Licensed to Pacific Swimming Zone 2
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 8.0 1/22/2023 07:06 PM
            2023 Zone 2 Championship Meet - 1/21/2023 to 1/22/2023             
                              Sanction #: 22-012                               
                                    Results                                    
 
Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dortch, Kennedy L          8 ALGA-PC                16.72      16.20  
  2 Kuo, Vanessa A             8 CDST-PC                15.99      16.33  
  3 Palattao, Jessie M         8 PLS-PC                 17.05      16.41  
  4 Daniel, Tori M             8 PLS-PC                 16.08      16.47  
  5 Cramer, Emily H            8 ALGA-PC                17.26      16.52  
  6 ZU, Ella                   8 CDST-PC                17.00      17.63  
  7 Chen, Gracie               8 CDST-PC                21.00      17.68  
  8 Zenooz, Ava                8 CROW-PC                17.64      18.23  
  9 Burgar, Vivie N            8 LAC-PC                 20.97      18.72  
 10 Aviado, Louisa             8 EBAT-PC                19.66      18.83  
 11 Helmick, Addy G            8 BSW-PC                 20.00      19.07  
 12 Linares Danzos, Victoria   7 CROW-PC                23.18      19.30  
 13 Nishimura, Emilia M        8 AAA-PC                 19.06      19.35  
 14 Kuo, Jacqueline L          5 CDST-PC                22.79      20.38  
 15 Han, Jackie X              8 CDST-PC                22.35      20.56  
 16 Ducloux, Abi S             7 MONT-PC                21.09      20.99  
 17 Yuasa, Gwyndolen           8 HILL-PC                21.06      21.51  
 18 Tunagur, Serra N           7 PLS-PC                 20.97      21.71  
 19 Bartnick, Jax              8 SRVA-PC                22.08      22.22  
 20 Mital, Sahana              7 CDST-PC                22.79      23.83  
 
Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Daniel, Tori M             8 PLS-PC                 34.38      33.37  
  2 Palattao, Jessie M         8 PLS-PC                 36.78      33.93  
  3 Kuo, Vanessa A             8 CDST-PC                35.13      34.22  
  4 Cramer, Emily H            8 ALGA-PC                36.37      35.35  
  5 Aviado, Louisa             8 EBAT-PC                44.52      35.94  
  6 Chen, Gracie               8 CDST-PC                43.82      36.59  
  7 ZU, Ella                   8 CDST-PC                38.55      37.07  
  8 Brandt, Presley J          7 CROW-PC                40.06      39.01  
  9 Burgar, Vivie N            8 LAC-PC                 41.80      39.42  
 10 Dortch, Kennedy L          8 ALGA-PC                36.33      39.53  
 11 Nishimura, Emilia M        8 AAA-PC                 43.28      40.48  
 12 Linares Danzos, Victoria   7 CROW-PC                45.86      40.88  
 13 Chatterjee, Ria            8 LAC-PC                 41.79      41.78  
 14 Kuo, Jacqueline L          5 CDST-PC                43.28      41.98  
 15 Helmick, Addy G            8 BSW-PC                 46.34      44.09  
 16 Han, Jackie X              8 CDST-PC                51.16      46.50  
 17 Ducloux, Abi S             7 MONT-PC                44.85      46.86  
 18 Yuasa, Gwyndolen           8 HILL-PC                53.29      48.02  
 19 Bartnick, Jax              8 SRVA-PC                51.10      51.30  
 20 Brito, Anna M              8 ALGA-PC                51.85      52.80  
 21 Mital, Sahana              7 CDST-PC                53.01      53.38  
 
Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kuo, Vanessa A             8 CDST-PC              1:11.82    1:13.07  
  2 Daniel, Tori M             8 PLS-PC               1:16.01    1:14.62  
  3 Palattao, Jessie M         8 PLS-PC               1:19.93    1:20.55  
  4 Chen, Gracie               8 CDST-PC              1:24.80    1:25.11  
  5 ZU, Ella                   8 CDST-PC              1:32.18    1:25.76  
  6 Brandt, Presley J          7 CROW-PC              1:32.67    1:30.69  
  7 Nishimura, Emilia M        8 AAA-PC               1:39.48    1:31.00  
  8 Chan, Zoe C                7 EBAT-PC              2:00.55    1:32.53  
  9 Wolf, Devin G              8 ALGA-PC              1:43.86    1:33.45  
 10 Kuo, Jacqueline L          5 CDST-PC              1:36.47    1:34.28  
 11 Aviado, Louisa             8 EBAT-PC              1:38.66    1:35.31  
 12 Han, Jackie X              8 CDST-PC              1:56.63    1:51.07  
 13 Hart, Vivian R             8 ALGA-PC              2:15.44L   1:53.22  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kuo, Vanessa A             8 CDST-PC                18.09      18.00  
  2 Chen, Gracie               8 CDST-PC                21.00      19.03  
  3 Daniel, Tori M             8 PLS-PC                 18.87      19.13  
  4 ZU, Ella                   8 CDST-PC                21.50      20.21  
  5 Burgar, Vivie N            8 LAC-PC                 23.25      21.34  
  6 Zenooz, Ava                8 CROW-PC                21.66      21.58  
  7 Nishimura, Emilia M        8 AAA-PC                 21.86      21.71  
  8 Ducloux, Abi S             7 MONT-PC                24.68      22.03  
  9 Palattao, Jessie M         8 PLS-PC                 23.48      22.36  
 10 Wolf, Devin G              8 ALGA-PC                22.96      22.51  
 11 Linares Danzos, Victoria   7 CROW-PC                27.07      23.45  
 12 Kuo, Jacqueline L          5 CDST-PC                24.43      23.91  
 12 Chan, Zoe C                7 EBAT-PC                22.41      23.91  
 14 Aviado, Louisa             8 EBAT-PC                24.67      24.14  
 15 Han, Jackie X              8 CDST-PC                23.37      24.31  
 16 Helmick, Addy G            8 BSW-PC                 24.75      24.68  
 17 Minor, Jocelyn W           8 PST-PC                 26.76      25.69  
 18 Hart, Vivian R             8 ALGA-PC                26.61      26.20  
 19 Bartnick, Jax              8 SRVA-PC                26.76      28.08  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Palattao, Jessie M         8 PLS-PC                 22.37      21.48  
  2 Kuo, Vanessa A             8 CDST-PC                19.96      21.71  
  3 Chen, Gracie               8 CDST-PC                26.27      23.11  
  4 Cramer, Emily H            8 ALGA-PC                25.15      24.30  
  4 ZU, Ella                   8 CDST-PC                24.55      24.30  
  6 Daniel, Tori M             8 PLS-PC                 24.39      25.42  
  7 Burgar, Vivie N            8 LAC-PC                 27.42      26.40  
  8 Han, Jackie X              8 CDST-PC                27.64      26.78  
  9 Nishimura, Emilia M        8 AAA-PC                 28.21      26.96  
 10 Zenooz, Ava                8 CROW-PC                27.74      27.58  
 11 Aviado, Louisa             8 EBAT-PC                26.49      28.65  
 12 Mital, Sahana              7 CDST-PC                31.24      29.67  
 13 Chatterjee, Ria            8 LAC-PC                 28.00      30.41  
 14 Helmick, Addy G            8 BSW-PC                 29.25      32.11  
 15 Kuo, Jacqueline L          5 CDST-PC                31.24      32.37  
 -- Minor, Jocelyn W           8 PST-PC                 28.19         DQ  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kuo, Vanessa A             8 CDST-PC                17.43      18.07  
  2 Palattao, Jessie M         8 PLS-PC                 18.14      18.27  
  3 Daniel, Tori M             8 PLS-PC                 19.63      18.79  
  4 Chatterjee, Ria            8 LAC-PC                 22.38      20.23  
  5 Chan, Zoe C                7 EBAT-PC                20.09      20.35  
  6 ZU, Ella                   8 CDST-PC                22.43      20.63  
  7 Burgar, Vivie N            8 LAC-PC                 22.77      21.75  
  8 Linares Danzos, Victoria   7 CROW-PC                24.96      22.96  
  9 Chen, Gracie               8 CDST-PC                23.68      23.17  
 10 Zenooz, Ava                8 CROW-PC                23.98      23.30  
 11 Helmick, Addy G            8 BSW-PC                 23.20      23.38  
 12 Nishimura, Emilia M        8 AAA-PC                 26.17      23.84  
 13 Kuo, Jacqueline L          5 CDST-PC                24.58      24.54  
 -- Han, Jackie X              8 CDST-PC                26.15         DQ  
 -- Aviado, Louisa             8 EBAT-PC                26.02         DQ  
 
Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dortch, Kennedy L          8 ALGA-PC              1:31.04    1:28.14  
  2 Daniel, Tori M             8 PLS-PC               1:29.15    1:28.31  
  3 Cramer, Emily H            8 ALGA-PC              1:37.53    1:33.20  
  4 Palattao, Jessie M         8 PLS-PC               1:36.27    1:33.85  
  5 ZU, Ella                   8 CDST-PC              1:40.44    1:39.82  
  6 Brandt, Presley J          7 CROW-PC              1:37.74    1:40.15  
  7 Burgar, Vivie N            8 LAC-PC               1:46.18    1:40.18  
  8 Chen, Gracie               8 CDST-PC              1:50.00    1:42.03  
  9 Nishimura, Emilia M        8 AAA-PC               1:50.95    1:45.52  
 10 Linares Danzos, Victoria   7 CROW-PC              1:51.99    1:50.60  
 11 Zenooz, Ava                8 CROW-PC              1:54.68    1:50.88  
 12 Chatterjee, Ria            8 LAC-PC               1:47.12    1:53.14  
 13 Kuo, Jacqueline L          5 CDST-PC              1:56.25    1:55.39  
 14 Han, Jackie X              8 CDST-PC              1:57.32    2:02.12  
 15 Ducloux, Abi S             7 MONT-PC              2:06.05    2:08.41  
 -- Aviado, Louisa             8 EBAT-PC              1:48.24         DQ  
 -- Kuo, Vanessa A             8 CDST-PC              1:21.88         DQ  
 -- Helmick, Addy G            8 BSW-PC               2:00.92         DQ  
 -- Yuasa, Gwyndolen           8 HILL-PC              2:06.04         DQ  
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Searle, Savy J            10 CROW-PC                27.79      28.39  
  2 Wang, Emelia Y            10 PLS-PC                 29.85      29.00  
  3 Searle, Sage L            10 CROW-PC                29.77      30.31  
  4 Kesavan, Dhivashree       10 CDST-PC                29.63      30.97  
  5 Phung, Jaylaa A           10 UN-PC                  32.92      31.39  
  6 Zhang, Jasmine C           9 AAA-PC                 31.62      32.01  
  7 Ybanez, Lyla R            10 BSW-PC                 31.23      32.66  
  8 Lato, Caitlin R           10 SRVA-PC                32.03      32.81  
  9 Alekseeva, Masha          10 BSW-PC                 33.84      33.15  
 10 New, Emma E               10 ALGA-PC                35.18      33.45  
 11 Henry, Amelia L            9 AAA-PC                 35.25      34.01  
 12 Ciobanu, Caitlyn          10 TIGR-PC                35.02      34.12  
 13 Hung, Mia                 10 CROW-PC                34.04      34.24  
 14 Mandal, Tanisi            10 SRVA-PC                34.28      34.53  
 15 Nimbalkar, Anaya           9 SRVA-PC                32.23      34.64  
 16 Pintor, Penny             10 SRVA-PC                37.50      34.75  
 17 Zhang, Ivy C               9 PLS-PC                 36.25      35.03  
 18 Obermeyer, Sofia Y         9 UN-PC                  38.76      35.48  
 19 Latronica, Sydney J       10 HILL-PC                33.46      35.55  
 20 Nguyen, Alyssa L          10 EBAT-PC                38.50      35.73  
 21 Gugelmann, Yiling E       10 AAA-PC                 36.45      35.74  
 22 Conrad, Phoebe A          10 LAC-PC                 35.98      35.97  
 23 Tuzzo, Gia A              10 PST-PC                 37.84      35.99  
 24 Espinoza, Lily J          10 MONT-PC                34.83      36.20  
 25 Muggli, Fiona E            9 PLS-PC                 35.91      36.63  
 26 Gupta, Saesha             10 CROW-PC                38.85      37.41  
 27 Kail, Leila T              9 ALGA-PC                37.25      37.65  
 28 Loi, Alina                10 SRVA-PC                38.19      37.80  
 29 Allen, Brooke E            9 CROW-PC                38.42      37.82  
 30 Chansiri, Phucharin       10 AAA-PC                 37.16      38.05  
 31 Proescher, Eva N           9 BSW-PC                 38.89      38.36  
 32 Ritter, Beatrice S         9 AAA-PC                 38.08      39.63  
 33 Sanusi, Kennie K          10 SRVA-PC                37.40      39.85  
 34 Voloshin, Nataly          10 TERA-PC                38.00      43.03  
 35 Mapp, Aria A               9 TERA-PC                38.80      58.10  
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Searle, Savy J            10 CROW-PC              1:01.24    1:01.43  
  2 Wang, Emelia Y            10 PLS-PC               1:06.98    1:02.39  
  3 Kesavan, Dhivashree       10 CDST-PC              1:05.44    1:05.37  
  4 Searle, Sage L            10 CROW-PC              1:06.12    1:05.63  
  5 Lato, Caitlin R           10 SRVA-PC              1:11.80    1:09.27  
  6 Phung, Jaylaa A           10 UN-PC                1:12.06    1:10.36  
  7 Zhang, Jasmine C           9 AAA-PC               1:13.05    1:10.50  
  8 Ybanez, Lyla R            10 BSW-PC               1:09.10    1:11.45  
  9 Hung, Mia                 10 CROW-PC              1:16.50    1:12.70  
 10 New, Emma E               10 ALGA-PC              1:21.79    1:12.79  
 11 Ciobanu, Caitlyn          10 TIGR-PC              1:14.76    1:13.28  
 12 Nimbalkar, Anaya           9 SRVA-PC              1:11.65    1:14.96  
 13 Latronica, Sydney J       10 HILL-PC              1:13.83    1:14.99  
 14 Zhang, Ivy C               9 PLS-PC               1:17.56    1:15.49  
 15 Alekseeva, Masha          10 BSW-PC               1:24.74    1:15.86  
 16 Henry, Amelia L            9 AAA-PC               1:17.13    1:16.32  
 17 Muggli, Fiona E            9 PLS-PC               1:20.05    1:17.32  
 18 Conrad, Phoebe A          10 LAC-PC               1:22.02    1:17.45  
 19 Mandal, Tanisi            10 SRVA-PC              1:17.02    1:17.49  
 20 Chansiri, Phucharin       10 AAA-PC               1:22.45    1:17.58  
 21 Zgardovski, Eveline V      9 TERA-PC              1:22.28    1:18.68  
 22 Gugelmann, Yiling E       10 AAA-PC               1:23.56    1:19.11  
 23 Gupta, Saesha             10 CROW-PC              1:25.71    1:19.63  
 24 Allison, Jane F            9 ALGA-PC              1:27.79    1:19.93  
 25 Pintor, Penny             10 SRVA-PC              1:23.91    1:20.12  
 26 Kail, Leila T              9 ALGA-PC              1:26.52    1:20.51  
 27 Obermeyer, Sofia Y         9 UN-PC                1:26.90    1:20.75  
 28 Espinoza, Lily J          10 MONT-PC              1:19.21    1:21.76  
 29 Allen, Brooke E            9 CROW-PC              1:29.39    1:22.94  
 30 Campbell, Abigail G       10 LAC-PC               1:22.18    1:23.03  
 31 Loi, Alina                10 SRVA-PC              1:25.00    1:25.47  
 32 Nguyen, Charlie T         10 HILL-PC              1:27.85    1:25.54  
 33 Ritter, Beatrice S         9 AAA-PC               1:24.50    1:27.42  
 -- Zgardovski, Katherine O    9 TERA-PC              1:24.81         DQ  
 
Girls 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Searle, Savy J            10 CROW-PC              2:18.07    2:16.24  
  2 Wang, Emelia Y            10 PLS-PC               2:20.89    2:16.97  
  3 Searle, Sage L            10 CROW-PC              2:28.97    2:28.21  
  4 Kesavan, Dhivashree       10 CDST-PC              2:24.15    2:32.12  
  5 Ybanez, Lyla R            10 BSW-PC               2:37.48    2:36.37  
  6 Lato, Caitlin R           10 SRVA-PC              2:41.47    2:36.39  
  7 Zhang, Jasmine C           9 AAA-PC               2:41.72    2:39.05  
  8 Latronica, Sydney J       10 HILL-PC              2:40.03    2:39.88  
  9 Ciobanu, Caitlyn          10 TIGR-PC              2:44.25    2:43.15  
 10 Zhang, Ivy C               9 PLS-PC               2:46.07    2:43.41  
 11 Kirasirov, Galina         10 TERA-PC              3:14.45    2:43.70  
 12 Nimbalkar, Anaya           9 SRVA-PC              2:58.68    2:44.81  
 13 Brown, Genevieve T        10 LAC-PC               2:47.67    2:45.11  
 14 Hung, Mia                 10 CROW-PC              3:23.67L   2:45.38  
 15 Mandal, Tanisi            10 SRVA-PC              2:51.46    2:47.72  
 16 Muggli, Fiona E            9 PLS-PC               3:26.93L   2:49.02  
 17 Conrad, Phoebe A          10 LAC-PC               2:55.52    2:49.82  
 18 Chansiri, Phucharin       10 AAA-PC               2:57.87    2:51.46  
 19 Campbell, Abigail G       10 LAC-PC               2:55.16    2:53.16  
 20 Henry, Amelia L            9 AAA-PC               2:49.17    2:53.47  
 21 Gupta, Saesha             10 CROW-PC              3:42.40L   2:54.79  
 22 Gugelmann, Yiling E       10 AAA-PC               3:16.89    2:59.06  
 23 Espinoza, Lily J          10 MONT-PC              2:56.25    2:59.17  
 24 Ritter, Beatrice S         9 AAA-PC               3:03.97    3:05.41  
 25 Nguyen, Charlie T         10 HILL-PC              3:14.90    3:05.46  
 26 Loi, Alina                10 SRVA-PC              3:11.88    3:07.03  
 27 LO, Caitlyn               10 SRVA-PC              3:18.00    3:11.77  
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Searle, Savy J            10 CROW-PC                33.56      33.12  
  2 Kesavan, Dhivashree       10 CDST-PC                34.01      34.07  
  3 Searle, Sage L            10 CROW-PC                34.58      34.87  
  4 Ybanez, Lyla R            10 BSW-PC                 37.36      36.36  
  5 Zhang, Ivy C               9 PLS-PC                 37.55      36.58  
  6 Wang, Emelia Y            10 PLS-PC                 35.67      36.59  
  7 Lato, Caitlin R           10 SRVA-PC                35.97      36.70  
  8 Henry, Amelia L            9 AAA-PC                 38.80      37.92  
  9 Zhang, Jasmine C           9 AAA-PC                 39.81      37.97  
 10 Phung, Jaylaa A           10 UN-PC                  41.98      38.23  
 11 Ciobanu, Caitlyn          10 TIGR-PC                38.65      38.56  
 12 New, Emma E               10 ALGA-PC                39.48      38.72  
 13 Kirasirov, Galina         10 TERA-PC                40.64      38.86  
 14 Chun, Tatelyn R           10 DA-PC                  40.20      38.90  
 15 Conrad, Phoebe A          10 LAC-PC                 41.72      39.20  
 16 Mandal, Tanisi            10 SRVA-PC                38.06      39.67  
 17 Hung, Mia                 10 CROW-PC                41.00      39.93  
 18 Alekseeva, Masha          10 BSW-PC                 42.06      41.06  
 19 Latronica, Sydney J       10 HILL-PC                41.17      41.53  
 20 Brown, Genevieve T        10 LAC-PC                 41.85      41.87  
 21 Obermeyer, Sofia Y         9 UN-PC                  43.20      41.88  
 22 Campbell, Abigail G       10 LAC-PC                 44.70      41.90  
 23 Nimbalkar, Anaya           9 SRVA-PC                41.16      42.00  
 24 Muggli, Fiona E            9 PLS-PC                 43.67      42.20  
 25 Nguyen, Charlie T         10 HILL-PC                41.23      42.29  
 26 Proescher, Eva N           9 BSW-PC                 45.36      42.47  
 27 Gupta, Saesha             10 CROW-PC                46.94      43.08  
 28 Ritter, Beatrice S         9 AAA-PC                 44.77      43.51  
 29 LO, Caitlyn               10 SRVA-PC                42.47      43.88  
 30 Tuzzo, Gia A              10 PST-PC                 46.10      44.30  
 31 Pintor, Penny             10 SRVA-PC                44.86      44.64  
 32 Allen, Brooke E            9 CROW-PC                46.88      44.97  
 33 Sanusi, Kennie K          10 SRVA-PC                43.57      45.49  
 33 Espinoza, Lily J          10 MONT-PC                42.76      45.49  
 35 Loi, Alina                10 SRVA-PC                46.90      46.45  
 36 Schulte, Maddie D         10 PST-PC                 44.26      46.55  
 37 Yao, Keiko M              10 SRVA-PC                45.01      48.01  
 38 Zhang, Tongyue E           9 CDST-PC                45.16      48.44  
 -- Gugelmann, Yiling E       10 AAA-PC                 42.18         DQ  
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kesavan, Dhivashree       10 CDST-PC                40.24      38.96  
  2 Wang, Emelia Y            10 PLS-PC                 40.18      39.09  
  3 Searle, Savy J            10 CROW-PC                38.23      39.17  
  4 Chansiri, Phucharin       10 AAA-PC                 44.25      43.32  
  5 Ybanez, Lyla R            10 BSW-PC                 43.37      43.67  
  6 Searle, Sage L            10 CROW-PC                42.33      43.79  
  7 Alekseeva, Masha          10 BSW-PC                 46.79      44.04  
  8 Nguyen, Alyssa L          10 EBAT-PC                47.00      44.36  
  9 Zgardovski, Eveline V      9 TERA-PC                43.97      44.71  
 10 Muggli, Fiona E            9 PLS-PC                 46.45      45.02  
 11 Phung, Jaylaa A           10 UN-PC                  45.42      45.05  
 12 Hung, Mia                 10 CROW-PC                46.40      46.15  
 13 Nimbalkar, Anaya           9 SRVA-PC                45.33      46.40  
 14 Obermeyer, Sofia Y         9 UN-PC                  44.13      46.42  
 15 Zgardovski, Katherine O    9 TERA-PC                46.95      46.93  
 16 Ciobanu, Caitlyn          10 TIGR-PC                46.18      47.30  
 16 Zhang, Jasmine C           9 AAA-PC                 46.46      47.30  
 18 Nguyen, Arianna D         10 HILL-PC                49.73      47.98  
 19 Aviado, Julia             10 EBAT-PC                48.46      48.56  
 20 Zhang, Ivy C               9 PLS-PC                 53.00      48.60  
 21 Allen, Brooke E            9 CROW-PC                49.60      48.78  
 22 Gupta, Saesha             10 CROW-PC                49.66      48.98  
 23 New, Emma E               10 ALGA-PC                51.70      49.10  
 24 Tuzzo, Gia A              10 PST-PC                 52.01      49.13  
 25 Nguyen, Charlie T         10 HILL-PC                51.76      49.40  
 26 Conrad, Phoebe A          10 LAC-PC                 51.53      49.45  
 27 Voloshin, Nataly          10 TERA-PC                53.19      49.66  
 28 Loi, Alina                10 SRVA-PC                46.21      49.75  
 29 Schultz, Eleanor C        10 PST-PC                 50.55      50.01  
 30 Chen, Juliette M           9 CROW-PC                52.37      50.27  
 31 Gugelmann, Yiling E       10 AAA-PC                 50.10      50.83  
 31 Ritter, Beatrice S         9 AAA-PC                 50.90      50.83  
 33 Sanusi, Kennie K          10 SRVA-PC                51.19      51.79  
 34 Campbell, Abigail G       10 LAC-PC                 50.94      52.06  
 35 Zhang, Tongyue E           9 CDST-PC                51.92      52.71  
 36 Proescher, Eva N           9 BSW-PC                 52.96      53.99  
 37 Latronica, Sydney J       10 HILL-PC                49.42      54.47  
 -- Lato, Caitlin R           10 SRVA-PC                49.04         DQ  
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Searle, Sage L            10 CROW-PC                30.55      31.44  
  2 Searle, Savy J            10 CROW-PC                31.99      31.74  
  3 Kesavan, Dhivashree       10 CDST-PC                33.61      33.00  
  4 Wang, Emelia Y            10 PLS-PC                 35.09      33.16  
  5 New, Emma E               10 ALGA-PC                39.02      36.10  
  6 Chun, Tatelyn R           10 DA-PC                  36.99      36.92  
  7 Ybanez, Lyla R            10 BSW-PC                 48.34L     37.22  
  8 Zhang, Jasmine C           9 AAA-PC                 37.83      37.61  
  9 Phung, Jaylaa A           10 UN-PC                  36.12      37.91  
 10 Zhang, Ivy C               9 PLS-PC                 40.63      38.24  
 11 Lato, Caitlin R           10 SRVA-PC                37.88      38.29  
 12 Kirasirov, Galina         10 TERA-PC                40.42      38.37  
 13 Henry, Amelia L            9 AAA-PC                 41.25      39.69  
 14 Ciobanu, Caitlyn          10 TIGR-PC                40.62      40.21  
 15 Nguyen, Charlie T         10 HILL-PC                43.02      40.89  
 16 Allison, Jane F            9 ALGA-PC                46.48      40.92  
 17 Muggli, Fiona E            9 PLS-PC                 43.24      41.33  
 18 Latronica, Sydney J       10 HILL-PC                41.72      41.66  
 19 Chen, Juliette M           9 CROW-PC                47.01      42.37  
 20 Hung, Mia                 10 CROW-PC                41.97      42.61  
 21 Allen, Brooke E            9 CROW-PC                45.97      42.80  
 22 Gugelmann, Yiling E       10 AAA-PC                 42.17      43.05  
 23 LO, Caitlyn               10 SRVA-PC                45.21      43.40  
 24 Obermeyer, Sofia Y         9 UN-PC                  44.60      44.37  
 25 Espinoza, Lily J          10 MONT-PC                44.45      44.51  
 26 Conrad, Phoebe A          10 LAC-PC                 45.77      44.52  
 27 Ritter, Beatrice S         9 AAA-PC                 46.82      44.64  
 27 Chansiri, Phucharin       10 AAA-PC                 44.36      44.64  
 29 Nimbalkar, Anaya           9 SRVA-PC                38.29      44.98  
 30 Pintor, Penny             10 SRVA-PC                47.39      45.18  
 31 Gupta, Saesha             10 CROW-PC                45.00      45.54  
 32 Zhang, Tongyue E           9 CDST-PC                45.38      46.36  
 33 Mandal, Tanisi            10 SRVA-PC                45.87      46.86  
 34 Sanusi, Kennie K          10 SRVA-PC                47.24      47.22  
 35 Loi, Alina                10 SRVA-PC                46.58      48.58  
 36 Proescher, Eva N           9 BSW-PC                 47.39      51.03  
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Searle, Savy J            10 CROW-PC              1:12.43    1:11.93  
  2 Wang, Emelia Y            10 PLS-PC               1:16.08    1:14.41  
  3 Kesavan, Dhivashree       10 CDST-PC              1:14.07    1:15.79  
  4 Searle, Sage L            10 CROW-PC              1:15.79    1:16.63  
  5 Ybanez, Lyla R            10 BSW-PC               1:19.42    1:21.20  
  6 Lato, Caitlin R           10 SRVA-PC              1:23.50    1:22.12  
  7 Phung, Jaylaa A           10 UN-PC                1:22.63    1:22.80  
  8 Zhang, Ivy C               9 PLS-PC               1:25.10    1:23.53  
  9 Zhang, Jasmine C           9 AAA-PC               1:24.85    1:23.62  
 10 New, Emma E               10 ALGA-PC              1:29.50    1:24.94  
 11 Henry, Amelia L            9 AAA-PC               1:25.14    1:25.81  
 12 Ciobanu, Caitlyn          10 TIGR-PC              1:24.67    1:28.18  
 13 Hung, Mia                 10 CROW-PC              1:26.92    1:28.29  
 14 Muggli, Fiona E            9 PLS-PC               1:31.02    1:28.57  
 15 Gugelmann, Yiling E       10 AAA-PC               1:32.02    1:29.26  
 16 Zgardovski, Katherine O    9 TERA-PC              1:30.94    1:29.72  
 17 Zgardovski, Eveline V      9 TERA-PC              1:28.83    1:30.14  
 18 Conrad, Phoebe A          10 LAC-PC               1:34.55    1:30.47  
 19 Alekseeva, Masha          10 BSW-PC               1:32.09    1:30.63  
 20 Nimbalkar, Anaya           9 SRVA-PC              1:26.21    1:30.68  
 21 Chansiri, Phucharin       10 AAA-PC               1:34.41    1:31.53  
 22 Nguyen, Alyssa L          10 EBAT-PC              1:34.76    1:32.44  
 23 Gupta, Saesha             10 CROW-PC              1:39.10    1:34.27  
 24 Allen, Brooke E            9 CROW-PC              1:33.58    1:34.29  
 25 Nguyen, Charlie T         10 HILL-PC              1:33.96    1:34.57  
 26 Mandal, Tanisi            10 SRVA-PC              1:33.47    1:34.87  
 27 Latronica, Sydney J       10 HILL-PC              1:28.46    1:35.45  
 28 Loi, Alina                10 SRVA-PC              1:35.86    1:36.83  
 29 Kail, Leila T              9 ALGA-PC              1:41.32    1:37.57  
 30 Tuzzo, Gia A              10 PST-PC               1:39.34    1:37.89  
 31 Pintor, Penny             10 SRVA-PC              1:40.72    1:38.91  
 32 Sanusi, Kennie K          10 SRVA-PC              1:38.75    1:38.95  
 33 Espinoza, Lily J          10 MONT-PC              1:39.43    1:39.11  
 34 Ritter, Beatrice S         9 AAA-PC               1:38.00    1:39.98  
 35 Proescher, Eva N           9 BSW-PC               1:39.41    1:43.13  
 36 Zhang, Tongyue E           9 CDST-PC              1:34.57    1:45.35  
 -- Yao, Keiko M              10 SRVA-PC              1:40.56         DQ  
 -- Obermeyer, Sofia Y         9 UN-PC                1:31.56         DQ  
 
Girls 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Crow Canyon Sharks-PC  'A'                        2:08.00    2:10.08  
     1) Gupta, Saesha 10                2) Hung, Mia 10                   
     3) Searle, Sage L 10               4) Searle, Savy J 10              
  2 Albany Armada Aquatic-PC  'A'                     2:20.48    2:19.75  
     1) Henry, Amelia L 9               2) Gugelmann, Yiling E 10         
     3) Chansiri, Phucharin 10          4) Zhang, Jasmine C 9             
  3 California Dolphin Swim Team-PC  'A'              2:20.25    2:24.94  
     1) Patel, Riya G 9                 2) Yang, Julia R 10               
     3) Zhang, Tongyue E 9              4) Kesavan, Dhivashree 10         
  4 Piedmont Swim Team-PC  'A'                        2:25.44    2:38.06  
     1) Tuzzo, Gia A 10                 2) Schulte, Maddie D 10           
     3) Schultz, Eleanor C 10           4) McNally, Riley 9               
 
