Licensed to Petaluma Swim Club         Hy-Tek's Meet Manager 10/1/2002 06:47 AM
           TVA Z3 Short Course Invitational - 9/21/2002 to 9/22/2002           
                      TVA  Invitational, Sanction #: 2159                      
                                    Results                                    
 
Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Jessica M           6 HA-SN                            19.79   20  
  2 Welton, Mary B             6 VJO-PC                           23.06   17  
  3 Stephens, Emily F          6 TVA-PC                           26.03   16  
  4 Pinson, Claire K           4 HA-SN                            26.54   15  
  5 Baynes-Tadena, Julienne    5 HA-SN                            31.51   14  
  6 Welter, Emily M            6 TVA-PC                           36.13   13  
  7 Augst, Mirelle J           5 VJO-PC                           46.45   12  
 
Girls 6 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Jessica M           6 HA-SN                            42.95   20  
  2 Pinson, Claire K           4 HA-SN                            55.19   17  
  3 Baynes-Tadena, Julienne    5 HA-SN                          1:01.85   16  
  4 Welter, Emily M            6 TVA-PC                         1:04.12   15  
 
Girls 6 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Jessica M           6 HA-SN                          1:39.19   20  
  2 Welter, Emily M            6 TVA-PC                         2:19.81   17  
  3 Baynes-Tadena, Julienne    5 HA-SN                          2:27.52   16  
 
Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Jessica M           6 HA-SN                            27.67   20  
  2 Welter, Emily M            6 TVA-PC                           31.95   17  
  3 Baynes-Tadena, Julienne    5 HA-SN                            35.96   16  
  4 Pinson, Claire K           4 HA-SN                            36.94   15  
 
Girls 6 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Stephens, Emily F          6 TVA-PC                         1:09.35   20  
  2 Pinson, Claire K           4 HA-SN                          1:13.98   17  
  3 Baynes-Tadena, Julienne    5 HA-SN                          1:16.81   16  
  4 Welter, Emily M            6 TVA-PC                         1:17.47   15  
 
Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Welton, Mary B             6 VJO-PC                           30.50   20  
  2 Jones, Jessica M           6 HA-SN                            32.06   17  
  3 Baynes-Tadena, Julienne    5 HA-SN                            44.08   16  
  4 Pinson, Claire K           4 HA-SN                            44.59   15  
 
Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Jessica M           6 HA-SN                            22.46   20  
  2 Pinson, Claire K           4 HA-SN                            42.04   17  
  3 Baynes-Tadena, Julienne    5 HA-SN                            43.27   16  
 
Girls 6 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Jessica M           6 HA-SN                            51.59   20  
 
Girls 6 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Jessica M           6 HA-SN                          2:04.01   20  
 
Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Welton, Patricia B         8 VJO-PC                           18.97   20  
  2 Cahill, Haley A            8 TVA-PC                           19.22   17  
  3 Moran, BoYan I             8 FOG-PC                           19.32   16  
  4 Lopez, Claudia I           8 TVA-PC                           21.04   15  
  5 Studdert, Anne E           8 TVA-PC                           21.14   14  
  6 Harrison, Caitlin A        7 TVA-PC                           21.67   13  
  7 Leung, Kaitlin M           7 FOG-PC                           22.31   12  
  8 Orloff, Lauren             8 TVA-PC                           23.18   11  
  9 Patton, Melanie F          7 VJO-PC                           23.96    9  
 10 Garcia, Taylor C           7 VJO-PC                           24.63    7  
 11 Mohan, Janavi D            8 TVA-PC                           29.51    6  
 12 Matthews, Annie T          8 TVA-PC                           29.95    5  
 
Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Welton, Patricia B         8 VJO-PC                           39.61   20  
  2 Kaplan, Rachel K           8 WCAN-PC                          40.56   17  
  3 Bicomong, Meghan M         7 VJO-PC                           40.84   16  
  4 Lopez, Claudia I           8 TVA-PC                           44.35   15  
  5 Leung, Kaitlin M           7 FOG-PC                           45.65   14  
  6 Serrano, Natalie E         8 TVA-PC                           47.35   13  
  7 Garcia, Taylor C           7 VJO-PC                           49.69   12  
  8 Orloff, Lauren             8 TVA-PC                           53.44   11  
  9 Patton, Melanie F          7 VJO-PC                           54.44    9  
 10 Matthews, Annie T          8 TVA-PC                         1:07.75    7  
 
Girls 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Moran, BoYan I             8 FOG-PC                         1:34.65   20  
  2 Leung, Kaitlin M           7 FOG-PC                         1:44.48   17  
  3 Harrison, Caitlin A        7 TVA-PC                         1:44.85   16  
  4 Wheless, Avery A           8 TVA-PC                         1:45.58   15  
  5 Garcia, Taylor C           7 VJO-PC                         1:58.83   14  
 
Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Welton, Patricia B         8 VJO-PC                           21.38   20  
  2 Kaplan, Rachel K           8 WCAN-PC                          22.16   17  
  3 Leung, Kaitlin M           7 FOG-PC                           22.93   16  
  4 Cahill, Haley A            8 TVA-PC                           23.22   15  
  5 Bicomong, Meghan M         7 VJO-PC                           25.25   14  
  6 Serrano, Natalie E         8 TVA-PC                           25.59   13  
  7 Garcia, Taylor C           7 VJO-PC                           27.76   12  
  8 Harrison, Caitlin A        7 TVA-PC                           29.08   11  
  9 Orloff, Lauren             8 TVA-PC                           31.25    9  
 10 Matthews, Annie T          8 TVA-PC                           38.59    7  
 
Girls 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Moran, BoYan I             8 FOG-PC                           48.30   20  
  2 Welton, Patricia B         8 VJO-PC                           50.27   17  
  3 Leung, Kaitlin M           7 FOG-PC                           50.56   16  
  4 Wheless, Avery A           8 TVA-PC                           53.36   15  
  5 Garcia, Taylor C           7 VJO-PC                         1:01.75   14  
  6 Patton, Melanie F          7 VJO-PC                         1:06.05   13  
  7 Mohan, Janavi D            8 TVA-PC                         1:15.22   12  
 
Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Moran, BoYan I             8 FOG-PC                           24.31   20  
  2 Welton, Patricia B         8 VJO-PC                           25.91   17  
  3 Cahill, Haley A            8 TVA-PC                           27.68   16  
  4 Harrison, Caitlin A        7 TVA-PC                           28.16   15  
  5 Leung, Kaitlin M           7 FOG-PC                           28.94   14  
  6 Studdert, Anne E           8 TVA-PC                           30.07   13  
  7 Lopez, Claudia I           8 TVA-PC                           30.25   12  
  8 Orloff, Lauren             8 TVA-PC                           31.03   11  
  9 Wheless, Avery A           8 TVA-PC                           33.72    9  
 10 Matthews, Annie T          8 TVA-PC                           42.66    7  
 
Girls 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bicomong, Meghan M         7 VJO-PC                           52.33   20  
  2 Cahill, Haley A            8 TVA-PC                         1:00.03   17  
  3 Lopez, Claudia I           8 TVA-PC                         1:00.37   16  
  4 Harrison, Caitlin A        7 TVA-PC                         1:01.55   15  
  5 Studdert, Anne E           8 TVA-PC                         1:02.68   14  
 
Girls 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Studdert, Anne E           8 TVA-PC                           20.62   20  
  2 Kaplan, Rachel K           8 WCAN-PC                          23.45   17  
  3 Leung, Kaitlin M           7 FOG-PC                           24.95   16  
  4 Welton, Patricia B         8 VJO-PC                           25.28   15  
  5 Bicomong, Meghan M         7 VJO-PC                           25.46   14  
  6 Harrison, Caitlin A        7 TVA-PC                           28.42   13  
  7 Cahill, Haley A            8 TVA-PC                           30.15   12  
 
Girls 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Moran, BoYan I             8 FOG-PC                           45.95   20  
  2 Studdert, Anne E           8 TVA-PC                           50.45   17  
  3 Leung, Kaitlin M           7 FOG-PC                           50.93   16  
 
Girls 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Kaplan, Rachel K           8 WCAN-PC                        1:48.29   20  
  2 Welton, Patricia B         8 VJO-PC                         1:49.17   17  
  3 Leung, Kaitlin M           7 FOG-PC                         1:52.46   16  
  4 Lopez, Claudia I           8 TVA-PC                         1:55.75   15  
  5 Harrison, Caitlin A        7 TVA-PC                         2:05.19   14  
  6 Cahill, Haley A            8 TVA-PC                         2:08.13   13  
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Leung, Megan N            10 FOG-PC                           30.42   20  
  2 Lynch, Kaitlyn N           9 VJO-PC                           31.94   17  
  3 Minigan, Kelsey A         10 TVA-PC                           32.56   16  
  4 Petroni, Hannah M         10 TVA-PC                           32.63   15  
  5 Buck, Carly R             10 TVA-PC                           32.85   14  
  6 Prat, Angel D              9 HA-SN                            33.08   13  
  7 Wilson, Courtney A        10 HA-SN                            33.09   12  
  8 Jones, Jacque M            9 HA-SN                            34.01   11  
  9 Felix, Danika M           10 VJO-PC                           34.35    9  
 10 Dugan, Tracey N           10 VJO-PC                           34.67    7  
 11 Cox, Codie L               9 TVA-PC                           34.74    6  
 12 Baynes-Tadena, Talor D     9 HA-SN                            35.69    5  
 13 George, Rachel M          10 TVA-PC                           36.11    4  
 14 Wirick, Jenna C            9 TVA-PC                           36.23    3  
 15 NG, Alanna C              10 TVA-PC                           36.49    2  
 16 Scarbrough, Madison I     10 TVA-PC                           37.36    1  
 17 Yip, Danielle             10 FOG-PC                           37.72  
 18 Queirolo, Jovel J         10 FOG-PC                           38.07  
 19 Harrison, Amy T           10 TVA-PC                           38.39  
 20 Donida, Jazzica U         10 VJO-PC                           38.77  
 21 Riley, Taylo C            10 VJO-PC                           40.03  
 22 Bisgaard, Haley M          9 TVA-PC                           40.45  
 23 Illich, BriAnne N         10 HA-SN                            41.24  
 24 Lunsford, Julia R         10 SSS-PC                           42.21  
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Leung, Megan N            10 FOG-PC                         1:08.79   20  
  2 Minigan, Kelsey A         10 TVA-PC                         1:13.46   17  
  3 Jones, Jacque M            9 HA-SN                          1:13.56   16  
  4 Felix, Danika M           10 VJO-PC                         1:14.03   15  
  5 Petroni, Hannah M         10 TVA-PC                         1:14.74   14  
  6 Prat, Angel D              9 HA-SN                          1:17.30   13  
  7 Miguel, Camille K          9 VJO-PC                         1:17.45   12  
  8 Wu, Shucen                10 FOG-PC                         1:19.68   11  
  9 Scarbrough, Madison I     10 TVA-PC                         1:21.67    9  
 10 Dugan, Tracey N           10 VJO-PC                         1:23.27    7  
 11 Baynes-Tadena, Talor D     9 HA-SN                          1:23.68    6  
 12 NG, Alanna C              10 TVA-PC                         1:23.73    5  
 13 Queirolo, Jovel J         10 FOG-PC                         1:23.82    4  
 14 Harrison, Amy T           10 TVA-PC                         1:28.09    3  
 15 Yip, Danielle             10 FOG-PC                         1:29.17    2  
 16 Donida, Jazzica U         10 VJO-PC                         1:30.09    1  
 17 Illich, BriAnne N         10 HA-SN                          1:33.29  
 18 Riley, Taylo C            10 VJO-PC                         1:33.89  
 19 Bisgaard, Haley M          9 TVA-PC                         1:35.44  
 20 Lunsford, Julia R         10 SSS-PC                         1:39.02  
 21 Moody, Hannah R           10 SSS-PC                         1:39.58  
 22 Sretpisaslip, Juslin B     9 FOG-PC                         1:45.78  
 23 YU, Jennifer M            10 TVA-PC                         1:46.81  
 24 Tucker, Laurie F           9 VJO-PC                         1:48.68  
 
