWRENCE SWI    2:46.80
YAM, ROBERT           13 PC FOG CITY HAMMERHEA    2:47.53
EBRAHIMY, ADAM        13 PC CABRILLO THRESHERS    2:55.28
FANT, DANNY           13 PC SANTA CLARA SWIM C     DQUED