Girls 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Crow Canyon Sharks-PC  'A'                        2:28.00    2:29.96  
     1) Hung, Mia 10                    2) Searle, Savy J 10              
     3) Searle, Sage L 10               4) Gupta, Saesha 10               
  2 Albany Armada Aquatic-PC  'A'                     2:36.84    2:35.26  
     1) Henry, Amelia L 9               2) Chansiri, Phucharin 10         
     3) Gugelmann, Yiling E 10          4) Zhang, Jasmine C 9             
  3 California Dolphin Swim Team-PC  'A'              2:32.98    2:49.52  
     1) Luo, Danica 9                   2) Kesavan, Dhivashree 10         
     3) Zhang, Tongyue E 9              4) Yang, Julia R 10               
 -- Piedmont Swim Team-PC  'A'                        2:55.11         DQ  
     1) Schulte, Maddie D 10            2) Schultz, Eleanor C 10          
     3) Tuzzo, Gia A 10                 4) McNally, Riley 9               
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Linares Danzos, Daniela   12 CROW-PC                24.99      25.15  
  2 Smith, Bella C            12 OAPB-PC                25.40      25.44  
  3 Arneson, Kayla M          12 CROW-PC                26.16      26.52  
  4 Estimo, Jade M            12 PLS-PC                 27.05      26.73  
  5 Nelson, Morgan K          12 BSW-PC                 26.85      26.81  
  6 Ritter, Stella J          12 AAA-PC                 26.54      26.90  
  7 Rasera-Holden, Iris G     12 ALGA-PC                26.69      27.07  
  8 Morrison, Simone L        12 TERA-PC                26.56      27.11  
  9 Gallagher, Sophia S       12 CDST-PC                26.80      27.21  
 10 Feng, Janet *             12 PLS-PC                 27.21      27.23  
 11 Iversen, Stella K         11 CROW-PC                26.55      27.33  
 12 Santos, Kaitlin M         12 CROW-PC                27.67      27.47  
 13 Meissner, Claire E        12 TERA-PC                27.15      27.68  
 14 Logan, Adelyn A           11 WCAB-PC                27.56      27.69  
 15 WU, Cynthia               12 PST-PC                 27.32      27.79  
 16 Acevedo, Sofia A          12 WCAB-PC                28.22      27.85  
 17 Struempf, Sophie J        12 OAPB-PC                26.85      27.96  
 18 Liu, Yvonne Y             12 PLS-PC                 28.41      28.00  
 19 Baker, Quinn K            12 OAPB-PC                27.56      28.04  
 20 Zhang, Katherine Y        12 AAA-PC                 27.79      28.06  
 20 Lieu, Maia L              12 AAA-PC                 28.15      28.06  
 22 Didenko, Marina           11 TERA-PC                28.33      28.20  
 23 Nelson, Annika E          11 CROW-PC                27.03      28.54  
 24 Calica, Kaileani L        11 OAPB-PC                28.46      28.69  
 25 Brandt, Maddie E          12 CROW-PC                28.07      28.85  
 26 Smith, Perri C            12 WCAB-PC                29.09      28.95  
 27 Nebel, Marin L            12 OAPB-PC                28.78      29.05  
 28 Kang, Sunny               12 CROW-PC                29.88      29.12  
 29 Fukami, Ellie M           11 PLS-PC                 29.17      29.15  
 30 Lewis, Addy E             12 LAC-PC                 29.72      29.16  
 31 Letulle, Ellie V          12 OAPB-PC                28.54      29.22  
 32 Bennett, Taylor L         12 PLS-PC                 30.09      29.24  
 33 Dwidar, Laila A           12 PLS-PC                 29.17      29.37  
 34 Jones, Bella R            12 MONT-PC                30.83      29.38  
 35 Ling, Arienne J           11 CROW-PC                29.33      29.44  
 36 Bratcher, Teagan S        12 OAPB-PC                28.30      29.47  
 37 Soderberg, Hanna S        12 HILL-PC                29.48      29.54  
 38 Whittlinger, Kaitlyn B    12 TERA-PC                28.81      29.58  
 39 Shrieve, Violet A         12 MONT-PC                29.54      29.71  
 40 Rebro, Kate E             12 PST-PC                 30.80      29.75  
 41 Schiffries-Harris, Grace  11 AAA-PC                 28.49      29.76  
 41 Crapo, Maya               11 HILL-PC                29.03      29.76  
 43 Ward, Ada J               12 AAA-PC                 29.60      29.78  
 44 Santhanakrishnan, Akshat  12 PLS-PC                 29.00      29.80  
 45 Nonaka, Allie M           12 WCAB-PC                29.64      29.84  
 46 Vijay, Angammai N         12 PLS-PC                 29.56      29.93  
 47 Gottschalk, Rylan S       12 OAPB-PC                29.79      30.01  
 48 Pankhurst, Anna J         12 BSW-PC                 29.27      30.02  
 49 Primm, Emily G            12 CROW-PC                30.86      30.21  
 49 Saligrama, Tanisha S      11 CROW-PC                29.42      30.21  
 51 Sherman, Sabrina A        12 OAPB-PC                30.59      30.28  
 52 Sikora, Talia C           11 TERA-PC                29.39      30.30  
 53 Moore, Penny J            11 SRVA-PC                29.55      30.32  
 54 Dorsett, Aubrielle R      12 TERA-PC                30.07      30.45  
 55 Pirtle, Sydney M          12 TERA-PC                29.47      30.47  
 56 Sonawane, Saatvika S      12 CDST-PC                30.63      30.54  
 57 Brito, Sophia I           12 ALGA-PC                30.39      30.55  
 58 Vigilia, Jamie F          12 DA-PC                  30.03      30.66  
 59 Scotcher, Elli A          12 SRVA-PC                29.98      30.69  
 60 Gallup, Claire M          12 OAPB-PC                29.58      30.75  
 61 Miyasaki, Emi K           11 AAA-PC                 30.97      30.77  
 62 Shane, Kiera F            12 OAPB-PC                30.97      30.90  
 63 Allen, Lauren T           11 CROW-PC                31.55      30.97  
 64 Nagy, Emma                11 LAC-PC                 31.73      31.17  
 65 Bremer, Lisa S            11 LAC-PC                 32.39      31.18  
 66 Carroll, Kylie M          11 LAC-PC                 30.90      31.22  
 67 Campbell, Lilly M         12 LAC-PC                 32.58      31.25  
 68 Gueno, Gabby E            12 BSW-PC                 30.00      31.47  
 69 Goodell, Tatum L          11 CROW-PC                32.34      31.56  
 70 Cardoso-Simas, Sophia A   11 LAC-PC                 32.74      31.61  
 71 Getty, Lily R             11 WCAB-PC                31.92      31.80  
 72 Lendaris, Miranda E       11 BSW-PC                 32.44      31.98  
 73 Swanson, Harper R         12 TERA-PC                30.23      32.03  
 73 Rigoni, Siena M           11 BSW-PC                 31.19      32.03  
 75 Musku, Keya               12 CDST-PC                33.00      32.28  
 75 Verma, Aarohi A           12 CDST-PC                32.00      32.28  
 77 Manning, Vivienne         12 HILL-PC                33.12      32.29  
 78 Lee, Cat M                12 PST-PC                 37.68L     32.38  
 79 Aurangabadwala, Nafisa    12 PLS-PC                 32.29      32.40  
 80 DE Jamblinne, Gabrielle   11 MONT-PC                31.99      32.53  
 81 McCluskey, Tarah G        12 DA-PC                  31.16      32.64  
 82 Darnell, Rebecca G        12 WCAB-PC                33.59      32.66  
 83 Yuan, Hannah E            12 SRVA-PC                32.16      32.79  
 83 Nguyen, Annie L           12 EBAT-PC                32.87      32.79  
 83 New, Anna E               11 ALGA-PC                33.26      32.79  
 86 Shiflet, Addison J        11 MONT-PC                32.14      32.93  
 87 Huerta Chan, Elli         11 AAA-PC                 33.29      33.01  
 88 Fujinaga, Kaylie M        11 BSW-PC                 32.84      33.02  
 89 Nachman, Sophia E         12 AAA-PC                 37.94L     33.03  
 90 Dong, Dorothy Z           12 DA-PC                  33.52      33.04  
 91 Juvvadi, Sarayu           12 HILL-PC                32.83      33.11  
 92 Mital, Aanya              11 CDST-PC                33.47      33.22  
 93 Gratton, Evie A           11 OAPB-PC                33.50      33.23  
 94 Huang, Melodey S          12 PLS-PC                 33.00      33.26  
 95 Fung, Mykenzie J          12 MONT-PC                33.50      33.27  
 96 Ferren, Gwen A            12 UN-PC                  33.37      33.71  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Linares Danzos, Daniela   12 CROW-PC                53.47      53.60  
  2 Smith, Bella C            12 OAPB-PC                55.05      54.08  
  3 Ritter, Stella J          12 AAA-PC                 57.81      57.86  
  4 Estimo, Jade M            12 PLS-PC                 58.67      57.89  
  5 Feng, Janet *             12 PLS-PC                 58.83      57.90  
  6 Otaegi, Katrin D          12 PLS-PC                 57.80      58.00  
  7 Rasera-Holden, Iris G     12 ALGA-PC                59.46      58.34  
  8 Arneson, Kayla M          12 CROW-PC                56.85      58.53  
  9 Santos, Kaitlin M         12 CROW-PC                59.12      59.31  
 10 Meissner, Claire E        12 TERA-PC                59.85      59.49  
 11 WU, Cynthia               12 PST-PC                 59.76      59.90  
 12 Gallagher, Sophia S       12 CDST-PC                59.78    1:00.21  
 13 Baker, Quinn K            12 OAPB-PC              1:01.55    1:00.68  
 14 Didenko, Marina           11 TERA-PC              1:01.45    1:00.70  
 15 Logan, Adelyn A           11 WCAB-PC              1:01.38    1:00.76  
 16 Nelson, Morgan K          12 BSW-PC                 58.74    1:00.77  
 17 Iversen, Stella K         11 CROW-PC              1:01.23    1:00.97  
 18 Struempf, Sophie J        12 OAPB-PC                58.58    1:00.98  
 19 Acevedo, Sofia A          12 WCAB-PC              1:01.01    1:01.29  
 20 Liu, Yvonne Y             12 PLS-PC               1:01.89    1:01.55  
 21 Zhang, Katherine Y        12 AAA-PC               1:01.28    1:01.81  
 21 Nelson, Annika E          11 CROW-PC                59.39    1:01.81  
 23 Lieu, Maia L              12 AAA-PC               1:04.31    1:02.06  
 24 Nebel, Marin L            12 OAPB-PC              1:03.30    1:02.23  
 25 Morrison, Simone L        12 TERA-PC              1:02.09    1:02.49  
 26 Bratcher, Teagan S        12 OAPB-PC              1:02.51    1:02.60  
 27 Fukami, Ellie M           11 PLS-PC               1:03.92    1:02.69  
 28 Bennett, Taylor L         12 PLS-PC               1:04.37    1:02.71  
 28 Kang, Sunny               12 CROW-PC              1:05.80    1:02.71  
 30 Whittlinger, Kaitlyn B    12 TERA-PC              1:01.80    1:03.14  
 31 Schiffries-Harris, Grace  11 AAA-PC               1:04.64    1:03.21  
 32 Calica, Kaileani L        11 OAPB-PC              1:04.11    1:03.23  
 33 Vijay, Angammai N         12 PLS-PC               1:03.87    1:03.29  
 34 Ling, Arienne J           11 CROW-PC              1:03.94    1:03.40  
 35 Dwidar, Laila A           12 PLS-PC               1:05.60    1:03.41  
 36 Nonaka, Allie M           12 WCAB-PC              1:05.74    1:04.03  
 37 Ward, Ada J               12 AAA-PC               1:03.41    1:04.14  
 38 Dorsett, Aubrielle R      12 TERA-PC              1:05.08    1:04.28  
 39 Smith, Perri C            12 WCAB-PC              1:03.53    1:04.43  
 40 Letulle, Ellie V          12 OAPB-PC              1:03.15    1:04.61  
 41 Jones, Bella R            12 MONT-PC              1:04.20    1:04.79  
 42 Soderberg, Hanna S        12 HILL-PC              1:07.20    1:05.04  
 43 Scotcher, Elli A          12 SRVA-PC              1:06.27    1:05.62  
 44 Crapo, Maya               11 HILL-PC              1:03.46    1:05.89  
 45 Sikora, Talia C           11 TERA-PC              1:05.82    1:05.90  
 46 Torres-Slavik, Paloma M   12 AAA-PC               1:06.33    1:06.07  
 47 Shrieve, Violet A         12 MONT-PC              1:09.53    1:06.12  
 48 Primm, Emily G            12 CROW-PC              1:07.58    1:06.53  
 49 Pankhurst, Anna J         12 BSW-PC               1:05.12    1:06.60  
 50 Santhanakrishnan, Akshat  12 PLS-PC               1:06.24    1:06.62  
 51 Rebro, Kate E             12 PST-PC               1:08.94    1:06.74  
 52 Pirtle, Sydney M          12 TERA-PC              1:07.62    1:06.79  
 53 Saligrama, Tanisha S      11 CROW-PC              1:05.13    1:06.91  
 54 Vigilia, Jamie F          12 DA-PC                1:08.30    1:06.92  
 55 Gallup, Claire M          12 OAPB-PC              1:05.35    1:07.41  
 56 Miyasaki, Emi K           11 AAA-PC               1:07.96    1:07.81  
 57 Gueno, Gabby E            12 BSW-PC               1:10.00    1:07.94  
 58 Moore, Penny J            11 SRVA-PC              1:05.75    1:07.97  
 59 Getty, Lily R             11 WCAB-PC              1:09.76    1:08.09  
 60 Swanson, Harper R         12 TERA-PC              1:08.84    1:08.51  
 61 Indrisano, Serena J       12 WCAB-PC              1:09.11    1:08.58  
 62 Shane, Kiera F            12 OAPB-PC              1:08.05    1:08.68  
 63 Bremer, Lisa S            11 LAC-PC               1:22.11L   1:08.80  
 64 Sonawane, Saatvika S      12 CDST-PC              1:08.71    1:08.98  
 65 Goodell, Tatum L          11 CROW-PC              1:12.10    1:09.01  
 66 Carroll, Kylie M          11 LAC-PC               1:09.92    1:09.08  
 67 Kwong, Olivia             12 AAA-PC               1:09.04    1:09.15  
 68 Allen, Lauren T           11 CROW-PC              1:09.74    1:09.31  
 69 Gottschalk, Rylan S       12 OAPB-PC              1:07.71    1:09.38  
 70 Campbell, Lilly M         12 LAC-PC               1:10.65    1:09.72  
 71 Rigoni, Siena M           11 BSW-PC               1:05.91    1:10.27  
 72 New, Anna E               11 ALGA-PC              1:13.04    1:10.32  
 73 Aurangabadwala, Nafisa    12 PLS-PC               1:09.89    1:10.38  
 74 Lee, Cat M                12 PST-PC               1:10.02    1:10.76  
 75 Lendaris, Miranda E       11 BSW-PC               1:11.29    1:11.06  
 76 McCluskey, Tarah G        12 DA-PC                1:09.01    1:11.50  
 76 Garcia, Kaeya A           11 ALGA-PC              1:13.59    1:11.50  
 78 Huerta Chan, Elli         11 AAA-PC               1:10.92    1:11.59  
 79 Cardoso-Simas, Sophia A   11 LAC-PC               1:12.76    1:11.69  
 80 Darnell, Rebecca G        12 WCAB-PC              1:11.84    1:11.70  
 81 Yuan, Hannah E            12 SRVA-PC              1:11.66    1:12.98  
 82 Fujinaga, Kaylie M        11 BSW-PC               1:13.58    1:13.00  
 83 Gratton, Evie A           11 OAPB-PC              1:13.18    1:13.16  
 84 Verma, Aarohi A           12 CDST-PC              1:12.91    1:13.31  
 85 Musku, Keya               12 CDST-PC              1:12.00    1:13.82  
 86 Nunes, Jaeda C            12 AAA-PC               1:11.25    1:14.61  
 87 DE Jamblinne, Gabrielle   11 MONT-PC              1:13.59    1:14.76  
 88 Nachman, Sophia E         12 AAA-PC               1:12.47    1:15.12  
 89 Huang, Melodey S          12 PLS-PC               1:12.00    1:16.39  
 90 Mital, Aanya              11 CDST-PC              1:13.05    1:16.75  
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Linares Danzos, Daniela   12 CROW-PC              1:55.08    1:58.90  
  2 Smith, Bella C            12 OAPB-PC              2:01.43    2:01.52  
  3 Arneson, Kayla M          12 CROW-PC              2:06.77    2:07.04  
  4 Santos, Kaitlin M         12 CROW-PC              2:09.40    2:07.48  
  5 Estimo, Jade M            12 PLS-PC               2:05.90    2:07.49  
  6 Meissner, Claire E        12 TERA-PC              2:07.96    2:07.50  
  7 Rasera-Holden, Iris G     12 ALGA-PC              2:12.46    2:09.05  
  8 Didenko, Marina           11 TERA-PC              2:11.15    2:11.53  
  9 Otaegi, Katrin D          12 PLS-PC               2:12.77    2:11.55  
 10 Liu, Yvonne Y             12 PLS-PC               2:22.35    2:11.95  
 11 Legg, Ella P              11 CROW-PC              2:11.21    2:12.29  
 12 Bennett, Taylor L         12 PLS-PC               2:18.67    2:13.10  
 13 Nelson, Annika E          11 CROW-PC              2:19.00    2:14.41  
 14 Struempf, Sophie J        12 OAPB-PC              2:14.55    2:14.67  
 15 Vijay, Angammai N         12 PLS-PC               2:15.88    2:15.09  
 16 Feng, Janet *             12 PLS-PC               2:13.00    2:15.32  
 17 Ling, Arienne J           11 CROW-PC              2:15.89    2:15.37  
 18 Logan, Adelyn A           11 WCAB-PC              2:15.36    2:15.57  
 19 Morrison, Simone L        12 TERA-PC              2:23.97    2:15.73  
 20 Acevedo, Sofia A          12 WCAB-PC              2:14.42    2:17.16  
 21 Kang, Sunny               12 CROW-PC              2:24.24    2:17.95  
 22 Calica, Kaileani L        11 OAPB-PC              2:24.46    2:18.08  
 23 Whittlinger, Kaitlyn B    12 TERA-PC              2:12.22    2:18.27  
 24 Nebel, Marin L            12 OAPB-PC              2:22.88    2:18.45  
 25 WU, Cynthia               12 PST-PC               2:18.73    2:18.52  
 26 Fukami, Ellie M           11 PLS-PC               2:18.22    2:18.77  
 27 Nonaka, Allie M           12 WCAB-PC              2:28.85    2:18.96  
 28 Ward, Ada J               12 AAA-PC               2:18.12    2:19.30  
 29 Baker, Quinn K            12 OAPB-PC              2:15.05    2:19.59  
 30 Smith, Perri C            12 WCAB-PC              2:17.35    2:19.74  
 31 Zhang, Katherine Y        12 AAA-PC               2:17.81    2:20.09  
 32 Dorsett, Aubrielle R      12 TERA-PC              2:27.51    2:21.19  
 33 Bratcher, Teagan S        12 OAPB-PC              2:21.43    2:21.61  
 34 Letulle, Ellie V          12 OAPB-PC              2:31.15    2:22.83  
 35 Rebro, Kate E             12 PST-PC               2:27.74    2:22.93  
 36 Jones, Bella R            12 MONT-PC              2:19.65    2:23.25  
 37 Crapo, Maya               11 HILL-PC              2:18.42    2:23.45  
 38 Schiffries-Harris, Grace  11 AAA-PC               2:34.29    2:24.06  
 39 Soderberg, Hanna S        12 HILL-PC              2:30.08    2:24.86  
 39 Sikora, Talia C           11 TERA-PC              2:20.46    2:24.86  
 41 Vigilia, Jamie F          12 DA-PC                2:24.60    2:25.23  
 42 Santhanakrishnan, Akshat  12 PLS-PC               2:25.96    2:26.05  
 43 Getty, Lily R             11 WCAB-PC              2:29.51    2:26.10  
 44 Pankhurst, Anna J         12 BSW-PC               2:26.52    2:26.57  
 45 Allen, Lauren T           11 CROW-PC              2:38.61    2:26.80  
 46 Miyasaki, Emi K           11 AAA-PC               2:31.13    2:27.44  
 47 Carroll, Kylie M          11 LAC-PC               2:28.38    2:27.55  
 48 Recinos, Soraya L         11 TIGR-PC              2:25.07    2:27.56  
 49 Swanson, Harper R         12 TERA-PC              2:28.18    2:27.93  
 50 Pirtle, Sydney M          12 TERA-PC              3:02.17L   2:28.29  
 51 Bremer, Lisa S            11 LAC-PC               2:32.79    2:28.57  
 52 Shane, Kiera F            12 OAPB-PC              2:37.88    2:28.74  
 53 Indrisano, Serena J       12 WCAB-PC              2:28.11    2:30.07  
 54 Lewis, Addy E             12 LAC-PC               2:33.34    2:30.59  
 55 Torres-Slavik, Paloma M   12 AAA-PC               3:01.52L   2:30.98  
 56 Kwong, Olivia             12 AAA-PC               2:39.53    2:31.05  
 57 Primm, Emily G            12 CROW-PC              2:33.50    2:31.68  
 57 Campbell, Lilly M         12 LAC-PC               2:40.09    2:31.68  
 59 Reed, Addison L           12 TERA-PC              2:35.01    2:31.69  
 60 Moore, Penny J            11 SRVA-PC              2:25.70    2:32.04  
 61 Chan, Abigail Y           11 EBAT-PC              2:40.37    2:32.27  
 62 Garcia, Kaeya A           11 ALGA-PC              2:36.97    2:32.28  
 63 Goodell, Tatum L          11 CROW-PC              2:37.65    2:33.06  
 64 Aurangabadwala, Nafisa    12 PLS-PC               2:36.31    2:33.92  
 65 New, Anna E               11 ALGA-PC              2:39.66    2:34.10  
 66 Sonawane, Saatvika S      12 CDST-PC              2:38.91    2:34.60  
 67 Shrieve, Violet A         12 MONT-PC              2:57.72L   2:34.65  
 68 Gallup, Claire M          12 OAPB-PC              2:36.63    2:34.93  
 69 Yuan, Hannah E            12 SRVA-PC              2:40.27L   2:35.49  
 70 McCluskey, Tarah G        12 DA-PC                2:36.27    2:36.87  
 71 Rigoni, Siena M           11 BSW-PC               2:26.05    2:38.52  
 72 Lendaris, Miranda E       11 BSW-PC               2:37.41    2:39.55  
 73 Shiflet, Addison J        11 MONT-PC              2:40.26    2:43.46  
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Linares Danzos, Daniela   12 CROW-PC                59.65      58.04  
  2 Smith, Bella C            12 OAPB-PC                59.75    1:00.93  
  3 Estimo, Jade M            12 PLS-PC               1:03.54    1:02.23  
  4 Arneson, Kayla M          12 CROW-PC              1:07.10    1:03.91  
  5 Gallagher, Sophia S       12 CDST-PC              1:08.65    1:05.51  
  6 Otaegi, Katrin D          12 PLS-PC               1:18.30    1:05.53  
  7 Feng, Janet *             12 PLS-PC               1:03.41    1:05.66  
  8 Meissner, Claire E        12 TERA-PC              1:04.12    1:06.19  
  9 Baker, Quinn K            12 OAPB-PC              1:04.22    1:07.76  
 10 Didenko, Marina           11 TERA-PC              1:08.23    1:08.08  
 11 Nelson, Morgan K          12 BSW-PC               1:08.36    1:08.28  
 12 Bratcher, Teagan S        12 OAPB-PC              1:08.78    1:08.41  
 13 Morrison, Simone L        12 TERA-PC              1:12.40    1:08.59  
 14 Struempf, Sophie J        12 OAPB-PC              1:08.54    1:08.78  
 15 Ritter, Stella J          12 AAA-PC               1:11.83    1:08.87  
 16 Liu, Yvonne Y             12 PLS-PC               1:10.46    1:09.10  
 17 Legg, Ella P              11 CROW-PC              1:10.17    1:09.27  
 18 Santos, Kaitlin M         12 CROW-PC              1:07.18    1:09.31  
 19 Bennett, Taylor L         12 PLS-PC               1:12.61    1:09.64  
 20 Logan, Adelyn A           11 WCAB-PC              1:08.52    1:09.95  
 21 Vijay, Angammai N         12 PLS-PC               1:10.61    1:09.99  
 22 Brandt, Maddie E          12 CROW-PC              1:09.44    1:10.05  
 23 WU, Cynthia               12 PST-PC               1:09.73    1:10.06  
 23 Acevedo, Sofia A          12 WCAB-PC              1:11.12    1:10.06  
 25 Nebel, Marin L            12 OAPB-PC              1:16.12    1:10.85  
 26 Fukami, Ellie M           11 PLS-PC               1:12.50    1:10.97  
 27 Ling, Arienne J           11 CROW-PC              1:11.28    1:11.23  
 28 Smith, Perri C            12 WCAB-PC              1:12.95    1:11.77  
 29 Letulle, Ellie V          12 OAPB-PC              1:09.91    1:11.78  
 30 Calica, Kaileani L        11 OAPB-PC              1:10.26    1:11.91  
 31 Ward, Ada J               12 AAA-PC               1:09.06    1:12.00  
 32 Schiffries-Harris, Grace  11 AAA-PC               1:10.46    1:12.48  
 33 Nelson, Annika E          11 CROW-PC              1:10.20    1:13.03  
 34 Kang, Sunny               12 CROW-PC              1:14.40    1:13.34  
 35 Pankhurst, Anna J         12 BSW-PC               1:09.59    1:13.53  
 36 Soderberg, Hanna S        12 HILL-PC              1:13.28    1:13.79  
 37 Rasera-Holden, Iris G     12 ALGA-PC              1:14.55    1:13.92  
 38 Nonaka, Allie M           12 WCAB-PC              1:13.10    1:14.23  
 39 Zhang, Katherine Y        12 AAA-PC               1:16.21    1:15.08  
 40 Kwong, Olivia             12 AAA-PC               1:12.99    1:15.38  
 41 Crapo, Maya               11 HILL-PC              1:14.20    1:15.77  
 42 Moore, Penny J            11 SRVA-PC              1:13.38    1:15.79  
 43 Vigilia, Jamie F          12 DA-PC                1:20.49    1:15.99  
 44 Lewis, Addy E             12 LAC-PC               1:17.54    1:16.15  
 45 Pirtle, Sydney M          12 TERA-PC              1:17.57    1:16.34  
 46 Whittlinger, Kaitlyn B    12 TERA-PC              1:17.38    1:16.50  
 47 Rebro, Kate E             12 PST-PC               1:21.71    1:16.68  
 48 Santhanakrishnan, Akshat  12 PLS-PC               1:14.92    1:16.71  
 49 Campbell, Lilly M         12 LAC-PC               1:21.99    1:16.77  
 50 Allen, Lauren T           11 CROW-PC              1:18.23    1:17.21  
 51 Jones, Bella R            12 MONT-PC              1:16.90    1:17.52  
 52 Recinos, Soraya L         11 TIGR-PC              1:17.46    1:17.79  
 53 Shiflet, Addison J        11 MONT-PC              1:20.56    1:17.81  
 54 Goodell, Tatum L          11 CROW-PC              1:19.26    1:18.08  
 55 Primm, Emily G            12 CROW-PC              1:17.86    1:18.42  
 56 Lee, Cat M                12 PST-PC               1:15.63    1:18.63  
 57 New, Anna E               11 ALGA-PC              1:24.05    1:18.85  
 58 Dorsett, Aubrielle R      12 TERA-PC              1:22.20    1:18.95  
 59 Reed, Addison L           12 TERA-PC              1:19.32    1:19.11  
 60 Aurangabadwala, Nafisa    12 PLS-PC               1:17.78    1:19.23  
 61 Shrieve, Violet A         12 MONT-PC              1:16.96    1:19.24  
 62 Rigoni, Siena M           11 BSW-PC               1:20.16    1:19.27  
 63 Miyasaki, Emi K           11 AAA-PC               1:20.75    1:20.23  
 64 Getty, Lily R             11 WCAB-PC              1:24.15    1:20.36  
 65 Gueno, Gabby E            12 BSW-PC               1:19.96    1:20.39  
 66 VU, Jessica B             11 SRVA-PC              1:21.22    1:20.69  
 67 Torres-Slavik, Paloma M   12 AAA-PC               1:20.39    1:21.13  
 68 Indrisano, Serena J       12 WCAB-PC              1:22.92    1:21.31  
 69 Sonawane, Saatvika S      12 CDST-PC              1:21.13    1:22.32  
 70 Cardoso-Simas, Sophia A   11 LAC-PC               1:24.58    1:22.33  
 71 Nagy, Emma                11 LAC-PC               1:24.08    1:22.45  
 72 Dong, Dorothy Z           12 DA-PC                1:22.76    1:22.49  
 73 Chan, Abigail Y           11 EBAT-PC              1:24.52    1:22.65  
 74 Scott, Lucy R             11 PST-PC               1:22.75    1:23.60  
 75 Musku, Keya               12 CDST-PC              1:24.00    1:24.36  
 76 DE Jamblinne, Gabrielle   11 MONT-PC              1:23.39    1:25.15  
 77 Lendaris, Miranda E       11 BSW-PC               1:24.27    1:26.41  
 -- Gallup, Claire M          12 OAPB-PC              1:10.72         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Liu, Yvonne Y             12 PLS-PC               1:12.93    1:10.89  
  2 Arneson, Kayla M          12 CROW-PC              1:18.82    1:12.86  
  3 Estimo, Jade M            12 PLS-PC               1:16.70    1:13.08  
  4 Smith, Bella C            12 OAPB-PC              1:13.29    1:13.76  
  5 Zhang, Katherine Y        12 AAA-PC               1:13.29    1:13.96  
  6 Linares Danzos, Daniela   12 CROW-PC              1:15.73    1:14.27  
  7 Meissner, Claire E        12 TERA-PC              1:14.86    1:14.49  
  8 Didenko, Marina           11 TERA-PC              1:15.39    1:14.75  
  9 Bennett, Taylor L         12 PLS-PC               1:13.98    1:15.67  
 10 Ling, Arienne J           11 CROW-PC              1:15.35    1:16.16  
 11 Otaegi, Katrin D          12 PLS-PC               1:19.21    1:17.60  
 12 Santos, Kaitlin M         12 CROW-PC              1:21.75    1:17.66  
 13 Ritter, Stella J          12 AAA-PC               1:20.79    1:18.28  
 14 Fukami, Ellie M           11 PLS-PC               1:20.77    1:19.45  
 15 Calica, Kaileani L        11 OAPB-PC              1:16.69    1:20.98  
 16 Whittlinger, Kaitlyn B    12 TERA-PC              1:25.71    1:21.62  
 17 Rasera-Holden, Iris G     12 ALGA-PC              1:22.67    1:21.72  
 18 Vigilia, Jamie F          12 DA-PC                1:19.92    1:21.75  
 19 Dorsett, Aubrielle R      12 TERA-PC              1:20.64    1:21.77  
 20 Shiflet, Addison J        11 MONT-PC              1:28.24    1:21.90  
 21 Iversen, Stella K         11 CROW-PC              1:15.64    1:21.95  
 22 Morrison, Simone L        12 TERA-PC              1:21.72    1:22.64  
 23 Soderberg, Hanna S        12 HILL-PC              1:20.07    1:22.91  
 24 Bratcher, Teagan S        12 OAPB-PC              1:29.06    1:23.64  
 25 Nonaka, Allie M           12 WCAB-PC              1:21.78    1:23.92  
 26 Baker, Quinn K            12 OAPB-PC              1:24.79    1:24.00  
 27 Struempf, Sophie J        12 OAPB-PC              1:34.08    1:24.22  
 28 Feng, Janet *             12 PLS-PC               1:29.14    1:24.28  
 29 Smith, Perri C            12 WCAB-PC              1:23.16    1:24.40  
 30 Ward, Ada J               12 AAA-PC               1:27.73    1:25.21  
 31 Dwidar, Laila A           12 PLS-PC               1:26.66    1:25.34  
 32 Aurangabadwala, Nafisa    12 PLS-PC               1:25.38    1:25.60  
 33 Jones, Bella R            12 MONT-PC              1:25.48    1:25.94  
 34 Miyasaki, Emi K           11 AAA-PC               1:27.20    1:26.41  
 35 Shane, Kiera F            12 OAPB-PC              1:22.54    1:26.53  
 36 Santhanakrishnan, Akshat  12 PLS-PC               1:29.15    1:26.66  
 37 Lieu, Maia L              12 AAA-PC               1:26.61    1:26.70  
 38 Shrieve, Violet A         12 MONT-PC              1:26.20    1:26.92  
 39 Schiffries-Harris, Grace  11 AAA-PC               1:25.05    1:27.28  
 40 Nachman, Sophia E         12 AAA-PC               1:33.28    1:27.31  
 41 Pankhurst, Anna J         12 BSW-PC               1:33.91    1:28.01  
 42 Kwong, Olivia             12 AAA-PC               1:26.73    1:28.04  
 43 Nelson, Morgan K          12 BSW-PC               1:33.10    1:28.24  
 44 Gueno, Gabby E            12 BSW-PC               1:30.00    1:28.36  
 45 Goodell, Tatum L          11 CROW-PC              1:26.98    1:28.80  
 46 Gallup, Claire M          12 OAPB-PC              1:27.56    1:28.88  
 47 Pirtle, Sydney M          12 TERA-PC              1:28.40    1:29.22  
 48 Gottschalk, Rylan S       12 OAPB-PC              1:28.95    1:29.88  
 49 Rebro, Kate E             12 PST-PC               1:31.70    1:30.22  
 50 Moore, Penny J            11 SRVA-PC              1:29.79    1:30.53  
 51 Torres-Slavik, Paloma M   12 AAA-PC               1:31.90    1:30.76  
 52 Sharma, Anika             12 SRVA-PC              1:33.86    1:30.96  
 53 Crapo, Maya               11 HILL-PC              1:30.55    1:31.44  
 54 Nebel, Marin L            12 OAPB-PC              1:29.85    1:31.75  
 55 Johnson, Ava M            12 TERA-PC              1:28.76    1:31.77  
 56 Gratton, Evie A           11 OAPB-PC              1:32.95    1:31.83  
 57 Bremer, Lisa S            11 LAC-PC               1:45.09L   1:31.87  
 58 Garcia, Kaeya A           11 ALGA-PC              1:30.73    1:32.09  
 59 Logan, Adelyn A           11 WCAB-PC              1:27.32    1:32.63  
 60 Swanson, Harper R         12 TERA-PC              1:28.96    1:32.78  
 61 Brito, Sophia I           12 ALGA-PC              1:33.22    1:32.90  
 62 Rohlfes, Justine M        12 HILL-PC              1:31.28    1:32.92  
 63 Scotcher, Elli A          12 SRVA-PC              1:30.50    1:34.25  
 64 Fung, Mykenzie J          12 MONT-PC              1:34.00    1:35.59  
 65 Darnell, Rebecca G        12 WCAB-PC              1:34.09    1:36.18  
 66 New, Anna E               11 ALGA-PC              1:33.27    1:36.37  
 67 Musku, Keya               12 CDST-PC              1:34.00    1:38.92  
 68 Nunes, Jaeda C            12 AAA-PC               1:30.83    1:39.10  
 69 Rigoni, Siena M           11 BSW-PC               1:34.03    1:40.48  
 70 Mital, Aanya              11 CDST-PC              1:33.41    1:41.00  
 71 Huang, Melodey S          12 PLS-PC               1:30.00    1:41.18  
 -- Saligrama, Tanisha S      11 CROW-PC              1:27.63         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Linares Danzos, Daniela   12 CROW-PC                55.94      58.79  
  2 Smith, Bella C            12 OAPB-PC              1:02.17    1:01.09  
  3 Santos, Kaitlin M         12 CROW-PC              1:03.31    1:02.30  
  4 Arneson, Kayla M          12 CROW-PC              1:05.25    1:04.50  
  5 Didenko, Marina           11 TERA-PC              1:05.05    1:04.80  
  6 Ritter, Stella J          12 AAA-PC               1:12.68    1:04.85  
  7 Estimo, Jade M            12 PLS-PC               1:05.28    1:05.43  
  8 Otaegi, Katrin D          12 PLS-PC               1:05.83    1:05.52  
  9 Nelson, Morgan K          12 BSW-PC               1:04.71    1:06.07  
 10 Meissner, Claire E        12 TERA-PC              1:06.76    1:06.73  
 11 Logan, Adelyn A           11 WCAB-PC              1:05.54    1:06.82  
 12 Gallagher, Sophia S       12 CDST-PC              1:18.97    1:07.42  
 13 Struempf, Sophie J        12 OAPB-PC              1:07.82    1:07.98  
 14 Vijay, Angammai N         12 PLS-PC               1:08.04    1:08.59  
 15 Liu, Yvonne Y             12 PLS-PC               1:12.43    1:08.63  
 16 Legg, Ella P              11 CROW-PC              1:07.82    1:08.88  
 17 Kang, Sunny               12 CROW-PC              1:06.24    1:09.17  
 18 Feng, Janet *             12 PLS-PC               1:06.58    1:09.18  
 19 Baker, Quinn K            12 OAPB-PC              1:09.90    1:09.41  
 20 Zhang, Katherine Y        12 AAA-PC               1:12.14    1:09.53  
 21 Brandt, Maddie E          12 CROW-PC              1:11.10    1:10.08  
 22 Fukami, Ellie M           11 PLS-PC               1:09.27    1:10.11  
 23 Rasera-Holden, Iris G     12 ALGA-PC              1:12.76    1:10.43  
 24 Ling, Arienne J           11 CROW-PC              1:12.67    1:10.70  
 25 Nelson, Annika E          11 CROW-PC              1:08.88    1:11.71  
 26 Sikora, Talia C           11 TERA-PC              1:09.57    1:11.78  
 27 WU, Cynthia               12 PST-PC               1:15.46    1:11.83  
 28 Bennett, Taylor L         12 PLS-PC               1:15.97    1:11.84  
 29 Smith, Perri C            12 WCAB-PC              1:20.01    1:12.04  
 30 Letulle, Ellie V          12 OAPB-PC              1:10.57    1:12.40  
 31 Whittlinger, Kaitlyn B    12 TERA-PC              1:19.94    1:13.11  
 32 Moore, Penny J            11 SRVA-PC              1:12.93    1:14.00  
 33 Rebro, Kate E             12 PST-PC               1:15.79    1:14.96  
 34 Soderberg, Hanna S        12 HILL-PC              1:13.89    1:15.15  
 35 Jones, Bella R            12 MONT-PC              1:12.02    1:15.42  
 36 Vigilia, Jamie F          12 DA-PC                1:13.99    1:15.80  
 37 Bratcher, Teagan S        12 OAPB-PC              1:24.34    1:15.81  
 38 Schiffries-Harris, Grace  11 AAA-PC               1:15.58    1:16.05  
 39 Ward, Ada J               12 AAA-PC               1:13.29    1:16.60  
 40 Gueno, Gabby E            12 BSW-PC               1:17.26    1:17.24  
 41 Calica, Kaileani L        11 OAPB-PC              1:16.26    1:17.30  
 42 Nebel, Marin L            12 OAPB-PC              1:19.13    1:17.31  
 43 Dorsett, Aubrielle R      12 TERA-PC              1:16.28    1:18.07  
 44 Pankhurst, Anna J         12 BSW-PC               1:24.11    1:19.10  
 45 Shrieve, Violet A         12 MONT-PC              1:17.50    1:19.45  
 46 Gallup, Claire M          12 OAPB-PC              1:19.58    1:20.29  
 47 Kwong, Olivia             12 AAA-PC               1:17.36    1:20.82  
 48 Yuan, Hannah E            12 SRVA-PC              1:21.30    1:20.99  
 49 Torres-Slavik, Paloma M   12 AAA-PC               1:16.39    1:21.84  
 50 Swanson, Harper R         12 TERA-PC              1:20.16    1:22.73  
 51 Recinos, Soraya L         11 TIGR-PC              1:18.95    1:22.97  
 52 Reed, Addison L           12 TERA-PC              1:18.58    1:23.85  
 53 Rigoni, Siena M           11 BSW-PC               1:24.35    1:32.76  
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Linares Danzos, Daniela   12 CROW-PC              2:12.77    2:12.10  
  2 Smith, Bella C            12 OAPB-PC              2:12.68    2:15.33  
  3 Meissner, Claire E        12 TERA-PC              2:18.06    2:19.62  
  4 Estimo, Jade M            12 PLS-PC               2:24.02    2:20.23  
  5 Arneson, Kayla M          12 CROW-PC              2:21.19    2:20.52  
  6 Didenko, Marina           11 TERA-PC              2:24.83    2:23.69  
  7 Santos, Kaitlin M         12 CROW-PC              2:24.69    2:25.11  
  8 Liu, Yvonne Y             12 PLS-PC               2:29.57    2:26.62  
  9 Bennett, Taylor L         12 PLS-PC               2:23.53    2:26.84  
 10 Otaegi, Katrin D          12 PLS-PC               2:28.30    2:26.90  
 11 Ling, Arienne J           11 CROW-PC              2:26.66    2:27.66  
 12 Feng, Janet *             12 PLS-PC               2:29.10    2:27.67  
 13 Ritter, Stella J          12 AAA-PC               2:24.60    2:28.13  
 14 Gallagher, Sophia S       12 CDST-PC              2:34.13    2:28.47  
 15 Brandt, Maddie E          12 CROW-PC              2:29.15    2:29.31  
 16 Zhang, Katherine Y        12 AAA-PC               2:28.51    2:29.97  
 17 Vijay, Angammai N         12 PLS-PC               2:32.64    2:31.42  
 18 Baker, Quinn K            12 OAPB-PC              2:31.54    2:32.24  
 19 Fukami, Ellie M           11 PLS-PC               2:33.52    2:32.63  
 20 Morrison, Simone L        12 TERA-PC              2:37.28    2:33.27  
 21 Logan, Adelyn A           11 WCAB-PC              2:31.89    2:33.55  
 22 Bratcher, Teagan S        12 OAPB-PC              2:33.74    2:33.89  
 23 WU, Cynthia               12 PST-PC               2:32.76    2:34.16  
 24 Rasera-Holden, Iris G     12 ALGA-PC              2:33.18    2:34.88  
 25 Calica, Kaileani L        11 OAPB-PC              2:32.43    2:35.75  
 26 Ward, Ada J               12 AAA-PC               2:35.73    2:35.89  
 27 Nelson, Morgan K          12 BSW-PC               2:34.63    2:36.04  
 28 Acevedo, Sofia A          12 WCAB-PC              2:37.77    2:36.27  
 29 Kang, Sunny               12 CROW-PC              2:37.71    2:36.40  
 30 Nonaka, Allie M           12 WCAB-PC              3:10.58L   2:36.62  
 31 Iversen, Stella K         11 CROW-PC              2:45.00    2:38.32  
 32 Soderberg, Hanna S        12 HILL-PC              2:40.07    2:38.70  
 33 Struempf, Sophie J        12 OAPB-PC              2:30.38    2:38.90  
 34 Dwidar, Laila A           12 PLS-PC               2:35.44    2:39.03  
 34 Schiffries-Harris, Grace  11 AAA-PC               2:39.69    2:39.03  
 36 Vigilia, Jamie F          12 DA-PC                2:37.68    2:39.22  
 37 Dorsett, Aubrielle R      12 TERA-PC              2:43.35    2:39.31  
 38 Sikora, Talia C           11 TERA-PC              2:40.97    2:40.30  
 39 Nebel, Marin L            12 OAPB-PC              2:39.01    2:40.60  
 40 Whittlinger, Kaitlyn B    12 TERA-PC              2:32.25    2:41.17  
 41 Smith, Perri C            12 WCAB-PC              2:38.97    2:41.40  
 42 Letulle, Ellie V          12 OAPB-PC              2:49.70    2:41.68  
 43 Jones, Bella R            12 MONT-PC              2:37.10    2:42.14  
 44 Lieu, Maia L              12 AAA-PC               2:40.51    2:43.27  
 45 Scotcher, Elli A          12 SRVA-PC              2:45.24    2:43.28  
 46 Shane, Kiera F            12 OAPB-PC              2:48.97    2:43.48  
 47 Rebro, Kate E             12 PST-PC               2:46.96    2:44.61  
 48 Kwong, Olivia             12 AAA-PC               2:39.95    2:44.70  
 49 Pirtle, Sydney M          12 TERA-PC              2:51.84    2:44.78  
 50 Pankhurst, Anna J         12 BSW-PC               2:44.33    2:45.22  
 51 Moore, Penny J            11 SRVA-PC              2:40.20    2:45.36  
 52 Gueno, Gabby E            12 BSW-PC               2:45.83    2:46.98  
 53 Shrieve, Violet A         12 MONT-PC              2:46.96    2:47.70  
 54 Getty, Lily R             11 WCAB-PC              2:51.38    2:47.76  
 55 Gallup, Claire M          12 OAPB-PC              2:48.40    2:48.28  
 56 Allen, Lauren T           11 CROW-PC              2:47.60    2:48.36  
 57 Brito, Sophia I           12 ALGA-PC              2:51.56    2:48.65  
 58 Crapo, Maya               11 HILL-PC              2:44.35    2:48.73  
 59 Indrisano, Serena J       12 WCAB-PC              2:55.61    2:50.33  
 60 Aurangabadwala, Nafisa    12 PLS-PC               2:47.38    2:51.46  
 61 Goodell, Tatum L          11 CROW-PC              2:53.50    2:51.73  
 62 Yuan, Hannah E            12 SRVA-PC              2:49.46    2:53.76  
 63 Torres-Slavik, Paloma M   12 AAA-PC               2:52.88    2:54.27  
 64 Shiflet, Addison J        11 MONT-PC              2:56.02    2:54.92  
 65 Saligrama, Tanisha S      11 CROW-PC              2:51.22    2:55.51  
 66 Huerta Chan, Elli         11 AAA-PC               2:49.76    2:55.85  
 67 Garcia, Kaeya A           11 ALGA-PC              3:26.09L   2:57.12  
 68 Swanson, Harper R         12 TERA-PC              2:52.47    2:57.86  
 69 Rigoni, Siena M           11 BSW-PC               3:00.13    3:03.83  
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Crow Canyon Sharks-PC  'A'                        1:47.00    1:43.90  
     1) Arneson, Kayla M 12             2) Santos, Kaitlin M 12           
     3) Nelson, Annika E 11             4) Linares Danzos, Daniela 12     
  2 Pleasanton Seahawks-PC  'A'                       1:51.10    1:46.54  
     1) Otaegi, Katrin D 12             2) Estimo, Jade M 12              
     3) Feng, Janet * 12                4) Liu, Yvonne Y 12               
  3 Terrapins Swim Team-PC  'A'                       2:00.00    1:50.79  
     1) Didenko, Marina 11              2) Morrison, Simone L 12          
     3) Whittlinger, Kaitlyn B 12       4) Meissner, Claire E 12          
  4 Albany Armada Aquatic-PC  'A'                     1:51.06    1:53.22  
     1) Ritter, Stella J 12             2) Zhang, Katherine Y 12          
     3) Schiffries-Harris, Grace M 11   4) Ward, Ada J 12                 
  5 Crow Canyon Sharks-PC  'B'                        2:12.00    1:55.38  
     1) Brandt, Maddie E 12             2) Ling, Arienne J 11             
     3) Kang, Sunny 12                  4) Legg, Ella P 11                
  6 Pleasanton Seahawks-PC  'B'                       1:58.36    1:56.40  
     1) Bennett, Taylor L 12            2) Santhanakrishnan, Akshata 12   
     3) Fukami, Ellie M 11              4) Vijay, Angammai N 12           
  7 Brentwood Seawolves-PC  'A'                       1:55.00    1:59.68  
     1) Pankhurst, Anna J 12            2) Gueno, Gabby E 12              
     3) Lendaris, Miranda E 11          4) Nelson, Morgan K 12            
  8 Terrapins Swim Team-PC  'B'                       2:05.10    2:00.20  
     1) Dorsett, Aubrielle R 12         2) Pirtle, Sydney M 12            
     3) Sikora, Talia C 11              4) Swanson, Harper R 12           
  9 Montclair Swim Team-PC  'A'                       2:09.00    2:03.46  
     1) DE Jamblinne, Gabrielle 11      2) Shrieve, Violet A 12           
     3) Jones, Bella R 12               4) Shiflet, Addison J 11          
 10 Livermore Aqua Cowboys-PC  'A'                    2:10.00    2:03.94  
     1) Lewis, Addy E 12                2) Carroll, Kylie M 11            
     3) Bremer, Lisa S 11               4) Nagy, Emma 11                  
 11 Hills Hurricane Swimming-PC  'A'                  2:02.00    2:05.66  
     1) Crapo, Maya 11                  2) Rohlfes, Justine M 12          
     3) Soderberg, Hanna S 12           4) Manning, Vivienne 12           
 -- Albany Armada Aquatic-PC  'B'                     2:02.36   X2:05.98  
     1) Miyasaki, Emi K 11              2) Kwong, Olivia 12               
     3) Ritter, Beatrice S 9            4) Torres-Slavik, Paloma M 12     
 -- Piedmont Swim Team-PC  'A'                        2:10.98         DQ  
     1) WU, Cynthia 12                  2) Rebro, Kate E 12               
     3) Scott, Lucy R 11                4) Lee, Cat M 12                  
 -- California Dolphin Swim Team-PC  'A'              2:00.01         DQ  
     1) Musku, Keya 12                  2) Verma, Aarohi A 12             
     3) Sonawane, Saatvika S 12         4) Gallagher, Sophia S 12         
 
Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pleasanton Seahawks-PC  'A'                       1:58.80    1:58.32  
     1) Estimo, Jade M 12               2) Liu, Yvonne Y 12               
     3) Feng, Janet * 12                4) Otaegi, Katrin D 12            
  2 Crow Canyon Sharks-PC  'A'                        2:11.00    1:58.87  
     1) Arneson, Kayla M 12             2) Iversen, Stella K 11           
     3) Linares Danzos, Daniela 12      4) Santos, Kaitlin M 12           
  3 Albany Armada Aquatic-PC  'A'                     2:01.75    2:05.04  
     1) Schiffries-Harris, Grace M 11   2) Zhang, Katherine Y 12          
     3) Lieu, Maia L 12                 4) Ritter, Stella J 12            
  4 Terrapins Swim Team-PC  'A'                       2:09.11    2:07.63  
     1) Morrison, Simone L 12           2) Meissner, Claire E 12          
     3) Didenko, Marina 11              4) Whittlinger, Kaitlyn B 12      
  5 Crow Canyon Sharks-PC  'B'                        2:14.99    2:09.10  
     1) Nelson, Annika E 11             2) Ling, Arienne J 11             
     3) Kang, Sunny 12                  4) Brandt, Maddie E 12            
  6 Pleasanton Seahawks-PC  'B'                       2:10.40    2:11.55  
     1) Vijay, Angammai N 12            2) Bennett, Taylor L 12           
     3) Fukami, Ellie M 11              4) Dwidar, Laila A 12             
  7 Brentwood Seawolves-PC  'A'                       2:14.00    2:15.72  
     1) Pankhurst, Anna J 12            2) Gueno, Gabby E 12              
     3) Nelson, Morgan K 12             4) Rigoni, Siena M 11             
  8 Albany Armada Aquatic-PC  'B'                     2:17.43    2:16.18  
     1) Ward, Ada J 12                  2) Kwong, Olivia 12               
     3) Torres-Slavik, Paloma M 12      4) Miyasaki, Emi K 11             
  9 Montclair Swim Team-PC  'A'                       2:20.00    2:16.53  
     1) Fung, Mykenzie J 12             2) Shiflet, Addison J 11          
     3) Jones, Bella R 12               4) Shrieve, Violet A 12           
 10 Terrapins Swim Team-PC  'B'                       2:15.00    2:18.16  
     1) Pirtle, Sydney M 12             2) Dorsett, Aubrielle R 12        
     3) Sikora, Talia C 11              4) Swanson, Harper R 12           
 11 Piedmont Swim Team-PC  'A'                        2:30.11    2:20.19  
     1) Hauser, Camille 11              2) Lee, Cat M 12                  
     3) Rebro, Kate E 12                4) WU, Cynthia 12                 
 12 California Dolphin Swim Team-PC  'A'              2:17.98    2:22.75  
     1) Musku, Keya 12                  2) Verma, Aarohi A 12             
     3) Gallagher, Sophia S 12          4) Sonawane, Saatvika S 12        
 13 Hills Hurricane Swimming-PC  'A'                  2:15.00    2:24.82  
     1) Crapo, Maya 11                  2) Rohlfes, Justine M 12          
     3) Soderberg, Hanna S 12           4) Juvvadi, Sarayu 12             
 -- Livermore Aqua Cowboys-PC  'A'                    2:20.00         DQ  
     1) Cardoso-Simas, Sophia A 11      2) Bremer, Lisa S 11              
     3) Carroll, Kylie M 11             4) Lewis, Addy E 12               
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bautista, Maddi C         14 TERA-PC                24.71      25.34  
  2 Yung, Lily R              13 OAPB-PC                24.68      25.40  
  3 Cooper, Chloe V           13 OAPB-PC                25.90      25.75  
  4 Wheeler, Mac E            13 TIGR-PC                26.86      25.88  
  5 Corso, Addison E          13 TERA-PC                25.63      25.96  
  6 Griffin, Rebecca L        14 TERA-PC                25.69      26.00  
  7 Kleman, Gabby G           14 LAC-PC                 25.63      26.16  
  8 Barretto, Sequoia G       14 PLS-PC                 26.48      26.32  
  9 Gratton, Elise C          14 OAPB-PC                24.65      26.37  
 10 Thorn Leeson, Chloe B     14 OAPB-PC                26.20      26.88  
 11 Palmer, Kate M            14 DA-PC                  26.18      26.91  
 12 Calica, Calei L           13 OAPB-PC                26.30      26.98  
 13 Andrews, Ruth A           13 OAPB-PC                26.85      27.30  
 14 Seaton, Khanh H           14 EBAT-PC                26.91      27.32  
 15 Schubert, Siena S         13 TIGR-PC                26.91      27.34  
 15 Lanpher, Harper L         13 TERA-PC                26.59      27.34  
 17 Motes, Anna K             14 OAPB-PC                26.31      27.35  
 18 Griebenow, Viola M        14 OAPB-PC                27.01      27.38  
 19 Breedlove, Abigail G      13 HILL-PC                27.00      27.44  
 20 Szymanski, Mica A         14 LAC-PC                 27.45      27.50  
 21 Lemler, Megan A           14 LAC-PC                 28.07      27.57  
 22 Jacquay, Liv P            13 CROW-PC                27.25      27.60  
 23 Houborg, Rosa             13 SRVA-PC                26.96      27.64  
 24 Olson, Sydney R           14 PST-PC                 28.46      27.74  
 25 Carmichael, Sasha A       14 TERA-PC                27.48      27.79  
 26 Fruge, Ariel E            13 TERA-PC                27.61      27.81  
 26 Kruger, Annabelle K       14 WCAB-PC                28.64      27.81  
 28 Bonham, Kaia A            14 OAPB-PC                26.71      28.10  
 29 Murphy, Eliana            14 OAPB-PC                27.68      28.11  
 30 Spitzer, Asha             14 OAPB-PC                27.30      28.20  
 31 Bassett, Sierra S         14 LAC-PC                 27.55      28.21  
 32 Gaeto, Luci E             13 SRVA-PC                28.08      28.23  
 33 Dwidar, Salma A           14 PLS-PC                 27.54      28.28  
 34 Souza, Jiselle A          14 PST-PC                 28.55      28.45  
 35 Ikeda, Abby R             14 TERA-PC                27.23      28.51  
 36 Stoll, Magnolia L         13 UN-PC                  27.96      28.52  
 37 Marks, Stella M           14 TERA-PC                28.06      28.53  
 38 Chiarucci, Olivia R       13 OAPB-PC                28.79      28.61  
 39 Allala, Elle S            14 TIGR-PC                29.24      28.66  
 40 Dang, Amira O             13 WCAB-PC                28.48      28.72  
 41 Lim, Natalie              14 CDST-PC                28.74      28.79  
 41 Adams, Abbie K            14 OAPB-PC                27.60      28.79  
 43 Carmichael, Luciana R     14 TERA-PC                27.73      28.82  
 43 Williams, Mizuki M        13 PST-PC                 29.01      28.82  
 45 Keller, Abbey M           14 TERA-PC                27.51      28.83  
 46 Kamath, Aditi             13 SRVA-PC                28.93      28.86  
 47 Palattao, Jenna M         14 PLS-PC                 29.49      28.91  
 48 Phan, Maddie M            14 OAPB-PC                26.52      28.93  
 49 Veronda, Tess L           13 OAPB-PC                28.74      28.94  
 50 Tsuji, Ayumi H            13 ALGA-PC                31.53      29.00  
 50 Johannsen, Nicolina G     13 LAC-PC                 28.96      29.00  
 52 Huynh, Madelyn G          13 SRVA-PC                29.48      29.05  
 53 XU, Audrey L              13 PLS-PC                 28.72      29.06  
 54 Tanimura, Avery I         14 WCAB-PC                30.25      29.22  
 55 Woo, Allie S              13 PST-PC                 29.87      29.24  
 55 Kim, Soyeon               13 PLS-PC                 29.21      29.24  
 57 Mohanty, Adwaita M        13 CROW-PC                29.21      29.25  
 58 Helmick, Brooke R         14 BSW-PC                 28.57      29.26  
 59 Schwartz, Sophia M        13 OAPB-PC                28.24      29.28  
 60 Aviado, Leila A           13 EBAT-PC                29.27      29.32  
 61 OH, Isabella J            14 SRVA-PC                29.57      29.35  
 62 Welch, Riley A            13 HILL-PC                29.22      29.36  
 63 Arias, Luciana            14 SRVA-PC                29.33      29.42  
 64 Cottam, Madelyn S         14 TERA-PC                28.88      29.49  
 65 Inman-Semerau, Sadie S    13 TERA-PC                29.29      29.51  
 65 Goerke, Ruby R            13 CROW-PC                29.69      29.51  
 67 Devine, Paula M           13 AAA-PC                 29.77      29.54  
 68 Pengilly, Audrey R        14 TIGR-PC                29.65      29.59  
 69 Mulia, Chloe              13 SRVA-PC                29.14      29.60  
 70 Griscavage, Samantha A    13 OAPB-PC                29.79      29.61  
 71 Wen, Maya J               14 CDST-PC                29.12      29.64  
 72 Shrieve, Malia I          14 PST-PC                 30.04      29.79  
 73 Zhou, Ruen                13 AAA-PC                 29.65      29.92  
 74 Graham, Violet E          13 LAC-PC                 30.25      29.95  
 75 Sears, Maya I             14 PST-PC                 30.13      29.97  
 76 Phan, Megan               14 SRVA-PC                30.93      30.12  
 77 Lee, Yenna S              13 AAA-PC                 30.91      30.18  
 78 Schellenberg, Lucy L      13 LAC-PC                 29.94      30.21  
 78 Yao, Aiko M               13 SRVA-PC                30.60      30.21  
 78 Moon, Lena Y              13 AAA-PC                 31.07      30.21  
 81 Luby, Kk B                14 PST-PC                 29.95      30.27  
 82 Escobar, Mariana Y        14 EBAT-PC                30.32      30.32  
 83 Dodge, Sofia K            13 HILL-PC                30.48      30.34  
 84 Oesterer, Vivie S         13 PST-PC                 30.82      30.37  
 85 Aly, Noor                 14 LAC-PC                 32.31      30.47  
 86 Bhat, Risha V             14 DA-PC                  30.11      30.51  
 87 Nayagam, Rhea             14 CDST-PC                28.72      30.57  
 88 LU, Kat M                 13 OAPB-PC                29.84      30.59  
 89 Chu, Olivia C             13 UN-PC                  30.31      30.67  
 90 Moore, Veronica B         13 SRVA-PC                29.84      30.68  
 91 Patchen, Brooke A         14 PST-PC                 31.60      30.86  
 92 LI, Amy Z                 13 PLS-PC                 32.00      30.94  
 93 Gunnell, Emorsyn C        13 LAC-PC                 31.34      31.07  
 94 Tam, Hillary              14 TERA-PC                29.64      31.08  
 95 Esse, Claire E            13 LAC-PC                 30.98      31.10  
 96 Mahoney, Mckayla C        13 TERA-PC                30.79      31.13  
 97 White, Samantha C         14 PST-PC                 31.50      31.29  
 98 Mapara, Arya A            13 DA-PC                  31.42      31.32  
 99 Scheele, Naomi J          13 AAA-PC                 32.16      31.51  
100 Hernandez, Fiona A        13 ALGA-PC                32.29      31.62  
101 Bharti, Jiya              14 CDST-PC                30.96      31.75  
102 Rohlfes, Jordan E         14 HILL-PC                30.49      31.86  
103 March-Cunningham, Tai     14 PST-PC                 31.70      32.08  
104 Thong, Zoe S              14 TERA-PC                35.10L     32.62  
105 Buckley, Katie E          14 OAPB-PC                30.88      32.97  
106 Chintalapati, Amulya      13 SRVA-PC                32.00      33.22  
107 Moussa, Natasha           13 BSW-PC                 32.59      33.46  
108 Morton, Luella M          14 AAA-PC                 32.08      34.88  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bautista, Maddi C         14 TERA-PC                53.96      54.67  
  2 Yung, Lily R              13 OAPB-PC                53.99      54.96  
  3 Cooper, Chloe V           13 OAPB-PC                54.90      55.19  
  4 Kleman, Gabby G           14 LAC-PC                 55.25      56.40  
  5 Wheeler, Mac E            13 TIGR-PC                56.87      56.89  
  6 Barretto, Sequoia G       14 PLS-PC                 56.41      57.45  
  7 Palmer, Kate M            14 DA-PC                  56.41      57.98  
  8 Thorn Leeson, Chloe B     14 OAPB-PC                56.51      58.01  
  9 Gratton, Elise C          14 OAPB-PC                52.39      58.12  
 10 Griffin, Rebecca L        14 TERA-PC                56.19      58.46  
 11 Szymanski, Mica A         14 LAC-PC                 57.53      58.74  
 12 Lemler, Megan A           14 LAC-PC               1:00.30      58.87  
 13 Lanpher, Harper L         13 TERA-PC                57.86      58.93  
 14 Calica, Calei L           13 OAPB-PC                57.48      59.15  
 15 Motes, Anna K             14 OAPB-PC                57.45      59.52  
 16 Olson, Sydney R           14 PST-PC               1:02.12      59.53  
 17 Griebenow, Viola M        14 OAPB-PC                57.19      59.58  
 18 Corso, Addison E          13 TERA-PC                57.72      59.71  
 19 Jacquay, Liv P            13 CROW-PC                58.66      59.82  
 20 Carmichael, Luciana R     14 TERA-PC              1:00.66      59.96  
 21 Schubert, Siena S         13 TIGR-PC              1:02.76      59.97  
 22 Bonham, Kaia A            14 OAPB-PC                59.46    1:00.08  
 23 Clark, Cassie J           14 LAC-PC               1:00.15    1:00.15  
 24 Houborg, Rosa             13 SRVA-PC              1:00.35    1:00.16  
 25 Spitzer, Asha             14 OAPB-PC              1:00.26    1:00.24  
 26 Kruger, Annabelle K       14 WCAB-PC                59.95    1:00.36  
 27 Kozlova, Julia S          13 SRVA-PC              1:01.86    1:00.56  
 28 Carmichael, Sasha A       14 TERA-PC                59.44    1:00.76  
 29 Fruge, Ariel E            13 TERA-PC                58.96    1:00.86  
 30 Ikeda, Abby R             14 TERA-PC                59.37    1:01.06  
 31 Dwidar, Salma A           14 PLS-PC                 59.63    1:01.10  
 32 Allala, Elle S            14 TIGR-PC              1:02.16    1:01.15  
 33 XU, Audrey L              13 PLS-PC               1:02.52    1:01.16  
 34 Gaeto, Luci E             13 SRVA-PC              1:00.12    1:01.42  
 35 Murphy, Eliana            14 OAPB-PC              1:00.74    1:01.55  
 36 Lim, Natalie              14 CDST-PC              1:02.55    1:01.68  
 37 Williams, Mizuki M        13 PST-PC               1:02.12    1:02.00  
 38 Garcia, Eleanor V         13 WCAB-PC                59.20    1:02.36  
 39 Buckham, Mackenzie        13 DA-PC                1:03.50    1:02.37  
 40 Breedlove, Abigail G      13 HILL-PC                58.84    1:02.43  
 41 Cottam, Madelyn S         14 TERA-PC              1:01.65    1:02.48  
 42 Woo, Allie S              13 PST-PC               1:05.14    1:02.59  
 43 Stoll, Magnolia L         13 UN-PC                1:02.93    1:02.63  
 44 Kamath, Aditi             13 SRVA-PC              1:03.58    1:02.71  
 45 Adams, Abbie K            14 OAPB-PC              1:02.97    1:02.74  
 46 Mulia, Chloe              13 SRVA-PC              1:02.80    1:02.95  
 47 Johannsen, Nicolina G     13 LAC-PC               1:03.47    1:02.98  
 48 Souza, Jiselle A          14 PST-PC               1:02.56    1:03.01  
 49 Keller, Abbey M           14 TERA-PC                59.11    1:03.10  
 50 Bassett, Sierra S         14 LAC-PC               1:00.39    1:03.11  
 51 Dang, Amira O             13 WCAB-PC              1:03.00    1:03.33  
 52 Inman-Semerau, Sadie S    13 TERA-PC              1:05.55    1:03.44  
 53 Chiarucci, Olivia R       13 OAPB-PC              1:04.93    1:03.54  
 54 Welch, Riley A            13 HILL-PC              1:03.64    1:03.58  
 55 Schwartz, Sophia M        13 OAPB-PC              1:00.54    1:03.70  
 56 Tanimura, Avery I         14 WCAB-PC              1:05.93    1:03.98  
 57 Goerke, Ruby R            13 CROW-PC              1:04.55    1:04.47  
 58 Bhat, Risha V             14 DA-PC                1:04.98    1:04.49  
 59 Sears, Maya I             14 PST-PC               1:05.61    1:04.57  
 60 Marks, Stella M           14 TERA-PC              1:00.77    1:04.80  
 61 Palattao, Jenna M         14 PLS-PC               1:04.51    1:04.93  
 62 Moore, Veronica B         13 SRVA-PC              1:05.11    1:05.18  
 63 Graham, Violet E          13 LAC-PC               1:07.92    1:05.19  
 64 Yao, Aiko M               13 SRVA-PC              1:08.12    1:05.34  
 65 Luby, Kk B                14 PST-PC               1:05.48    1:05.71  
 66 Shrieve, Malia I          14 PST-PC               1:05.33    1:05.78  
 67 Schellenberg, Lucy L      13 LAC-PC               1:06.46    1:05.80  
 68 Wen, Maya J               14 CDST-PC              1:03.63    1:05.91  
 69 Pengilly, Audrey R        14 TIGR-PC              1:10.17    1:06.39  
 70 Griscavage, Samantha A    13 OAPB-PC              1:06.42    1:06.49  
 71 Tare, Kopal               13 PLS-PC               1:04.83    1:06.54  
 72 Esse, Claire E            13 LAC-PC               1:10.20    1:07.26  
 73 Chu, Olivia C             13 UN-PC                1:09.44    1:07.44  
 74 Aviado, Leila A           13 EBAT-PC              1:06.20    1:07.45  
 75 Dodge, Sofia K            13 HILL-PC              1:10.44    1:07.53  
 76 Moon, Lena Y              13 AAA-PC               1:06.63    1:07.70  
 77 Escobar, Mariana Y        14 EBAT-PC              1:06.25    1:08.24  
 78 Gunnell, Emorsyn C        13 LAC-PC               1:07.84    1:08.27  
 79 LU, Kat M                 13 OAPB-PC              1:06.00    1:08.47  
 79 LI, Amy Z                 13 PLS-PC               1:08.00    1:08.47  
 81 Palleti, Sriya R          14 SRVA-PC              1:05.88    1:08.57  
 82 Phan, Megan               14 SRVA-PC              1:08.93    1:08.64  
 83 Mahoney, Mckayla C        13 TERA-PC              1:07.69    1:08.75  
 84 Tam, Hillary              14 TERA-PC              1:07.30    1:09.30  
 85 Bharti, Jiya              14 CDST-PC              1:08.21    1:09.51  
 86 Patchen, Brooke A         14 PST-PC               1:19.89L   1:09.92  
 87 Lee, Yenna S              13 AAA-PC               1:10.08    1:10.19  
 88 Thong, Zoe S              14 TERA-PC              1:20.37L   1:10.20  
 89 Patel, Karina A           14 PST-PC               1:07.96    1:10.47  
 90 Mapara, Arya A            13 DA-PC                1:08.86    1:11.32  
 91 Buckley, Katie E          14 OAPB-PC              1:09.28    1:11.51  
 92 Moussa, Natasha           13 BSW-PC               1:09.57    1:11.57  
 93 Green, Rebecca A          13 TERA-PC              1:09.26    1:19.13  
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yung, Lily R              13 OAPB-PC              1:55.66    2:00.23  
  2 Kleman, Gabby G           14 LAC-PC               1:58.18    2:00.62  
  3 Wheeler, Mac E            13 TIGR-PC              2:05.52    2:03.05  
  4 Barretto, Sequoia G       14 PLS-PC               2:01.90    2:03.17  
  5 Griffin, Rebecca L        14 TERA-PC              2:00.70    2:03.70  
  6 Cooper, Chloe V           13 OAPB-PC              2:01.09    2:04.45  
  7 Szymanski, Mica A         14 LAC-PC               2:03.61    2:04.69  
  8 Gratton, Elise C          14 OAPB-PC              1:56.55    2:04.96  
  9 Bautista, Maddi C         14 TERA-PC              2:06.63    2:06.08  
 10 Thorn Leeson, Chloe B     14 OAPB-PC              2:02.24    2:07.14  
 11 Calica, Calei L           13 OAPB-PC              2:04.76    2:07.31  
 12 Jacquay, Liv P            13 CROW-PC              2:11.28    2:07.50  
 13 Clark, Cassie J           14 LAC-PC               2:05.38    2:08.32  
 14 Ikeda, Abby R             14 TERA-PC              2:09.72    2:08.77  
 15 Kruger, Annabelle K       14 WCAB-PC              2:08.89    2:09.23  
 16 Houborg, Rosa             13 SRVA-PC              2:04.82    2:09.44  
 17 Motes, Anna K             14 OAPB-PC              2:10.89    2:11.06  
 18 Corso, Addison E          13 TERA-PC              2:05.00    2:11.15  
 19 Marks, Stella M           14 TERA-PC              2:08.26    2:12.05  
 20 Williams, Mizuki M        13 PST-PC               2:17.14    2:12.08  
 21 Johannsen, Nicolina G     13 LAC-PC               2:15.83    2:12.11  
 22 Fruge, Ariel E            13 TERA-PC              2:09.62    2:12.29  
 23 Cottam, Madelyn S         14 TERA-PC              2:09.27    2:12.64  
 24 Lanpher, Harper L         13 TERA-PC              2:15.11    2:12.78  
 25 Carmichael, Luciana R     14 TERA-PC              2:12.42    2:13.54  
 26 Olson, Sydney R           14 PST-PC               2:16.06    2:13.58  
 27 Arias, Luciana            14 SRVA-PC              2:12.22    2:14.25  
 28 Griebenow, Viola M        14 OAPB-PC              2:18.15    2:15.17  
 29 Dwidar, Salma A           14 PLS-PC               2:07.91    2:15.57  
 30 Allala, Elle S            14 TIGR-PC              2:16.97    2:15.58  
 31 Seaton, Khanh H           14 EBAT-PC              2:12.18    2:15.79  
 32 Gaeto, Luci E             13 SRVA-PC              2:10.12    2:16.07  
 33 Woo, Allie S              13 PST-PC               2:24.08    2:16.20  
 34 Souza, Jiselle A          14 PST-PC               2:20.47    2:16.79  
 35 Breedlove, Abigail G      13 HILL-PC              2:12.46    2:16.91  
 36 Keller, Abbey M           14 TERA-PC              2:09.91    2:18.33  
 37 Stoll, Magnolia L         13 UN-PC                2:19.84    2:18.81  
 38 Lim, Natalie              14 CDST-PC              2:17.30    2:18.91  
 39 Carmichael, Sasha A       14 TERA-PC              2:10.38    2:19.47  
 40 Schwartz, Sophia M        13 OAPB-PC              2:13.10    2:19.50  
 41 Schubert, Siena S         13 TIGR-PC              2:22.22    2:19.57  
 42 Dang, Amira O             13 WCAB-PC              2:16.02    2:19.61  
 43 Phan, Maddie M            14 OAPB-PC              2:11.04    2:19.78  
 44 Kim, Soyeon               13 PLS-PC               2:18.29    2:19.90  
 45 Welch, Riley A            13 HILL-PC              2:15.38    2:20.06  
 46 Tanimura, Avery I         14 WCAB-PC              2:26.94    2:20.46  
 47 Mulia, Chloe              13 SRVA-PC              2:15.88    2:20.78  
 48 Zhou, Ruen                13 AAA-PC               2:21.57    2:21.19  
 49 Graham, Violet E          13 LAC-PC               2:22.49    2:21.27  
 50 Mohanty, Adwaita M        13 CROW-PC              2:16.06    2:21.49  
 51 Moore, Veronica B         13 SRVA-PC              2:19.91    2:21.67  
 51 Kamath, Aditi             13 SRVA-PC              2:17.84    2:21.67  
 53 Sears, Maya I             14 PST-PC               2:19.38    2:22.21  
 54 Bhat, Risha V             14 DA-PC                2:23.65    2:22.62  
 55 Pengilly, Audrey R        14 TIGR-PC              2:31.35    2:22.91  
 56 Helmick, Brooke R         14 BSW-PC               2:16.50    2:22.96  
 57 Oesterer, Vivie S         13 PST-PC               2:27.14    2:23.35  
 58 Yao, Aiko M               13 SRVA-PC              2:22.63    2:23.63  
 59 Schellenberg, Lucy L      13 LAC-PC               2:24.48    2:24.63  
 60 Goerke, Ruby R            13 CROW-PC              2:25.00    2:25.00  
 61 LU, Kat M                 13 OAPB-PC              2:23.86    2:25.41  
 62 Chiarucci, Olivia R       13 OAPB-PC              2:28.90    2:25.82  
 63 Luby, Kk B                14 PST-PC               2:24.76    2:26.93  
 64 Gunnell, Emorsyn C        13 LAC-PC               2:26.48    2:27.66  
 65 LI, Amy Z                 13 PLS-PC               2:24.18    2:27.77  
 66 Griscavage, Samantha A    13 OAPB-PC              2:27.32    2:27.82  
 67 Shrieve, Malia I          14 PST-PC               2:31.16    2:28.05  
 68 Merlo, Sivani T           14 OAPB-PC              2:31.57    2:29.24  
 69 OH, Isabella J            14 SRVA-PC              2:21.44    2:29.36  
 70 Huynh, Madelyn G          13 SRVA-PC              2:29.01    2:29.67  
 71 Dodge, Sofia K            13 HILL-PC              2:54.10L   2:30.84  
 72 Lee, Yenna S              13 AAA-PC               2:32.00    2:34.78  
 73 Morton, Luella M          14 AAA-PC               2:32.08    2:36.33  
 74 Moussa, Natasha           13 BSW-PC               2:32.00    2:38.96  
 75 Rohlfes, Jordan E         14 HILL-PC              2:29.17    2:39.25  
 -- Moon, Lena Y              13 AAA-PC               2:31.18         DQ  
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cooper, Chloe V           13 OAPB-PC              1:00.12    1:00.42  
  2 Phan, Maddie M            14 OAPB-PC                58.72    1:03.65  
  3 Bautista, Maddi C         14 TERA-PC              1:04.10    1:03.86  
  4 Griebenow, Viola M        14 OAPB-PC              1:00.29    1:04.01  
  5 Kleman, Gabby G           14 LAC-PC               1:06.24    1:04.14  
  6 Yung, Lily R              13 OAPB-PC              1:02.32    1:04.20  
  7 Szymanski, Mica A         14 LAC-PC               1:02.43    1:04.82  
  8 Wheeler, Mac E            13 TIGR-PC              1:05.57    1:05.52  
  9 Calica, Calei L           13 OAPB-PC              1:02.65    1:05.68  
 10 Ikeda, Abby R             14 TERA-PC              1:06.93    1:06.06  
 11 Fruge, Ariel E            13 TERA-PC              1:04.52    1:06.21  
 12 Houborg, Rosa             13 SRVA-PC              1:10.16    1:07.09  
 13 Lemler, Megan A           14 LAC-PC               1:07.59    1:07.21  
 14 Thorn Leeson, Chloe B     14 OAPB-PC              1:06.03    1:07.24  
 15 Barretto, Sequoia G       14 PLS-PC               1:07.32    1:07.42  
 16 XU, Jennifer W            14 CDST-PC              1:09.17    1:07.75  
 17 Garcia, Eleanor V         13 WCAB-PC              1:08.49    1:08.18  
 18 Olson, Sydney R           14 PST-PC               1:11.93    1:08.23  
 19 Carmichael, Luciana R     14 TERA-PC              1:08.25    1:08.44  
 20 Cottam, Madelyn S         14 TERA-PC              1:06.73    1:08.63  
 21 Palmer, Kate M            14 DA-PC                1:05.86    1:08.68  
 22 Gratton, Elise C          14 OAPB-PC              1:06.28    1:08.97  
 23 Clark, Cassie J           14 LAC-PC               1:11.18    1:09.25  
 24 Griffin, Rebecca L        14 TERA-PC              1:11.14    1:09.42  
 25 Kruger, Annabelle K       14 WCAB-PC              1:12.76    1:09.61  
 26 Motes, Anna K             14 OAPB-PC              1:08.84    1:09.67  
 27 Bassett, Sierra S         14 LAC-PC               1:07.38    1:09.84  
 28 Mulia, Chloe              13 SRVA-PC              1:10.86    1:10.50  
 29 Corso, Addison E          13 TERA-PC              1:07.13    1:10.66  
 30 Marks, Stella M           14 TERA-PC              1:09.51    1:10.86  
 31 Palattao, Jenna M         14 PLS-PC               1:12.40    1:11.12  
 32 Carmichael, Sasha A       14 TERA-PC              1:10.58    1:11.24  
 33 Goerke, Ruby R            13 CROW-PC              1:11.84    1:11.26  
 34 Graham, Violet E          13 LAC-PC               1:11.33    1:11.33  
 35 Schubert, Siena S         13 TIGR-PC              1:15.97    1:11.44  
 36 Stoll, Magnolia L         13 UN-PC                1:09.04    1:11.50  
 37 Buckham, Mackenzie        13 DA-PC                1:15.12    1:11.76  
 38 Kamath, Aditi             13 SRVA-PC              1:13.51    1:11.92  
 39 Keller, Abbey M           14 TERA-PC              1:08.12    1:11.98  
 40 Schwartz, Sophia M        13 OAPB-PC              1:09.71    1:12.03  
 41 Veronda, Tess L           13 OAPB-PC              1:16.00    1:12.07  
 42 Souza, Jiselle A          14 PST-PC               1:13.16    1:12.17  
 43 Williams, Mizuki M        13 PST-PC               1:10.90    1:12.33  
 44 Woo, Allie S              13 PST-PC               1:15.45    1:12.62  
 45 Johannsen, Nicolina G     13 LAC-PC               1:13.27    1:12.65  
 46 Inman-Semerau, Sadie S    13 TERA-PC              1:16.46    1:12.68  
 47 Allala, Elle S            14 TIGR-PC              1:16.09    1:12.83  
 48 Kozlova, Julia S          13 SRVA-PC              1:16.55    1:13.18  
 49 Tare, Kopal               13 PLS-PC               1:11.73    1:13.30  
 50 Yao, Aiko M               13 SRVA-PC              1:16.20    1:13.81  
 51 Gaeto, Luci E             13 SRVA-PC              1:13.98    1:14.12  
 52 Pengilly, Audrey R        14 TIGR-PC              1:16.30    1:14.53  
 53 Wen, Maya J               14 CDST-PC              1:11.45    1:14.72  
 54 Moon, Lena Y              13 AAA-PC               1:15.84    1:15.02  
 55 Jacquay, Liv P            13 CROW-PC              1:26.85L   1:15.10  
 56 Breedlove, Abigail G      13 HILL-PC              1:11.09    1:15.25  
 57 LU, Kat M                 13 OAPB-PC              1:28.51L   1:15.55  
 58 Chiarucci, Olivia R       13 OAPB-PC              1:16.55    1:15.78  
 59 Moore, Veronica B         13 SRVA-PC              1:15.18    1:16.06  
 60 Chintalapati, Amulya      13 SRVA-PC              1:26.86L   1:16.30  
 61 Helmick, Brooke R         14 BSW-PC               1:14.10    1:18.00  
 62 Luby, Kk B                14 PST-PC               1:16.23    1:18.38  
 63 Mahoney, Mckayla C        13 TERA-PC              1:15.17    1:18.95  
 64 LI, Amy Z                 13 PLS-PC               1:16.69    1:19.17  
 65 Green, Rebecca A          13 TERA-PC              1:14.13    1:22.65  
 66 Lee, Yenna S              13 AAA-PC               1:16.60    1:23.50  
 -- Foster, Daphne G          14 CROW-PC              1:01.85         DQ  
 -- Lanpher, Harper L         13 TERA-PC              1:14.34         DQ  
 -- Shrieve, Malia I          14 PST-PC               1:28.03L        DQ  
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Calica, Calei L           13 OAPB-PC              1:09.20    1:09.97  
  2 Gratton, Elise C          14 OAPB-PC              1:05.78    1:10.77  
  3 Kleman, Gabby G           14 LAC-PC               1:10.57    1:11.31  
  4 Cooper, Chloe V           13 OAPB-PC              1:11.17    1:11.80  
  5 Motes, Anna K             14 OAPB-PC              1:08.60    1:12.34  
  6 Ikeda, Abby R             14 TERA-PC              1:12.15    1:13.16  
  7 Barretto, Sequoia G       14 PLS-PC               1:13.74    1:14.07  
  8 Yung, Lily R              13 OAPB-PC              1:12.21    1:14.83  
  9 Bonham, Kaia A            14 OAPB-PC              1:12.03    1:15.02  
 10 Wheeler, Mac E            13 TIGR-PC              1:14.74    1:15.73  
 11 Jacquay, Liv P            13 CROW-PC              1:17.11    1:17.25  
 12 XU, Audrey L              13 PLS-PC               1:27.99    1:17.31  
 13 Andrews, Ruth A           13 OAPB-PC              1:19.05    1:17.46  
 14 Houborg, Rosa             13 SRVA-PC              1:17.38    1:17.52  
 15 Clark, Cassie J           14 LAC-PC               1:13.21    1:17.65  
 16 Lanpher, Harper L         13 TERA-PC              1:17.12    1:17.95  
 17 Spitzer, Asha             14 OAPB-PC              1:16.75    1:18.27  
 18 Griffin, Rebecca L        14 TERA-PC              1:20.37    1:18.56  
 19 Fruge, Ariel E            13 TERA-PC              1:15.64    1:19.13  
 20 Szymanski, Mica A         14 LAC-PC               1:19.59    1:19.15  
 21 Thorn Leeson, Chloe B     14 OAPB-PC              1:22.13    1:19.18  
 22 Carmichael, Sasha A       14 TERA-PC              1:18.73    1:19.63  
 23 Woo, Allie S              13 PST-PC               1:18.79    1:19.67  
 24 Huynh, Madelyn G          13 SRVA-PC              1:18.25    1:19.80  
 25 Palmer, Kate M            14 DA-PC                1:25.00    1:19.83  
 26 Carmichael, Luciana R     14 TERA-PC              1:18.64    1:20.30  
 27 Kim, Soyeon               13 PLS-PC               1:22.58    1:20.32  
 28 Schubert, Siena S         13 TIGR-PC              1:23.02    1:20.55  
 29 Williams, Mizuki M        13 PST-PC               1:24.37    1:20.58  
 30 Allala, Elle S            14 TIGR-PC              1:19.07    1:21.00  
 31 Mohanty, Adwaita M        13 CROW-PC              1:17.81    1:21.17  
 32 Marks, Stella M           14 TERA-PC              1:18.72    1:21.20  
 33 Veronda, Tess L           13 OAPB-PC              1:21.96    1:21.60  
 34 Pengilly, Audrey R        14 TIGR-PC              1:24.68    1:21.63  
 35 Seaton, Khanh H           14 EBAT-PC              1:19.28    1:21.75  
 35 Griebenow, Viola M        14 OAPB-PC              1:17.87    1:21.75  
 37 Adams, Abbie K            14 OAPB-PC              1:22.28    1:22.55  
 38 Dang, Amira O             13 WCAB-PC              1:21.02    1:22.73  
 39 Lemler, Megan A           14 LAC-PC               1:25.47    1:22.96  
 40 Cottam, Madelyn S         14 TERA-PC              1:21.88    1:23.04  
 41 Bassett, Sierra S         14 LAC-PC               1:22.43    1:23.65  
 42 Olson, Sydney R           14 PST-PC               1:24.21    1:24.22  
 43 Moore, Veronica B         13 SRVA-PC              1:23.61    1:24.44  
 44 Scheele, Naomi J          13 AAA-PC               1:22.29    1:24.48  
 45 Helmick, Brooke R         14 BSW-PC               1:22.28    1:24.56  
 46 Keller, Abbey M           14 TERA-PC              1:18.81    1:24.66  
 47 Griscavage, Samantha A    13 OAPB-PC              1:23.21    1:24.71  
 48 Esse, Claire E            13 LAC-PC               1:26.31    1:24.97  
 49 Tam, Hillary              14 TERA-PC              1:23.66    1:24.99  
 50 Souza, Jiselle A          14 PST-PC               1:25.11    1:25.05  
 51 Chiarucci, Olivia R       13 OAPB-PC              1:27.98    1:25.30  
 52 Lim, Natalie              14 CDST-PC              1:20.64    1:25.47  
 53 Bharti, Jiya              14 CDST-PC              1:24.75    1:25.74  
 54 Shrieve, Malia I          14 PST-PC               1:24.77    1:26.80  
 55 Dwidar, Salma A           14 PLS-PC               1:22.47    1:26.87  
 55 Buckley, Katie E          14 OAPB-PC              1:19.12    1:26.87  
 57 LI, Amy Z                 13 PLS-PC               1:27.99    1:26.89  
 58 Kamath, Aditi             13 SRVA-PC              1:25.19    1:27.61  
 59 Sears, Maya I             14 PST-PC               1:26.24    1:27.62  
 60 Palattao, Jenna M         14 PLS-PC               1:27.13    1:27.72  
 61 Thong, Zoe S              14 TERA-PC              1:25.69    1:28.79  
 62 Inman-Semerau, Sadie S    13 TERA-PC              1:27.88    1:29.38  
 63 Aviado, Leila A           13 EBAT-PC              1:25.30    1:29.56  
 64 Welch, Riley A            13 HILL-PC              1:25.71    1:29.69  
 65 Mapara, Arya A            13 DA-PC                1:26.77    1:30.13  
 66 Goerke, Ruby R            13 CROW-PC              1:26.34    1:30.34  
 67 Morton, Luella M          14 AAA-PC               1:26.84    1:30.73  
 68 Moon, Lena Y              13 AAA-PC               1:27.09    1:30.74  
 69 Mulia, Chloe              13 SRVA-PC              1:27.00    1:31.31  
 70 Jones, Sierra M           13 PST-PC               1:27.68    1:31.38  
 71 Nayagam, Rhea             14 CDST-PC              1:40.49L   1:31.57  
 72 Mahoney, Mckayla C        13 TERA-PC              1:27.22    1:32.37  
 73 Rohlfes, Jordan E         14 HILL-PC              1:27.26    1:34.73  
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yung, Lily R              13 OAPB-PC                58.24    1:00.11  
  2 Kleman, Gabby G           14 LAC-PC               1:00.24    1:00.46  
  3 Fruge, Ariel E            13 TERA-PC              1:00.92    1:03.82  
  4 Kruger, Annabelle K       14 WCAB-PC              1:04.45    1:04.14  
  5 Wheeler, Mac E            13 TIGR-PC              1:07.73    1:04.27  
  6 Cooper, Chloe V           13 OAPB-PC              1:04.65    1:04.48  
  7 Calica, Calei L           13 OAPB-PC              1:03.84    1:04.64  
  8 Clark, Cassie J           14 LAC-PC               1:04.56    1:04.84  
  9 Ikeda, Abby R             14 TERA-PC              1:04.29    1:05.28  
 10 Phan, Maddie M            14 OAPB-PC              1:01.34    1:05.91  
 11 Barretto, Sequoia G       14 PLS-PC               1:09.93    1:06.57  
 12 Griffin, Rebecca L        14 TERA-PC              1:02.35    1:06.58  
 13 Szymanski, Mica A         14 LAC-PC               1:04.90    1:06.65  
 14 XU, Audrey L              13 PLS-PC               1:10.91    1:06.72  
 15 Houborg, Rosa             13 SRVA-PC              1:05.36    1:06.85  
 16 Gratton, Elise C          14 OAPB-PC              1:01.27    1:07.61  
 17 Griebenow, Viola M        14 OAPB-PC              1:05.77    1:07.65  
 18 Murphy, Eliana            14 OAPB-PC              1:08.19    1:07.73  
 19 Moore, Veronica B         13 SRVA-PC              1:06.51    1:07.78  
 20 Thorn Leeson, Chloe B     14 OAPB-PC              1:05.14    1:08.00  
 21 Lemler, Megan A           14 LAC-PC               1:10.42    1:08.50  
 22 Keller, Abbey M           14 TERA-PC              1:02.17    1:08.80  
 23 Dwidar, Salma A           14 PLS-PC               1:06.22    1:08.93  
 24 Jacquay, Liv P            13 CROW-PC              1:12.67    1:08.98  
 25 XU, Jennifer W            14 CDST-PC              1:06.33    1:09.52  
 26 Bhat, Risha V             14 DA-PC                1:11.55    1:09.68  
 27 Bautista, Maddi C         14 TERA-PC              1:06.99    1:10.10  
 28 Williams, Mizuki M        13 PST-PC               1:10.37    1:10.75  
 29 Lanpher, Harper L         13 TERA-PC              1:11.21    1:11.40  
 30 Luby, Kk B                14 PST-PC               1:11.16    1:11.71  
 31 Marks, Stella M           14 TERA-PC              1:11.35    1:11.79  
 32 Bonham, Kaia A            14 OAPB-PC              1:14.15    1:11.91  
 33 Veronda, Tess L           13 OAPB-PC              1:13.73    1:12.19  
 34 Schwartz, Sophia M        13 OAPB-PC              1:09.45    1:12.59  
 35 Motes, Anna K             14 OAPB-PC              1:13.83    1:12.76  
 36 Corso, Addison E          13 TERA-PC              1:09.00    1:13.05  
 37 Allala, Elle S            14 TIGR-PC              1:14.18    1:13.06  
 38 Cottam, Madelyn S         14 TERA-PC              1:14.43    1:14.20  
 39 Tanimura, Avery I         14 WCAB-PC              1:16.15    1:15.08  
 40 Mulia, Chloe              13 SRVA-PC              1:13.55    1:15.72  
 41 LI, Amy Z                 13 PLS-PC               1:13.87    1:15.97  
 42 Tare, Kopal               13 PLS-PC               1:12.06    1:16.24  
 43 Souza, Jiselle A          14 PST-PC               1:15.14    1:17.10  
 44 Merlo, Sivani T           14 OAPB-PC              1:16.30    1:17.65  
 45 Bharti, Jiya              14 CDST-PC              1:15.60    1:18.05  
 46 Chiarucci, Olivia R       13 OAPB-PC              1:16.32    1:18.62  
 47 Palleti, Sriya R          14 SRVA-PC              1:14.01    1:18.66  
 48 Goerke, Ruby R            13 CROW-PC              1:13.39    1:18.68  
 49 Lee, Yenna S              13 AAA-PC               1:16.30    1:18.98  
 50 Patel, Karina A           14 PST-PC               1:16.10    1:20.69  
 51 Breedlove, Abigail G      13 HILL-PC              1:14.73    1:21.15  
 52 Inman-Semerau, Sadie S    13 TERA-PC              1:16.37    1:23.55  
 53 Moon, Lena Y              13 AAA-PC               1:16.39    1:24.42  
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yung, Lily R              13 OAPB-PC              2:12.66    2:14.90  
  2 Kleman, Gabby G           14 LAC-PC               2:11.53    2:16.62  
  3 Cooper, Chloe V           13 OAPB-PC              2:18.53    2:17.24  
  4 Calica, Calei L           13 OAPB-PC              2:14.70    2:20.44  
  5 Wheeler, Mac E            13 TIGR-PC              2:21.85    2:21.42  
  6 Ikeda, Abby R             14 TERA-PC              2:21.36    2:21.63  
  7 Szymanski, Mica A         14 LAC-PC               2:18.11    2:22.44  
  8 Houborg, Rosa             13 SRVA-PC              2:19.48    2:22.45  
  9 Thorn Leeson, Chloe B     14 OAPB-PC              2:24.35    2:25.18  
 10 Clark, Cassie J           14 LAC-PC               2:19.91    2:25.89  
 11 Griffin, Rebecca L        14 TERA-PC              2:25.17    2:25.91  
 12 Gratton, Elise C          14 OAPB-PC              2:21.07    2:25.94  
 13 Bautista, Maddi C         14 TERA-PC              2:26.98    2:26.04  
 14 Motes, Anna K             14 OAPB-PC              2:21.88    2:27.68  
 15 Lemler, Megan A           14 LAC-PC               2:28.42    2:27.83  
 16 Fruge, Ariel E            13 TERA-PC              2:21.33    2:28.11  
 17 Kruger, Annabelle K       14 WCAB-PC              2:28.36    2:28.47  
 18 Jacquay, Liv P            13 CROW-PC              2:29.84    2:29.00  
 19 Cottam, Madelyn S         14 TERA-PC              2:27.15    2:30.13  
 20 Williams, Mizuki M        13 PST-PC               2:33.88    2:30.86  
 21 Murphy, Eliana            14 OAPB-PC              2:39.90    2:31.21  
 22 Olson, Sydney R           14 PST-PC               2:47.07    2:31.60  
 23 Andrews, Ruth A           13 OAPB-PC              2:29.59    2:32.05  
 24 Marks, Stella M           14 TERA-PC              2:24.15    2:32.24  
 25 Lanpher, Harper L         13 TERA-PC              2:26.00    2:32.39  
 26 Spitzer, Asha             14 OAPB-PC              2:29.96    2:33.32  
 27 Allala, Elle S            14 TIGR-PC              2:38.35    2:34.02  
 28 Carmichael, Sasha A       14 TERA-PC              2:24.33    2:34.27  
 29 Arias, Luciana            14 SRVA-PC              2:33.77    2:34.48  
 30 Woo, Allie S              13 PST-PC               2:41.03    2:34.87  
 31 Lim, Natalie              14 CDST-PC              2:34.23    2:35.42  
 32 Bassett, Sierra S         14 LAC-PC               2:31.81    2:35.53  
 33 Moore, Veronica B         13 SRVA-PC              2:37.57    2:35.94  
 34 Dwidar, Salma A           14 PLS-PC               2:28.88    2:36.25  
 35 Schubert, Siena S         13 TIGR-PC              2:44.42    2:36.96  
 36 Kim, Soyeon               13 PLS-PC               2:36.56    2:37.30  
 37 Schwartz, Sophia M        13 OAPB-PC              2:33.65    2:37.61  
 38 Mulia, Chloe              13 SRVA-PC              2:37.23    2:37.64  
 39 Veronda, Tess L           13 OAPB-PC              2:46.73    2:37.94  
 40 Gaeto, Luci E             13 SRVA-PC              2:35.20    2:38.47  
 41 XU, Audrey L              13 PLS-PC               2:49.79    2:38.64  
 42 Wen, Maya J               14 CDST-PC              2:37.54    2:39.27  
 43 Johannsen, Nicolina G     13 LAC-PC               2:45.52    2:40.20  
 44 Huynh, Madelyn G          13 SRVA-PC              2:38.89    2:40.22  
 45 Luby, Kk B                14 PST-PC               2:41.52    2:40.54  
 46 Devine, Paula M           13 AAA-PC               2:46.80    2:40.75  
 47 Breedlove, Abigail G      13 HILL-PC              2:36.73    2:40.89  
 48 Inman-Semerau, Sadie S    13 TERA-PC              2:39.60    2:40.92  
 48 Pengilly, Audrey R        14 TIGR-PC              2:44.01    2:40.92  
 50 Kamath, Aditi             13 SRVA-PC              2:38.25    2:40.93  
 51 Souza, Jiselle A          14 PST-PC               2:38.63    2:41.11  
 52 Goerke, Ruby R            13 CROW-PC              2:42.21    2:41.28  
 53 Palattao, Jenna M         14 PLS-PC               2:45.30    2:41.43  
 54 Zhou, Ruen                13 AAA-PC               2:43.15    2:42.19  
 55 LI, Amy Z                 13 PLS-PC               2:43.00    2:42.24  
 56 Oesterer, Vivie S         13 PST-PC               2:49.09    2:43.08  
 57 Welch, Riley A            13 HILL-PC              2:41.17    2:43.58  
 58 Mohanty, Adwaita M        13 CROW-PC              2:40.69    2:43.75  
 59 Stoll, Magnolia L         13 UN-PC                2:40.63    2:44.68  
 60 Chiarucci, Olivia R       13 OAPB-PC              2:49.42    2:45.81  
 61 Adams, Abbie K            14 OAPB-PC              2:45.04    2:45.94  
 62 Esse, Claire E            13 LAC-PC               2:48.03    2:46.32  
 63 Bharti, Jiya              14 CDST-PC              2:43.68    2:46.62  
 64 Yao, Aiko M               13 SRVA-PC              2:46.33    2:46.93  
 65 Bhat, Risha V             14 DA-PC                2:49.46    2:47.48  
 66 Merlo, Sivani T           14 OAPB-PC              2:45.59    2:49.35  
 67 Mahoney, Mckayla C        13 TERA-PC              2:45.93    2:49.67  
 68 Tam, Hillary              14 TERA-PC              2:42.45    2:49.95  
 69 Moon, Lena Y              13 AAA-PC               2:49.44    2:50.68  
 70 Chu, Olivia C             13 UN-PC                2:47.63    2:51.61  
 71 Thong, Zoe S              14 TERA-PC              2:48.58    2:57.11  
 72 Rohlfes, Jordan E         14 HILL-PC              2:49.04    2:57.25  
 -- Keller, Abbey M           14 TERA-PC              2:23.19         DQ  
 -- Barretto, Sequoia G       14 PLS-PC               2:17.60         DQ  
 -- Carmichael, Luciana R     14 TERA-PC              2:22.14         DQ  
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Terrapins Swim Team-PC  'A'                       1:55.10    1:45.70  
     1) Corso, Addison E 13             2) Griffin, Rebecca L 14          
     3) Lanpher, Harper L 13            4) Bautista, Maddi C 14           
  2 Livermore Aqua Cowboys-PC  'A'                    1:47.00    1:49.32  
     1) Lemler, Megan A 14              2) Clark, Cassie J 14             
     3) Szymanski, Mica A 14            4) Kleman, Gabby G 14             
  3 Terrapins Swim Team-PC  'B'                       1:58.00    1:51.31  
     1) Ikeda, Abby R 14                2) Keller, Abbey M 14             
     3) Carmichael, Sasha A 14          4) Fruge, Ariel E 13              
  4 Pleasanton Seahawks-PC  'A'                       1:51.20    1:51.63  
     1) Barretto, Sequoia G 14          2) Palattao, Jenna M 14           
     3) Dwidar, Salma A 14              4) XU, Audrey L 13                
  5 Piedmont Swim Team-PC  'A'                        1:55.66    1:52.93  
     1) Stoll, Magnolia L 13            2) Olson, Sydney R 14             
     3) Souza, Jiselle A 14             4) Williams, Mizuki M 13          
  6 Terrapins Swim Team-PC  'C'                       2:00.00    1:53.36  
     1) Carmichael, Luciana R 14        2) Marks, Stella M 14             
     3) Cottam, Madelyn S 14            4) Inman-Semerau, Sadie S 13      
  7 California Dolphin Swim Team-PC  'A'              1:55.55    1:55.34  
     1) Lim, Natalie 14                 2) Wen, Maya J 14                 
     3) Nayagam, Rhea 14                4) XU, Jennifer W 14              
  8 Hills Hurricane Swimming-PC  'A'                  1:54.00    1:55.95  
     1) Dodge, Sofia K 13               2) Rohlfes, Jordan E 14           
     3) Welch, Riley A 13               4) Breedlove, Abigail G 13        
  9 Livermore Aqua Cowboys-PC  'B'                    1:54.00    1:57.55  
     1) Johannsen, Nicolina G 13        2) Schellenberg, Lucy L 13        
     3) Graham, Violet E 13             4) Bassett, Sierra S 14           
 10 Piedmont Swim Team-PC  'B'                        2:05.44    1:58.64  
     1) Sears, Maya I 14                2) Woo, Allie S 13                
     3) Shrieve, Malia I 14             4) Luby, Kk B 14                  
 11 Terrapins Swim Team-PC  'D'                       2:00.10    2:06.13  
     1) Tam, Hillary 14                 2) Thong, Zoe S 14                
     3) Mahoney, Mckayla C 13           4) Green, Rebecca A 13            
 