Girls 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Leung, Megan N            10 FOG-PC                         2:30.38   20  
  2 Jones, Jacque M            9 HA-SN                          2:39.96   17  
  3 Prat, Angel D              9 HA-SN                          2:48.22   16  
  4 Miguel, Camille K          9 VJO-PC                         2:50.14   15  
  5 Wilson, Courtney A        10 HA-SN                          2:50.28   14  
  6 Baynes-Tadena, Talor D     9 HA-SN                          2:55.63   13  
  7 Wu, Shucen                10 FOG-PC                         2:55.80   12  
  8 Dugan, Tracey N           10 VJO-PC                         2:55.90   11  
  9 Tabor, Samantha S          9 VJO-PC                         3:02.71    9  
 10 Harrison, Amy T           10 TVA-PC                         3:11.90    7  
 11 Illich, BriAnne N         10 HA-SN                          3:12.50    6  
 12 Sretpisaslip, Juslin B     9 FOG-PC                         3:39.25    5  
 13 Welter, Rebecca S          9 TVA-PC                         3:58.20    4  
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Leung, Megan N            10 FOG-PC                           36.12   20  
  2 Wu, Shucen                10 FOG-PC                           37.57   17  
  3 Jones, Jacque M            9 HA-SN                            38.67   16  
  4 Petroni, Hannah M         10 TVA-PC                           39.65   15  
  5 Prat, Angel D              9 HA-SN                            40.34   14  
  6 Dugan, Tracey N           10 VJO-PC                           41.16   13  
  7 Cox, Codie L               9 TVA-PC                           41.21   12  
  8 Simmons, Andrea L         10 VJO-PC                           41.82   11  
  9 Minigan, Kelsey A         10 TVA-PC                           41.99    9  
 10 Tabor, Samantha S          9 VJO-PC                           42.60    7  
 11 Yip, Danielle             10 FOG-PC                           43.07    6  
 12 King, Elaine A             9 SRN-PC                           43.10    5  
 13 Baynes-Tadena, Talor D     9 HA-SN                            44.23    4  
 14 Bisgaard, Haley M          9 TVA-PC                           44.78    3  
 15 George, Rachel M          10 TVA-PC                           45.49    2  
 16 Illich, BriAnne N         10 HA-SN                            50.08    1  
 17 Tucker, Laurie F           9 VJO-PC                           50.50  
 18 Barth, Lauren M            9 TVA-PC                           51.03  
 19 Crowley, Annie E           9 TVA-PC                           51.41  
 20 Harrison, Amy T           10 TVA-PC                           52.61  
 21 Moody, Hannah R           10 SSS-PC                           54.15  
 22 Okelberry, Isabella Z      9 SRN-PC                           56.69  
 23 Carrillo, Cynthia J        9 VJO-PC                           59.35  
 24 Sretpisaslip, Juslin B     9 FOG-PC                         1:00.11  
 
Girls 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Leung, Megan N            10 FOG-PC                         1:19.78   20  
  2 Wu, Shucen                10 FOG-PC                         1:23.88   17  
  3 Jones, Jacque M            9 HA-SN                          1:25.00   16  
  4 Cox, Codie L               9 TVA-PC                         1:30.75   15  
  5 Prat, Angel D              9 HA-SN                          1:31.66   14  
  6 Miguel, Camille K          9 VJO-PC                         1:32.56   13  
  7 Wilson, Courtney A        10 HA-SN                          1:32.99   12  
  8 Dugan, Tracey N           10 VJO-PC                         1:33.01   11  
  9 Simmons, Andrea L         10 VJO-PC                         1:33.90    9  
 10 Baynes-Tadena, Talor D     9 HA-SN                          1:35.52    7  
 11 Yip, Danielle             10 FOG-PC                         1:36.92    6  
 12 King, Elaine A             9 SRN-PC                         1:38.91    5  
 13 George, Rachel M          10 TVA-PC                         1:39.08    4  
 14 Illich, BriAnne N         10 HA-SN                          1:45.38    3  
 15 Moody, Hannah R           10 SSS-PC                         1:59.14    2  
 16 Okelberry, Isabella Z      9 SRN-PC                         2:22.02    1  
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Buck, Carly R             10 TVA-PC                           37.13   20  
  2 Wu, Shucen                10 FOG-PC                           42.52   17  
  3 Leung, Megan N            10 FOG-PC                           42.84   16  
  4 Felix, Danika M           10 VJO-PC                           43.57   15  
  5 Miguel, Camille K          9 VJO-PC                           44.20   14  
  6 Prat, Angel D              9 HA-SN                            44.88   13  
  7 Jones, Jacque M            9 HA-SN                            45.55   12  
  8 Baynes-Tadena, Talor D     9 HA-SN                            45.89   11  
  9 Petroni, Hannah M         10 TVA-PC                           46.20    9  
 10 Lynch, Kaitlyn N           9 VJO-PC                           46.23    7  
 11 George, Rachel M          10 TVA-PC                           47.32    6  
 12 Donida, Jazzica U         10 VJO-PC                           47.75    5  
 13 Minigan, Kelsey A         10 TVA-PC                           48.44    3.5
 13 Scarbrough, Madison I     10 TVA-PC                           48.44    3.5
 15 Queirolo, Jovel J         10 FOG-PC                           48.57    2  
 16 Illich, BriAnne N         10 HA-SN                            49.08    1  
 17 Yip, Danielle             10 FOG-PC                           49.40  
 18 Cox, Codie L               9 TVA-PC                           50.02  
 19 NG, Alanna C              10 TVA-PC                           51.91  
 20 Dugan, Tracey N           10 VJO-PC                           52.11  
 21 Wirick, Jenna C            9 TVA-PC                           53.29  
 22 Harrison, Amy T           10 TVA-PC                           53.62  
 23 Crowley, Annie E           9 TVA-PC                           54.64  
 24 Carrillo, Cynthia J        9 VJO-PC                           57.31  
 
Girls 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Leung, Megan N            10 FOG-PC                         1:31.68   20  
  2 Miguel, Camille K          9 VJO-PC                         1:33.76   17  
  3 Jones, Jacque M            9 HA-SN                          1:35.65   16  
  4 Prat, Angel D              9 HA-SN                          1:38.20   15  
  5 Baynes-Tadena, Talor D     9 HA-SN                          1:39.43   14  
  6 Petroni, Hannah M         10 TVA-PC                         1:42.02   13  
  7 Illich, BriAnne N         10 HA-SN                          1:43.62   12  
  8 Minigan, Kelsey A         10 TVA-PC                         1:44.02   11  
  9 George, Rachel M          10 TVA-PC                         1:44.31    9  
 10 Wilson, Courtney A        10 HA-SN                          1:45.16    7  
 11 King, Elaine A             9 SRN-PC                         1:50.14    6  
 12 Tabor, Samantha S          9 VJO-PC                         1:50.79    5  
 13 Dugan, Tracey N           10 VJO-PC                         1:51.49    4  
 14 Simmons, Andrea L         10 VJO-PC                         1:52.86    3  
 15 Harrison, Amy T           10 TVA-PC                         1:57.27    2  
 16 Carrillo, Cynthia J        9 VJO-PC                         2:07.83    1  
 17 Sretpisaslip, Juslin B     9 FOG-PC                         2:10.35  
 18 Okelberry, Isabella Z      9 SRN-PC                         2:34.83  
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Leung, Megan N            10 FOG-PC                           34.57   20  
  2 Jones, Jacque M            9 HA-SN                            36.10   17  
  3 Wilson, Courtney A        10 HA-SN                            38.06   16  
  4 Cox, Codie L               9 TVA-PC                           38.91   15  
  5 Miguel, Camille K          9 VJO-PC                           39.09   14  
  6 Petroni, Hannah M         10 TVA-PC                           39.33   13  
  7 Prat, Angel D              9 HA-SN                            39.73   12  
  8 Wu, Shucen                10 FOG-PC                           41.63   11  
  9 Minigan, Kelsey A         10 TVA-PC                           41.80    9  
 10 Baynes-Tadena, Talor D     9 HA-SN                            43.25    7  
 11 Illich, BriAnne N         10 HA-SN                            45.44    6  
 12 Harrison, Amy T           10 TVA-PC                           46.90    5  
 13 Yip, Danielle             10 FOG-PC                           47.94    4  
 14 Bisgaard, Haley M          9 TVA-PC                           47.97    3  
 15 King, Elaine A             9 SRN-PC                           48.61    2  
 
Girls 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Leung, Megan N            10 FOG-PC                         1:21.10   20  
  2 Jones, Jacque M            9 HA-SN                          1:26.98   17  
  3 Miguel, Camille K          9 VJO-PC                         1:31.69   16  
  4 Wilson, Courtney A        10 HA-SN                          1:32.06   15  
  5 Wu, Shucen                10 FOG-PC                         1:33.34   14  
  6 Prat, Angel D              9 HA-SN                          1:36.28   13  
  7 Baynes-Tadena, Talor D     9 HA-SN                          1:43.77   12  
  8 Illich, BriAnne N         10 HA-SN                          1:47.59   11  
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Buck, Carly R             10 TVA-PC                         1:17.91   20  
  2 Leung, Megan N            10 FOG-PC                         1:18.86   17  
  3 Lynch, Kaitlyn N           9 VJO-PC                         1:23.19   16  
  4 Jones, Jacque M            9 HA-SN                          1:23.35   15  
  5 Felix, Danika M           10 VJO-PC                         1:23.59   14  
  6 Wu, Shucen                10 FOG-PC                         1:25.74   13  
  7 Prat, Angel D              9 HA-SN                          1:25.90   12  
  8 Wilson, Courtney A        10 HA-SN                          1:25.96   11  
  9 Miguel, Camille K          9 VJO-PC                         1:26.42    9  
 10 Cox, Codie L               9 TVA-PC                         1:29.84    7  
 11 Baynes-Tadena, Talor D     9 HA-SN                          1:33.10    6  
 12 Illich, BriAnne N         10 HA-SN                          1:34.66    5  
 13 George, Rachel M          10 TVA-PC                         1:35.50    4  
 14 NG, Alanna C              10 TVA-PC                         1:36.47    3  
 15 Scarbrough, Madison I     10 TVA-PC                         1:36.54    2  
 16 Harrison, Amy T           10 TVA-PC                         1:37.69    1  
 17 Wirick, Jenna C            9 TVA-PC                         1:47.16  
 18 Bisgaard, Haley M          9 TVA-PC                         1:48.84  
 19 Tucker, Laurie F           9 VJO-PC                         1:59.47  
 20 Welter, Rebecca S          9 TVA-PC                         2:09.39  
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Cox, Kayla K              12 TVA-PC                           29.70   20  
  2 Gnoss, Alex P             12 TVA-PC                           30.10   17  
  3 Ramirez, Brenda V         12 TVA-PC                           30.30   16  
  4 Fidler, Mary K            12 TVA-PC                           31.63   15  
  5 Mezzanatto, Marissa A     12 SRN-PC                           32.04   14  
  6 Serrano, Victoria E       12 TVA-PC                           32.88   13  
  7 Kumar, Kristy             12 TVA-PC                           33.18   12  
  8 Parker, Cardellen B       12 VJO-PC                           33.35   11  
  9 Lincoff, Nina             12 FOG-PC                           34.28    9  
 10 Winston, Bonnie M         12 TVA-PC                           34.58    7  
 11 Proctor, Natasha M        12 TVA-PC                           35.64    6  
 12 Lopez, Claire M           11 TVA-PC                           36.00    5  
 13 Siegle, Emily A           11 SSS-PC                           36.97    4  
 14 Sretpisalsilp, Roselin B  11 FOG-PC                           37.40    3  
 15 Jimenez, Yanel I          11 VJO-PC                           37.57    2  
 16 Fraser, Rachel K          11 MCSL-PC                          38.54    1  
 17 Livingston, Krystyna A    11 TVA-PC                           38.93  
 18 Trinh, Allison N          11 FOG-PC                           39.34  
 19 Vejnovic, Tatjana N       11 VJO-PC                           39.68  
 20 Szeto, Clara              12 FOG-PC                           40.74  
 21 Decker, Sara M            12 FOG-PC                           40.91  
 22 Kline, Leslie A           12 MCSL-PC                          44.12  
 23 Adlard, Caitlynn M        11 TVA-PC                           44.42  
 24 Jimenez, Maria C          12 VJO-PC                           44.71  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Xu, Katherina             11 TVA-PC                         1:06.15   20  
  2 Jovino, Megan A           12 VJO-PC                         1:08.32   17  
  3 Ramirez, Brenda V         12 TVA-PC                         1:08.33   16  
  4 Gallagaher, Cassandra M   12 FOG-PC                         1:09.09   15  
  5 Fidler, Mary K            12 TVA-PC                         1:11.12   14  
  6 Mezzanatto, Marissa A     12 SRN-PC                         1:11.45   13  
  7 Parker, Cardellen B       12 VJO-PC                         1:11.56   12  
  8 Chappell, Cleo M          12 TVA-PC                         1:11.81   11  
  9 Serrano, Victoria E       12 TVA-PC                         1:13.05    9  
 10 Kumar, Kristy             12 TVA-PC                         1:14.13    7  
 11 Turrell, Megan Q          11 TVA-PC                         1:15.50    6  
 12 Carlson, Alexa S          11 TVA-PC                         1:16.24    5  
 13 Winston, Bonnie M         12 TVA-PC                         1:17.63    4  
 14 Lopez, Claire M           11 TVA-PC                         1:18.31    3  
 15 Proctor, Natasha M        12 TVA-PC                         1:18.37    2  
 16 Sretpisalsilp, Roselin B  11 FOG-PC                         1:18.51    1  
 17 Trinh, Allison N          11 FOG-PC                         1:22.80  
 18 Jimenez, Yanel I          11 VJO-PC                         1:23.49  
 19 Vejnovic, Tatjana N       11 VJO-PC                         1:27.02  
 20 Fraser, Rachel K          11 MCSL-PC                        1:28.34  
 21 Livingston, Krystyna A    11 TVA-PC                         1:29.12  
 22 Szeto, Clara              12 FOG-PC                         1:32.35  
 23 Kline, Leslie A           12 MCSL-PC                        1:34.17  
 24 Jimenez, Maria C          12 VJO-PC                         1:36.42  
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Cox, Kayla K              12 TVA-PC                         2:24.18   20  
  2 Ramirez, Brenda V         12 TVA-PC                         2:33.64   17  
  3 Fidler, Mary K            12 TVA-PC                         2:35.44   16  
  4 Ryder, Lauren E           11 WCAN-PC                        2:38.06   15  
  5 Turrell, Megan Q          11 TVA-PC                         2:42.12   14  
  6 Winston, Bonnie M         12 TVA-PC                         2:45.20   13  
  7 Greer, Katherine N        12 SSS-PC                         2:48.94   12  
  8 Sretpisalsilp, Roselin B  11 FOG-PC                         2:49.84   11  
  9 Peskett, Maureen E        12 WCAN-PC                        3:06.12    9  
 10 Fraser, Rachel K          11 MCSL-PC                        3:22.46    7  
 11 Peskett, Jacqueline L     11 WCAN-PC                        3:27.14    6  
 
Girls 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Xu, Katherina             11 TVA-PC                         6:24.20   20  
  2 Turrell, Megan Q          11 TVA-PC                         6:55.42   17  
  3 Serrano, Victoria E       12 TVA-PC                         7:05.51   16  
  4 Ramirez, Brenda V         12 TVA-PC                         7:14.46   15  
 
Girls 11-12 500 Yard Freestyle EV. 39-40 combined
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Xu, Katherina             11 TVA-PC                         6:24.20   20  
  2 Turrell, Megan Q          11 TVA-PC                         6:55.42   17  
  3 Serrano, Victoria E       12 TVA-PC                         7:05.51   16  
  4 Ramirez, Brenda V         12 TVA-PC                         7:14.46   15  
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Xu, Katherina             11 TVA-PC                           34.73   20  
  2 Gnoss, Alex P             12 TVA-PC                           34.90   17  
  3 Mezzanatto, Marissa A     12 SRN-PC                           35.07   16  
  4 Okane, Phoebe Z           11 FOG-PC                           37.12   15  
  5 Sretpisalsilp, Roselin B  11 FOG-PC                           37.37   14  
  6 Fidler, Mary K            12 TVA-PC                           38.53   13  
  7 Greer, Katherine N        12 SSS-PC                           38.78   12  
  8 Gallagaher, Cassandra M   12 FOG-PC                           38.84   11  
  9 Proctor, Natasha M        12 TVA-PC                           39.16    9  
 10 Serrano, Victoria E       12 TVA-PC                           39.24    7  
 11 Turrell, Megan Q          11 TVA-PC                           40.21    6  
 12 Meyers, Ashley L          11 TVA-PC                           40.22    5  
 13 Kumar, Kristy             12 TVA-PC                           41.08    4  
 14 Carlson, Alexa S          11 TVA-PC                           42.77    3  
 15 Winston, Bonnie M         12 TVA-PC                           44.09    2  
 16 Vejnovic, Tatjana N       11 VJO-PC                           44.23    1  
 17 Jimenez, Yanel I          11 VJO-PC                           45.39  
 18 Oliphant, Emeline         12 MCSL-PC                          48.06  
 19 Peskett, Maureen E        12 WCAN-PC                          48.53  
 20 Livingston, Krystyna A    11 TVA-PC                           49.10  
 21 Fraser, Rachel K          11 MCSL-PC                          51.54  
 22 Peskett, Jacqueline L     11 WCAN-PC                          52.61  
 23 Jimenez, Maria C          12 VJO-PC                           54.53  
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Cox, Kayla K              12 TVA-PC                         1:15.70   20  
  2 Gnoss, Alex P             12 TVA-PC                         1:17.23   17  
  3 Mezzanatto, Marissa A     12 SRN-PC                         1:17.92   16  
  4 Jovino, Megan A           12 VJO-PC                         1:20.98   15  
  5 Sretpisalsilp, Roselin B  11 FOG-PC                         1:21.15   14  
  6 Chappell, Cleo M          12 TVA-PC                         1:22.60   13  
  7 Parker, Cardellen B       12 VJO-PC                         1:23.32   12  
  8 Serrano, Victoria E       12 TVA-PC                         1:23.41   11  
  9 Lincoff, Nina             12 FOG-PC                         1:23.94    9  
 10 Meyers, Ashley L          11 TVA-PC                         1:24.10    7  
 11 Gallagaher, Cassandra M   12 FOG-PC                         1:25.10    6  
 12 Turrell, Megan Q          11 TVA-PC                         1:26.15    5  
 13 Kline, Leslie A           12 MCSL-PC                        1:41.68    4  
 14 Fraser, Rachel K          11 MCSL-PC                        1:41.69    3  
 15 Vejnovic, Tatjana N       11 VJO-PC                         1:45.10    2  
 16 Oliphant, Emeline         12 MCSL-PC                        1:49.72    1  
 17 Jimenez, Maria C          12 VJO-PC                         2:02.67  
 