Girls 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Terrapins Swim Team-PC  'A'                       2:05.10    1:58.92  
     1) Corso, Addison E 13             2) Ikeda, Abby R 14               
     3) Fruge, Ariel E 13               4) Bautista, Maddi C 14           
  2 Livermore Aqua Cowboys-PC  'A'                    2:00.00    2:02.14  
     1) Szymanski, Mica A 14            2) Clark, Cassie J 14             
     3) Kleman, Gabby G 14              4) Lemler, Megan A 14             
  3 Terrapins Swim Team-PC  'B'                       2:06.00    2:05.76  
     1) Cottam, Madelyn S 14            2) Lanpher, Harper L 13           
     3) Keller, Abbey M 14              4) Griffin, Rebecca L 14          
  4 Piedmont Swim Team-PC  'A'                        2:14.55    2:07.39  
     1) Stoll, Magnolia L 13            2) Woo, Allie S 13                
     3) Williams, Mizuki M 13           4) Olson, Sydney R 14             
  5 Terrapins Swim Team-PC  'C'                       2:09.11    2:08.02  
     1) Inman-Semerau, Sadie S 13       2) Marks, Stella M 14             
     3) Carmichael, Luciana R 14        4) Carmichael, Sasha A 14         
  6 Pleasanton Seahawks-PC  'A'                       2:18.10    2:08.41  
     1) Palattao, Jenna M 14            2) Barretto, Sequoia G 14         
     3) Kim, Soyeon 13                  4) Dwidar, Salma A 14             
  7 Livermore Aqua Cowboys-PC  'B'                    2:08.00    2:14.95  
     1) Graham, Violet E 13             2) Esse, Claire E 13              
     3) Johannsen, Nicolina G 13        4) Bassett, Sierra S 14           
  8 California Dolphin Swim Team-PC  'A'              2:06.70    2:15.56  
     1) Wen, Maya J 14                  2) Bharti, Jiya 14                
     3) Lim, Natalie 14                 4) Nayagam, Rhea 14               
  9 Hills Hurricane Swimming-PC  'A'                  2:11.00    2:16.79  
     1) Breedlove, Abigail G 13         2) Welch, Riley A 13              
     3) Dodge, Sofia K 13               4) Rohlfes, Jordan E 14           
 10 Piedmont Swim Team-PC  'B'                        2:25.66    2:17.89  
     1) Souza, Jiselle A 14             2) Shrieve, Malia I 14            
     3) Luby, Kk B 14                   4) Chu, Olivia C 13               
 11 Albany Armada Aquatic-PC  'A'                     2:20.65    2:20.06  
     1) Devine, Paula M 13              2) Scheele, Naomi J 13            
     3) Lee, Yenna S 13                 4) Morton, Luella M 14            
 
Girls 15-16 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Barck, Emilia I           16 OAPB-PC                24.32      24.62  
  2 Blackwell, Maddie M       16 OAPB-PC                23.89      25.08  
  3 Mak, Natalie O            15 CROW-PC                24.89      25.09  
  4 Butler, Ellie G           16 CROW-PC                24.21      25.37  
  5 Williams, Eliana L        15 TIGR-PC                25.54      25.80  
  6 Dangol, Ashley S          16 AAA-PC                 24.94      25.93  
  7 Thompson, Sydney M        16 ALGA-PC                24.11      25.98  
  8 Pettit, Olivia R          16 OAPB-PC                25.54      26.14  
  9 Huang, Joyce L            15 PLS-PC                 26.44      26.41  
 10 Richard, Lana L           15 OAPB-PC                26.12      26.52  
 11 Caples, Lillyana S        15 CROW-PC                25.90      26.67  
 12 Mendiola, Jewel O         15 OAPB-PC                25.38      26.80  
 13 Oesterer, Josie S         16 PST-PC                 26.25      26.86  
 14 Wilkalis, Whitney R       16 OAPB-PC                26.06      26.97  
 15 Baker, Clare C            15 OAPB-PC                25.49      27.05  
 16 Gregory, Hayley N         16 CROW-PC                25.93      27.06  
 17 Roe, Kaley Y              16 PLS-PC                 26.75      27.08  
 18 Koller, Brooke E          15 TERA-PC                26.79      27.12  
 19 Santos, Siena M           15 OAPB-PC                26.05      27.21  
 20 Shamia, Charlotte K       15 OAPB-PC                25.72      27.27  
 21 Shane, Emma R             15 OAPB-PC                26.61      27.31  
 22 Briskman, Oakley S        16 OAK-PC                 26.89      27.39  
 23 Turnbow, Tierney M        15 SRVA-PC                30.00      27.45  
 24 Ten Grotenhuis, Sonja E   16 PST-PC                 26.57      27.47  
 25 Lowe, Sophie R            16 CDST-PC                26.55      27.50  
 26 Deng, Valentina J         15 CROW-PC                26.77      27.52  
 27 Ling, Elayna J            15 CROW-PC                25.32      27.61  
 28 Yasukochi, Avery M        15 OAPB-PC                26.46      27.64  
 28 Lederle, Sammie A         16 OAPB-PC                26.25      27.64  
 28 Rivera-Gu, Abby L         16 OAPB-PC                27.14      27.64  
 31 Weiler, Mackenzie R       15 TIGR-PC                27.68      27.65  
 32 Jacoby, Abigail J         15 PST-PC                 26.47      27.73  
 33 Martin Del Campo, Lulu R  16 OAPB-PC                26.45      27.76  
 34 Wong, Haylee A            15 TERA-PC                26.49      27.81  
 35 Evans, Savannah F         16 LAC-PC                 27.25      27.94  
 36 Cleary, Grace M           16 TERA-PC                27.48      28.03  
 37 Stratford, Bella B        16 OAPB-PC                27.43      28.08  
 38 Houborg, Filuka           15 SRVA-PC                27.60      28.18  
 39 Tang, Lily N              15 SRVA-PC                27.49      28.19  
 40 Berger, Reagan M          15 TERA-PC                26.43      28.22  
 41 Calica, Meliana L         16 OAPB-PC                27.30      28.28  
 42 Martindale, Madeline A    15 OAPB-PC                26.74      28.56  
 43 Bidwell, Brenna J         15 DA-PC                  28.16      28.59  
 44 Dacanay, Tyler L          15 PST-PC                 27.66      28.63  
 45 Balassi, Siena G          15 OAPB-PC                27.62      28.90  
 46 Hoover, Audrey B          16 OAPB-PC                27.63      28.91  
 47 Livermore, Charlotte G    15 PST-PC                 28.40      28.96  
 48 LI, Arcadia J             15 HILL-PC                27.59      29.06  
 49 Mincy, Mackenzie R        15 TERA-PC                27.39      29.09  
 50 Anderson, Ava M           15 OAPB-PC                27.05      29.25  
 50 Faulkner, Addison         15 TERA-PC                27.72      29.25  
 52 Ciobanu, Sarah J          15 TIGR-PC                29.51      29.39  
 53 Dixon, Anna L             15 PST-PC                 28.88      29.42  
 54 Loftus, Emmy L            15 PLS-PC                 28.53      29.43  
 55 Mikami, Kate H            15 PST-PC                 29.76      29.67  
 56 McIlwain, Juliet C        15 OAPB-PC                27.25      29.70  
 57 Gross, Ella M             16 CDST-PC                28.06      29.98  
 57 O'Connell, Madison E      16 CROW-PC                25.20      29.98  
 59 Mosavat, Parisa M         15 OAPB-PC                27.84      30.92  
 60 Waitkus, Zoe K            15 PST-PC                 34.83L     32.06  
 
Girls 15-16 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Barck, Emilia I           16 OAPB-PC                53.44      53.16  
  2 Mak, Natalie O            15 CROW-PC                53.42      53.94  
  3 Blackwell, Maddie M       16 OAPB-PC                51.71      54.37  
  4 Butler, Ellie G           16 CROW-PC                52.34      54.57  
  5 Mellott, Raya M           15 CROW-PC                53.22      54.61  
  6 Ling, Elayna J            15 CROW-PC                54.52      56.09  
  7 Richard, Lana L           15 OAPB-PC                55.44      56.16  
  8 Caples, Lillyana S        15 CROW-PC                55.13      56.43  
  9 Williams, Eliana L        15 TIGR-PC                57.20      56.69  
 10 Pettit, Olivia R          16 OAPB-PC                56.27      56.79  
 11 Thompson, Sydney M        16 ALGA-PC                54.71      57.51  
 12 Dangol, Ashley S          16 AAA-PC                 54.02      57.67  
 13 Shane, Emma R             15 OAPB-PC                56.18      57.72  
 14 Oesterer, Josie S         16 PST-PC                 57.28      57.89  
 15 Roe, Kaley Y              16 PLS-PC                 57.89      58.27  
 16 Gregory, Hayley N         16 CROW-PC                54.69      58.56  
 17 Koller, Brooke E          15 TERA-PC                56.76      58.76  
 18 Santos, Siena M           15 OAPB-PC                56.43      58.97  
 19 Ten Grotenhuis, Sonja E   16 PST-PC                 58.89      59.17  
 20 Mendiola, Jewel O         15 OAPB-PC                55.98      59.47  
 21 Kim, Erin                 16 SRVA-PC                57.19      59.50  
 22 Indrisano, Ariel R        15 OAPB-PC                56.26      59.59  
 23 Kaye, Eva                 15 LAC-PC                 56.15      59.65  
 24 Huang, Joyce L            15 PLS-PC                 58.99      59.72  
 25 Martin Del Campo, Lulu R  16 OAPB-PC                56.28      59.73  
 26 Wilkalis, Whitney R       16 OAPB-PC                57.71      59.87  
 27 Berger, Reagan M          15 TERA-PC                57.70    1:00.04  
 28 Dacanay, Tyler L          15 PST-PC               1:00.19    1:00.14  
 29 Evans, Savannah F         16 LAC-PC                 59.53    1:00.16  
 30 Baker, Clare C            15 OAPB-PC                54.89    1:00.28  
 31 Deng, Valentina J         15 CROW-PC                58.76    1:00.32  
 32 Cleary, Grace M           16 TERA-PC                57.68    1:00.35  
 33 Lowe, Sophie R            16 CDST-PC                58.38    1:00.53  
 34 Jacoby, Abigail J         15 PST-PC               1:00.38    1:00.64  
 35 Wong, Haylee A            15 TERA-PC              1:00.19    1:00.71  
 36 Houborg, Filuka           15 SRVA-PC                57.58    1:00.79  
 37 Kracht, Kat N             15 OAPB-PC                58.10    1:00.98  
 38 Briskman, Oakley S        16 OAK-PC                 59.72    1:01.23  
 39 Anderson, Ava M           15 OAPB-PC                58.43    1:01.29  
 40 Faulkner, Addison         15 TERA-PC                57.78    1:01.61  
 41 Ciobanu, Sarah J          15 TIGR-PC              1:01.40    1:01.71  
 42 Rivera-Gu, Abby L         16 OAPB-PC                57.93    1:01.84  
 43 Turnbow, Tierney M        15 SRVA-PC              1:08.00    1:01.87  
 43 Weiler, Mackenzie R       15 TIGR-PC              1:01.83    1:01.87  
 45 Holunga, Saveta E         15 LAC-PC                 58.10    1:02.04  
 46 Lederle, Sammie A         16 OAPB-PC                56.39    1:02.41  
 47 Calica, Meliana L         16 OAPB-PC                59.53    1:02.55  
 48 Balassi, Siena G          15 OAPB-PC                58.42    1:02.63  
 49 Loftus, Emmy L            15 PLS-PC                 58.51    1:02.67  
 50 Stratford, Bella B        16 OAPB-PC              1:03.39    1:02.78  
 51 Clark, Josie C            16 LAC-PC                 59.54    1:03.06  
 52 LI, Arcadia J             15 HILL-PC              1:03.21    1:03.14  
 53 Martindale, Madeline A    15 OAPB-PC                59.74    1:03.21  
 54 Dixon, Anna L             15 PST-PC               1:03.00    1:03.29  
 55 Hoover, Audrey B          16 OAPB-PC              1:00.41    1:03.35  
 56 Livermore, Charlotte G    15 PST-PC               1:03.48    1:03.55  
 57 Tang, Lily N              15 SRVA-PC              1:02.09    1:03.66  
 58 Mincy, Mackenzie R        15 TERA-PC              1:00.50    1:03.90  
 59 Mikami, Kate H            15 PST-PC               1:03.85    1:04.67  
 60 Gross, Ella M             16 CDST-PC              1:01.07    1:05.03  
 61 Mosavat, Parisa M         15 OAPB-PC              1:00.30    1:05.97  
 62 McIlwain, Juliet C        15 OAPB-PC              1:01.63    1:07.19  
 63 Worrell, Carla L          16 OAPB-PC              1:04.85    1:09.90  
 