Girls 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Xu, Katherina             11 TVA-PC                         2:41.49   20  
  2 Mezzanatto, Marissa A     12 SRN-PC                         2:55.78   17  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Mezzanatto, Marissa A     12 SRN-PC                           40.23   20  
  2 Cox, Kayla K              12 TVA-PC                           40.56   17  
  3 Proctor, Natasha M        12 TVA-PC                           40.97   16  
  4 Fidler, Mary K            12 TVA-PC                           41.68   15  
  5 Gnoss, Alex P             12 TVA-PC                           43.37   14  
  6 Winston, Bonnie M         12 TVA-PC                           44.48   13  
  7 Serrano, Victoria E       12 TVA-PC                           44.59   12  
  8 Sretpisalsilp, Roselin B  11 FOG-PC                           44.60   11  
  9 Kumar, Kristy             12 TVA-PC                           44.73    9  
 10 Turrell, Megan Q          11 TVA-PC                           45.11    7  
 11 Meyers, Ashley L          11 TVA-PC                           45.69    6  
 12 Ryder, Lauren E           11 WCAN-PC                          47.27    5  
 13 WU, Julia J               11 TVA-PC                           47.37    4  
 14 Greer, Katherine N        12 SSS-PC                           47.59    3  
 15 Carlson, Alexa S          11 TVA-PC                           48.40    2  
 16 Livingston, Krystyna A    11 TVA-PC                           49.85    1  
 17 Jimenez, Yanel I          11 VJO-PC                           51.54  
 18 Peskett, Maureen E        12 WCAN-PC                          52.32  
 19 Peskett, Jacqueline L     11 WCAN-PC                          54.92  
 20 Vejnovic, Tatjana N       11 VJO-PC                           55.10  
 21 Oliphant, Emeline         12 MCSL-PC                          57.07  
 22 Jimenez, Maria C          12 VJO-PC                           57.48  
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Xu, Katherina             11 TVA-PC                         1:23.30   20  
  2 Chappell, Cleo M          12 TVA-PC                         1:23.80   17  
  3 Lincoff, Nina             12 FOG-PC                         1:26.92   16  
  4 Ramirez, Brenda V         12 TVA-PC                         1:29.82   15  
  5 Proctor, Natasha M        12 TVA-PC                         1:33.56   14  
  6 Jovino, Megan A           12 VJO-PC                         1:34.34   13  
  7 Gnoss, Alex P             12 TVA-PC                         1:34.36   12  
  8 Gallagaher, Cassandra M   12 FOG-PC                         1:34.92   11  
  9 Winston, Bonnie M         12 TVA-PC                         1:35.96    9  
 10 Sretpisalsilp, Roselin B  11 FOG-PC                         1:36.95    7  
 11 Meyers, Ashley L          11 TVA-PC                         1:38.55    6  
 12 Turrell, Megan Q          11 TVA-PC                         1:39.22    5  
 13 Parker, Cardellen B       12 VJO-PC                         1:41.67    4  
 14 Lopez, Claire M           11 TVA-PC                         1:43.28    3  
 15 Livingston, Krystyna A    11 TVA-PC                         1:45.65    2  
 16 Siegle, Emily A           11 SSS-PC                         1:47.90    1  
 17 Trinh, Allison N          11 FOG-PC                         1:51.17  
 18 Jimenez, Yanel I          11 VJO-PC                         1:51.30  
 19 Vejnovic, Tatjana N       11 VJO-PC                         2:11.20  
 20 Jimenez, Maria C          12 VJO-PC                         2:12.74  
 
Girls 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Chappell, Cleo M          12 TVA-PC                         3:01.33   20  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Xu, Katherina             11 TVA-PC                           33.02   20  
  2 Parker, Cardellen B       12 VJO-PC                           34.86   17  
  3 Cox, Kayla K              12 TVA-PC                           35.57   16  
  4 Jovino, Megan A           12 VJO-PC                           35.75   15  
  5 Fidler, Mary K            12 TVA-PC                           35.94   14  
  6 Ramirez, Brenda V         12 TVA-PC                           36.01   13  
  7 Mezzanatto, Marissa A     12 SRN-PC                           36.25   12  
  8 Kumar, Kristy             12 TVA-PC                           37.41   11  
  9 Serrano, Victoria E       12 TVA-PC                           38.61    9  
 10 Meyers, Ashley L          11 TVA-PC                           38.73    7  
 11 Sretpisalsilp, Roselin B  11 FOG-PC                           41.86    6  
 12 Turrell, Megan Q          11 TVA-PC                           42.67    5  
 13 Carlson, Alexa S          11 TVA-PC                           43.21    4  
 14 Trinh, Allison N          11 FOG-PC                           44.78    3  
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Xu, Katherina             11 TVA-PC                         1:16.52   20  
  2 Gallagaher, Cassandra M   12 FOG-PC                         1:23.39   17  
  3 Ramirez, Brenda V         12 TVA-PC                         1:27.74   16  
  4 Ryder, Lauren E           11 WCAN-PC                        1:30.07   15  
  5 Okane, Phoebe Z           11 FOG-PC                         1:30.27   14  
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Xu, Katherina             11 TVA-PC                         1:16.51   20  
  2 Cox, Kayla K              12 TVA-PC                         1:17.35   17  
  3 Mezzanatto, Marissa A     12 SRN-PC                         1:19.59   16  
  4 Fidler, Mary K            12 TVA-PC                         1:21.61   15  
  5 Gallagaher, Cassandra M   12 FOG-PC                         1:22.11   14  
  6 Gnoss, Alex P             12 TVA-PC                         1:22.17   13  
  7 Serrano, Victoria E       12 TVA-PC                         1:23.12   12  
  8 Sretpisalsilp, Roselin B  11 FOG-PC                         1:25.04   11  
  9 Okane, Phoebe Z           11 FOG-PC                         1:25.29    9  
 10 Greer, Katherine N        12 SSS-PC                         1:25.91    7  
 11 Kumar, Kristy             12 TVA-PC                         1:26.08    6  
 12 Meyers, Ashley L          11 TVA-PC                         1:26.92    5  
 13 Proctor, Natasha M        12 TVA-PC                         1:27.31    4  
 14 Carlson, Alexa S          11 TVA-PC                         1:33.88    3  
 15 WU, Julia J               11 TVA-PC                         1:34.63    2  
 16 Peskett, Maureen E        12 WCAN-PC                        1:36.35    1  
 17 Livingston, Krystyna A    11 TVA-PC                         1:42.72  
 18 Peskett, Jacqueline L     11 WCAN-PC                        1:48.60  
 19 Oliphant, Emeline         12 MCSL-PC                        1:53.77  
 20 Adlard, Caitlynn M        11 TVA-PC                         2:06.37  
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Harrington, Fawn R        14 HA-SN                            27.88   20  
  2 Fedrick, Aileen E         14 TVA-PC                           28.77   17  
  3 Chau, Amanda S            13 FOG-PC                           29.19   16  
  4 Sawicki, Alison R         13 TVA-PC                           29.45   15  
  5 Gilless, Kathryn W        14 FOG-PC                           29.90   14  
  6 Kearney, Kitkirsten M     13 VJO-PC                           30.72   13  
  7 Lopez, Cristiana R        13 TVA-PC                           30.94   12  
  8 O'Meara, Betsy A          13 TVA-PC                           31.15   11  
  9 Persi, Johanna K          14 TVA-PC                           31.26    9  
 10 Kent, Amanda E            13 TVA-PC                           31.74    7  
 11 Fernandez, Olivia L       13 VJO-PC                           32.15    6  
 12 Rogers, Jessie H          13 TVA-PC                           33.67    5  
 13 Miranda, Desiree G        13 VJO-PC                           33.90    4  
 14 Lee, Erina I              13 FOG-PC                           34.13    3  
 15 Rogers, Joanna K          13 TVA-PC                           36.92    2  
 16 Fraser, Kamla M           13 MCSL-PC                          38.95    1  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Harrington, Fawn R        14 HA-SN                            59.36   20  
  2 Sawicki, Alison R         13 TVA-PC                         1:02.63   17  
  3 Chau, Amanda S            13 FOG-PC                         1:04.21   16  
  4 Gilless, Kathryn W        14 FOG-PC                         1:04.45   15  
  5 Lopez, Cristiana R        13 TVA-PC                         1:06.14   14  
  6 Kent, Amanda E            13 TVA-PC                         1:07.81   13  
  7 Fernandez, Olivia L       13 VJO-PC                         1:09.20   12  
  8 O'Meara, Betsy A          13 TVA-PC                         1:12.86   11  
  9 Rogers, Jessie H          13 TVA-PC                         1:13.98    9  
 10 Persi, Johanna K          14 TVA-PC                         1:15.29    7  
 11 Miranda, Desiree G        13 VJO-PC                         1:18.21    6  
 12 Lee, Erina I              13 FOG-PC                         1:20.59    5  
 13 Rogers, Joanna K          13 TVA-PC                         1:21.87    4  
 14 Fraser, Kamla M           13 MCSL-PC                        1:28.40    3  
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Mar, Lauren V             14 FOG-PC                         2:00.80   20  
  2 Harrington, Fawn R        14 HA-SN                          2:08.22   17  
  3 Phillips, Jocelyn A       13 WCAN-PC                        2:15.28   16  
  4 Gilless, Kathryn W        14 FOG-PC                         2:23.91   15  
  5 Chau, Amanda S            13 FOG-PC                         2:25.10   14  
  6 Rogers, Jessie H          13 TVA-PC                         2:41.64   13  
  7 O'Meara, Betsy A          13 TVA-PC                         2:42.97   12  
  8 Persi, Johanna K          14 TVA-PC                         2:48.78   11  
  9 King, Taylor A            13 WCAN-PC                        2:49.01    9  
 
Girls 13-14 500 Yard Freestyle EV. 39-40 combined
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mar, Lauren V             14 FOG-PC                         5:35.15   20  
  2 Harrington, Fawn R        14 HA-SN                          5:44.26   17  
  3 Chau, Amanda S            13 FOG-PC                         6:31.89   16  
  4 Lopez, Cristiana R        13 TVA-PC                         6:45.03   15  
  5 Kearney, Kitkirsten M     13 VJO-PC                         7:01.27   14  
 
Girls 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Mar, Lauren V             14 FOG-PC                         5:35.15   20  
  2 Harrington, Fawn R        14 HA-SN                          5:44.26   17  
  3 Chau, Amanda S            13 FOG-PC                         6:31.89   16  
  4 Lopez, Cristiana R        13 TVA-PC                         6:45.03   15  
  5 Kearney, Kitkirsten M     13 VJO-PC                         7:01.27   14  
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Mar, Lauren V             14 FOG-PC                         1:00.40   20  
  2 Fedrick, Aileen E         14 TVA-PC                         1:05.85   17  
  3 Harrington, Fawn R        14 HA-SN                          1:06.60   16  
  4 Phillips, Jocelyn A       13 WCAN-PC                        1:14.90   15  
  5 Sawicki, Alison R         13 TVA-PC                         1:15.38   14  
  6 Chau, Amanda S            13 FOG-PC                         1:16.83   13  
  7 Kent, Amanda E            13 TVA-PC                         1:18.29   12  
  8 Ashe, Jessica P           14 TVA-PC                         1:19.25   11  
  9 Lopez, Cristiana R        13 TVA-PC                         1:19.82    9  
 10 Persi, Johanna K          14 TVA-PC                         1:23.84    7  
 11 O'Meara, Betsy A          13 TVA-PC                         1:25.18    6  
 12 King, Taylor A            13 WCAN-PC                        1:35.75    5  
 13 Fraser, Kamla M           13 MCSL-PC                        1:37.60    4  
 
Girls 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Harrington, Fawn R        14 HA-SN                          2:20.02   20  
  2 Chau, Amanda S            13 FOG-PC                         2:44.59   17  
  3 Kearney, Kitkirsten M     13 VJO-PC                         2:46.39   16  
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Harrington, Fawn R        14 HA-SN                          1:13.71   20  
  2 Fedrick, Aileen E         14 TVA-PC                         1:22.42   17  
  3 Chau, Amanda S            13 FOG-PC                         1:22.48   16  
  4 Rogers, Jessie H          13 TVA-PC                         1:23.50   15  
  5 Ashe, Jessica P           14 TVA-PC                         1:24.58   14  
  6 Petroni, Natalie A        14 TVA-PC                         1:25.97   13  
  7 Kearney, Kitkirsten M     13 VJO-PC                         1:27.66   12  
  8 Gilless, Kathryn W        14 FOG-PC                         1:27.72   11  
  9 Sawicki, Alison R         13 TVA-PC                         1:32.85    9  
 10 Persi, Johanna K          14 TVA-PC                         1:32.91    7  
 11 O'Meara, Betsy A          13 TVA-PC                         1:37.08    6  
 12 Phillips, Jocelyn A       13 WCAN-PC                        1:40.68    5  
 13 Fraser, Kamla M           13 MCSL-PC                        1:44.12    4  
 14 King, Taylor A            13 WCAN-PC                        1:54.43    3  
 
Girls 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Harrington, Fawn R        14 HA-SN                          2:39.04   20  
  2 Fedrick, Aileen E         14 TVA-PC                         2:53.95   17  
  3 Ashe, Jessica P           14 TVA-PC                         2:57.45   16  
  4 Chau, Amanda S            13 FOG-PC                         3:01.01   15  
  5 Petroni, Natalie A        14 TVA-PC                         3:06.09   14  
  6 Rogers, Jessie H          13 TVA-PC                         3:07.10   13  
  7 Gilless, Kathryn W        14 FOG-PC                         3:07.12   12  
  8 Kearney, Kitkirsten M     13 VJO-PC                         3:10.79   11  
  9 Fernandez, Olivia L       13 VJO-PC                         3:16.67    9  
 10 Persi, Johanna K          14 TVA-PC                         3:28.80    7  
 11 Lee, Erina I              13 FOG-PC                         3:36.39    6  
 12 Fraser, Kamla M           13 MCSL-PC                        3:53.06    5  
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Harrington, Fawn R        14 HA-SN                          1:07.79   20  
  2 Fedrick, Aileen E         14 TVA-PC                         1:12.01   17  
  3 Sawicki, Alison R         13 TVA-PC                         1:17.90   16  
  4 Fernandez, Olivia L       13 VJO-PC                         1:23.96   15  
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Mar, Lauren V             14 FOG-PC                         2:18.87   20  
  2 Phillips, Jocelyn A       13 WCAN-PC                        2:39.43   17  
  3 Chau, Amanda S            13 FOG-PC                         2:41.38   16  
  4 Gilless, Kathryn W        14 FOG-PC                         2:42.13   15  
  5 Ashe, Jessica P           14 TVA-PC                         2:43.14   14  
  6 Sawicki, Alison R         13 TVA-PC                         2:44.59   13  
  7 Lopez, Cristiana R        13 TVA-PC                         2:52.24   12  
  8 Kearney, Kitkirsten M     13 VJO-PC                         2:52.69   11  
  9 King, Taylor A            13 WCAN-PC                        3:19.13    9  
 
Girls 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Ruppenstein, Jillian N    18 FOG-PC                           26.30   20  
  2 Clanton, Quinn A          16 HA-SN                            26.53   17  
  3 Gee, Stephanie E          16 FOG-PC                           27.46   16  
  4 Gilless, Elizabeth W      17 FOG-PC                           27.98   15  
  5 Rogers, Alyssa N          15 TVA-PC                           28.37   14  
  6 Depierre, Renae C         16 HA-SN                            29.34   13  
  7 Williams, Jessica G       15 HA-SN                            29.48   12  
  8 Chau, Stephanie S         18 FOG-PC                           29.96   11  
  9 Haizlip, Ella P           16 FOG-PC                           31.42    9  
 10 Garcia, Fatima M          17 FOG-PC                           33.15    7  
 11 Walsh, Danielle L         15 TVA-PC                           38.78    6  
 
Girls 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Clanton, Quinn A          16 HA-SN                            57.47   20  
  2 Ruppenstein, Jillian N    18 FOG-PC                           57.61   17  
  3 Gilless, Elizabeth W      17 FOG-PC                           59.48   16  
  4 Gee, Stephanie E          16 FOG-PC                           59.81   15  
  5 Depierre, Renae C         16 HA-SN                          1:02.42   14  
  6 Rogers, Alyssa N          15 TVA-PC                         1:02.59   13  
  7 Williams, Jessica G       15 HA-SN                          1:03.96   12  
  8 Haizlip, Ella P           16 FOG-PC                         1:08.71   11  
  9 Hicks, Jessica L          15 FOG-PC                         1:09.04    9  
 10 Garcia, Fatima M          17 FOG-PC                         1:17.16    7  
 11 Walsh, Danielle L         15 TVA-PC                         1:22.88    6  
 
Girls 15-18 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Clanton, Quinn A          16 HA-SN                          2:06.96   20  
  2 Gee, Stephanie E          16 FOG-PC                         2:12.20   17  
  3 Williams, Jessica G       15 HA-SN                          2:19.41   16  
  4 Chau, Stephanie S         18 FOG-PC                         2:22.21   15  
  5 Walsh, Sarah E            15 FOG-PC                         2:22.29   14  
  6 Rogers, Alyssa N          15 TVA-PC                         2:22.62   13  
  7 Haizlip, Ella P           16 FOG-PC                         2:31.29   12  
  8 Walsh, Danielle L         15 TVA-PC                         3:06.43   11  
 
Girls 15-18 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Baldwin, Heather E        15 TVA-PC                         6:05.43   20  
  2 Walsh, Sarah E            15 FOG-PC                         6:18.40   17  
  3 Chau, Stephanie S         18 FOG-PC                         6:18.66   16  
  4 Haizlip, Ella P           16 FOG-PC                         6:53.85   15  
  5 Leary, Katie G            15 TVA-PC                         7:14.55   14  
 
Women 15-18 500 Yard Freestyle EV. 39-40 combined
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Baldwin, Heather E        15 TVA-PC                         6:05.43   20  
  2 Walsh, Sarah E            15 FOG-PC                         6:18.40   17  
  3 Chau, Stephanie S         18 FOG-PC                         6:18.66   16  
  4 Haizlip, Ella P           16 FOG-PC                         6:53.85   15  
  5 Leary, Katie G            15 TVA-PC                         7:14.55   14  
 
Girls 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Clanton, Quinn A          16 HA-SN                          1:08.23   20  
  2 Gee, Stephanie E          16 FOG-PC                         1:09.30   17  
  3 Williams, Jessica G       15 HA-SN                          1:09.74   16  
  4 Buck, Maura L             15 TVA-PC                         1:09.84   15  
  5 Walsh, Sarah E            15 FOG-PC                         1:12.76   14  
  6 Chau, Stephanie S         18 FOG-PC                         1:15.67   13  
  7 Rogers, Alyssa N          15 TVA-PC                         1:16.10   12  
  8 Baldwin, Heather E        15 TVA-PC                         1:16.30   11  
  9 Woon, Tiffany R           16 FOG-PC                         1:23.67    9  
 10 Walsh, Danielle L         15 TVA-PC                         1:36.79    7  
 
Girls 15-18 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Gee, Stephanie E          16 FOG-PC                         2:29.23   20  
  2 Gilless, Elizabeth W      17 FOG-PC                         2:31.98   17  
  3 Williams, Jessica G       15 HA-SN                          2:32.04   16  
  4 Buck, Maura L             15 TVA-PC                         2:33.47   15  
  5 Chau, Stephanie S         18 FOG-PC                         2:40.62   14  
  6 Hicks, Jessica L          15 FOG-PC                         2:58.09   13  
 
Girls 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Clanton, Quinn A          16 HA-SN                          1:16.96   20  
  2 Buck, Maura L             15 TVA-PC                         1:18.62   17  
  3 Rothrock, Marika K        15 TVA-PC                         1:20.52   16  
  4 Gee, Stephanie E          16 FOG-PC                         1:21.30   15  
  5 Malloy, Erin K            15 TVA-PC                         1:25.56   14  
  6 Woon, Tiffany R           16 FOG-PC                         1:34.74   13  
  7 Walsh, Danielle L         15 TVA-PC                         1:54.32   12  
 
Girls 15-18 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Buck, Maura L             15 TVA-PC                         2:51.87   20  
  2 Malloy, Erin K            15 TVA-PC                         3:01.50   17  
  3 Chau, Stephanie S         18 FOG-PC                         3:04.89   16  
  4 Depierre, Renae C         16 HA-SN                          3:13.00   15  
  5 Walsh, Danielle L         15 TVA-PC                         3:52.22   14  
 
Girls 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Ruppenstein, Jillian N    18 FOG-PC                         1:03.80   20  
  2 Clanton, Quinn A          16 HA-SN                          1:06.22   17  
  3 Gilless, Elizabeth W      17 FOG-PC                         1:08.16   16  
  4 Gee, Stephanie E          16 FOG-PC                         1:11.16   15  
  5 Williams, Jessica G       15 HA-SN                          1:12.06   14  
  6 Depierre, Renae C         16 HA-SN                          1:12.53   13  
  7 Rogers, Alyssa N          15 TVA-PC                         1:14.39   12  
  8 Malloy, Erin K            15 TVA-PC                         1:15.10   11  
  9 Haizlip, Ella P           16 FOG-PC                         1:19.37    9  
 
Girls 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Clanton, Quinn A          16 HA-SN                          2:24.16   20  
  2 Gee, Stephanie E          16 FOG-PC                         2:31.67   17  
  3 Williams, Jessica G       15 HA-SN                          2:31.92   16  
  4 Malloy, Erin K            15 TVA-PC                         2:37.57   15  
  5 Chau, Stephanie S         18 FOG-PC                         2:44.02   14  
  6 Woon, Tiffany R           16 FOG-PC                         3:01.76   13  
  7 Walsh, Danielle L         15 TVA-PC                         3:27.99   12  
 
Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Yurgelevic, Jason C        6 HA-SN                            23.91   20  
  2 Donida, Balben B           6 VJO-PC                           30.10   17  
  3 Miguel, Brandon J          6 VJO-PC                           32.65   16  
 
Boys 6 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Yurgelevic, Jason C        6 HA-SN                            56.77   20  
  2 Tong, Michael              6 TVA-PC                           59.39   17  
 
Boys 6 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Yurgelevic, Jason C        6 HA-SN                          2:01.52   20  
 
Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Yurgelevic, Jason C        6 HA-SN                            27.50   20  
  2 Miguel, Brandon J          6 VJO-PC                           28.15   17  
  3 Tong, Michael              6 TVA-PC                           36.75   16  
 
Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Yurgelevic, Jason C        6 HA-SN                            38.04   20  
  2 Miguel, Brandon J          6 VJO-PC                           45.95   17  
 
Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Yurgelevic, Jason C        6 HA-SN                            36.37   20  
 
Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Pinson, Adam E             8 HA-SN                            16.46   20  
  2 Gault, Harmon F            7 TVA-PC                           17.39   17  
  3 Shine, Eamon P             8 TVA-PC                           17.78   16  
  4 Powell, Dylan M            7 VJO-PC                           18.71   15  
  5 Jones, Jeffrey M           7 HA-SN                            19.36   14  
  6 Starr, Sam R               8 TVA-PC                           19.53   13  
  7 Augst, Evan C              8 VJO-PC                           21.85   12  
  8 Moguel, Francisco J        8 VJO-PC                           21.87   11  
  9 Loel, Jacob P              7 SSS-PC                           24.76    9  
 10 Bell, Natthaniel Y         7 SSS-PC                           33.54    7  
 
Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Pinson, Adam E             8 HA-SN                            35.47   20  
  2 Gault, Harmon F            7 TVA-PC                           38.04   17  
  3 Powell, Dylan M            7 VJO-PC                           40.32   16  
  4 Jones, Jeffrey M           7 HA-SN                            44.25   15  
  5 Bautista, Kekoa T          7 FOG-PC                           44.46   14  
  6 Augst, Evan C              8 VJO-PC                           48.31   13  
  7 Masad, Marquan P           8 TVA-PC                           49.37   12  
  8 Steiner, Dylan E           7 TVA-PC                           52.97   11  
  9 Fortson, Alistair W        8 HA-SN                            58.54    9  
 
Boys 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Pinson, Adam E             8 HA-SN                          1:15.23   20  
  2 Shine, Eamon P             8 TVA-PC                         1:28.34   17  
  3 Gault, Harmon F            7 TVA-PC                         1:28.68   16  
  4 Powell, Dylan M            7 VJO-PC                         1:32.22   15  
  5 Jones, Jeffrey M           7 HA-SN                          1:39.75   14  
  6 Moguel, Francisco J        8 VJO-PC                         2:01.86   13  
 
Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Pinson, Adam E             8 HA-SN                            21.29   20  
  2 Jones, Jeffrey M           7 HA-SN                            23.57   17  
  3 Bautista, Kekoa T          7 FOG-PC                           24.22   16  
  4 Powell, Dylan M            7 VJO-PC                           24.23   15  
  5 Augst, Evan C              8 VJO-PC                           27.22   14  
  6 Steiner, Dylan E           7 TVA-PC                           31.47   13  
  7 Moguel, Francisco J        8 VJO-PC                           32.19   12  
  8 Masad, Marquan P           8 TVA-PC                           33.18   11  
 
Boys 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Pinson, Adam E             8 HA-SN                            45.62   20  
  2 Starr, Sam R               8 TVA-PC                           52.74   17  
  3 Jones, Jeffrey M           7 HA-SN                            53.42   16  
  4 Augst, Evan C              8 VJO-PC                         1:06.74   15  
  5 Moguel, Francisco J        8 VJO-PC                         1:20.38   14  
 
Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Pinson, Adam E             8 HA-SN                            22.43   20  
  2 Gault, Harmon F            7 TVA-PC                           24.73   17  
  3 Starr, Sam R               8 TVA-PC                           25.07   16  
  4 Jones, Jeffrey M           7 HA-SN                            26.82   15  
  5 Powell, Dylan M            7 VJO-PC                           28.15   14  
  6 Loel, Jacob P              7 SSS-PC                           31.50   13  
  7 Moguel, Francisco J        8 VJO-PC                           48.92   12  
 
Boys 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Pinson, Adam E             8 HA-SN                            47.54   20  
  2 Gault, Harmon F            7 TVA-PC                           51.32   17  
  3 Bautista, Kekoa T          7 FOG-PC                           54.37   16  
  4 Powell, Dylan M            7 VJO-PC                           56.90   15  
  5 Jones, Jeffrey M           7 HA-SN                          1:02.65   14  
 
Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Pinson, Adam E             8 HA-SN                            18.56   20  
  2 Jones, Jeffrey M           7 HA-SN                            22.26   17  
  3 Gault, Harmon F            7 TVA-PC                           22.77   16  
  4 Powell, Dylan M            7 VJO-PC                           24.64   15  
  5 Bautista, Kekoa T          7 FOG-PC                           25.51   14  
  6 Moguel, Francisco J        8 VJO-PC                           28.08   13  
 
Boys 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Pinson, Adam E             8 HA-SN                            39.92   20  
  2 Jones, Jeffrey M           7 HA-SN                            54.84   17  
 
Boys 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Pinson, Adam E             8 HA-SN                          1:29.49   20  
  2 Gault, Harmon F            7 TVA-PC                         1:40.25   17  
  3 Moguel, Francisco J        8 VJO-PC                         2:25.22   16  
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Gestuvo, Leland F          9 VJO-PC                           34.12   20  
  2 Baldwin, Morgan A          9 TVA-PC                           34.28   17  
  3 Johnson, Nick G            9 SSS-PC                           35.33   16  
  4 XU, Alexander J            9 TVA-PC                           35.44   15  
  5 Vizcarra, Evan A          10 TVA-PC                           37.03   14  
  6 WU, Tony                  10 HA-SN                            38.19   13  
  7 Viray, Gabriel M           9 VJO-PC                           39.90   12  
  8 Bautista, Chioke J        10 FOG-PC                           39.93   11  
  9 Andersen, Wyatt J          9 SSS-PC                           39.98    9  
 10 Parker, Otis, Jr C         9 VJO-PC                           42.08    7  
 11 Lincoff, James A          10 FOG-PC                           43.02    6  
 12 Oteyza, Edrick M          10 VJO-PC                           43.99    5  
 13 Duhn, Brian J              9 FOG-PC                           44.45    4  
 14 Sterne, Joseph L          10 TVA-PC                           45.67    3  
 15 Proctor, Paul J            9 TVA-PC                           45.68    2  
 16 Kline, Loren A             9 MCSL-PC                          50.53    1  
 17 Parelius, Max L           10 TVA-PC                           52.49  
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 XU, Alexander J            9 TVA-PC                         1:16.33   20  
  2 Baldwin, Morgan A          9 TVA-PC                         1:19.31   17  
  3 Gestuvo, Leland F          9 VJO-PC                         1:19.99   16  
  4 Johnson, Nick G            9 SSS-PC                         1:20.06   15  
  5 Vizcarra, Evan A          10 TVA-PC                         1:22.27   14  
  6 Starr, Michael J          10 TVA-PC                         1:25.01   13  
  7 Bautista, Chioke J        10 FOG-PC                         1:26.69   12  
  8 WU, Tony                  10 HA-SN                          1:27.94   11  
  9 Parker, Otis, Jr C         9 VJO-PC                         1:41.62    9  
 10 Sterne, Joseph L          10 TVA-PC                         1:43.90    7  
 11 Kline, Loren A             9 MCSL-PC                        1:58.92    6  
 
Boys 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Baldwin, Morgan A          9 TVA-PC                         2:47.17   20  
  2 XU, Alexander J            9 TVA-PC                         2:47.88   17  
  3 Johnson, Nick G            9 SSS-PC                         3:02.14   16  
  4 Andersen, Wyatt J          9 SSS-PC                         3:18.08   15  
  5 WU, Tony                  10 HA-SN                          3:21.43   14  
  6 Viray, Gabriel M           9 VJO-PC                         3:38.54   13  
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Baldwin, Morgan A          9 TVA-PC                           44.96   20  
  2 XU, Alexander J            9 TVA-PC                           46.27   17  
  3 Johnson, Nick G            9 SSS-PC                           46.36   16  
  4 Andersen, Wyatt J          9 SSS-PC                           46.96   15  
  5 Bautista, Chioke J        10 FOG-PC                           49.86   14  
  6 Sterne, Joseph L          10 TVA-PC                           52.17   13  
  7 Viray, Gabriel M           9 VJO-PC                           53.95   12  
 
Boys 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Nick G            9 SSS-PC                         1:36.99   20  
  2 Baldwin, Morgan A          9 TVA-PC                         1:37.25   17  
  3 Andersen, Wyatt J          9 SSS-PC                         1:42.33   16  
  4 Bautista, Chioke J        10 FOG-PC                         1:45.19   15  
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Nick G            9 SSS-PC                           46.85   20  
  2 Lincoff, James A          10 FOG-PC                           48.01   17  
  3 XU, Alexander J            9 TVA-PC                           48.30   16  
  4 Baldwin, Morgan A          9 TVA-PC                           48.44   15  
  5 Starr, Michael J          10 TVA-PC                           48.50   14  
  6 Bautista, Chioke J        10 FOG-PC                           49.11   13  
  7 WU, Tony                  10 HA-SN                            50.87   12  
  8 Sterne, Joseph L          10 TVA-PC                           51.22   11  
  9 Gestuvo, Leland F          9 VJO-PC                           51.49    9  
 10 Vizcarra, Evan A          10 TVA-PC                           51.64    7  
 11 Parker, Otis, Jr C         9 VJO-PC                           52.82    6  
 12 Andersen, Wyatt J          9 SSS-PC                           54.99    5  
 13 Viray, Gabriel M           9 VJO-PC                         1:02.61    4  
 
Boys 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Nick G            9 SSS-PC                         1:37.50   20  
  2 XU, Alexander J            9 TVA-PC                         1:38.54   17  
  3 Bautista, Chioke J        10 FOG-PC                         1:39.96   16  
  4 Baldwin, Morgan A          9 TVA-PC                         1:40.97   15  
  5 Sterne, Joseph L          10 TVA-PC                         1:52.73   14  
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Baldwin, Morgan A          9 TVA-PC                           39.53   20  
  2 XU, Alexander J            9 TVA-PC                           44.35   17  
  3 Bautista, Chioke J        10 FOG-PC                           44.93   16  
  4 Viray, Gabriel M           9 VJO-PC                           51.81   15  
  5 Sterne, Joseph L          10 TVA-PC                           54.12   14  
 
Boys 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Vizcarra, Evan A          10 TVA-PC                         1:34.58   20  
  2 Baldwin, Morgan A          9 TVA-PC                         1:34.90   17  
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 XU, Alexander J            9 TVA-PC                         1:26.26   20  
  2 Baldwin, Morgan A          9 TVA-PC                         1:27.62   17  
  3 Vizcarra, Evan A          10 TVA-PC                         1:29.66   16  
  4 Bautista, Chioke J        10 FOG-PC                         1:32.85   15  
  5 Johnson, Nick G            9 SSS-PC                         1:33.18   14  
  6 Gestuvo, Leland F          9 VJO-PC                         1:33.90   13  
  7 Starr, Michael J          10 TVA-PC                         1:34.97   12  
  8 Andersen, Wyatt J          9 SSS-PC                         1:44.35   11  
  9 Sterne, Joseph L          10 TVA-PC                         1:46.00    9  
 10 Parker, Otis, Jr C         9 VJO-PC                         1:47.09    7  
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Sallee, David J           12 SSS-PC                           27.26   20  
  2 Gault, Walter S           12 TVA-PC                           27.36   17  
  3 Jones, James E            11 HA-SN                            30.30   16  
  4 Bautista, James T         12 FOG-PC                           31.65   15  
  5 Tucker, J.P. P            12 VJO-PC                           33.29   14  
  6 Lunsford, James C         12 SSS-PC                           33.35   13  
  7 Miranda, Ronald G         11 VJO-PC                           33.73   12  
  8 Duhn, Christopher N       12 FOG-PC                           34.24   11  
  9 Tauraso, David K          11 TVA-PC                           34.68    9  
 10 Geiser, Nick A            11 FOG-PC                           35.08    7  
 11 Parelius, Ian S           11 TVA-PC                           36.74    6  
 12 Lim, Brian                11 FOG-PC                           37.77    5  
 13 Malouf, Matt S            12 TVA-PC                           39.88    4  
 14 Adlard, Josh D            11 TVA-PC                           40.29    3  
 15 Metzler, Andy C           11 TVA-PC                           40.51    2  
 16 Carrillo, Carlos M        11 VJO-PC                           44.64    1  
 17 Gensler, Mark T           11 TVA-PC                           55.06  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Sallee, David J           12 SSS-PC                           58.79   20  
  2 Gault, Walter S           12 TVA-PC                           59.47   17  
  3 Baldwin, Derek M          12 TVA-PC                         1:06.27   16  
  4 Jones, James E            11 HA-SN                          1:07.51   15  
  5 Bautista, James T         12 FOG-PC                         1:09.16   14  
  6 Tucker, J.P. P            12 VJO-PC                         1:12.40   13  
  7 O'Connor, Kellen C        12 FOG-PC                         1:13.48   12  
  8 Miranda, Ronald G         11 VJO-PC                         1:14.86   11  
  9 Duhn, Christopher N       12 FOG-PC                         1:15.20    9  
 10 Tauraso, David K          11 TVA-PC                         1:17.67    7  
 11 Andersen, Garrett R       12 SSS-PC                         1:18.54    6  
 12 Geiser, Nick A            11 FOG-PC                         1:19.60    5  
 13 Lim, Brian                11 FOG-PC                         1:20.69    4  
 14 Parelius, Ian S           11 TVA-PC                         1:20.76    3  
 15 Lunsford, James C         12 SSS-PC                         1:23.41    2  
 16 Malouf, Matt S            12 TVA-PC                         1:30.33    1  
 17 Metzler, Andy C           11 TVA-PC                         1:31.66  
 18 Carrillo, Carlos M        11 VJO-PC                         1:40.46  
 19 Zuniga, Emilio A          11 VJO-PC                         1:46.65  
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Sallee, David J           12 SSS-PC                         2:10.98   20  
  2 Gault, Walter S           12 TVA-PC                         2:11.96   17  
  3 Baldwin, Derek M          12 TVA-PC                         2:26.93   16  
  4 Bautista, James T         12 FOG-PC                         2:33.33   15  
  5 Jones, James E            11 HA-SN                          2:42.05   14  
  6 Andersen, Garrett R       12 SSS-PC                         2:48.82   13  
  7 Dore-Andrews, Robin S     11 WCAN-PC                        2:49.03   12  
  8 Tauraso, David K          11 TVA-PC                         2:52.46   11  
  9 King, Ian E               11 SRN-PC                         3:02.38    9  
 10 Lojas, Christopher P      11 TVA-PC                         3:33.44    7  
 
Boys 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Gault, Walter S           12 TVA-PC                         6:01.16   20  
  2 Tauraso, David K          11 TVA-PC                         7:33.62   17  
 
Boys 11-12 500 Yard Freestyle EV. 39-40 combined
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gault, Walter S           12 TVA-PC                         6:01.16   20  
  2 Tauraso, David K          11 TVA-PC                         7:33.62   17  
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Sallee, David J           12 SSS-PC                           31.75   20  
  2 Gault, Walter S           12 TVA-PC                           32.60   17  
  3 Baldwin, Derek M          12 TVA-PC                           36.30   16  
  4 Bautista, James T         12 FOG-PC                           36.64   15  
  5 Jones, James E            11 HA-SN                            38.55   14  
  6 King, Ian E               11 SRN-PC                           43.06   13  
  7 Tucker, J.P. P            12 VJO-PC                           44.42   12  
  8 Andersen, Garrett R       12 SSS-PC                           45.80   11  
  9 Dore-Andrews, Robin S     11 WCAN-PC                          45.95    9  
 10 Malouf, Matt S            12 TVA-PC                           46.28    7  
 11 Metzler, Andy C           11 TVA-PC                           48.42    6  
 12 Carrillo, Carlos M        11 VJO-PC                           54.71    5  
 13 Zuniga, Emilio A          11 VJO-PC                           59.78    4  
 14 Gensler, Mark T           11 TVA-PC                         1:05.33    3  
 
Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Gault, Walter S           12 TVA-PC                         1:10.36   20  
  2 Baldwin, Derek M          12 TVA-PC                         1:18.27   17  
  3 Bautista, James T         12 FOG-PC                         1:21.13   16  
  4 Jones, James E            11 HA-SN                          1:23.66   15  
  5 Duhn, Christopher N       12 FOG-PC                         1:26.53   14  
  6 Andersen, Garrett R       12 SSS-PC                         1:29.51   13  
  7 Lunsford, James C         12 SSS-PC                         1:30.97   12  
  8 Tucker, J.P. P            12 VJO-PC                         1:32.53   11  
 
Boys 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Sallee, David J           12 SSS-PC                         2:20.98   20  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bautista, James T         12 FOG-PC                           36.49   20  
  2 Tucker, J.P. P            12 VJO-PC                           45.17   17  
  3 Jones, James E            11 HA-SN                            45.61   16  
  4 Tauraso, David K          11 TVA-PC                           47.63   15  
  5 Lojas, Christopher P      11 TVA-PC                           52.70   14  
  6 Carrillo, Carlos M        11 VJO-PC                           56.39   13  
  7 King, Ian E               11 SRN-PC                           56.55   12  
  8 Malouf, Matt S            12 TVA-PC                           57.45   11  
  9 Metzler, Andy C           11 TVA-PC                           57.79    9  
 10 Fortson, Ben D            11 HA-SN                            58.91    7  
 11 Zuniga, Emilio A          11 VJO-PC                           59.41    6  
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Sallee, David J           12 SSS-PC                         1:19.78   20  
  2 Bautista, James T         12 FOG-PC                         1:20.25   17  
  3 O'Connor, Kellen C        12 FOG-PC                         1:24.08   16  
  4 Baldwin, Derek M          12 TVA-PC                         1:24.98   15  
  5 Lim, Brian                11 FOG-PC                         1:34.96   14  
  6 Miranda, Ronald G         11 VJO-PC                         1:36.82   13  
  7 Jones, James E            11 HA-SN                          1:37.61   12  
  8 Tauraso, David K          11 TVA-PC                         1:39.75   11  
  9 Metzler, Andy C           11 TVA-PC                         2:03.95    9  
 10 Carrillo, Carlos M        11 VJO-PC                         2:06.51    7  
 
Boys 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Gault, Walter S           12 TVA-PC                         2:46.25   20  
  2 O'Connor, Kellen C        12 FOG-PC                         2:59.03   17  
  3 Tauraso, David K          11 TVA-PC                         3:33.29   16  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Sallee, David J           12 SSS-PC                           30.85   20  
  2 Baldwin, Derek M          12 TVA-PC                           35.05   17  
  3 Jones, James E            11 HA-SN                            36.09   16  
  4 Bautista, James T         12 FOG-PC                           36.58   15  
  5 Miranda, Ronald G         11 VJO-PC                           37.55   14  
  6 Andersen, Garrett R       12 SSS-PC                           41.16   13  
  7 Lim, Brian                11 FOG-PC                           41.74   12  
  8 Duhn, Christopher N       12 FOG-PC                           42.80   11  
  9 Geiser, Nick A            11 FOG-PC                           43.96    9  
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Sallee, David J           12 SSS-PC                         1:08.47   20  
  2 Gault, Walter S           12 TVA-PC                         1:16.53   17  
  3 Baldwin, Derek M          12 TVA-PC                         1:18.97   16  
  4 Bautista, James T         12 FOG-PC                         1:30.55   15  
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Sallee, David J           12 SSS-PC                         1:09.05   20  
  2 Baldwin, Derek M          12 TVA-PC                         1:16.43   17  
  3 Bautista, James T         12 FOG-PC                         1:20.79   16  
  4 Jones, James E            11 HA-SN                          1:25.94   15  
  5 Andersen, Garrett R       12 SSS-PC                         1:28.16   14  
  6 Tucker, J.P. P            12 VJO-PC                         1:30.96   13  
  7 King, Ian E               11 SRN-PC                         1:35.96   12  
  8 Dore-Andrews, Robin S     11 WCAN-PC                        1:36.13   11  
  9 Tauraso, David K          11 TVA-PC                         1:36.33    9  
 10 Carrillo, Carlos M        11 VJO-PC                         2:00.11    7  
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Sallee, David J           12 SSS-PC                         2:27.43   20  
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Heasell, Brent M          14 SRN-PC                           26.56   20  
  2 Wirick, Chris R           14 TVA-PC                           26.83   17  
  3 Green, Jon W              14 TVA-PC                           27.02   16  
  4 Vizcarra, Nathan M        14 TVA-PC                           27.55   15  
  5 Smith, Kevin L            13 TVA-PC                           28.60   14  
  6 Lau, Nelson               14 FOG-PC                           29.52   13  
  7 Young, Keane W            13 FOG-PC                           29.62   12  
  8 Englesbe, Alexander C     13 TVA-PC                           29.78   11  
  9 Rasmussen, Erik C         14 TVA-PC                           32.23    9  
 10 Yip, Gabriel              13 FOG-PC                           32.60    7  
 11 Wood, James J             13 FOG-PC                           32.63    6  
 12 Kan, Wesley E             13 FOG-PC                           33.53    5  
 13 Harencar, Alexander       13 MCSL-PC                          34.36    4  
 14 Pham, Alex T              13 FOG-PC                           36.15    3  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Vizcarra, Nathan M        14 TVA-PC                           59.59   20  
  2 Heasell, Brent M          14 SRN-PC                         1:00.08   17  
  3 Smith, Kevin L            13 TVA-PC                         1:02.17   16  
  4 Englesbe, Alexander C     13 TVA-PC                         1:06.40   15  
  5 Young, Keane W            13 FOG-PC                         1:07.00   14  
  6 Rasmussen, Erik C         14 TVA-PC                         1:10.10   13  
  7 Chandler, Reid C          14 MCSL-PC                        1:11.54   12  
  8 Wood, James J             13 FOG-PC                         1:12.60   11  
  9 Kan, Wesley E             13 FOG-PC                         1:12.98    9  
 10 Yip, Gabriel              13 FOG-PC                         1:15.71    7  
 11 Harencar, Alexander       13 MCSL-PC                        1:21.52    6  
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bicomong, Vincent I       13 VJO-PC                         1:58.54   20  
  2 Yam, Robert K             14 FOG-PC                         2:17.08   17  
  3 Smith, Kevin L            13 TVA-PC                         2:19.84   16  
  4 Rasmussen, Erik C         14 TVA-PC                         2:36.22   15  
  5 Yam, Johnny K             13 FOG-PC                         2:38.12   14  
  6 Chandler, Reid C          14 MCSL-PC                        2:42.40   13  
  7 Harencar, Alexander       13 MCSL-PC                        2:52.67   12  
 
Boys 13-14 500 Yard Freestyle EV. 39-40 combined
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bicomong, Vincent I       13 VJO-PC                         5:29.11   20  
  2 Wirick, Chris R           14 TVA-PC                         5:53.24   17  
  3 Smith, Kevin L            13 TVA-PC                         6:28.99   16  
 
Boys 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bicomong, Vincent I       13 VJO-PC                         5:29.11   20  
  2 Wirick, Chris R           14 TVA-PC                         5:53.24   17  
  3 Smith, Kevin L            13 TVA-PC                         6:28.99   16  
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Kevin L            13 TVA-PC                         1:12.59   20  
  2 Green, Jon W              14 TVA-PC                         1:13.20   17  
  3 Yam, Robert K             14 FOG-PC                         1:18.73   16  
  4 Englesbe, Alexander C     13 TVA-PC                         1:22.39   15  
  5 Rasmussen, Erik C         14 TVA-PC                         1:22.51   14  
  6 Yam, Johnny K             13 FOG-PC                         1:24.56   13  
  7 Chandler, Reid C          14 MCSL-PC                        1:27.03   12  
 
Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Vizcarra, Nathan M        14 TVA-PC                         2:32.84   20  
  2 Smith, Kevin L            13 TVA-PC                         2:35.75   17  
  3 Green, Jon W              14 TVA-PC                         2:36.97   16  
  4 Chandler, Reid C          14 MCSL-PC                        3:03.83   15  
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bicomong, Vincent I       13 VJO-PC                         1:14.01   20  
  2 Heasell, Brent M          14 SRN-PC                         1:16.29   17  
  3 Wirick, Chris R           14 TVA-PC                         1:17.96   16  
  4 Green, Jon W              14 TVA-PC                         1:18.04   15  
  5 Englesbe, Alexander C     13 TVA-PC                         1:19.51   14  
  6 Yam, Robert K             14 FOG-PC                         1:23.65   13  
  7 Yam, Johnny K             13 FOG-PC                         1:25.05   12  
  8 Chandler, Reid C          14 MCSL-PC                        1:38.21   11  
  9 Harencar, Alexander       13 MCSL-PC                        1:47.61    9  
 
Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Green, Jon W              14 TVA-PC                         2:49.40   20  
  2 Englesbe, Alexander C     13 TVA-PC                         2:49.75   17  
  3 Pham, Alex T              13 FOG-PC                         3:07.93   16  
  4 Chandler, Reid C          14 MCSL-PC                        3:28.45   15  
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Wirick, Chris R           14 TVA-PC                         1:12.54   20  
  2 Smith, Kevin L            13 TVA-PC                         1:13.24   17  
  3 Vizcarra, Nathan M        14 TVA-PC                         1:18.44   16  
  4 Green, Jon W              14 TVA-PC                         1:19.59   15  
  5 Rasmussen, Erik C         14 TVA-PC                         1:26.16   14  
  6 Chandler, Reid C          14 MCSL-PC                        1:37.38   13  
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bicomong, Vincent I       13 VJO-PC                         2:15.80   20  
  2 Green, Jon W              14 TVA-PC                         2:34.98   17  
  3 Smith, Kevin L            13 TVA-PC                         2:37.03   16  
  4 Yam, Robert K             14 FOG-PC                         2:37.18   15  
  5 Englesbe, Alexander C     13 TVA-PC                         2:44.49   14  
  6 Yam, Johnny K             13 FOG-PC                         2:49.09   13  
  7 Rasmussen, Erik C         14 TVA-PC                         2:49.19   12  
  8 Chandler, Reid C          14 MCSL-PC                        3:06.56   11  
 
Boys 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Murrow, Daniel R          17 HA-SN                            24.46   20  
  2 Murrow, Garrett M         17 HA-SN                            24.49   17  
  3 Kearney, Brendan J        17 VJO-PC                           24.94   16  
  4 Parsons, Samuel T         16 HA-SN                            25.59   15  
  5 Lim, Eric                 16 FOG-PC                           25.81   14  
  6 Joyce, Casey C            16 TVA-PC                           26.12   13  
  7 Pham, Charles             16 FOG-PC                           31.53   12  
 
Boys 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Murrow, Daniel R          17 HA-SN                            53.44   20  
  2 Murrow, Garrett M         17 HA-SN                            53.87   17  
  3 Gallagher, Marcus L       16 FOG-PC                           54.88   16  
  4 Parsons, Samuel T         16 HA-SN                            55.40   15  
  5 Lim, Eric                 16 FOG-PC                           57.07   14  
  6 Pham, Charles             16 FOG-PC                         1:14.32   13  
 
Boys 15-18 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 HU, Deke                  15 TVA-PC                         1:57.63   20  
  2 Murrow, Garrett M         17 HA-SN                          1:59.20   17  
  3 Murrow, Daniel R          17 HA-SN                          1:59.29   16  
  4 Parsons, Samuel T         16 HA-SN                          2:03.84   15  
  5 Hromalik, Nicholas M      15 TVA-PC                         2:17.49   14  
  6 Ryder, Bradley P          17 WCAN-PC                        2:20.09   13  
  7 Lojas, Jonathan A         15 TVA-PC                         2:43.26   12  
 
Boys 15-18 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Kearney, Brendan J        17 VJO-PC                         5:19.15   20  
  2 Hromalik, Nicholas M      15 TVA-PC                         6:06.54   17  
  3 Okane, Drew E             17 FOG-PC                         6:34.96   16  
 
Men 15-18 500 Yard Freestyle EV. 39-40 combined
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kearney, Brendan J        17 VJO-PC                         5:19.15   20  
  2 Hromalik, Nicholas M      15 TVA-PC                         6:06.54   17  
  3 Okane, Drew E             17 FOG-PC                         6:34.96   16  
 
Boys 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Murrow, Garrett M         17 HA-SN                          1:01.78   20  
  2 HU, Deke                  15 TVA-PC                         1:01.79   17  
  3 Parsons, Samuel T         16 HA-SN                          1:05.18   16  
  4 Kumar, Kevin              15 TVA-PC                         1:06.20   15  
  5 Goulding, Scott P         16 TVA-PC                         1:06.84   14  
  6 Ryder, Bradley P          17 WCAN-PC                        1:12.07   13  
  7 Hromalik, Nicholas M      15 TVA-PC                         1:16.28   12  
  8 Okane, Drew E             17 FOG-PC                         1:17.45   11  
 
Boys 15-18 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 HU, Deke                  15 TVA-PC                         2:12.94   20  
  2 Kumar, Kevin              15 TVA-PC                         2:21.98   17  
 
Boys 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Parsons, Samuel T         16 HA-SN                          1:06.26   20  
  2 Kearney, Brendan J        17 VJO-PC                         1:08.82   17  
  3 HU, Deke                  15 TVA-PC                         1:09.61   16  
  4 Joyce, Casey C            16 TVA-PC                         1:14.23   15  
  5 Kumar, Kevin              15 TVA-PC                         1:16.92   14  
  6 Lojas, Jonathan A         15 TVA-PC                         1:31.33   13  
 
Boys 15-18 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Kearney, Brendan J        17 VJO-PC                         2:27.51   20  
  2 HU, Deke                  15 TVA-PC                         2:27.83   17  
  3 Parsons, Samuel T         16 HA-SN                          2:32.27   16  
  4 Joyce, Casey C            16 TVA-PC                         2:37.85   15  
  5 Kumar, Kevin              15 TVA-PC                         2:48.49   14  
  6 Pham, Charles             16 FOG-PC                         2:57.18   13  
 
Boys 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 HU, Deke                  15 TVA-PC                           56.39   20  
  2 Murrow, Garrett M         17 HA-SN                            59.00   17  
  3 Gallagher, Marcus L       16 FOG-PC                         1:01.43   16  
  4 Murrow, Daniel R          17 HA-SN                          1:01.74   15  
  5 Joyce, Casey C            16 TVA-PC                         1:02.15   14  
  6 Parsons, Samuel T         16 HA-SN                          1:07.40   13  
 
Boys 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Kearney, Brendan J        17 VJO-PC                         2:12.21   20  
  2 Murrow, Daniel R          17 HA-SN                          2:16.76   17  
  3 Parsons, Samuel T         16 HA-SN                          2:19.43   16  
  4 Goulding, Scott P         16 TVA-PC                         2:29.82   15  
  5 Hromalik, Nicholas M      15 TVA-PC                         2:34.89   14  
  6 Ryder, Bradley P          17 WCAN-PC                        2:37.86   13