Girls 15-16 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Butler, Ellie G           16 CROW-PC              1:51.23    1:46.53  
  2 Barck, Emilia I           16 OAPB-PC              1:53.10    1:55.16  
  3 Mak, Natalie O            15 CROW-PC              1:52.49    1:55.78  
  4 Mellott, Raya M           15 CROW-PC              1:53.54    1:56.40  
  5 Richard, Lana L           15 OAPB-PC              1:59.77    2:01.72  
  6 Ling, Elayna J            15 CROW-PC              1:57.22    2:03.81  
  7 Shane, Emma R             15 OAPB-PC              2:02.67    2:03.87  
  8 Pettit, Olivia R          16 OAPB-PC              2:03.70    2:04.14  
  9 Oesterer, Josie S         16 PST-PC               2:07.15    2:05.37  
 10 Thompson, Sydney M        16 ALGA-PC              1:55.53    2:05.41  
 11 Koller, Brooke E          15 TERA-PC              2:05.54    2:07.37  
 12 Roe, Kaley Y              16 PLS-PC               2:06.25    2:07.77  
 13 Kaye, Eva                 15 LAC-PC               1:59.67    2:07.78  
 14 Martin Del Campo, Lulu R  16 OAPB-PC              2:00.50    2:08.13  
 15 Wilkalis, Whitney R       16 OAPB-PC              2:04.74    2:08.38  
 16 Ciobanu, Sarah J          15 TIGR-PC              2:14.75    2:08.61  
 17 Cleary, Grace M           16 TERA-PC              2:03.82    2:08.95  
 18 Williams, Eliana L        15 TIGR-PC              2:09.16    2:09.08  
 19 Mendiola, Jewel O         15 OAPB-PC              2:05.69    2:09.66  
 20 Briskman, Oakley S        16 OAK-PC               2:11.40    2:10.55  
 21 Ten Grotenhuis, Sonja E   16 PST-PC               2:10.15    2:11.28  
 22 Loftus, Emmy L            15 PLS-PC               2:05.25    2:11.43  
 23 Anderson, Ava M           15 OAPB-PC              2:10.22    2:12.61  
 23 Evans, Savannah F         16 LAC-PC               2:09.81    2:12.61  
 25 Shamia, Charlotte K       15 OAPB-PC              2:12.10    2:12.65  
 26 Clark, Josie C            16 LAC-PC               2:09.22    2:13.13  
 27 Berger, Reagan M          15 TERA-PC              2:05.97    2:13.24  
 28 Wong, Haylee A            15 TERA-PC              2:11.50    2:13.65  
 29 Santos, Siena M           15 OAPB-PC              2:04.05    2:14.17  
 30 Balassi, Siena G          15 OAPB-PC              2:04.71    2:14.49  
 31 Mikami, Kate H            15 PST-PC               2:16.67    2:16.54  
 32 Lederle, Sammie A         16 OAPB-PC              2:03.81    2:16.61  
 33 Holunga, Saveta E         15 LAC-PC               2:10.51    2:16.93  
 33 Calica, Meliana L         16 OAPB-PC              2:08.44    2:16.93  
 35 Mincy, Mackenzie R        15 TERA-PC              2:11.92    2:17.91  
 36 Hoover, Audrey B          16 OAPB-PC              2:11.36    2:18.91  
 37 LI, Arcadia J             15 HILL-PC              2:14.25    2:20.20  
 38 Livermore, Charlotte G    15 PST-PC               2:23.31    2:20.48  
 39 Dacanay, Tyler L          15 PST-PC               2:15.24    2:22.32  
 40 Martindale, Madeline A    15 OAPB-PC              2:18.18    2:24.54  
 41 Dixon, Anna L             15 PST-PC               2:29.39    2:24.65  
 42 Huang, Joyce L            15 PLS-PC               2:20.89    2:25.59  
 43 Bidwell, Brenna J         15 DA-PC                2:19.14    2:25.89  
 44 Weiler, Mackenzie R       15 TIGR-PC              2:16.57    2:26.64  
 45 Mosavat, Parisa M         15 OAPB-PC              2:10.35    2:27.99  
 -- Gregory, Hayley N         16 CROW-PC              2:00.04        DFS  
 
Girls 15-16 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Barck, Emilia I           16 OAPB-PC                55.50      57.86  
  2 Mak, Natalie O            15 CROW-PC                56.16      59.67  
  3 Butler, Ellie G           16 CROW-PC                58.90    1:01.75  
  4 Oesterer, Josie S         16 PST-PC               1:01.51    1:02.02  
  5 Pettit, Olivia R          16 OAPB-PC                59.67    1:02.26  
  6 Richard, Lana L           15 OAPB-PC              1:00.95    1:02.37  
  7 Santos, Siena M           15 OAPB-PC                59.99    1:03.18  
  8 Mendiola, Jewel O         15 OAPB-PC              1:01.06    1:03.29  
  9 O'Connell, Madison E      16 CROW-PC                56.29    1:03.31  
 10 Deng, Valentina J         15 CROW-PC              1:00.91    1:04.09  
 11 Ling, Elayna J            15 CROW-PC              1:00.99    1:04.18  
 11 Mellott, Raya M           15 CROW-PC              1:02.61    1:04.18  
 13 Williams, Eliana L        15 TIGR-PC              1:05.32    1:04.97  
 14 Kaye, Eva                 15 LAC-PC               1:00.95    1:05.37  
 15 Wilkalis, Whitney R       16 OAPB-PC              1:03.31    1:05.43  
 16 Baker, Clare C            15 OAPB-PC              1:02.52    1:05.59  
 17 Kracht, Kat N             15 OAPB-PC              1:02.87    1:05.89  
 18 Wong, Haylee A            15 TERA-PC              1:06.41    1:06.53  
 19 Ciobanu, Sarah J          15 TIGR-PC              1:07.51    1:06.54  
 20 Caples, Lillyana S        15 CROW-PC              1:04.69    1:06.64  
 21 Martin Del Campo, Lulu R  16 OAPB-PC              1:02.54    1:07.12  
 22 Evans, Savannah F         16 LAC-PC               1:05.50    1:07.18  
 23 Cleary, Grace M           16 TERA-PC              1:05.59    1:07.81  
 24 Ten Grotenhuis, Sonja E   16 PST-PC               1:06.89    1:08.13  
 25 Shamia, Charlotte K       15 OAPB-PC              1:08.40    1:08.35  
 26 Roe, Kaley Y              16 PLS-PC               1:08.41    1:08.37  
 27 Calica, Meliana L         16 OAPB-PC              1:05.66    1:08.94  
 28 Gregory, Hayley N         16 CROW-PC              1:05.54    1:08.95  
 29 Koller, Brooke E          15 TERA-PC              1:08.37    1:09.38  
 30 Hoover, Audrey B          16 OAPB-PC              1:06.72    1:09.46  
 31 Yasukochi, Avery M        15 OAPB-PC              1:08.18    1:10.13  
 32 Berger, Reagan M          15 TERA-PC              1:10.31    1:10.49  
 33 Martindale, Madeline A    15 OAPB-PC              1:05.60    1:10.65  
 34 Holunga, Saveta E         15 LAC-PC               1:06.33    1:10.77  
 35 Lederle, Sammie A         16 OAPB-PC              1:04.01    1:11.12  
 36 Clark, Josie C            16 LAC-PC               1:10.12    1:11.15  
 37 Mincy, Mackenzie R        15 TERA-PC              1:09.81    1:11.59  
 38 Livermore, Charlotte G    15 PST-PC               1:11.46    1:11.75  
 39 Bidwell, Brenna J         15 DA-PC                1:12.20    1:12.90  
 40 Castro, Allie T           16 OAPB-PC              1:05.69    1:14.73  
 41 Weiler, Mackenzie R       15 TIGR-PC              1:12.69    1:15.12  
 42 Loftus, Emmy L            15 PLS-PC               1:11.63    1:15.16  
 43 Dacanay, Tyler L          15 PST-PC               1:08.92    1:15.80  
 44 Huang, Joyce L            15 PLS-PC               1:14.64    1:17.07  
 45 Dixon, Anna L             15 PST-PC               1:14.69    1:18.17  
 
Girls 15-16 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mellott, Raya M           15 CROW-PC              1:00.12    1:04.50  
  2 Barck, Emilia I           16 OAPB-PC              1:05.83    1:08.25  
  3 Ling, Elayna J            15 CROW-PC              1:04.65    1:08.56  
  4 Mak, Natalie O            15 CROW-PC              1:08.78    1:08.60  
  5 Caples, Lillyana S        15 CROW-PC              1:08.10    1:10.24  
  6 Gregory, Hayley N         16 CROW-PC              1:06.10    1:10.29  
  7 Wong, Haylee A            15 TERA-PC              1:07.38    1:10.61  
  8 Richard, Lana L           15 OAPB-PC              1:10.42    1:11.26  
  9 Yasukochi, Avery M        15 OAPB-PC              1:06.98    1:11.65  
 10 Koller, Brooke E          15 TERA-PC              1:08.67    1:12.04  
 11 Thompson, Sydney M        16 ALGA-PC              1:05.78    1:12.40  
 12 Shane, Emma R             15 OAPB-PC              1:09.41    1:13.13  
 13 Lowe, Sophie R            16 CDST-PC              1:12.47    1:13.50  
 14 Deng, Valentina J         15 CROW-PC              1:11.46    1:13.70  
 15 Wilkalis, Whitney R       16 OAPB-PC              1:12.77    1:14.16  
 15 Holunga, Saveta E         15 LAC-PC               1:08.64    1:14.16  
 17 Shamia, Charlotte K       15 OAPB-PC              1:08.00    1:14.47  
 18 Santos, Siena M           15 OAPB-PC              1:10.42    1:16.28  
 19 Livermore, Charlotte G    15 PST-PC               1:17.66    1:16.58  
 20 Williams, Eliana L        15 TIGR-PC              1:18.63    1:16.88  
 21 Clark, Josie C            16 LAC-PC               1:16.19    1:18.23  
 22 Kaye, Eva                 15 LAC-PC               1:17.82    1:18.40  
 23 Cleary, Grace M           16 TERA-PC              1:15.90    1:18.50  
 24 Huang, Joyce L            15 PLS-PC               1:19.02    1:18.65  
 25 Dangol, Ashley S          16 AAA-PC               1:24.02    1:19.13  
 26 Oesterer, Josie S         16 PST-PC               1:17.88    1:19.19  
 27 LI, Arcadia J             15 HILL-PC              1:14.23    1:19.28  
 28 Jacoby, Abigail J         15 PST-PC               1:19.95    1:20.26  
 29 Briskman, Oakley S        16 OAK-PC               1:18.30    1:20.30  
 30 Mincy, Mackenzie R        15 TERA-PC              1:14.45    1:20.32  
 31 Weiler, Mackenzie R       15 TIGR-PC              1:22.10    1:20.45  
 32 Berger, Reagan M          15 TERA-PC              1:24.80    1:20.88  
 33 Ten Grotenhuis, Sonja E   16 PST-PC               1:17.64    1:21.36  
 34 Mendiola, Jewel O         15 OAPB-PC              1:19.78    1:22.37  
 35 Bidwell, Brenna J         15 DA-PC                1:19.22    1:23.02  
 36 Dixon, Anna L             15 PST-PC               1:22.41    1:24.70  
 37 Anderson, Ava M           15 OAPB-PC              1:19.30    1:24.95  
 38 Mikami, Kate H            15 PST-PC               1:24.00    1:25.43  
 39 Tang, Lily N              15 SRVA-PC              1:25.74    1:28.19  
 40 Gross, Ella M             16 CDST-PC              1:25.55    1:29.70  
 -- Loftus, Emmy L            15 PLS-PC               1:22.42         DQ  
 
Girls 15-16 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mak, Natalie O            15 CROW-PC                56.79      59.01  
  2 Butler, Ellie G           16 CROW-PC                55.15      59.17  
  3 Barck, Emilia I           16 OAPB-PC                57.35      59.23  
  4 Ling, Elayna J            15 CROW-PC                56.88    1:00.96  
  5 Blackwell, Maddie M       16 OAPB-PC                56.30    1:01.27  
  6 Koller, Brooke E          15 TERA-PC              1:01.11    1:01.93  
  7 Shane, Emma R             15 OAPB-PC              1:00.59    1:02.23  
  8 Caples, Lillyana S        15 CROW-PC              1:02.00    1:03.20  
  9 Wilkalis, Whitney R       16 OAPB-PC                58.78    1:03.23  
 10 Pettit, Olivia R          16 OAPB-PC              1:00.20    1:03.35  
 11 Mellott, Raya M           15 CROW-PC              1:01.34    1:03.38  
 12 Santos, Siena M           15 OAPB-PC                58.34    1:03.44  
 13 Anderson, Ava M           15 OAPB-PC              1:03.48    1:03.82  
 14 Shamia, Charlotte K       15 OAPB-PC                59.63    1:04.18  
 15 Kracht, Kat N             15 OAPB-PC              1:01.97    1:05.21  
 16 Evans, Savannah F         16 LAC-PC               1:05.62    1:05.27  
 17 Kaye, Eva                 15 LAC-PC               1:01.40    1:05.49  
 18 Oesterer, Josie S         16 PST-PC               1:03.92    1:05.57  
 19 Holunga, Saveta E         15 LAC-PC               1:01.72    1:05.87  
 20 Berger, Reagan M          15 TERA-PC              1:02.33    1:05.90  
 21 Wong, Haylee A            15 TERA-PC              1:02.47    1:06.05  
 22 Williams, Eliana L        15 TIGR-PC              1:06.25    1:06.79  
 23 Gregory, Hayley N         16 CROW-PC              1:04.59    1:07.68  
 24 Rivera-Gu, Abby L         16 OAPB-PC              1:06.06    1:08.11  
 25 Deng, Valentina J         15 CROW-PC              1:05.26    1:08.50  
 26 Clark, Josie C            16 LAC-PC               1:05.98    1:08.91  
 27 Richard, Lana L           15 OAPB-PC              1:07.33    1:09.03  
 28 Briskman, Oakley S        16 OAK-PC               1:05.33    1:09.41  
 29 Hoover, Audrey B          16 OAPB-PC              1:02.88    1:09.75  
 30 Calica, Meliana L         16 OAPB-PC              1:05.59    1:10.36  
 31 Mincy, Mackenzie R        15 TERA-PC              1:11.94    1:11.24  
 32 Loftus, Emmy L            15 PLS-PC               1:09.69    1:11.43  
 33 Cleary, Grace M           16 TERA-PC              1:10.35    1:11.95  
 34 Mikami, Kate H            15 PST-PC               1:12.11    1:12.60  
 35 Huang, Joyce L            15 PLS-PC               1:12.52    1:12.62  
 36 Bidwell, Brenna J         15 DA-PC                1:11.35    1:12.95  
 37 LI, Arcadia J             15 HILL-PC              1:07.86    1:14.36  
 38 Livermore, Charlotte G    15 PST-PC               1:11.00    1:15.05  
 39 Mosavat, Parisa M         15 OAPB-PC              1:10.07    1:15.45  
 40 Castro, Allie T           16 OAPB-PC              1:04.89    1:16.48  
 41 Dixon, Anna L             15 PST-PC               1:14.69    1:22.10  
 -- Balassi, Siena G          15 OAPB-PC              1:06.01         DQ  
 -- Dacanay, Tyler L          15 PST-PC               1:07.80         DQ  
 
Girls 15-16 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mak, Natalie O            15 CROW-PC              2:05.07    2:07.89  
  2 Mellott, Raya M           15 CROW-PC              2:03.24    2:11.20  
  3 Ling, Elayna J            15 CROW-PC              2:07.38    2:12.00  
  4 Richard, Lana L           15 OAPB-PC              2:16.58    2:16.61  
  5 O'Connell, Madison E      16 CROW-PC              2:13.78    2:17.81  
  6 Wilkalis, Whitney R       16 OAPB-PC              2:13.49    2:18.33  
  7 Pettit, Olivia R          16 OAPB-PC              2:17.73    2:19.03  
  8 Santos, Siena M           15 OAPB-PC              2:11.94    2:20.81  
  9 Oesterer, Josie S         16 PST-PC               2:21.21    2:22.62  
 10 Thompson, Sydney M        16 ALGA-PC              2:09.90    2:23.04  
 10 Kaye, Eva                 15 LAC-PC               2:15.45    2:24.30  
 11 Gregory, Hayley N         16 CROW-PC              2:17.01    2:24.05  
 12 Shamia, Charlotte K       15 OAPB-PC              2:14.45    2:24.07  
 13 Indrisano, Ariel R        15 OAPB-PC              2:14.53    2:24.33  
 14 Kracht, Kat N             15 OAPB-PC              2:17.03    2:24.78  
 15 Wong, Haylee A            15 TERA-PC              2:20.21    2:24.91  
 16 Martin Del Campo, Lulu R  16 OAPB-PC              2:18.99    2:25.70  
 17 Williams, Eliana L        15 TIGR-PC              2:28.41    2:25.79  
 18 Holunga, Saveta E         15 LAC-PC               2:17.90    2:26.27  
 19 Roe, Kaley Y              16 PLS-PC               2:27.03    2:26.31  
 20 Houborg, Filuka           15 SRVA-PC              2:22.17    2:26.68  
 20 Clark, Josie C            16 LAC-PC               2:21.12    2:26.68  
 22 Cleary, Grace M           16 TERA-PC              2:18.76    2:26.89  
 23 Evans, Savannah F         16 LAC-PC               2:25.22    2:27.65  
 24 Ciobanu, Sarah J          15 TIGR-PC              2:38.76    2:29.01  
 25 Mendiola, Jewel O         15 OAPB-PC              2:19.67    2:29.65  
 26 Berger, Reagan M          15 TERA-PC              2:28.41    2:29.77  
 27 Kim, Erin                 16 SRVA-PC              2:27.58    2:30.08  
 28 Calica, Meliana L         16 OAPB-PC              2:26.58    2:30.16  
 29 Jacoby, Abigail J         15 PST-PC               2:27.18    2:30.40  
 30 Mincy, Mackenzie R        15 TERA-PC              2:26.46    2:31.80  
 31 Briskman, Oakley S        16 OAK-PC               2:28.73    2:32.71  
 32 Weiler, Mackenzie R       15 TIGR-PC              2:33.02    2:33.30  
 33 Loftus, Emmy L            15 PLS-PC               2:28.76    2:33.66  
 34 Lederle, Sammie A         16 OAPB-PC              2:28.53    2:35.51  
 35 Ten Grotenhuis, Sonja E   16 PST-PC               2:32.48    2:35.80  
 36 Dacanay, Tyler L          15 PST-PC               2:34.48    2:36.30  
 37 Hoover, Audrey B          16 OAPB-PC              2:29.17    2:36.90  
 38 Mikami, Kate H            15 PST-PC               2:36.50    2:39.18  
 39 LI, Arcadia J             15 HILL-PC              2:28.70    2:39.76  
 40 Livermore, Charlotte G    15 PST-PC               2:34.38    2:40.28  
 41 Tang, Lily N              15 SRVA-PC              2:39.34    2:41.50  
 42 Huang, Joyce L            15 PLS-PC               2:35.43    2:45.50  
 -- Mosavat, Parisa M         15 OAPB-PC              2:33.72         DQ  
 -- Faulkner, Addison         15 TERA-PC              2:24.24         DQ  
 
Girls 17-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 LI, Samantha A            17 UN-PC                  23.13      24.77  
  2 Fok, Jasmine V            17 OAPB-PC                23.99      24.90  
  3 Smith, Adriana K          17 OAPB-PC                24.71      24.99  
  4 Arnold, Paige E           17 PST-PC                 24.24      25.53  
  5 Dumais, Claudia D         17 TERA-PC                24.82      25.62  
  6 Piel, Annabel M           17 OAPB-PC                24.31      25.71  
  7 Sevin, Charlotte M        17 CROW-PC                24.28      25.90  
  8 Appl, Mollie J            17 OAPB-PC                25.77      26.35  
  8 Rolefson, Taylor A        17 HILL-PC                25.41      26.35  
 10 Scheberies, Emily E       17 CROW-PC                24.77      26.73  
 11 Tseng, Ava K              17 SRVA-PC                26.66      26.75  
 12 Gregory, Kayla N          18 CROW-PC                24.51      26.99  
 13 D'Amelio, Angela M        17 CDST-PC                26.14      27.00  
 14 Hemige, Pooja V           18 CROW-PC                24.30      27.21  
 15 Robinson, Elaina Z        17 SRVA-PC                26.87      27.22  
 16 Kawashiri, Mackenzie C    17 OAPB-PC                26.16      27.26  
 17 Capelli, Aria E           17 CROW-PC                25.12      27.28  
 18 Chau, Lilli M             17 LAC-PC                 25.74      27.63  
 19 Lim, Audrey M             17 CDST-PC                28.35      27.94  
 20 Veronda, Taryn L          17 OAPB-PC                29.21      28.54  
 21 Lisitza, Ava R            17 ALGA-PC                29.88      29.13  
 22 Baird, Ai Li X            17 PST-PC                 27.59      33.24  
 
Girls 17-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Adriana K          17 OAPB-PC                50.87      52.04  
  2 LI, Samantha A            17 UN-PC                  50.50      52.88  
  3 Fok, Jasmine V            17 OAPB-PC                53.02      54.88  
  4 Arnold, Paige E           17 PST-PC                 52.31      55.51  
  5 Appl, Mollie J            17 OAPB-PC                53.90      55.95  
  6 Dumais, Claudia D         17 TERA-PC                53.63      56.22  
  7 Sevin, Charlotte M        17 CROW-PC                55.35      56.72  
  8 Hemige, Pooja V           18 CROW-PC                52.36      57.10  
  9 Tseng, Ava K              17 SRVA-PC                57.80      57.40  
 10 Widmer, Ashlyn M          18 OAPB-PC                53.67      57.49  
 11 Scheberies, Emily E       17 CROW-PC                53.07      57.57  
 12 Rolefson, Taylor A        17 HILL-PC                54.15      57.63  
 13 Piel, Annabel M           17 OAPB-PC                54.75      57.97  
 14 Kawashiri, Mackenzie C    17 OAPB-PC                55.62      58.11  
 15 Chau, Lilli M             17 LAC-PC                 55.26      58.13  
 16 Capelli, Aria E           17 CROW-PC                54.36      58.31  
 17 Smyth, Brianna E          17 AAA-PC                 58.78      59.58  
 18 D'Amelio, Angela M        17 CDST-PC                56.23    1:00.64  
 19 Wiitala, Kalli R          17 BSW-PC               1:02.00    1:02.50  
 20 Baird, Ai Li X            17 PST-PC               1:00.09    1:02.82  
 21 Lim, Audrey M             17 CDST-PC              1:01.77    1:03.26  
 22 Del Priore, Giulia        17 AAA-PC               1:05.20    1:08.66  
 
Girls 17-18 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Adriana K          17 OAPB-PC              1:50.92    1:55.22  
  2 Fok, Jasmine V            17 OAPB-PC              1:54.53    1:59.92  
  3 Kawashiri, Mackenzie C    17 OAPB-PC              1:57.63    2:02.56  
  4 Arnold, Paige E           17 PST-PC               1:53.69    2:02.88  
  5 Dumais, Claudia D         17 TERA-PC              2:00.98    2:04.29  
  6 Scheberies, Emily E       17 CROW-PC              1:53.07    2:06.87  
  7 Rolefson, Taylor A        17 HILL-PC              1:57.11    2:07.20  
  8 Sevin, Charlotte M        17 CROW-PC              2:01.77    2:07.93  
  9 Chau, Lilli M             17 LAC-PC               1:56.65    2:08.37  
 10 Hemige, Pooja V           18 CROW-PC              1:54.54    2:09.74  
 11 Reiner, Adelie G          17 OAPB-PC              2:07.03    2:12.95  
 12 Veronda, Taryn L          17 OAPB-PC              2:09.98    2:14.88  
 13 D'Amelio, Angela M        17 CDST-PC              2:02.24    2:15.32  
 14 Wiitala, Kalli R          17 BSW-PC               2:16.97    2:16.72  
 15 Baird, Ai Li X            17 PST-PC               2:13.24    2:17.52  
 16 Lim, Audrey M             17 CDST-PC              2:23.89    2:19.01  
 
Girls 17-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Adriana K          17 OAPB-PC                53.50      54.22  
  2 Piel, Annabel M           17 OAPB-PC                55.44      59.05  
  3 Fok, Jasmine V            17 OAPB-PC                57.31    1:00.09  
  4 Appl, Mollie J            17 OAPB-PC                57.64    1:00.57  
  5 Sevin, Charlotte M        17 CROW-PC                56.05    1:01.35  
  6 Arnold, Paige E           17 PST-PC                 57.74    1:01.86  
  7 Scheberies, Emily E       17 CROW-PC                56.16    1:02.21  
  8 Capelli, Aria E           17 CROW-PC                57.81    1:02.46  
  9 LI, Samantha A            17 UN-PC                  59.06    1:03.11  
 10 Chau, Lilli M             17 LAC-PC               1:02.11    1:03.29  
 11 Gregory, Kayla N          18 CROW-PC              1:01.96    1:04.77  
 12 Veronda, Taryn L          17 OAPB-PC              1:03.60    1:05.56  
 13 Hemige, Pooja V           18 CROW-PC              1:05.09    1:06.54  
 14 Dumais, Claudia D         17 TERA-PC              1:07.42    1:07.05  
 15 Rolefson, Taylor A        17 HILL-PC              1:07.47    1:07.77  
 16 Reiner, Adelie G          17 OAPB-PC              1:05.26    1:08.84  
 17 Kawashiri, Mackenzie C    17 OAPB-PC              1:07.03    1:09.64  
 18 D'Amelio, Angela M        17 CDST-PC              1:07.62    1:09.70  
 19 Baird, Ai Li X            17 PST-PC               1:10.07    1:13.13  
 20 Lim, Audrey M             17 CDST-PC              1:13.30    1:14.35  
 
Girls 17-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gregory, Kayla N          18 CROW-PC              1:03.50    1:07.22  
  2 Fok, Jasmine V            17 OAPB-PC              1:06.99    1:11.17  
  3 Arnold, Paige E           17 PST-PC               1:07.40    1:12.13  
  4 Robinson, Elaina Z        17 SRVA-PC              1:12.77    1:13.19  
  5 LI, Samantha A            17 UN-PC                1:10.33    1:14.56  
  6 Chau, Lilli M             17 LAC-PC               1:10.02    1:14.97  
  7 Widmer, Ashlyn M          18 OAPB-PC              1:10.71    1:14.99  
  8 Tseng, Ava K              17 SRVA-PC              1:17.09    1:16.82  
  9 Rolefson, Taylor A        17 HILL-PC              1:13.53    1:16.94  
 10 Smyth, Brianna E          17 AAA-PC               1:12.76    1:17.51  
 11 Lim, Audrey M             17 CDST-PC              1:21.01    1:21.97  
 
Girls 17-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fok, Jasmine V            17 OAPB-PC                54.59      56.72  
  2 Smith, Adriana K          17 OAPB-PC                55.65      56.97  
  3 Sevin, Charlotte M        17 CROW-PC                55.23      59.21  
  4 Appl, Mollie J            17 OAPB-PC                56.95      59.87  
  5 Gregory, Kayla N          18 CROW-PC                57.41    1:02.30  
  6 LI, Samantha A            17 UN-PC                  57.88    1:02.43  
  7 Piel, Annabel M           17 OAPB-PC                58.34    1:02.81  
  8 Arnold, Paige E           17 PST-PC                 56.11    1:03.04  
  9 Kawashiri, Mackenzie C    17 OAPB-PC              1:00.70    1:03.54  
 10 Capelli, Aria E           17 CROW-PC                58.50    1:04.11  
 11 Rolefson, Taylor A        17 HILL-PC              1:01.02    1:04.32  
 12 Reiner, Adelie G          17 OAPB-PC              1:03.02    1:08.36  
 13 D'Amelio, Angela M        17 CDST-PC              1:04.94    1:11.77  
 -- Scheberies, Emily E       17 CROW-PC              1:02.54         DQ  
 
Girls 17-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Adriana K          17 OAPB-PC              2:09.61    2:08.55  
  2 LI, Samantha A            17 UN-PC                2:12.00    2:15.72  
  3 Arnold, Paige E           17 PST-PC               2:10.27    2:16.05  
  4 Appl, Mollie J            17 OAPB-PC              2:09.96    2:17.49  
  5 Capelli, Aria E           17 CROW-PC              2:05.42    2:18.24  
  6 Tseng, Ava K              17 SRVA-PC              2:19.80    2:19.21  
  7 Gregory, Kayla N          18 CROW-PC              2:08.86    2:20.70  
  8 Rolefson, Taylor A        17 HILL-PC              2:19.02    2:21.89  
  9 Piel, Annabel M           17 OAPB-PC              2:14.10    2:22.95  
 11 Kawashiri, Mackenzie C    17 OAPB-PC              2:25.00    2:24.74  
 12 Veronda, Taryn L          17 OAPB-PC              2:20.59    2:29.09  
 13 Wiitala, Kalli R          17 BSW-PC               2:37.00    2:35.66  
 14 Lim, Audrey M             17 CDST-PC              2:35.84    2:37.35  
 -- Robinson, Elaina Z        17 SRVA-PC              2:22.56         DQ  
 
Girls 19 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dulski, Ella M            19 OAPB-PC                26.01      26.31  
  2 Hwang, Jenn M             31 WCAB-PC                26.62      28.22  
 
Girls 19 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dulski, Ella M            19 OAPB-PC                59.21      58.38  
  2 Hwang, Jenn M             31 WCAB-PC                58.74    1:02.81  
 
Girls 19 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dulski, Ella M            19 OAPB-PC              2:10.46    2:10.72  
 
Girls 19 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dulski, Ella M            19 OAPB-PC              1:11.88    1:13.81  
 
Girls 19 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dulski, Ella M            19 OAPB-PC              1:10.95    1:08.91  
 
Girls 19 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dulski, Ella M            19 OAPB-PC              2:19.23    2:27.26  
 
Girls 19 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Crow Canyon Sharks-PC  'A'                        1:36.00    1:42.08  
     1) Mak, Natalie O 15               2) Mellott, Raya M 15             
     3) Hemige, Pooja V 18              4) Sevin, Charlotte M 17          
  2 Crow Canyon Sharks-PC  'B'                        1:40.00    1:44.94  
     1) Scheberies, Emily E 17          2) Butler, Ellie G 16             
     3) Ling, Elayna J 15               4) Caples, Lillyana S 15          
  3 Terrapins Swim Team-PC  'A'                       1:55.10    1:46.52  
     1) Dumais, Claudia D 17            2) Koller, Brooke E 15            
     3) Wong, Haylee A 15               4) Berger, Reagan M 15            
  4 Piedmont Swim Team-PC  'A'                        1:50.66    1:47.02  
     1) Oesterer, Josie S 16            2) Arnold, Paige E 17             
     3) Ten Grotenhuis, Sonja E 16      4) Dixon, Anna L 15               
  5 Livermore Aqua Cowboys-PC  'A'                    1:46.00    1:48.32  
     1) Evans, Savannah F 16            2) Chau, Lilli M 17               
     3) Holunga, Saveta E 15            4) Kaye, Eva 15                   
 -- Piedmont Swim Team-PC  'B'                        2:00.45         DQ  
     1) Dacanay, Tyler L 15             2) Baird, Ai Li X 17              
     3) Livermore, Charlotte G 15       4) Mikami, Kate H 15              
 
Girls 19 & Over 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Crow Canyon Sharks-PC  'A'                        1:44.00    1:49.13  
     1) Mak, Natalie O 15               2) Mellott, Raya M 15             
     3) Sevin, Charlotte M 17           4) Butler, Ellie G 16             
  2 Crow Canyon Sharks-PC  'B'                        1:47.00    1:54.58  
     1) Scheberies, Emily E 17          2) Ling, Elayna J 15              
     3) Gregory, Kayla N 18             4) Caples, Lillyana S 15          
  3 Terrapins Swim Team-PC  'A'                       2:05.10    1:58.25  
     1) Cleary, Grace M 16              2) Wong, Haylee A 15              
     3) Koller, Brooke E 15             4) Dumais, Claudia D 17           
  4 Livermore Aqua Cowboys-PC  'A'                    1:56.00    1:59.45  
     1) Kaye, Eva 15                    2) Holunga, Saveta E 15           
     3) Chau, Lilli M 17                4) Evans, Savannah F 16           
  5 California Dolphin Swim Team-PC  'A'              1:55.00    2:07.35  
     1) Lowe, Sophie R 16               2) Lim, Audrey M 17               
     3) D'Amelio, Angela M 17           4) Gross, Ella M 16               
  6 Piedmont Swim Team-PC  'B'                        2:15.44    2:12.67  
     1) Jacoby, Abigail J 15            2) Mikami, Kate H 15              
     3) Dacanay, Tyler L 15             4) Baird, Ai Li X 17              
 -- Piedmont Swim Team-PC  'A'                        2:00.55         DQ  
     1) Oesterer, Josie S 16            2) Livermore, Charlotte G 15      
     3) Arnold, Paige E 17              4) Ten Grotenhuis, Sonja E 16     
 
Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Legg, Robert P             6 CROW-PC                17.15      16.94  
  2 Wang, Maximus              8 CDST-PC                17.96      17.23  
  3 Huang, Vincent             8 CDST-PC                18.19      17.64  
  4 Chen, Emmett C             7 CROW-PC                18.43      18.75  
  5 Rebro, Ben                 8 PST-PC                 18.51      19.17  
  6 Chai, Deren K              7 PLS-PC                 18.40      19.21  
  7 Leslie, Wyatt J            8 MONT-PC                19.64      19.29  
  8 Latronica, Ryan C          7 HILL-PC                18.03      19.31  
  8 Corlett, Marcos R          8 LAC-PC                 22.52      19.31  
 10 Losada-Saputo, Nico M      7 TERA-PC                17.97      20.69  
 11 Liu Bates, Charles         7 CDST-PC                20.84      21.77  
 
Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wang, Maximus              8 CDST-PC                36.58      35.77  
  2 Legg, Robert P             6 CROW-PC                37.28      38.37  
  3 Huang, Vincent             8 CDST-PC                43.98      38.49  
  4 Chen, Emmett C             7 CROW-PC                42.41      39.42  
  5 Latronica, Ryan C          7 HILL-PC                42.49      41.01  
  6 Chai, Deren K              7 PLS-PC                 42.14      41.84  
  7 Leslie, Wyatt J            8 MONT-PC                41.63      42.15  
  8 Rebro, Ben                 8 PST-PC                 40.72      42.21  
  9 Liu Bates, Charles         7 CDST-PC                48.64      42.79  
 10 Losada-Saputo, Nico M      7 TERA-PC                44.43      43.40  
 
Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wang, Maximus              8 CDST-PC              1:23.82    1:20.36  
  2 Legg, Robert P             6 CROW-PC              1:30.40    1:29.16  
  3 Huang, Vincent             8 CDST-PC              1:32.71    1:30.45  
  4 Chai, Deren K              7 PLS-PC               1:40.00    1:32.33  
  5 Latronica, Ryan C          7 HILL-PC              1:34.08    1:33.27  
  6 Liu Bates, Charles         7 CDST-PC              1:45.00    1:37.65  
  7 Corlett, Marcos R          8 LAC-PC               1:59.36    1:46.73  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wang, Maximus              8 CDST-PC                21.61      20.03  
  2 Huang, Vincent             8 CDST-PC                20.68      20.64  
  3 Legg, Robert P             6 CROW-PC                21.23      21.55  
  4 Rebro, Ben                 8 PST-PC                 21.26      21.58  
  5 Chai, Deren K              7 PLS-PC                 22.11      22.05  
  6 Latronica, Ryan C          7 HILL-PC                22.79      22.26  
  7 Liu Bates, Charles         7 CDST-PC                25.71      22.74  
  8 Corlett, Marcos R          8 LAC-PC                 25.44      24.97  
  9 Bohi, Tate C               8 TIGR-PC                24.90      25.07  
 10 Losada-Saputo, Nico M      7 TERA-PC                25.19      25.63  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Huang, Vincent             8 CDST-PC                24.36      22.50  
  2 Wang, Maximus              8 CDST-PC                22.35      23.35  
  3 Liu Bates, Charles         7 CDST-PC                24.64      24.31  
  4 Chen, Emmett C             7 CROW-PC                25.45      26.19  
  5 Legg, Robert P             6 CROW-PC                28.40      28.52  
  6 Rebro, Ben                 8 PST-PC                 29.22      28.81  
  7 Chai, Deren K              7 PLS-PC                 28.49      29.08  
  8 Latronica, Ryan C          7 HILL-PC                30.80      30.60  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wang, Maximus              8 CDST-PC                19.26      18.99  
  2 Huang, Vincent             8 CDST-PC                21.66      19.77  
  3 Legg, Robert P             6 CROW-PC                20.94      20.65  
  4 Chen, Emmett C             7 CROW-PC                22.05      20.85  
  5 Rebro, Ben                 8 PST-PC                 25.43      22.04  
  6 Latronica, Ryan C          7 HILL-PC                22.03      22.25  
  7 Bohi, Tate C               8 TIGR-PC                22.68      23.39  
  8 Chai, Deren K              7 PLS-PC                 23.02      23.85  
  9 Losada-Saputo, Nico M      7 TERA-PC                26.15      24.94  
 10 Liu Bates, Charles         7 CDST-PC                27.39      26.89  
 
Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wang, Maximus              8 CDST-PC              1:30.75    1:31.47  
  2 Huang, Vincent             8 CDST-PC              1:42.15    1:39.05  
  3 Legg, Robert P             6 CROW-PC              1:53.61    1:42.36  
  4 Chen, Emmett C             7 CROW-PC              1:51.65    1:47.73  
  5 Chai, Deren K              7 PLS-PC               1:48.01    1:52.73  
  6 Liu Bates, Charles         7 CDST-PC              2:04.72    1:53.04  
  7 Latronica, Ryan C          7 HILL-PC              1:56.38    1:55.48  
 -- Leslie, Wyatt J            8 MONT-PC              2:08.76         DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cheng, Ethan D            10 PLS-PC                 27.81      28.29  
  2 Quintero-Ortiz, Jonathan  10 TIGR-PC                29.92      29.16  
  3 Arneson, Jack H            9 CROW-PC                29.86      30.72  
  4 Chu, Ethan Z              10 MONT-PC                31.24      30.75  
  5 Reed, Thomas S            10 TERA-PC                31.22      30.84  
  6 Linares Danzos, Leo       10 CROW-PC                31.27      30.97  
  7 Mijatovic, Tristan M       9 PLS-PC                 30.53      31.04  
  8 Odnoblyudov, Arthur V      9 DA-PC                  32.53      31.15  
  9 Chen, Bruce N             10 PLS-PC                 33.78      31.25  
 10 BI, Andy                  10 CDST-PC                32.18      31.59  
 11 Cramer, Aaron S           10 ALGA-PC                33.42      31.75  
 12 Lee, Hayden F             10 CROW-PC                32.32      32.37  
 13 Forster, Patrick C        10 TERA-PC                33.66      32.77  
 14 Burns, Carter J           10 TERA-PC                33.04      33.17  
 15 Talmadge, Calvin B        10 WCAB-PC                33.08      33.61  
 16 Cobb, Liam                10 TERA-PC                34.28      33.71  
 17 Waltner, Alex D            9 LAC-PC                 33.49      34.11  
 18 Gamble, Jonathan          10 PST-PC                 36.28      34.36  
 19 Vijay Kumar, Gautham      10 CDST-PC                36.48      34.37  
 20 Gupta, Kiaan M            10 CROW-PC                33.51      34.95  
 21 Lee, Jayden J              9 CDST-PC                36.56      35.45  
 22 Thangavel, Narun          10 LAC-PC                 36.33      36.30  
 23 Liao, Felix               10 PLS-PC                 38.09      36.78  
 24 Apodaca, Jackson M        10 PST-PC                 37.11      36.92  
 25 White, Aaron D             9 LAC-PC                 37.98      37.27  
 26 Takeuchi, Jake M           9 LAC-PC                 37.81      37.62  
 27 Kan, Charlie F            10 CROW-PC                38.09      41.90  
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cheng, Ethan D            10 PLS-PC                 59.76    1:00.60  
  2 Arneson, Jack H            9 CROW-PC              1:05.48    1:05.49  
  3 Linares Danzos, Leo       10 CROW-PC              1:06.95    1:06.25  
  4 Reed, Thomas S            10 TERA-PC              1:11.85    1:06.94  
  5 Quintero-Ortiz, Jonathan  10 TIGR-PC              1:06.98    1:06.97  
  6 BI, Andy                  10 CDST-PC              1:10.07    1:08.85  
  7 Chu, Ethan Z              10 MONT-PC              1:10.83    1:08.96  
  8 Chen, Bruce N             10 PLS-PC               1:15.85    1:09.09  
  9 Lee, Hayden F             10 CROW-PC              1:10.34    1:09.11  
 10 Mijatovic, Tristan M       9 PLS-PC               1:06.12    1:09.35  
 11 Odnoblyudov, Arthur V      9 DA-PC                1:11.54    1:09.49  
 12 Forster, Patrick C        10 TERA-PC              1:18.27    1:10.82  
 13 Cramer, Aaron S           10 ALGA-PC              1:14.46    1:11.86  
 14 Burns, Carter J           10 TERA-PC              1:13.43    1:12.83  
 15 Waltner, Alex D            9 LAC-PC               1:15.55    1:12.97  
 16 Cobb, Liam                10 TERA-PC              1:19.26    1:13.43  
 17 Gupta, Kiaan M            10 CROW-PC              1:12.36    1:14.80  
 18 Vijay Kumar, Gautham      10 CDST-PC              1:15.68    1:14.85  
 19 Talmadge, Calvin B        10 WCAB-PC              1:13.03    1:15.27  
 20 Lee, Jayden J              9 CDST-PC              1:21.87    1:15.85  
 21 Gamble, Jonathan          10 PST-PC               1:18.18    1:19.51  
 22 VU, Liam D                10 TIGR-PC              1:39.18L   1:22.51  
 23 Thangavel, Narun          10 LAC-PC               1:21.34    1:22.99  
 24 Liao, Felix               10 PLS-PC               1:27.79    1:24.15  
 25 Dolid, Isaac H             9 MONT-PC              1:27.15    1:24.63  
 26 Stoll, Beckett T          10 MONT-PC              1:26.76    1:24.93  
 27 White, Aaron D             9 LAC-PC               1:24.73    1:25.13  
 
Boys 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cheng, Ethan D            10 PLS-PC               2:10.52    2:10.04  
  2 Linares Danzos, Leo       10 CROW-PC              2:43.41    2:22.28  
  3 Arneson, Jack H            9 CROW-PC              2:26.61    2:22.34  
  4 Lee, Hayden F             10 CROW-PC              2:30.00    2:27.32  
  5 Mijatovic, Tristan M       9 PLS-PC               2:30.72    2:29.00  
  6 Quintero-Ortiz, Jonathan  10 TIGR-PC              2:39.53    2:29.65  
  7 BI, Andy                  10 CDST-PC              2:29.52    2:30.50  
  8 Reed, Thomas S            10 TERA-PC              2:33.60    2:31.64  
  9 Burns, Carter J           10 TERA-PC              2:39.81    2:33.24  
 10 Chu, Ethan Z              10 MONT-PC              2:44.00    2:33.58  
 11 Forster, Patrick C        10 TERA-PC              2:47.55    2:34.31  
 12 Chen, Bruce N             10 PLS-PC               2:45.93    2:34.76  
 13 Gupta, Kiaan M            10 CROW-PC              2:29.00    2:37.23  
 14 Odnoblyudov, Arthur V      9 DA-PC                2:46.68    2:39.31  
 15 Waltner, Alex D            9 LAC-PC               2:48.41    2:43.00  
 16 Talmadge, Calvin B        10 WCAB-PC              2:45.05    2:46.02  
 17 Cobb, Liam                10 TERA-PC              3:06.69    2:48.26  
 18 Chan, Adrian J            10 HILL-PC              2:54.45    2:49.77  
 19 Liao, Felix               10 PLS-PC               3:06.69    3:00.01  
 20 Stoll, Beckett T          10 MONT-PC              3:06.68    3:03.94  
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cheng, Ethan D            10 PLS-PC                 30.95      30.91  
  2 Lee, Hayden F             10 CROW-PC                34.24      34.26  
  3 Reed, Thomas S            10 TERA-PC                34.74      35.20  
  4 Mijatovic, Tristan M       9 PLS-PC                 35.72      35.26  
  5 Linares Danzos, Leo       10 CROW-PC                36.73      35.39  
  6 Arneson, Jack H            9 CROW-PC                38.39      35.89  
  7 Quintero-Ortiz, Jonathan  10 TIGR-PC                35.89      36.66  
  8 BI, Andy                  10 CDST-PC                36.90      36.67  
  9 Forster, Patrick C        10 TERA-PC                37.79      36.83  
 10 Chen, Bruce N             10 PLS-PC                 40.01      37.92  
 11 Chu, Ethan Z              10 MONT-PC                37.03      38.46  
 12 Lee, Jayden J              9 CDST-PC                41.69      39.01  
 13 Odnoblyudov, Arthur V      9 DA-PC                  41.53      39.17  
 14 Chan, Adrian J            10 HILL-PC                44.79      39.84  
 15 Burns, Carter J           10 TERA-PC                39.18      39.95  
 16 Talmadge, Calvin B        10 WCAB-PC                40.86      40.99  
 17 Cobb, Liam                10 TERA-PC                39.93      41.01  
 18 Thangavel, Narun          10 LAC-PC                 41.30      41.32  
 19 Vijay Kumar, Gautham      10 CDST-PC                41.31      41.34  
 20 Gupta, Kiaan M            10 CROW-PC                41.00      41.87  
 21 Liao, Felix               10 PLS-PC                 43.21      42.76  
 22 Hybl, Oliver A            10 HILL-PC                42.88      43.02  
 23 Waltner, Alex D            9 LAC-PC                 43.93      43.51  
 24 Nguyen, Liam M            10 HILL-PC                46.30      44.04  
 25 Gamble, Jonathan          10 PST-PC                 42.84      44.27  
 26 Martin, Owen O             9 MONT-PC                44.47      44.44  
 27 White, Aaron D             9 LAC-PC                 46.87      45.38  
 28 VU, Liam D                10 TIGR-PC                52.21L     45.53  
 29 Takeuchi, Jake M           9 LAC-PC                 46.64      45.60  
 30 Dolid, Isaac H             9 MONT-PC                46.12      45.77  
 31 Stoll, Beckett T          10 MONT-PC                44.64      46.84  
 32 Waitkus, Zach K           10 PST-PC                 47.31      46.93  
 33 Walters, Dahbin            9 HILL-PC                47.49      47.01  
 34 Kan, Charlie F            10 CROW-PC                46.01      47.67  
 -- Apodaca, Jackson M        10 PST-PC                 45.92         DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cheng, Ethan D            10 PLS-PC                 38.18      37.63  
  2 Quintero-Ortiz, Jonathan  10 TIGR-PC                38.61      38.54  
  3 Reed, Thomas S            10 TERA-PC                41.17      40.57  
  4 Odnoblyudov, Arthur V      9 DA-PC                  42.77      41.08  
  5 Gupta, Kiaan M            10 CROW-PC                40.43      41.55  
  6 Forster, Patrick C        10 TERA-PC                44.59      41.88  
  7 Mijatovic, Tristan M       9 PLS-PC                 41.30      42.04  
  8 Chu, Ethan Z              10 MONT-PC                43.52      42.99  
  9 Chen, Bruce N             10 PLS-PC                 46.16      43.21  
 10 Lee, Jayden J              9 CDST-PC                45.61      43.85  
 11 Burns, Carter J           10 TERA-PC                43.10      43.91  
 12 Arneson, Jack H            9 CROW-PC                46.75      44.22  
 13 VU, Liam D                10 TIGR-PC                50.46      44.49  
 14 Lee, Hayden F             10 CROW-PC                48.70      44.53  
 15 Cramer, Aaron S           10 ALGA-PC                44.40      44.61  
 16 BI, Andy                  10 CDST-PC                48.68      45.75  
 17 Cobb, Liam                10 TERA-PC                44.02      45.76  
 18 Linares Danzos, Leo       10 CROW-PC                47.48      46.17  
 19 Thangavel, Narun          10 LAC-PC                 45.38      46.47  
 20 Schultz, Max C            10 PST-PC                 51.61      48.06  
 21 Dolid, Isaac H             9 MONT-PC                49.58      48.36  
 22 Liao, Felix               10 PLS-PC                 49.90      49.00  
 23 Takeuchi, Jake M           9 LAC-PC                 51.76      49.74  
 24 Stoll, Beckett T          10 MONT-PC                51.67      52.68  
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cheng, Ethan D            10 PLS-PC                 30.18      30.17  
  2 Linares Danzos, Leo       10 CROW-PC                32.05      31.30  
  3 Chen, Bruce N             10 PLS-PC                 34.92      34.16  
  4 Lee, Hayden F             10 CROW-PC                33.75      34.51  
  5 Chu, Ethan Z              10 MONT-PC                36.96      35.08  
  6 Mijatovic, Tristan M       9 PLS-PC                 36.13      35.19  
  7 Quintero-Ortiz, Jonathan  10 TIGR-PC                35.50      35.23  
  8 Odnoblyudov, Arthur V      9 DA-PC                  35.79      35.54  
  9 BI, Andy                  10 CDST-PC                34.71      35.55  
 10 Forster, Patrick C        10 TERA-PC                36.61      36.48  
 11 Reed, Thomas S            10 TERA-PC                36.30      37.28  
 12 Gupta, Kiaan M            10 CROW-PC                38.53      37.39  
 13 Arneson, Jack H            9 CROW-PC                35.04      37.73  
 14 Cobb, Liam                10 TERA-PC                37.88      37.83  
 15 Takeuchi, Jake M           9 LAC-PC                 44.51      39.63  
 16 Vijay Kumar, Gautham      10 CDST-PC                44.31      39.71  
 17 Chan, Adrian J            10 HILL-PC                40.24      40.06  
 18 Burns, Carter J           10 TERA-PC                40.78      40.65  
 19 Lee, Jayden J              9 CDST-PC                42.63      41.37  
 20 Liao, Felix               10 PLS-PC                 43.35      42.65  
 21 Thangavel, Narun          10 LAC-PC                 43.94      43.02  
 22 White, Aaron D             9 LAC-PC                 43.53      43.36  
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cheng, Ethan D            10 PLS-PC               1:08.83    1:08.82  
  2 Reed, Thomas S            10 TERA-PC              1:17.62    1:16.88  
  3 Mijatovic, Tristan M       9 PLS-PC               1:20.76    1:18.74  
  4 Linares Danzos, Leo       10 CROW-PC              1:20.62    1:19.01  
  5 BI, Andy                  10 CDST-PC              1:20.20    1:19.78  
  6 Arneson, Jack H            9 CROW-PC              1:21.40    1:20.17  
  7 Lee, Hayden F             10 CROW-PC              1:21.78    1:20.21  
  8 Chu, Ethan Z              10 MONT-PC              1:23.17    1:20.34  
  9 Forster, Patrick C        10 TERA-PC              1:21.80    1:21.61  
 10 Chen, Bruce N             10 PLS-PC               1:26.49    1:22.67  
 11 Gupta, Kiaan M            10 CROW-PC              1:21.52    1:23.66  
 12 Odnoblyudov, Arthur V      9 DA-PC                1:22.65    1:24.87  
 13 Lee, Jayden J              9 CDST-PC              1:29.82    1:25.56  
 14 Cramer, Aaron S           10 ALGA-PC              1:23.87    1:26.14  
 15 Burns, Carter J           10 TERA-PC              1:26.35    1:27.85  
 16 Thangavel, Narun          10 LAC-PC               1:30.97    1:30.03  
 17 Cobb, Liam                10 TERA-PC              1:30.62    1:30.85  
 18 Liao, Felix               10 PLS-PC               1:36.23    1:31.51  
 19 Takeuchi, Jake M           9 LAC-PC               1:37.67    1:32.43  
 20 Vijay Kumar, Gautham      10 CDST-PC              1:38.58    1:32.88  
 21 Gamble, Jonathan          10 PST-PC               1:36.22    1:33.05  
 22 Waltner, Alex D            9 LAC-PC               1:35.97    1:33.25  
 23 Dolid, Isaac H             9 MONT-PC              1:36.37    1:37.92  
 24 White, Aaron D             9 LAC-PC               1:36.92    1:42.99  
 -- Schultz, Max C            10 PST-PC               1:38.35         DQ  
 
Boys 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pleasanton Seahawks-PC  'A'                       2:11.71    2:08.39  
     1) Cheng, Ethan D 10               2) Chen, Bruce N 10               
     3) Mijatovic, Tristan M 9          4) Liao, Felix 10                 
  2 Terrapins Swim Team-PC  'A'                       2:04.00    2:10.97  
     1) Cobb, Liam 10                   2) Reed, Thomas S 10              
     3) Burns, Carter J 10              4) Forster, Patrick C 10          
  3 California Dolphin Swim Team-PC  'A'              2:10.71    2:11.89  
     1) Vijay Kumar, Gautham 10         2) Lee, Jayden J 9                
     3) BI, Andy 10                     4) Lai, Wavison 10                
  4 Livermore Aqua Cowboys-PC  'A'                    2:23.00    2:24.53  
     1) Takeuchi, Jake M 9              2) White, Aaron D 9               
     3) Thangavel, Narun 10             4) Waltner, Alex D 9              
  5 Montclair Swim Team-PC  'A'                       2:30.00    2:26.16  
     1) Dolid, Isaac H 9                2) Martin, Owen O 9               
     3) Chu, Ethan Z 10                 4) Stoll, Beckett T 10            
  6 Piedmont Swim Team-PC  'A'                        2:20.33    2:28.56  
     1) Khambatta, Anoksh 10            2) Apodaca, Jackson M 10          
     3) Schultz, Max C 10               4) Gamble, Jonathan 10            
  7 Hills Hurricane Swimming-PC  'A'                  2:32.00    2:39.16  
     1) Walters, Dahbin 9               2) Nguyen, Liam M 10              
     3) Hybl, Oliver A 10               4) Chan, Adrian J 10              
 -- Crow Canyon Sharks-PC  'A'                        2:04.00         DQ  
     1) Linares Danzos, Leo 10          2) Gupta, Kiaan M 10              
     3) Lee, Hayden F 10                4) Arneson, Jack H 9              
 
Boys 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Crow Canyon Sharks-PC  'A'                        2:28.00    2:19.68  
     1) Lee, Hayden F 10                2) Gupta, Kiaan M 10              
     3) Linares Danzos, Leo 10          4) Arneson, Jack H 9              
  2 Pleasanton Seahawks-PC  'A'                       2:26.00    2:23.47  
     1) Cheng, Ethan D 10               2) Mijatovic, Tristan M 9         
     3) Chen, Bruce N 10                4) Liao, Felix 10                 
  3 Terrapins Swim Team-PC  'A'                       2:30.00    2:31.01  
     1) Reed, Thomas S 10               2) Burns, Carter J 10             
     3) Forster, Patrick C 10           4) Cobb, Liam 10                  
  4 Livermore Aqua Cowboys-PC  'A'                    2:45.00    2:42.38  
     1) White, Aaron D 9                2) Thangavel, Narun 10            
     3) Takeuchi, Jake M 9              4) Waltner, Alex D 9              
  5 Montclair Swim Team-PC  'A'                       2:50.00    2:44.58  
     1) Martin, Owen O 9                2) Dolid, Isaac H 9               
     3) Chu, Ethan Z 10                 4) Stoll, Beckett T 10            
  6 Piedmont Swim Team-PC  'A'                        2:50.11    3:01.95  
     1) Apodaca, Jackson M 10           2) Khambatta, Anoksh 10           
     3) Gamble, Jonathan 10             4) Schultz, Max C 10              
 -- California Dolphin Swim Team-PC  'A'              2:29.37         DQ  
     1) Vijay Kumar, Gautham 10         2) Lee, Jayden J 9                
     3) BI, Andy 10                     4) Lai, Wavison 10                
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Silver, Isaiah R          12 LAC-PC                 23.85      24.23  
  2 Wendler, Morgan T         12 TERA-PC                23.80      24.27  
  3 Wong, Ryan                12 PLS-PC                 24.28      24.96  
  4 Huang, Toby L             12 PLS-PC                 25.45      25.61  
  5 Palattao, Hanz J          11 PLS-PC                 26.51      25.68  
  6 Kondapalli, Nathan K      12 CROW-PC                26.48      25.95  
  7 Hung, Quinn               12 CROW-PC                25.48      26.13  
  8 Igoshin, Fedor            11 TERA-PC                26.81      26.16  
  9 Hsueh, Brian P            12 LAC-PC                 26.13      26.20  
 10 Carnazzo, Connor A        12 PST-PC                 27.05      26.23  
 10 Latronica, Jeffrey F      12 HILL-PC                26.78      26.23  
 12 Monis, Johann A           11 PLS-PC                 27.46      26.43  
 13 LI, Mike Z                12 PLS-PC                 26.62      26.67  
 14 Ding, Jasper Z            12 PLS-PC                 26.38      26.77  
 15 Castaneda, Giovanni F     12 TERA-PC                27.32      26.86  
 16 Shimron, Ethan            12 AAA-PC                 26.83      26.97  
 17 Petrov, Evan P            12 WCAB-PC                27.57      27.08  
 18 Wei, Victor T             12 CDST-PC                27.29      27.47  
 19 Aprelev, Mark A           12 PLS-PC                 27.20      27.53  
 20 Davitiani, Nicholas A     12 WCAB-PC                27.28      27.70  
 21 Denysenko, Andrew N       12 SRVA-PC                27.13      27.92  
 22 Beugelmans, Jacob G       12 OAPB-PC                27.32      27.93  
 23 Marks, Preston G          12 TERA-PC                27.48      28.22  
 24 Lloyd, Logan K            12 WCAB-PC                27.71      28.27  
 25 Kim, Dylan B              12 PLS-PC                 28.74      28.53  
 26 Tang, Kyle T              12 PLS-PC                 28.51      28.62  
 27 Paik, Eshaan S            12 OAPB-PC                29.42      28.82  
 28 Mak, Ryan P               11 PLS-PC                 29.70      28.84  
 29 Gangisetty, Bhavyesh      12 CDST-PC                30.40      28.87  
 30 Dolid, Asher H            12 MONT-PC                29.54      28.94  
 31 Keene, Blake A            12 PLS-PC                 28.93      28.95  
 32 LU, Tiger                 12 PLS-PC                 28.75      28.98  
 33 Bansal, Aarav             12 PLS-PC                 28.84      29.03  
 34 Brandt, Colton A          11 CROW-PC                28.42      29.08  
 35 Minocha, Joel M           12 PLS-PC                 28.98      29.13  
 36 Barclay, Gavin W          12 WCAB-PC                29.17      29.15  
 37 Ely, Aaron                12 CDST-PC                29.23      29.33  
 38 HU, Joshua J              12 CDST-PC                29.78      29.50  
 39 Chang, Matthew            11 CDST-PC                31.84      29.99  
 40 Loftus, Jake P            12 PLS-PC                 30.03      30.03  
 41 Xiao, Aaron S             11 PLS-PC                 30.41      30.14  
 41 Nagel, Marvin B           12 AAA-PC                 31.16      30.14  
 43 Kubicki, Jackson C        12 EBAT-PC                30.44      30.16  
 44 Secor, Anton              12 OAPB-PC                31.01      30.18  
 45 Zenooz, Aiden             12 CROW-PC                29.69      30.29  
 46 Barretto, Kai R           11 PLS-PC                 29.49      30.30  
 46 Mullick, Arjav            12 CDST-PC                29.28      30.30  
 48 Gugelmann, Hailin C       12 AAA-PC                 30.00      30.50  
 49 LI, Max Z                 12 PLS-PC                 29.70      30.58  
 50 Kim, Ryan S               12 LAC-PC                 30.02      30.74  
 51 Robinson, Jacob A         11 TIGR-PC                31.55      31.02  
 52 Bostelman, Brandon C      12 SRVA-PC                32.13      31.20  
 53 Johnson, Owen S           12 UN-PC                  30.26      31.24  
 53 Noorbakhsh, Parsa M       12 CROW-PC                30.43      31.24  
 55 Takeuchi, Zach R          11 LAC-PC                 31.95      31.51  
 56 Tunagur, Ilhan            12 PLS-PC                 32.00      31.67  
 57 Smith, Samuel D           12 AAA-PC                 32.58      31.79  
 58 Dortch, Cody M            11 ALGA-PC                32.44      32.11  
 59 Bhatia, Angad S           11 PLS-PC                 32.01      32.57  
 60 Nausin, Gabe A            12 PLS-PC                 31.70      32.65  
 61 Engle, Tate M             12 MONT-PC                37.12L     32.76  
 62 Aboutaleb, Youssef        11 PLS-PC                 32.59      32.94  
 63 Ranjbarsadeghi, Shayan    12 SRVA-PC                32.49      33.83  
 64 Keller, Jonathan T        11 TERA-PC                32.22      34.12  
 65 Gitter, Ben I             11 PST-PC                 32.44      35.94  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Silver, Isaiah R          12 LAC-PC                 52.11      52.67  
  2 Wendler, Morgan T         12 TERA-PC                51.65      53.47  
  3 Wong, Ryan                12 PLS-PC                 53.36      53.74  
  4 Hung, Quinn               12 CROW-PC                54.44      54.87  
  5 Igoshin, Fedor            11 TERA-PC                57.92      55.31  
  6 Huang, Toby L             12 PLS-PC                 56.23      55.53  
  7 Palattao, Hanz J          11 PLS-PC                 58.96      56.42  
  8 Carnazzo, Connor A        12 PST-PC                 58.51      56.56  
  9 Thorn Leeson, Julian J    12 OAPB-PC                55.65      56.64  
 10 Ding, Jasper Z            12 PLS-PC                 56.56      56.85  
 11 Latronica, Jeffrey F      12 HILL-PC                58.88      57.11  
 12 Castaneda, Giovanni F     12 TERA-PC                59.15      57.73  
 13 LI, Mike Z                12 PLS-PC                 57.63      58.04  
 14 Aprelev, Mark A           12 PLS-PC                 59.28      58.13  
 15 Hsueh, Brian P            12 LAC-PC                 58.75      58.17  
 16 Kondapalli, Nathan K      12 CROW-PC              1:00.04      58.51  
 17 Shimron, Ethan            12 AAA-PC                 59.39      58.55  
 18 Monis, Johann A           11 PLS-PC               1:00.92      59.09  
 19 Beugelmans, Jacob G       12 OAPB-PC                59.66      59.36  
 20 Petrov, Evan P            12 WCAB-PC              1:01.84      59.64  
 21 Marks, Preston G          12 TERA-PC              1:00.65    1:00.28  
 22 Mak, Ryan P               11 PLS-PC               1:04.36    1:00.33  
 23 Tang, Kyle T              12 PLS-PC               1:01.83    1:00.71  
 24 Lloyd, Logan K            12 WCAB-PC                59.45    1:00.95  
 25 Denysenko, Andrew N       12 SRVA-PC                59.97    1:00.98  
 26 Kim, Dylan B              12 PLS-PC               1:00.57    1:01.00  
 27 Wei, Victor T             12 CDST-PC              1:02.56    1:01.27  
 28 Davitiani, Nicholas A     12 WCAB-PC              1:01.58    1:01.32  
 29 Loftus, Jake P            12 PLS-PC               1:04.43    1:02.23  
 30 Brandt, Colton A          11 CROW-PC              1:02.13    1:03.52  
 31 Keene, Blake A            12 PLS-PC               1:03.43    1:03.79  
 32 LU, Tiger                 12 PLS-PC               1:03.79    1:03.87  
 33 Bansal, Aarav             12 PLS-PC               1:04.55    1:04.10  
 34 Ely, Aaron                12 CDST-PC              1:04.98    1:04.31  
 35 Dolid, Asher H            12 MONT-PC              1:05.27    1:04.71  
 36 Kubicki, Jackson C        12 EBAT-PC              1:05.99    1:04.74  
 37 Nagel, Marvin B           12 AAA-PC               1:04.03    1:04.79  
 38 Paik, Eshaan S            12 OAPB-PC              1:05.26    1:04.84  
 39 Gangisetty, Bhavyesh      12 CDST-PC              1:08.23    1:04.92  
 40 Barclay, Gavin W          12 WCAB-PC              1:06.75    1:05.53  
 41 LI, Max Z                 12 PLS-PC               1:05.74    1:05.60  
 42 Minocha, Joel M           12 PLS-PC               1:04.06    1:05.83  
 43 Xiao, Aaron S             11 PLS-PC               1:06.93    1:06.30  
 44 Noorbakhsh, Parsa M       12 CROW-PC              1:04.95    1:06.33  
 45 Barretto, Kai R           11 PLS-PC               1:04.73    1:06.44  
 46 Secor, Anton              12 OAPB-PC              1:09.14    1:06.47  
 47 Zenooz, Aiden             12 CROW-PC              1:07.70    1:06.54  
 48 Johnson, Owen S           12 UN-PC                1:05.27    1:06.57  
 49 Bostelman, Brandon C      12 SRVA-PC              1:08.62    1:06.94  
 50 Mullick, Arjav            12 CDST-PC              1:10.98    1:07.20  
 51 Smith, Samuel D           12 AAA-PC               1:07.35    1:07.54  
 52 Takeuchi, Zach R          11 LAC-PC               1:09.51    1:07.74  
 53 Gugelmann, Hailin C       12 AAA-PC               1:10.13    1:08.17  
 54 Kim, Ryan S               12 LAC-PC               1:10.18    1:09.17  
 55 Bhatia, Angad S           11 PLS-PC               1:10.86    1:09.94  
 56 Nausin, Gabe A            12 PLS-PC               1:09.59    1:10.62  
 57 Aboutaleb, Youssef        11 PLS-PC               1:10.99    1:12.11  
 58 Keller, Jonathan T        11 TERA-PC              1:10.94    1:12.89  
 59 Dortch, Cody M            11 ALGA-PC              1:10.44    1:13.07  
 60 Gitter, Ben I             11 PST-PC               1:10.34    1:21.91  
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wendler, Morgan T         12 TERA-PC              1:52.45    1:54.04  
  2 Silver, Isaiah R          12 LAC-PC               1:53.49    1:55.49  
  3 Hung, Quinn               12 CROW-PC              1:58.59    1:58.79  
  4 Igoshin, Fedor            11 TERA-PC              2:00.59    2:02.23  
  5 Thorn Leeson, Julian J    12 OAPB-PC              1:59.21    2:03.14  
  6 Palattao, Hanz J          11 PLS-PC               2:09.32    2:04.73  
  7 Huang, Toby L             12 PLS-PC               2:05.41    2:05.14  
  8 Castaneda, Giovanni F     12 TERA-PC              2:05.37    2:05.21  
  9 Ding, Jasper Z            12 PLS-PC               2:10.40    2:05.43  
 10 Aprelev, Mark A           12 PLS-PC               2:11.85    2:06.37  
 11 Carnazzo, Connor A        12 PST-PC               2:09.10    2:06.78  
 12 Kim, Dylan B              12 PLS-PC               2:08.38    2:08.27  
 13 Latronica, Jeffrey F      12 HILL-PC              2:10.86    2:09.08  
 14 LI, Mike Z                12 PLS-PC               2:28.32    2:09.27  
 15 Beugelmans, Jacob G       12 OAPB-PC              2:09.69    2:09.33  
 16 Petrov, Evan P            12 WCAB-PC              2:15.06    2:09.55  
 17 Loftus, Jake P            12 PLS-PC               2:11.69    2:10.21  
 18 Hsueh, Brian P            12 LAC-PC               2:08.19    2:10.67  
 19 Shimron, Ethan            12 AAA-PC               2:07.44    2:10.86  
 20 Mak, Ryan P               11 PLS-PC               2:13.13    2:11.23  
 21 Monis, Johann A           11 PLS-PC               2:17.00    2:11.44  
 22 Kondapalli, Nathan K      12 CROW-PC              2:14.40    2:11.93  
 23 Marks, Preston G          12 TERA-PC              2:11.92    2:13.18  
 24 Lloyd, Logan K            12 WCAB-PC              2:09.17    2:13.81  
 25 Martin Del Campo, Ray L   12 OAPB-PC              2:15.00    2:14.92  
 26 Denysenko, Andrew N       12 SRVA-PC              2:11.23    2:16.26  
 27 Keene, Blake A            12 PLS-PC               2:22.12    2:17.78  
 28 Ely, Aaron                12 CDST-PC              2:20.66    2:19.04  
 29 Noorbakhsh, Parsa M       12 CROW-PC              2:16.31    2:19.14  
 30 Wei, Victor T             12 CDST-PC              2:22.09    2:19.34  
 31 Nagel, Marvin B           12 AAA-PC               2:21.49    2:21.40  
 32 Barretto, Kai R           11 PLS-PC               2:21.18    2:22.60  
 33 LI, Max Z                 12 PLS-PC               2:45.42L   2:22.65  
 34 Kubicki, Jackson C        12 EBAT-PC              2:30.00    2:23.49  
 35 Johnson, Owen S           12 UN-PC                2:21.00    2:23.67  
 36 LU, Tiger                 12 PLS-PC               2:34.21    2:26.82  
 37 Zenooz, Aiden             12 CROW-PC              2:25.65    2:26.85  
 38 Nausin, Gabe A            12 PLS-PC               2:30.53    2:27.13  
 39 Barclay, Gavin W          12 WCAB-PC              2:26.85    2:27.23  
 40 Gugelmann, Hailin C       12 AAA-PC               2:29.95    2:27.57  
 41 Kawamura, Minh Ky         11 LAC-PC               2:29.11    2:27.67  
 42 Smith, Samuel D           12 AAA-PC               2:26.81    2:27.72  
 43 Mullick, Arjav            12 CDST-PC              2:28.16    2:28.93  
 44 Bansal, Aarav             12 PLS-PC               2:24.24    2:29.43  
 45 Bostelman, Brandon C      12 SRVA-PC              2:32.28    2:34.49  
 46 Keller, Jonathan T        11 TERA-PC              2:29.41    2:36.88  
 47 Aboutaleb, Youssef        11 PLS-PC               2:34.59    2:43.41  
 48 Bridges, William L        11 PST-PC               2:32.85    3:08.35  
 
Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Silver, Isaiah R          12 LAC-PC               1:01.21      58.88  
  2 Wendler, Morgan T         12 TERA-PC                57.78    1:00.44  
  3 Huang, Toby L             12 PLS-PC                 59.81    1:01.10  
  4 Carnazzo, Connor A        12 PST-PC               1:05.84    1:01.55  
  5 Castaneda, Giovanni F     12 TERA-PC              1:03.81    1:02.86  
  6 Hsueh, Brian P            12 LAC-PC               1:01.47    1:03.31  
  7 Ding, Jasper Z            12 PLS-PC               1:07.55    1:03.76  
  8 Palattao, Hanz J          11 PLS-PC               1:10.05    1:03.77  
  9 Igoshin, Fedor            11 TERA-PC              1:06.61    1:04.39  
 10 Thorn Leeson, Julian J    12 OAPB-PC              1:01.65    1:04.43  
 11 Latronica, Jeffrey F      12 HILL-PC              1:04.07    1:04.76  
 12 Mak, Ryan P               11 PLS-PC               1:07.92    1:05.24  
 13 Beugelmans, Jacob G       12 OAPB-PC              1:05.58    1:06.79  
 14 Hung, Quinn               12 CROW-PC              1:08.81    1:06.98  
 15 Gregory, Dylan C          12 CROW-PC              1:05.07    1:07.65  
 15 Kondapalli, Nathan K      12 CROW-PC              1:11.20    1:07.65  
 17 Shimron, Ethan            12 AAA-PC               1:07.67    1:07.69  
 18 Petrov, Evan P            12 WCAB-PC              1:11.17    1:07.96  
 19 Aprelev, Mark A           12 PLS-PC               1:14.95    1:08.02  
 20 LI, Mike Z                12 PLS-PC               1:08.07    1:08.81  
 21 Marks, Preston G          12 TERA-PC              1:08.81    1:09.22  
 22 Lloyd, Logan K            12 WCAB-PC              1:08.24    1:09.87  
 23 Martin Del Campo, Ray L   12 OAPB-PC              1:12.94    1:10.28  
 24 Keene, Blake A            12 PLS-PC               1:14.29    1:11.81  
 25 Kim, Dylan B              12 PLS-PC               1:13.17    1:11.94  
 26 Denysenko, Andrew N       12 SRVA-PC              1:19.91    1:12.36  
 27 Dolid, Asher H            12 MONT-PC              1:16.41    1:12.47  
 28 Paik, Eshaan S            12 OAPB-PC              1:14.75    1:13.16  
 29 Noorbakhsh, Parsa M       12 CROW-PC              1:10.70    1:13.25  
 30 Ely, Aaron                12 CDST-PC              1:15.47    1:14.31  
 31 LU, Tiger                 12 PLS-PC               1:14.24    1:14.45  
 32 Loftus, Jake P            12 PLS-PC               1:15.66    1:15.38  
 33 Kim, Ryan S               12 LAC-PC               1:19.52    1:15.98  
 34 Barretto, Kai R           11 PLS-PC               1:15.26    1:16.14  
 35 HU, Joshua J              12 CDST-PC              1:16.45    1:16.15  
 36 Gangisetty, Bhavyesh      12 CDST-PC              1:21.70    1:16.21  
 37 Zenooz, Aiden             12 CROW-PC              1:19.02    1:16.76  
 38 Minocha, Joel M           12 PLS-PC               1:17.65    1:17.09  
 39 Secor, Anton              12 OAPB-PC              1:20.66    1:17.46  
 40 Gugelmann, Hailin C       12 AAA-PC               1:16.93    1:17.98  
 41 LI, Max Z                 12 PLS-PC               1:19.16    1:18.20  
 42 Bansal, Aarav             12 PLS-PC               1:21.12    1:19.71  
 43 Bostelman, Brandon C      12 SRVA-PC              1:21.89    1:20.02  
 44 Mullick, Arjav            12 CDST-PC              1:20.74    1:20.61  
 45 Smith, Samuel D           12 AAA-PC               1:20.61    1:21.27  
 46 Aboutaleb, Youssef        11 PLS-PC               1:22.19    1:21.72  
 47 Takeuchi, Zach R          11 LAC-PC               1:21.71    1:23.72  
 48 Keller, Jonathan T        11 TERA-PC              1:20.72    1:24.83  
 49 Bhatia, Angad S           11 PLS-PC               1:21.87    1:27.33  
 -- Monis, Johann A           11 PLS-PC               1:10.00         DQ  
 -- Johnson, Owen S           12 UN-PC                1:19.43         DQ  
 -- Nausin, Gabe A            12 PLS-PC               1:22.19         DQ  
 -- Kawamura, Minh Ky         11 LAC-PC               1:20.13         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Silver, Isaiah R          12 LAC-PC               1:07.48    1:06.29  
  2 Wendler, Morgan T         12 TERA-PC              1:06.01    1:08.02  
  3 Kondapalli, Nathan K      12 CROW-PC              1:09.94    1:10.90  
  4 Wong, Ryan                12 PLS-PC               1:08.94    1:11.52  
  5 LI, Mike Z                12 PLS-PC               1:11.60    1:11.96  
  6 Ding, Jasper Z            12 PLS-PC               1:12.12    1:12.07  
  7 Hsueh, Brian P            12 LAC-PC               1:14.21    1:12.10  
  7 Igoshin, Fedor            11 TERA-PC              1:12.63    1:12.10  
  9 Palattao, Hanz J          11 PLS-PC               1:11.31    1:12.11  
 10 Kim, Dylan B              12 PLS-PC               1:13.58    1:12.90  
 11 Hung, Quinn               12 CROW-PC              1:15.92    1:14.13  
 12 Latronica, Jeffrey F      12 HILL-PC              1:19.82    1:16.27  
 13 Castaneda, Giovanni F     12 TERA-PC              1:17.63    1:16.82  
 14 Huang, Toby L             12 PLS-PC               1:17.71    1:17.96  
 15 Denysenko, Andrew N       12 SRVA-PC              1:13.38    1:18.97  
 16 Davitiani, Nicholas A     12 WCAB-PC              1:18.55    1:19.03  
 17 Shimron, Ethan            12 AAA-PC               1:21.69    1:19.33  
 18 Keene, Blake A            12 PLS-PC               1:19.93    1:19.75  
 19 Tang, Kyle T              12 PLS-PC               1:18.98    1:20.09  
 20 Smith, Samuel D           12 AAA-PC               1:21.48    1:20.21  
 21 Marks, Preston G          12 TERA-PC              1:18.49    1:20.66  
 22 Beugelmans, Jacob G       12 OAPB-PC              1:22.86    1:21.22  
 23 Ely, Aaron                12 CDST-PC              1:23.33    1:21.65  
 24 Tunagur, Ilhan            12 PLS-PC               1:22.81    1:22.20  
 25 Loftus, Jake P            12 PLS-PC               1:22.66    1:22.65  
 26 Mak, Ryan P               11 PLS-PC               1:30.58    1:23.39  
 27 Aprelev, Mark A           12 PLS-PC               1:31.39    1:23.74  
 28 Dolid, Asher H            12 MONT-PC              1:21.63    1:23.79  
 29 HU, Joshua J              12 CDST-PC              1:23.82    1:24.04  
 30 Lloyd, Logan K            12 WCAB-PC              1:29.79    1:24.67  
 31 Bansal, Aarav             12 PLS-PC               1:29.28    1:25.16  
 32 Carnazzo, Connor A        12 PST-PC               1:27.60    1:25.52  
 33 Salunke, Sid S            12 SRVA-PC              1:30.24    1:25.71  
 34 Wei, Victor T             12 CDST-PC              1:28.49    1:26.41  
 35 Nagel, Marvin B           12 AAA-PC               1:24.17    1:27.70  
 36 Mullick, Arjav            12 CDST-PC              1:40.68L   1:29.17  
 37 LI, Max Z                 12 PLS-PC               1:28.96    1:30.27  
 38 Barretto, Kai R           11 PLS-PC               1:29.93    1:30.34  
 39 Ranjbarsadeghi, Shayan    12 SRVA-PC              1:31.35    1:30.44  
 40 Bostelman, Brandon C      12 SRVA-PC              1:30.31    1:30.48  
 41 Herscu, Jack M            12 LAC-PC               1:31.38    1:30.61  
 42 Chang, Matthew            11 CDST-PC              1:31.39    1:31.37  
 43 Engle, Tate M             12 MONT-PC              1:29.93    1:31.38  
 44 Barclay, Gavin W          12 WCAB-PC              1:31.27    1:31.49  
 45 Gugelmann, Hailin C       12 AAA-PC               1:30.09    1:31.61  
 46 Zenooz, Aiden             12 CROW-PC              1:31.30    1:31.95  
 47 Kubicki, Jackson C        12 EBAT-PC              1:30.58    1:34.19  
 48 Takeuchi, Zach R          11 LAC-PC               1:42.32L   1:34.98  
 49 Noorbakhsh, Parsa M       12 CROW-PC              1:31.37    1:38.57  
 50 Nausin, Gabe A            12 PLS-PC               1:31.39    1:39.66  
 51 Chatterjee, Rayan         11 LAC-PC               1:46.00L   1:40.73  
 52 Gitter, Ben I             11 PST-PC               1:31.12    1:58.04  
 -- Minocha, Joel M           12 PLS-PC               1:28.02         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Silver, Isaiah R          12 LAC-PC                 55.81      56.41  
  2 Wendler, Morgan T         12 TERA-PC                55.62      57.42  
  3 Wong, Ryan                12 PLS-PC                 58.45      59.00  
  4 Castaneda, Giovanni F     12 TERA-PC              1:00.55    1:01.13  
  5 Ding, Jasper Z            12 PLS-PC               1:08.18    1:02.59  
  6 Igoshin, Fedor            11 TERA-PC              1:02.42    1:03.66  
  7 Carnazzo, Connor A        12 PST-PC               1:08.46    1:04.42  
  8 Hsueh, Brian P            12 LAC-PC               1:05.71    1:04.51  
  9 Latronica, Jeffrey F      12 HILL-PC              1:04.95    1:04.69  
 10 Hung, Quinn               12 CROW-PC              1:04.57    1:05.52  
 11 Huang, Toby L             12 PLS-PC               1:02.84    1:05.67  
 12 Mak, Ryan P               11 PLS-PC               1:10.42    1:06.03  
 13 Aprelev, Mark A           12 PLS-PC               1:08.89    1:06.43  
 14 Lloyd, Logan K            12 WCAB-PC              1:05.08    1:06.47  
 15 Palattao, Hanz J          11 PLS-PC               1:10.31    1:07.06  
 16 Gregory, Dylan C          12 CROW-PC              1:02.91    1:07.16  
 17 Thorn Leeson, Julian J    12 OAPB-PC              1:06.05    1:07.54  
 18 Kondapalli, Nathan K      12 CROW-PC              1:09.00    1:08.05  
 19 Keene, Blake A            12 PLS-PC               1:10.77    1:08.58  
 20 Loftus, Jake P            12 PLS-PC               1:10.17    1:08.86  
 21 Beugelmans, Jacob G       12 OAPB-PC              1:08.76    1:09.56  
 22 Shimron, Ethan            12 AAA-PC               1:14.68    1:10.54  
 23 Marks, Preston G          12 TERA-PC              1:09.96    1:11.01  
 24 Kim, Dylan B              12 PLS-PC               1:14.55    1:11.70  
 25 Wei, Victor T             12 CDST-PC              1:11.09    1:11.91  
 26 Bansal, Aarav             12 PLS-PC               1:29.34L   1:13.27  
 27 LI, Mike Z                12 PLS-PC               1:27.43L   1:13.89  
 28 Dolid, Asher H            12 MONT-PC              1:19.39    1:14.16  
 29 Zenooz, Aiden             12 CROW-PC              1:15.80    1:16.31  
 30 Bostelman, Brandon C      12 SRVA-PC              1:19.33    1:18.72  
 31 Denysenko, Andrew N       12 SRVA-PC              1:15.00    1:18.86  
 32 Kawamura, Minh Ky         11 LAC-PC               1:20.35    1:19.31  
 33 Takeuchi, Zach R          11 LAC-PC               1:16.04    1:19.43  
 34 Nausin, Gabe A            12 PLS-PC               1:22.89    1:20.04  
 35 HU, Joshua J              12 CDST-PC              1:19.51    1:20.09  
 36 Nagel, Marvin B           12 AAA-PC               1:22.87    1:21.17  
 37 Kubicki, Jackson C        12 EBAT-PC              1:22.89    1:22.41  
 38 Minocha, Joel M           12 PLS-PC               1:22.89    1:26.16  
 39 Aboutaleb, Youssef        11 PLS-PC               1:22.89    1:38.16  
 -- Johnson, Owen S           12 UN-PC                1:17.95         DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Silver, Isaiah R          12 LAC-PC               2:08.36    2:07.94  
  2 Wendler, Morgan T         12 TERA-PC              2:05.66    2:09.57  
  3 Wong, Ryan                12 PLS-PC               2:12.46    2:15.97  
  4 Igoshin, Fedor            11 TERA-PC              2:14.86    2:16.24  
  5 Castaneda, Giovanni F     12 TERA-PC              2:17.76    2:17.41  
  6 Hung, Quinn               12 CROW-PC              2:20.62    2:18.59  
  7 LI, Mike Z                12 PLS-PC               2:22.07    2:19.81  
  8 Ding, Jasper Z            12 PLS-PC               2:20.72    2:20.07  
  9 Latronica, Jeffrey F      12 HILL-PC              2:20.79    2:20.27  
 10 Huang, Toby L             12 PLS-PC               2:26.05    2:21.96  
 11 Palattao, Hanz J          11 PLS-PC               2:22.77    2:23.01  
 12 Hsueh, Brian P            12 LAC-PC               2:25.82    2:23.27  
 13 Beugelmans, Jacob G       12 OAPB-PC              2:30.49    2:25.48  
 14 Shimron, Ethan            12 AAA-PC               2:24.97    2:25.51  
 15 Mak, Ryan P               11 PLS-PC               2:27.87    2:26.12  
 16 Carnazzo, Connor A        12 PST-PC               2:29.56    2:26.46  
 17 Aprelev, Mark A           12 PLS-PC               2:28.47    2:27.95  
 18 Kim, Dylan B              12 PLS-PC               2:29.15    2:29.17  
 19 Lloyd, Logan K            12 WCAB-PC              2:28.51    2:32.36  
 20 Tang, Kyle T              12 PLS-PC               2:29.02    2:32.94  
 21 Marks, Preston G          12 TERA-PC              2:26.11    2:34.40  
 22 Keene, Blake A            12 PLS-PC               2:32.64    2:34.85  
 23 Loftus, Jake P            12 PLS-PC               2:32.79    2:35.68  
 24 Denysenko, Andrew N       12 SRVA-PC              2:28.37    2:37.03  
 25 Dolid, Asher H            12 MONT-PC              2:40.52    2:41.85  
 26 HU, Joshua J              12 CDST-PC              2:23.79    2:42.99  
 26 Barretto, Kai R           11 PLS-PC               2:39.27    2:42.99  
 28 LI, Max Z                 12 PLS-PC               2:45.35    2:43.30  
 29 Bansal, Aarav             12 PLS-PC               2:44.36    2:45.06  
 30 Smith, Samuel D           12 AAA-PC               2:44.44    2:45.93  
 31 Johnson, Owen S           12 UN-PC                2:48.77    2:47.06  
 32 Secor, Anton              12 OAPB-PC              2:57.04    2:47.75  
 33 Minocha, Joel M           12 PLS-PC               2:43.64    2:48.32  
 34 Xiao, Aaron S             11 PLS-PC               2:53.95    2:48.62  
 35 Gugelmann, Hailin C       12 AAA-PC               2:51.16    2:50.76  
 36 Kubicki, Jackson C        12 EBAT-PC              2:51.06    2:51.16  
 37 Kim, Ryan S               12 LAC-PC               2:54.91    2:51.86  
 38 Zenooz, Aiden             12 CROW-PC              2:53.16    2:56.09  
 39 Keller, Jonathan T        11 TERA-PC              2:51.01    2:57.22  
 40 Takeuchi, Zach R          11 LAC-PC               2:50.10    2:58.57  
 41 Engle, Tate M             12 MONT-PC              2:55.26    3:00.89  
 42 Aboutaleb, Youssef        11 PLS-PC               2:57.29    3:17.19  
 -- Noorbakhsh, Parsa M       12 CROW-PC              2:40.51         DQ  
 -- Bostelman, Brandon C      12 SRVA-PC              2:48.26         DQ  
 -- Nagel, Marvin B           12 AAA-PC               2:45.00         DQ  
 -- Nausin, Gabe A            12 PLS-PC               2:56.82         DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pleasanton Seahawks-PC  'A'                       1:43.82    1:41.95  
     1) Huang, Toby L 12                2) LI, Mike Z 12                  
     3) Wong, Ryan 12                   4) Palattao, Hanz J 11            
  2 Terrapins Swim Team-PC  'A'                       1:55.10    1:43.30  
     1) Igoshin, Fedor 11               2) Castaneda, Giovanni F 12       
     3) Marks, Preston G 12             4) Wendler, Morgan T 12           
  3 Pleasanton Seahawks-PC  'B'                       1:49.53    1:47.77  
     1) Ding, Jasper Z 12               2) Monis, Johann A 11             
     3) Aprelev, Mark A 12              4) LU, Tiger 12                   
  4 Livermore Aqua Cowboys-PC  'A'                    1:51.00    1:49.89  
     1) Takeuchi, Zach R 11             2) Kim, Ryan S 12                 
     3) Hsueh, Brian P 12               4) Silver, Isaiah R 12            
  5 Crow Canyon Sharks-PC  'A'                        1:45.00    1:52.30  
     1) Hung, Quinn 12                  2) Noorbakhsh, Parsa M 12         
     3) Kondapalli, Nathan K 12         4) Zenooz, Aiden 12               
  6 California Dolphin Swim Team-PC  'A'              1:55.00    1:55.97  
     1) HU, Joshua J 12                 2) Mullick, Arjav 12              
     3) Ely, Aaron 12                   4) Wei, Victor T 12               
  7 Albany Armada Aquatic-PC  'A'                     1:59.55    1:59.10  
     1) Nagel, Marvin B 12              2) Gugelmann, Hailin C 12         
     3) Smith, Samuel D 12              4) Shimron, Ethan 12              
  8 Pleasanton Seahawks-PC  'D'                       1:58.38    2:01.24  
     1) Barretto, Kai R 11              2) LI, Max Z 12                   
     3) Aboutaleb, Youssef 11           4) Bansal, Aarav 12               
  9 Piedmont Swim Team-PC  'A'                        2:15.44    2:10.14  
     1) Bridges, William L 11           2) Carnazzo, Connor A 12          
     3) Bazzhin, Daniel 12              4) Hitchcock, Colt 12             
 -- Pleasanton Seahawks-PC  'C'                       1:56.32         DQ  
     1) Kim, Dylan B 12                 2) Nausin, Gabe A 12              
     3) Keene, Blake A 12               4) Loftus, Jake P 12              
 
Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pleasanton Seahawks-PC  'A'                       1:55.90    1:52.39  
     1) Huang, Toby L 12                2) Palattao, Hanz J 11            
     3) Wong, Ryan 12                   4) LI, Mike Z 12                  
  2 Terrapins Swim Team-PC  'A'                       2:06.00    1:54.03  
     1) Castaneda, Giovanni F 12        2) Igoshin, Fedor 11              
     3) Wendler, Morgan T 12            4) Marks, Preston G 12            
  3 Pleasanton Seahawks-PC  'B'                       2:01.00    1:59.29  
     1) Mak, Ryan P 11                  2) Kim, Dylan B 12                
     3) Monis, Johann A 11              4) Ding, Jasper Z 12              
  4 Livermore Aqua Cowboys-PC  'A'                    2:03.00    2:00.44  
     1) Hsueh, Brian P 12               2) Silver, Isaiah R 12            
     3) Takeuchi, Zach R 11             4) Kim, Ryan S 12                 
  5 Crow Canyon Sharks-PC  'A'                        1:51.50    2:05.65  
     1) Brandt, Colton A 11             2) Kondapalli, Nathan K 12        
     3) Hung, Quinn 12                  4) Zenooz, Aiden 12               
  6 Albany Armada Aquatic-PC  'A'                     2:11.76    2:10.13  
     1) Nagel, Marvin B 12              2) Smith, Samuel D 12             
     3) Shimron, Ethan 12               4) Gugelmann, Hailin C 12         
  7 Pleasanton Seahawks-PC  'C'                       2:05.10    2:12.30  
     1) Keene, Blake A 12               2) LU, Tiger 12                   
     3) Aprelev, Mark A 12              4) Tang, Kyle T 12                
  8 California Dolphin Swim Team-PC  'A'              2:15.00    2:13.50  
     1) HU, Joshua J 12                 2) Ely, Aaron 12                  
     3) Wei, Victor T 12                4) Mullick, Arjav 12              
  9 Pleasanton Seahawks-PC  'D'                       2:14.00    2:13.96  
     1) Barretto, Kai R 11              2) Tunagur, Ilhan 12              
     3) Loftus, Jake P 12               4) Minocha, Joel M 12             
 10 Pleasanton Seahawks-PC  'E'                       2:20.27    2:18.61  
     1) Xiao, Aaron S 11                2) Bansal, Aarav 12               
     3) Nausin, Gabe A 12               4) LI, Max Z 12                   
 11 Piedmont Swim Team-PC  'A'                        2:35.66    2:29.56  
     1) Gitter, Ben 11                  2) Mellers, Chase 11              
     3) Carnazzo, Connor A 12           4) Wilson, Walker 12              
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Feng, Eason               14 OAPB-PC                22.62      23.01  
  2 Estimo, Jordan J          14 PLS-PC                 23.92      23.76  
  3 Wong, Kaden L             13 CROW-PC                23.11      24.00  
  4 WU, Tony                  14 PLS-PC                 23.76      24.08  
  5 Cadero, Nicholas W        14 TERA-PC                24.78      24.10  
  6 Lee, Cj W                 13 CROW-PC                23.94      24.37  
  7 Carpenter, Silas R        13 HILL-PC                23.67      24.38  
  8 Yue, Yuze                 14 SRVA-PC                24.88      24.70  
  8 Bhatia, Abir S            14 SRVA-PC                24.00      24.70  
 10 Wong, Lawrence J          13 PLS-PC                 24.46      24.71  
 11 Secor, Dima               14 OAPB-PC                24.62      24.72  
 12 Liu, Kevin F              14 CDST-PC                24.16      24.74  
 13 Yang, Braden              14 PLS-PC                 24.50      24.78  
 13 Zhou, Andrew L            14 PLS-PC                 25.71      24.78  
 15 McWhorter, Cj J           14 OAPB-PC                24.64      24.79  
 16 Takazawa, Asher K         14 PST-PC                 24.51      24.80  
 17 Costello, Nik E           14 HILL-PC                25.44      24.81  
 18 Hoffman, Gabriel R        14 OAPB-PC                24.40      24.88  
 19 Kemper, Isaac T           14 OAPB-PC                23.94      24.90  
 20 Nimbalkar, Arya R         14 SRVA-PC                24.56      25.00  
 20 Zhang, Kevin Y            14 CDST-PC                26.47      25.00  
 22 Carnazzo, Cole A          14 PST-PC                 25.17      25.08  
 23 Tambuwun, Dylan A         13 PLS-PC                 25.62      25.10  
 24 Khilko, Rostik            13 CROW-PC                24.34      25.14  
 25 Metin, Atlas              13 OAPB-PC                25.14      25.22  
 26 Quintero-Ortiz, Emmanuel  13 TIGR-PC                24.84      25.30  
 27 Guo, Jonathan R           13 BSW-PC                 26.07      25.40  
 28 Delbridge, Laird A        14 OAPB-PC                25.26      25.43  
 29 Landau, Brooker A         14 OAPB-PC                25.65      25.49  
 30 Logan, Avery A            13 WCAB-PC                25.55      25.53  
 30 Siu, Daniel B             14 OAPB-PC                24.64      25.53  
 32 YU, Gavin                 13 OAPB-PC                26.03      25.61  
 33 LI, Robert                13 PLS-PC                 26.23      25.62  
 33 Sanchez, Christian        13 UN-PC                  25.94      25.62  
 35 Whittlinger, Grant O      14 TERA-PC                25.06      25.64  
 36 Wang, Aiden N             14 PLS-PC                 26.00      25.70  
 37 VU, Dan M                 13 TIGR-PC                25.78      25.79  
 38 Pan, Anthony              14 CDST-PC                26.68      25.81  
 39 Xue, Kevin K              13 SRVA-PC                25.24      25.83  
 40 Tanimura, Andrew K        14 WCAB-PC                24.99      25.85  
 41 Mispagel, Danny F         14 OAPB-PC                26.31      25.89  
 41 Wong, Hayden B            14 TERA-PC                26.90      25.89  
 43 Majid, Zafar K            13 PST-PC                 25.54      25.92  
 44 Zhang, Yongjian M         13 CDST-PC                26.34      26.15  
 45 Nguyen-Trong, Bao Son N   14 ALGA-PC                26.32      26.16  
 46 Crews, Luciano L          14 TERA-PC                26.34      26.22  
 47 Ramamoorthy, Pragyan S    14 SRVA-PC                26.05      26.27  
 48 Lkhagvasuren, Matthew J   14 OAPB-PC                26.24      26.28  
 49 Raghavan, Nithin A        13 AAA-PC                 25.95      26.30  
 50 Kang, Jun                 14 CROW-PC                25.74      26.32  
 51 Aboutaleb, Mohamed S      13 PLS-PC                 26.69      26.35  
 52 Hsueh, Steven P           14 LAC-PC                 26.18      26.38  
 53 Siu, Aidan C              14 DA-PC                  26.33      26.48  
 54 Wang, Ryan T              13 PLS-PC                 26.14      26.49  
 55 LU, Phillip M             13 CDST-PC                29.81      26.65  
 56 Aboutaleb, Khaled S       13 PLS-PC                 27.37      26.74  
 57 MACDONALD, Wyatt J        13 CROW-PC                26.98      26.91  
 58 Tupper, Kealan P          13 PLS-PC                 25.80      26.93  
 59 Zhou, Binbin              13 OAPB-PC                27.15      27.08  
 60 Nguyen, Jacob             14 SRVA-PC                27.05      27.16  
 61 Chan, Benjamin H          14 HILL-PC                27.23      27.23  
 62 Wong, Braxton M           13 CROW-PC                27.82      27.45  
 62 Barber, Sebastian A       14 ALGA-PC                27.51      27.45  
 64 Chang, Ethan H            13 SRVA-PC                26.61      27.57  
 65 Liao, Alex                14 PLS-PC                 28.44      27.60  
 66 Ceja, Jacob A             13 TERA-PC                27.62      27.63  
 67 Naidu, Shriram            14 LAC-PC                 28.74      27.74  
 68 Yavuzer-Judd, Throyden    13 WCAB-PC                27.51      27.75  
 69 Nguyen, Lucas             13 SRVA-PC                27.30      27.99  
 70 Gupta, Anay M             14 CROW-PC                28.07      28.17  
 71 Dunton, Braden            13 OAPB-PC                27.36      28.26  
 72 Todd, Lin M               13 WCAB-PC                28.19      28.36  
 73 Kashyab, Abhinav          13 LAC-PC                 28.47      28.38  
 74 Wasicek, Tobi S           14 OAPB-PC                27.80      28.40  
 75 Zhou, Lucas               14 AAA-PC                 28.99      28.47  
 76 Lou, Daniel S             14 PST-PC                 27.37      28.57  
 77 Brick-Brightman, Nate P   13 HILL-PC                29.08      28.72  
 78 Fang, Vincent X           13 TIGR-PC                29.53      28.75  
 79 Steeley, Asher J          14 LAC-PC                 33.46L     28.81  
 80 Radzik, Deniz J           13 PST-PC                 29.42      28.84  
 81 Damen, Will E             13 OAPB-PC                29.32      28.93  
 82 Muggli, Anderson J        14 PLS-PC                 28.83      28.98  
 83 Rotblat, Mason T          13 OAPB-PC                28.33      29.09  
 84 Das, Somak N              14 SRVA-PC                28.40      29.32  
 85 Rueter, James M           14 LAC-PC                 33.99L     29.55  
 86 Malmstrom, Zach D         13 TERA-PC                29.67      29.74  
 87 McNamara, Finn L          13 AAA-PC                 29.55      30.10  
 88 Siu, David J              13 OAPB-PC                29.78      30.43  
 89 Burns, Hunter R           13 TERA-PC                29.33      30.71  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Feng, Eason               14 OAPB-PC                48.41      49.77  
  2 Wong, Kaden L             13 CROW-PC                49.34      50.91  
  3 Estimo, Jordan J          14 PLS-PC                 52.12      51.42  
  4 Lee, Cj W                 13 CROW-PC                50.52      51.59  
  5 Carpenter, Silas R        13 HILL-PC                51.37      52.19  
  6 Secor, Dima               14 OAPB-PC                52.23      52.69  
  7 Yue, Yuze                 14 SRVA-PC                51.96      52.79  
  8 Zhou, Andrew L            14 PLS-PC                 53.18      52.86  
  9 WU, Tony                  14 PLS-PC                 53.08      53.00  
 10 Hoffman, Gabriel R        14 OAPB-PC                52.57      53.15  
 11 Costello, Nik E           14 HILL-PC                57.17      53.20  
 12 Carnazzo, Cole A          14 PST-PC                 56.64      53.35  
 13 Wong, Lawrence J          13 PLS-PC                 53.35      53.90  
 14 Khilko, Rostik            13 CROW-PC                52.92      53.98  
 15 Delbridge, Laird A        14 OAPB-PC                55.67      54.11  
 16 Kemper, Isaac T           14 OAPB-PC                53.99      54.17  
 17 Takazawa, Asher K         14 PST-PC                 54.13      54.49  
 18 Ding, Asher Z             14 PLS-PC                 59.25      54.63  
 19 Quintero-Ortiz, Emmanuel  13 TIGR-PC                54.81      54.85  
 20 Tambuwun, Dylan A         13 PLS-PC                 54.65      54.98  
 21 McWhorter, Cj J           14 OAPB-PC                54.69      55.27  
 22 Metin, Atlas              13 OAPB-PC                54.30      55.28  
 23 Zhang, Kevin Y            14 CDST-PC                58.22      55.31  
 24 Cadero, Nicholas W        14 TERA-PC                56.63      55.41  
 25 Kang, Jun                 14 CROW-PC                55.60      55.57  
 26 Siu, Daniel B             14 OAPB-PC                53.66      55.84  
 27 Logan, Avery A            13 WCAB-PC                56.61      55.93  
 28 Van DE Veerdonk, Adrian   13 PLS-PC                 53.90      55.94  
 29 Tanimura, Andrew K        14 WCAB-PC                54.23      55.98  
 30 Whittlinger, Grant O      14 TERA-PC                54.93      56.07  
 31 LI, Robert                13 PLS-PC                 59.22      56.08  
 32 VU, Dan M                 13 TIGR-PC                56.51      56.19  
 33 Nguyen-Trong, Bao Son N   14 ALGA-PC                58.38      56.42  
 33 Lkhagvasuren, Matthew J   14 OAPB-PC                56.57      56.42  
 35 Xue, Kevin K              13 SRVA-PC                54.81      56.53  
 36 Wang, Ryan T              13 PLS-PC                 55.91      56.64  
 37 Landau, Brooker A         14 OAPB-PC                56.97      56.94  
 38 YU, Gavin                 13 OAPB-PC                59.67      57.18  
 39 Siu, Aidan C              14 DA-PC                  57.65      57.25  
 40 Majid, Zafar K            13 PST-PC                 57.14      57.30  
 41 Hsueh, Steven P           14 LAC-PC                 58.53      57.55  
 42 LU, Phillip M             13 CDST-PC              1:00.06      57.66  
 43 Sanchez, Christian        13 UN-PC                1:00.37      57.71  
 44 Tupper, Kealan P          13 PLS-PC                 56.78      57.75  
 45 Zhang, Yongjian M         13 CDST-PC                59.34      58.54  
 46 Aboutaleb, Khaled S       13 PLS-PC                 59.17      58.55  
 47 Pan, Anthony              14 CDST-PC                59.54      58.59  
 48 Jiang, Aiden S            13 CROW-PC                59.45      58.75  
 49 Aboutaleb, Mohamed S      13 PLS-PC                 59.02      58.82  
 50 Nguyen, Jacob             14 SRVA-PC                59.94      59.22  
 51 Ceja, Jacob A             13 TERA-PC                58.30      59.37  
 52 Chan, Benjamin H          14 HILL-PC                59.35      59.50  
 53 Fujinaga, Cole J          14 BSW-PC               1:00.35      59.60  
 54 Yavuzer-Judd, Throyden    13 WCAB-PC              1:00.31    1:00.11  
 55 Dunton, Braden            13 OAPB-PC              1:00.46    1:00.13  
 56 Todd, Lin M               13 WCAB-PC              1:01.41    1:00.57  
 57 Zhou, Binbin              13 OAPB-PC              1:02.42    1:00.73  
 57 Mispagel, Danny F         14 OAPB-PC                59.46    1:00.73  
 59 Liao, Alex                14 PLS-PC               1:00.89    1:00.82  
 60 Ramamoorthy, Pragyan S    14 SRVA-PC                59.20    1:01.27  
 61 Damen, Will E             13 OAPB-PC              1:05.59    1:01.29  
 62 Naidu, Shriram            14 LAC-PC               1:05.53    1:01.54  
 63 Wasicek, Tobi S           14 OAPB-PC              1:02.65    1:01.70  
 64 Muggli, Anderson J        14 PLS-PC               1:01.78    1:01.81  
 65 Deng, William             14 SRVA-PC              1:01.79    1:02.04  
 66 Gupta, Anay M             14 CROW-PC              1:00.95    1:02.27  
 67 Brick-Brightman, Nate P   13 HILL-PC              1:04.30    1:02.68  
 68 Steeley, Asher J          14 LAC-PC               1:05.58    1:02.89  
 69 Das, Somak N              14 SRVA-PC              1:01.37    1:03.05  
 70 Wong, Braxton M           13 CROW-PC              1:01.21    1:03.24  
 71 Kashyab, Abhinav          13 LAC-PC               1:04.65    1:03.35  
 72 Radzik, Deniz J           13 PST-PC               1:04.91    1:03.86  
 73 Burns, Hunter R           13 TERA-PC              1:05.33    1:04.68  
 74 Rotblat, Mason T          13 OAPB-PC              1:05.02    1:05.45  
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wong, Kaden L             13 CROW-PC              1:42.66    1:47.02  
  2 Feng, Eason               14 OAPB-PC              1:46.59    1:48.12  
  3 Dangol, Aasish S          14 AAA-PC               1:49.63    1:50.88  
  4 Lee, Cj W                 13 CROW-PC              1:50.19    1:51.24  
  5 Estimo, Jordan J          14 PLS-PC               1:52.85    1:51.49  
  6 Bhatia, Abir S            14 SRVA-PC              1:48.68    1:53.09  
  7 Yang, Braden              14 PLS-PC               1:52.82    1:54.21  
  8 Carpenter, Silas R        13 HILL-PC              1:51.74    1:54.29  
  9 Zhou, Andrew L            14 PLS-PC               1:55.32    1:54.67  
 10 Khilko, Rostik            13 CROW-PC              1:55.43    1:55.67  
 11 WU, Tony                  14 PLS-PC               1:52.39    1:57.92  
 12 Xue, Kevin K              13 SRVA-PC              1:58.80    1:58.09  
 13 CO, Jonas H               14 SRVA-PC              1:59.02    1:58.40  
 14 Yue, Yuze                 14 SRVA-PC              2:05.24    1:58.44  
 15 Costello, Nik E           14 HILL-PC              2:07.11    1:58.57  
 16 Guo, Jonathan R           13 BSW-PC               1:58.54    1:58.71  
 17 Hoffman, Gabriel R        14 OAPB-PC              1:56.10    1:58.93  
 18 Delbridge, Laird A        14 OAPB-PC              1:57.59    1:59.26  
 19 Ding, Asher Z             14 PLS-PC               2:11.27    1:59.34  
 20 Nimbalkar, Arya R         14 SRVA-PC              1:55.86    1:59.40  
 21 Carnazzo, Cole A          14 PST-PC               1:59.15    2:00.18  
 22 Tupper, Kealan P          13 PLS-PC               2:01.85    2:00.56  
 22 Whittlinger, Grant O      14 TERA-PC              1:58.61    2:00.56  
 24 Wang, Ryan T              13 PLS-PC               1:58.42    2:00.95  
 25 Secor, Dima               14 OAPB-PC              1:58.25    2:01.07  
 26 Wong, Lawrence J          13 PLS-PC               1:58.00    2:01.15  
 27 Metin, Atlas              13 OAPB-PC              1:58.34    2:01.18  
 28 Tambuwun, Dylan A         13 PLS-PC               2:11.45    2:01.19  
 29 Kang, Jun                 14 CROW-PC              2:01.48    2:01.30  
 30 Zhang, Kevin Y            14 CDST-PC              2:08.76    2:02.28  
 31 Raghavan, Nithin A        13 AAA-PC               1:57.18    2:02.30  
 32 LI, Robert                13 PLS-PC               2:05.96    2:02.38  
 33 Takazawa, Asher K         14 PST-PC               1:57.05    2:02.60  
 34 Kemper, Isaac T           14 OAPB-PC              2:00.93    2:02.83  
 35 Cadero, Nicholas W        14 TERA-PC              2:12.78    2:03.11  
 36 Lkhagvasuren, Matthew J   14 OAPB-PC              2:02.47    2:03.26  
 37 Tanimura, Andrew K        14 WCAB-PC              1:57.46    2:03.92  
 38 Logan, Avery A            13 WCAB-PC              2:04.80    2:04.50  
 39 Hsueh, Steven P           14 LAC-PC               2:05.83    2:04.92  
 40 Nguyen-Trong, Bao Son N   14 ALGA-PC              2:11.57    2:05.43  
 41 Van DE Veerdonk, Adrian   13 PLS-PC               2:01.60    2:05.79  
 42 Chang, Ethan H            13 SRVA-PC              1:59.95    2:05.84  
 43 Siu, Daniel B             14 OAPB-PC              1:57.73    2:06.48  
 44 Siu, Aidan C              14 DA-PC                2:06.43    2:06.61  
 45 Majid, Zafar K            13 PST-PC               2:12.64    2:07.67  
 46 Aboutaleb, Khaled S       13 PLS-PC               2:06.00    2:07.68  
 47 Hong, Ryan L              14 AAA-PC               2:09.88    2:07.99  
 48 Aboutaleb, Mohamed S      13 PLS-PC               2:12.38    2:08.14  
 49 Landau, Brooker A         14 OAPB-PC              2:04.30    2:08.19  
 50 Liao, Alex                14 PLS-PC               2:12.00    2:08.47  
 51 Ceja, Jacob A             13 TERA-PC              2:08.57    2:08.59  
 52 McWhorter, Cj J           14 OAPB-PC              2:07.22    2:09.07  
 53 Quintero-Ortiz, Emmanuel  13 TIGR-PC              2:06.35    2:09.29  
 54 LU, Phillip M             13 CDST-PC              2:22.00    2:09.64  
 55 Barber, Sebastian A       14 ALGA-PC              2:10.94    2:10.36  
 56 Nguyen, Jacob             14 SRVA-PC              2:13.59    2:11.40  
 57 MACDONALD, Wyatt J        13 CROW-PC              2:00.57    2:11.48  
 58 Sanchez, Christian        13 UN-PC                2:12.33    2:11.84  
 59 Liu, Kevin F              14 CDST-PC              2:14.46    2:11.90  
 60 Chan, Benjamin H          14 HILL-PC              2:07.46    2:12.60  
 61 Todd, Lin M               13 WCAB-PC              2:13.17    2:12.93  
 62 Yavuzer-Judd, Throyden    13 WCAB-PC              2:15.13    2:13.77  
 63 Muggli, Anderson J        14 PLS-PC               2:12.23    2:13.80  
 64 Mispagel, Danny F         14 OAPB-PC              2:12.70    2:14.06  
 65 VU, Dan M                 13 TIGR-PC              2:03.83    2:14.87  
 66 Gupta, Anay M             14 CROW-PC              2:14.41    2:15.36  
 67 Dunton, Braden            13 OAPB-PC              2:12.80    2:15.78  
 68 Wasicek, Tobi S           14 OAPB-PC              2:06.00    2:16.07  
 69 Zhang, Yongjian M         13 CDST-PC              2:14.55    2:17.09  
 70 Kashyab, Abhinav          13 LAC-PC               2:21.47    2:18.05  
 71 Das, Somak N              14 SRVA-PC              2:12.43    2:18.44  
 72 Zhou, Lucas               14 AAA-PC               2:22.95    2:19.45  
 73 Deng, William             14 SRVA-PC              2:18.42    2:19.72  
 74 Lou, Daniel S             14 PST-PC               2:14.98    2:20.02  
 74 Nguyen, Lucas             13 SRVA-PC              2:36.34L   2:20.02  
 76 Steeley, Asher J          14 LAC-PC               2:20.51    2:20.19  
 77 Damen, Will E             13 OAPB-PC              2:20.00    2:21.26  
 78 Burns, Hunter R           13 TERA-PC              2:19.11    2:23.64  
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wong, Kaden L             13 CROW-PC                57.11      57.17  
  2 Estimo, Jordan J          14 PLS-PC                 59.87      57.67  
  3 Zhou, Andrew L            14 PLS-PC                 58.24      57.73  
  4 Kang, Jun                 14 CROW-PC                58.49      58.20  
  5 Takazawa, Asher K         14 PST-PC                 59.47      58.33  
  6 Feng, Eason               14 OAPB-PC              1:00.92      59.15  
  7 Wong, Lawrence J          13 PLS-PC                 58.43      59.22  
  8 Yue, Yuze                 14 SRVA-PC                58.46      59.52  
  9 Secor, Dima               14 OAPB-PC                57.89    1:00.07  
 10 Yang, Braden              14 PLS-PC               1:00.49    1:00.36  
 11 Carpenter, Silas R        13 HILL-PC              1:03.02    1:00.83  
 12 Landau, Brooker A         14 OAPB-PC              1:01.20    1:01.21  
 13 Carnazzo, Cole A          14 PST-PC               1:07.29    1:01.67  
 14 Hoffman, Gabriel R        14 OAPB-PC              1:02.02    1:01.81  
 15 Lee, Cj W                 13 CROW-PC              1:04.14    1:01.86  
 16 Tambuwun, Dylan A         13 PLS-PC               1:05.88    1:01.95  
 17 Hsueh, Steven P           14 LAC-PC               1:04.70    1:02.65  
 17 Wang, Ryan T              13 PLS-PC               1:01.56    1:02.65  
 19 Kemper, Isaac T           14 OAPB-PC              1:05.83    1:02.72  
 20 Khilko, Rostik            13 CROW-PC              1:03.24    1:02.79  
 21 Delbridge, Laird A        14 OAPB-PC              1:03.92    1:02.84  
 22 Cadero, Nicholas W        14 TERA-PC              1:01.11    1:03.03  
 23 WU, Tony                  14 PLS-PC               1:02.31    1:03.16  
 24 Liu, Kevin F              14 CDST-PC              1:08.00    1:03.21  
 25 Aboutaleb, Mohamed S      13 PLS-PC               1:05.99    1:03.32  
 26 Quintero-Ortiz, Emmanuel  13 TIGR-PC              1:02.75    1:03.77  
 27 Whittlinger, Grant O      14 TERA-PC              1:01.72    1:03.78  
 28 LI, Robert                13 PLS-PC               1:10.47    1:04.29  
 29 Logan, Avery A            13 WCAB-PC              1:04.83    1:04.33  
 30 Costello, Nik E           14 HILL-PC              1:08.84    1:04.76  
 31 Metin, Atlas              13 OAPB-PC              1:04.26    1:05.11  
 32 Guo, Jonathan R           13 BSW-PC               1:09.96    1:05.40  
 33 Xue, Kevin K              13 SRVA-PC              1:06.06    1:05.46  
 34 Van DE Veerdonk, Adrian   13 PLS-PC               1:01.90    1:05.74  
 35 Zhang, Kevin Y            14 CDST-PC              1:07.69    1:05.89  
 36 YU, Gavin                 13 OAPB-PC              1:06.86    1:05.95  
 37 VU, Dan M                 13 TIGR-PC              1:05.02    1:06.04  
 38 Majid, Zafar K            13 PST-PC               1:10.20    1:06.27  
 39 Lkhagvasuren, Matthew J   14 OAPB-PC              1:09.09    1:06.92  
 40 Tanimura, Andrew K        14 WCAB-PC              1:05.50    1:07.16  
 41 Sanchez, Christian        13 UN-PC                1:11.28    1:07.36  
 41 Jiang, Aiden S            13 CROW-PC              1:06.48    1:07.36  
 43 Ding, Asher Z             14 PLS-PC               1:07.47    1:07.48  
 44 McWhorter, Cj J           14 OAPB-PC              1:06.92    1:07.85  
 45 Chan, Benjamin H          14 HILL-PC              1:19.47L   1:08.36  
 46 Aboutaleb, Khaled S       13 PLS-PC               1:11.49    1:08.42  
 47 Pan, Anthony              14 CDST-PC              1:08.96    1:08.72  
 48 Siu, Aidan C              14 DA-PC                1:08.90    1:09.49  
 49 Muggli, Anderson J        14 PLS-PC               1:11.48    1:09.90  
 50 Liao, Alex                14 PLS-PC               1:11.33    1:10.01  
 51 Ceja, Jacob A             13 TERA-PC              1:10.59    1:10.35  
 52 Wong, Hayden B            14 TERA-PC              1:09.54    1:10.38  
 53 Dunton, Braden            13 OAPB-PC              1:11.49    1:10.54  
 54 Nguyen, Jacob             14 SRVA-PC              1:11.08    1:10.60  
 55 Wong, Braxton M           13 CROW-PC              1:09.35    1:10.73  
 56 Kashyab, Abhinav          13 LAC-PC               1:11.16    1:11.78  
 57 Mispagel, Danny F         14 OAPB-PC              1:11.30    1:11.79  
 58 Deng, William             14 SRVA-PC              1:11.45    1:14.00  
 59 Wasicek, Tobi S           14 OAPB-PC              1:11.00    1:17.91  
 -- Tupper, Kealan P          13 PLS-PC               1:03.21         DQ  
 -- Damen, Will E             13 OAPB-PC              1:09.16         DQ  
 -- Gupta, Anay M             14 CROW-PC              1:11.16         DQ  
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wong, Kaden L             13 CROW-PC              1:00.12    1:02.61  
  2 CO, Jonas H               14 SRVA-PC              1:03.56    1:04.75  
  3 Ding, Asher Z             14 PLS-PC               1:07.92    1:05.16  
  4 Yang, Braden              14 PLS-PC               1:04.78    1:05.23  
  5 Feng, Eason               14 OAPB-PC              1:02.13    1:05.52  
  6 Carnazzo, Cole A          14 PST-PC               1:08.20    1:06.17  
  7 WU, Tony                  14 PLS-PC               1:08.27    1:06.20  
  8 Khilko, Rostik            13 CROW-PC              1:05.48    1:07.37  
  9 Lee, Cj W                 13 CROW-PC              1:05.19    1:07.38  
 10 Estimo, Jordan J          14 PLS-PC               1:06.59    1:07.65  
 11 Liu, Kevin F              14 CDST-PC              1:07.07    1:08.08  
 12 Zhou, Andrew L            14 PLS-PC               1:08.84    1:08.16  
 13 Wang, Aiden N             14 PLS-PC               1:09.00    1:08.20  
 14 Tambuwun, Dylan A         13 PLS-PC               1:05.01    1:08.78  
 15 Secor, Dima               14 OAPB-PC              1:05.36    1:08.85  
 16 Siu, Aidan C              14 DA-PC                1:09.39    1:09.66  
 17 Takazawa, Asher K         14 PST-PC               1:15.91    1:09.75  
 18 Aboutaleb, Khaled S       13 PLS-PC               1:12.07    1:10.25  
 19 Wong, Hayden B            14 TERA-PC              1:16.31    1:10.65  
 20 Lkhagvasuren, Matthew J   14 OAPB-PC              1:10.75    1:10.72  
 21 Kemper, Isaac T           14 OAPB-PC              1:07.42    1:10.85  
 22 Carpenter, Silas R        13 HILL-PC              1:14.70    1:11.66  
 23 Quijalvo, Leo R           14 LAC-PC               1:15.78    1:11.72  
 24 Crews, Luciano L          14 TERA-PC              1:09.03    1:12.02  
 25 Raghavan, Nithin A        13 AAA-PC               1:10.89    1:12.05  
 26 Yue, Yuze                 14 SRVA-PC              1:20.29    1:12.17  
 27 Landau, Brooker A         14 OAPB-PC              1:11.31    1:12.26  
 28 Tupper, Kealan P          13 PLS-PC               1:12.12    1:12.31  
 29 Wang, Ryan T              13 PLS-PC               1:09.81    1:12.53  
 30 Quintero-Ortiz, Emmanuel  13 TIGR-PC              1:16.16    1:12.78  
 31 Guo, Jonathan R           13 BSW-PC               1:16.11    1:12.89  
 32 Whittlinger, Grant O      14 TERA-PC              1:14.25    1:13.08  
 33 Xue, Kevin K              13 SRVA-PC              1:21.13    1:13.21  
 34 YU, Gavin                 13 OAPB-PC              1:13.85    1:13.45  
 35 Logan, Avery A            13 WCAB-PC              1:12.10    1:13.86  
 36 Costello, Nik E           14 HILL-PC              1:32.11L   1:13.96  
 37 Nguyen, Jacob             14 SRVA-PC              1:14.34    1:14.49  
 38 Nimbalkar, Arya R         14 SRVA-PC              1:13.80    1:14.51  
 39 Van DE Veerdonk, Adrian   13 PLS-PC               1:09.60    1:14.64  
 40 Pan, Anthony              14 CDST-PC              1:16.50    1:14.80  
 41 Delbridge, Laird A        14 OAPB-PC              1:16.62    1:14.81  
 42 Tanimura, Andrew K        14 WCAB-PC              1:17.09    1:15.13  
 43 VU, Dan M                 13 TIGR-PC              1:13.21    1:15.26  
 44 Nguyen-Trong, Bao Son N   14 ALGA-PC              1:18.42    1:15.59  
 45 Wong, Braxton M           13 CROW-PC              1:15.82    1:15.66  
 46 Chang, Ethan H            13 SRVA-PC              1:13.21    1:16.13  
 47 Aboutaleb, Mohamed S      13 PLS-PC               1:16.59    1:16.47  
 48 Chan, Benjamin H          14 HILL-PC              1:13.83    1:16.77  
 49 Gupta, Anay M             14 CROW-PC              1:15.85    1:17.05  
 50 LI, Robert                13 PLS-PC               1:19.21    1:17.08  
 51 Mispagel, Danny F         14 OAPB-PC              1:14.86    1:17.09  
 52 Hsueh, Steven P           14 LAC-PC               1:19.82    1:17.63  
 53 Wong, Lawrence J          13 PLS-PC               1:14.30    1:18.36  
 54 Ceja, Jacob A             13 TERA-PC              1:15.60    1:18.41  
 55 Zhou, Binbin              13 OAPB-PC              1:19.43    1:18.89  
 56 Hong, Ryan L              14 AAA-PC               1:15.03    1:19.09  
 57 Lou, Daniel S             14 PST-PC               1:32.04L   1:19.17  
 58 Deng, William             14 SRVA-PC              1:18.80    1:19.21  
 59 Barber, Sebastian A       14 ALGA-PC              1:17.92    1:19.74  
 60 Siu, David J              13 OAPB-PC              1:19.52    1:19.95  
 61 Rueter, James M           14 LAC-PC               1:34.85L   1:20.87  
 62 Das, Somak N              14 SRVA-PC              1:18.63    1:22.31  
 63 McNamara, Finn L          13 AAA-PC               1:20.15    1:22.60  
 64 Muggli, Anderson J        14 PLS-PC               1:21.28    1:22.67  
 65 Damen, Will E             13 OAPB-PC              1:20.45    1:23.23  
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wong, Kaden L             13 CROW-PC                53.27      53.92  
  2 WU, Tony                  14 PLS-PC                 53.87      54.65  
  3 Feng, Eason               14 OAPB-PC                53.94      55.84  
  4 Zhou, Andrew L            14 PLS-PC                 57.98      55.88  
  5 Carnazzo, Cole A          14 PST-PC                 55.79      56.56  
  6 Estimo, Jordan J          14 PLS-PC                 57.92      57.15  
  7 Yue, Yuze                 14 SRVA-PC                57.63      57.63  
  8 Lee, Cj W                 13 CROW-PC                58.20      58.37  
  9 Wang, Ryan T              13 PLS-PC                 56.57      58.49  
 10 Tambuwun, Dylan A         13 PLS-PC                 58.88      59.61  
 11 Ding, Asher Z             14 PLS-PC                 59.70      59.64  
 12 Secor, Dima               14 OAPB-PC                57.51      59.69  
 13 Khilko, Rostik            13 CROW-PC              1:01.77      59.74  
 14 Takazawa, Asher K         14 PST-PC               1:02.88    1:00.04  
 15 Yang, Braden              14 PLS-PC               1:02.09    1:00.13  
 16 Carpenter, Silas R        13 HILL-PC              1:01.05    1:00.46  
 17 Zhang, Kevin Y            14 CDST-PC              1:04.24    1:00.63  
 18 Logan, Avery A            13 WCAB-PC              1:01.73    1:00.68  
 19 Lkhagvasuren, Matthew J   14 OAPB-PC                59.28    1:00.88  
 20 Hoffman, Gabriel R        14 OAPB-PC                59.70    1:00.97  
 21 Cadero, Nicholas W        14 TERA-PC                58.75    1:01.06  
 22 Costello, Nik E           14 HILL-PC              1:03.36    1:01.09  
 23 Wong, Lawrence J          13 PLS-PC               1:01.26    1:01.45  
 24 Tupper, Kealan P          13 PLS-PC               1:00.57    1:01.64  
 25 LI, Robert                13 PLS-PC               1:03.01    1:01.68  
 26 Guo, Jonathan R           13 BSW-PC               1:02.76    1:01.94  
 27 Siu, Daniel B             14 OAPB-PC                59.66    1:02.43  
 28 Liu, Kevin F              14 CDST-PC              1:03.11    1:02.74  
 29 Whittlinger, Grant O      14 TERA-PC              1:04.26    1:02.80  
 30 Hsueh, Steven P           14 LAC-PC               1:05.43    1:03.60  
 31 Sanchez, Christian        13 UN-PC                1:09.23    1:03.77  
 32 VU, Dan M                 13 TIGR-PC              1:04.16    1:04.24  
 33 Landau, Brooker A         14 OAPB-PC              1:09.85    1:04.30  
 34 Tanimura, Andrew K        14 WCAB-PC              1:01.00    1:04.31  
 35 Delbridge, Laird A        14 OAPB-PC              1:07.00    1:04.38  
 36 Ceja, Jacob A             13 TERA-PC              1:01.81    1:04.65  
 37 Zhang, Yongjian M         13 CDST-PC              1:04.59    1:04.80  
 38 Mispagel, Danny F         14 OAPB-PC              1:07.60    1:05.52  
 39 Quintero-Ortiz, Emmanuel  13 TIGR-PC              1:21.13L   1:05.58  
 40 Aboutaleb, Khaled S       13 PLS-PC               1:05.37    1:05.63  
 41 Xue, Kevin K              13 SRVA-PC              1:05.96    1:05.80  
 42 Nguyen-Trong, Bao Son N   14 ALGA-PC              1:09.06    1:05.86  
 43 Todd, Lin M               13 WCAB-PC              1:06.20    1:05.87  
 44 Kemper, Isaac T           14 OAPB-PC              1:08.08    1:05.88  
 45 Fujinaga, Cole J          14 BSW-PC               1:06.81    1:05.91  
 46 Siu, Aidan C              14 DA-PC                1:06.05    1:06.02  
 47 Wong, Hayden B            14 TERA-PC              1:08.06    1:06.68  
 48 Jiang, Aiden S            13 CROW-PC              1:06.86    1:07.85  
 49 Van DE Veerdonk, Adrian   13 PLS-PC               1:06.10    1:08.46  
 50 Aboutaleb, Mohamed S      13 PLS-PC               1:11.19    1:09.01  
 51 Muggli, Anderson J        14 PLS-PC               1:10.98    1:10.26  
 52 Damen, Will E             13 OAPB-PC              1:11.19    1:11.38  
 53 Ramamoorthy, Pragyan S    14 SRVA-PC              1:11.00    1:11.68  
 54 LU, Phillip M             13 CDST-PC              1:20.70L   1:12.08  
 55 Majid, Zafar K            13 PST-PC               1:09.21    1:12.50  
 56 Gupta, Anay M             14 CROW-PC              1:11.18    1:12.68  
 57 Chan, Benjamin H          14 HILL-PC              1:11.19    1:15.29  
 58 Dunton, Braden            13 OAPB-PC              1:11.19    1:15.59  
 59 Liao, Alex                14 PLS-PC               1:11.19    1:16.91  
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wong, Kaden L             13 CROW-PC              1:56.56    2:00.84  
  2 Feng, Eason               14 OAPB-PC              2:01.93    2:04.71  
  3 Zhou, Andrew L            14 PLS-PC               2:06.46    2:05.60  
  4 Dangol, Aasish S          14 AAA-PC               1:59.69    2:06.88  
  5 Estimo, Jordan J          14 PLS-PC               2:09.53    2:07.22  
  6 Bhatia, Abir S            14 SRVA-PC              2:06.66    2:07.82  
  7 Yang, Braden              14 PLS-PC               2:09.89    2:08.95  
  8 WU, Tony                  14 PLS-PC               2:06.99    2:09.15  
  9 CO, Jonas H               14 SRVA-PC              2:10.49    2:11.25  
 10 Carnazzo, Cole A          14 PST-PC               2:14.75    2:11.57  
 11 Lee, Cj W                 13 CROW-PC              2:06.01    2:12.09  
 12 Khilko, Rostik            13 CROW-PC              2:11.02    2:12.27  
 13 Carpenter, Silas R        13 HILL-PC              2:11.95    2:12.57  
 14 Secor, Dima               14 OAPB-PC              2:04.37    2:12.80  
 15 Yue, Yuze                 14 SRVA-PC              2:10.76    2:13.39  
 16 Nimbalkar, Arya R         14 SRVA-PC              2:11.61    2:13.54  
 17 Kang, Jun                 14 CROW-PC              2:13.89    2:13.56  
 18 Hoffman, Gabriel R        14 OAPB-PC              2:09.49    2:14.47  
 19 Wang, Ryan T              13 PLS-PC               2:08.49    2:14.59  
 20 Ding, Asher Z             14 PLS-PC               2:14.87    2:14.70  
 21 Tupper, Kealan P          13 PLS-PC               2:10.72    2:15.23  
 22 Delbridge, Laird A        14 OAPB-PC              2:21.60    2:15.35  
 23 Kemper, Isaac T           14 OAPB-PC              2:16.83    2:15.51  
 24 Takazawa, Asher K         14 PST-PC               2:20.42    2:16.12  
 25 Lkhagvasuren, Matthew J   14 OAPB-PC              2:16.12    2:16.67  
 26 Tambuwun, Dylan A         13 PLS-PC               2:13.30    2:17.52  
 27 Guo, Jonathan R           13 BSW-PC               2:17.64    2:17.65  
 28 Costello, Nik E           14 HILL-PC              2:24.10    2:17.91  
 29 Whittlinger, Grant O      14 TERA-PC              2:13.95    2:18.13  
 30 Hsueh, Steven P           14 LAC-PC               2:22.60    2:19.00  
 31 YU, Gavin                 13 OAPB-PC              2:20.60    2:19.27  
 32 Wong, Lawrence J          13 PLS-PC               2:14.02    2:19.35  
 33 Aboutaleb, Khaled S       13 PLS-PC               2:22.32    2:19.57  
 34 LI, Robert                13 PLS-PC               2:21.45    2:19.61  
 35 Van DE Veerdonk, Adrian   13 PLS-PC               2:16.60    2:19.68  
 36 Wang, Aiden N             14 PLS-PC               2:30.00    2:19.89  
 37 Raghavan, Nithin A        13 AAA-PC               2:10.63    2:20.44  
 38 Metin, Atlas              13 OAPB-PC              2:20.51    2:20.68  
 39 VU, Dan M                 13 TIGR-PC              2:20.32    2:21.26  
 40 Siu, Daniel B             14 OAPB-PC              2:15.47    2:21.32  
 41 Landau, Brooker A         14 OAPB-PC              2:22.14    2:21.66  
 42 Tanimura, Andrew K        14 WCAB-PC              2:14.95    2:21.78  
 43 Liu, Kevin F              14 CDST-PC              2:22.17    2:21.85  
 44 Xue, Kevin K              13 SRVA-PC              2:17.94    2:22.03  
 45 Zhang, Kevin Y            14 CDST-PC              2:28.45    2:22.39  
 46 Siu, Aidan C              14 DA-PC                2:21.45    2:22.63  
 47 Quintero-Ortiz, Emmanuel  13 TIGR-PC              2:22.18    2:22.96  
 48 Wong, Hayden B            14 TERA-PC              2:28.20    2:23.17  
 49 Ceja, Jacob A             13 TERA-PC              2:20.73    2:24.29  
 50 Aboutaleb, Mohamed S      13 PLS-PC               2:26.92    2:24.72  
 51 Nguyen-Trong, Bao Son N   14 ALGA-PC              2:28.19    2:25.22  
 52 LU, Phillip M             13 CDST-PC              2:54.75L   2:27.28  
 53 Hong, Ryan L              14 AAA-PC               2:22.86    2:27.35  
 54 Chang, Ethan H            13 SRVA-PC              2:19.25    2:27.49  
 55 Nguyen, Jacob             14 SRVA-PC              2:27.33    2:28.32  
 56 Majid, Zafar K            13 PST-PC               2:57.76L   2:29.21  
 57 Liao, Alex                14 PLS-PC               2:36.82    2:29.40  
 58 Gupta, Anay M             14 CROW-PC              2:30.93    2:30.78  
 59 MACDONALD, Wyatt J        13 CROW-PC              2:21.95    2:31.29  
 60 Damen, Will E             13 OAPB-PC              2:33.59    2:31.31  
 61 Chan, Benjamin H          14 HILL-PC              2:25.29    2:32.25  
 62 Zhang, Yongjian M         13 CDST-PC              2:32.85    2:32.58  
 63 Todd, Lin M               13 WCAB-PC              2:33.37    2:32.63  
 64 Zhou, Binbin              13 OAPB-PC              2:35.18    2:33.79  
 65 Deng, William             14 SRVA-PC              2:32.14    2:34.43  
 66 Muggli, Anderson J        14 PLS-PC               2:32.55    2:34.47  
 67 Quijalvo, Leo R           14 LAC-PC               2:34.52    2:34.94  
 68 Lou, Daniel S             14 PST-PC               2:31.05    2:35.47  
 69 Nguyen, Lucas             13 SRVA-PC              2:36.16    2:36.18  
 70 Ramamoorthy, Pragyan S    14 SRVA-PC              2:38.95    2:37.74  
 71 Yavuzer-Judd, Throyden    13 WCAB-PC              2:33.90    2:37.77  
 72 Kashyab, Abhinav          13 LAC-PC               2:39.32    2:38.53  
 73 Das, Somak N              14 SRVA-PC              2:32.53    2:38.62  
 74 Dunton, Braden            13 OAPB-PC              2:39.99    2:39.25  
 75 McNamara, Finn L          13 AAA-PC               2:36.25    2:39.42  
 76 Zhou, Lucas               14 AAA-PC               2:36.73    2:40.30  
 77 Steeley, Asher J          14 LAC-PC               2:36.32    2:40.48  
 78 Wasicek, Tobi S           14 OAPB-PC              2:35.00    2:41.41  
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pleasanton Seahawks-PC  'A'                       1:35.20    1:35.45  
     1) Estimo, Jordan J 14             2) Yang, Braden 14                
     3) Tambuwun, Dylan A 13            4) WU, Tony 14                    
  2 Crow Canyon Sharks-PC  'A'                        1:37.00    1:35.84  
     1) Khilko, Rostik 13               2) Lee, Cj W 13                   
     3) Kang, Jun 14                    4) Wong, Kaden L 13               
  3 Pleasanton Seahawks-PC  'B'                       1:41.80    1:38.97  
     1) Van DE Veerdonk, Adrian J 13    2) Zhou, Andrew L 14              
     3) Tupper, Kealan P 13             4) Wong, Lawrence J 13            
  4 California Dolphin Swim Team-PC  'A'              1:48.45    1:39.58  
     1) Zhang, Yongjian M 13            2) Zhang, Kevin Y 14              
     3) Liu, Kevin F 14                 4) Pan, Anthony 14                
  5 Piedmont Swim Team-PC  'A'                        1:45.88    1:42.06  
     1) Carnazzo, Cole A 14             2) Takazawa, Asher K 14           
     3) Majid, Zafar K 13               4) Radzik, Deniz J 13             
  6 Hills Hurricane Swimming-PC  'A'                  1:43.00    1:42.89  
     1) Chan, Benjamin H 14             2) Brick-Brightman, Nate P 13     
     3) Carpenter, Silas R 13           4) Costello, Nik E 14             
  7 Pleasanton Seahawks-PC  'C'                       1:46.00    1:43.44  
     1) Aboutaleb, Mohamed S 13         2) LI, Robert 13                  
     3) Wang, Ryan T 13                 4) Ding, Asher Z 14               
  8 Livermore Aqua Cowboys-PC  'A'                    1:50.00    1:51.58  
     1) Naidu, Shriram 14               2) Steeley, Asher J 14            
     3) Kashyab, Abhinav 13             4) Hsueh, Steven P 14             
 -- Terrapins Swim Team-PC  'A'                       1:55.10         DQ  
     1) Cadero, Nicholas W 14           2) Whittlinger, Grant O 14        
     3) Ceja, Jacob A 13                4) Wong, Hayden B 14              
 
Boys 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pleasanton Seahawks-PC  'A'                       1:52.23    1:45.88  
     1) Wong, Lawrence J 13             2) Tambuwun, Dylan A 13           
     3) WU, Tony 14                     4) Estimo, Jordan J 14            
  2 Crow Canyon Sharks-PC  'A'                        1:43.00    1:47.60  
     1) Kang, Jun 14                    2) Khilko, Rostik 13              
     3) Wong, Kaden L 13                4) Lee, Cj W 13                   
  3 Pleasanton Seahawks-PC  'B'                       1:47.80    1:51.02  
     1) Zhou, Andrew L 14               2) Yang, Braden 14                
     3) Tupper, Kealan P 13             4) Van DE Veerdonk, Adrian J 13   
  4 California Dolphin Swim Team-PC  'A'              1:50.00    1:53.59  
     1) Pan, Anthony 14                 2) Liu, Kevin F 14                
     3) Zhang, Kevin Y 14               4) Zhang, Yongjian M 13           
  5 Piedmont Swim Team-PC  'A'                        1:55.22    1:54.47  
     1) Lou, Daniel S 14                2) Carnazzo, Cole A 14            
     3) Takazawa, Asher K 14            4) Majid, Zafar K 13              
  6 Pleasanton Seahawks-PC  'C'                       2:05.54    1:54.51  
     1) Wang, Ryan T 13                 2) Wang, Aiden N 14               
     3) Ding, Asher Z 14                4) LI, Robert 13                  
  7 Albany Armada Aquatic-PC  'A'                     1:56.41    1:55.94  
     1) Hong, Ryan L 14                 2) Raghavan, Nithin A 13          
     3) Dangol, Aasish S 14             4) Zhou, Lucas 14                 
  8 Hills Hurricane Swimming-PC  'A'                  1:56.00    2:00.77  
     1) Costello, Nik E 14              2) Chan, Benjamin H 14            
     3) Carpenter, Silas R 13           4) Brick-Brightman, Nate P 13     
  9 Livermore Aqua Cowboys-PC  'A'                    2:03.00    2:02.74  
     1) Kashyab, Abhinav 13             2) Quijalvo, Leo R 14             
     3) Hsueh, Steven P 14              4) Naidu, Shriram 14              
 -- Terrapins Swim Team-PC  'A'                       2:05.10         DQ  
     1) Whittlinger, Grant O 14         2) Ceja, Jacob A 13               
     3) Cadero, Nicholas W 14           4) Crews, Luciano L 14            
 
Boys 15-16 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wendler, Mason J          16 TERA-PC                21.15      21.71  
  2 Ely, Justin               15 CDST-PC                22.20      22.14  
  3 Ruaboro, Ryin T           16 CDST-PC                21.87      22.53  
  4 LI, Simon A               15 UN-PC                  21.72      22.66  
  5 Caples, Devyn S           16 CROW-PC                22.44      22.91  
  6 Gao, Leo                  16 CDST-PC                23.28      22.99  
  6 LI, Aden H                16 TERA-PC                22.45      22.99  
  8 Ortiz, Tyler J            15 LAC-PC                 23.63      23.01  
  9 Suehiro, Ethan R          15 CROW-PC                23.18      23.07  
 10 Nguyen, Andrew D          15 HILL-PC                23.38      23.10  
 11 Castaneda, Diego J        16 TERA-PC                23.14      23.58  
 12 Choi, Brian H             16 CROW-PC                23.27      23.61  
 13 Nicholson, Alex G         16 CROW-PC                23.13      23.62  
 14 Holtzman, Theo C          16 OAPB-PC                23.29      23.65  
 15 Ting, Jeremy T            15 CROW-PC                23.91      23.71  
 16 Chang, Jared Z            15 TIGR-PC                23.48      23.79  
 17 Chu, Mikey P              16 OAPB-PC                23.57      23.95  
 18 Lewis, Daniel G           16 TERA-PC                23.81      23.97  
 19 Tran, Kevin               16 OAPB-PC                23.42      24.06  
 20 Hanacek, Mirek J          15 HILL-PC                24.05      24.11  
 21 Mincy, Bryce T            15 TERA-PC                23.53      24.14  
 22 Wisk, Ryan A              16 OAPB-PC                23.58      24.22  
 23 Khutornenko, Michael N    15 PLS-PC                 24.65      24.26  
 24 Yang, Jakko H             16 PLS-PC                 24.56      24.49  
 25 Seybold, Sam P            16 CROW-PC                23.37      24.52  
 26 Judy, Nathan M            15 PST-PC                 23.29      24.53  
 26 Reader, Gabe E            15 PST-PC                 24.61      24.53  
 26 Wilson, Charley S         16 OAPB-PC                23.17      24.53  
 29 Vallejo, Ryan T           16 SRVA-PC                25.00      24.56  
 30 Santiago, Sebastian S     16 LAC-PC                 24.13      24.59  
 31 Denysenko, Alexander      16 SRVA-PC                24.83      24.60  
 32 Hill, Blake E             15 CROW-PC                24.59      24.68  
 33 Dong, Jonathan P          16 PST-PC                 24.66      24.75  
 34 Kannan, Amit              15 CROW-PC                23.21      24.77  
 34 Smith, Parker R           16 OAPB-PC                24.12      24.77  
 36 Boland, Shawn J           16 TERA-PC                24.08      24.79  
 37 Taylor, Ethan             15 OAPB-PC                24.92      24.95  
 38 Benitez, Gabriel M        16 LAC-PC                 24.79      25.04  
 39 Soderberg, Lukas T        15 HILL-PC                25.55      25.12  
 40 WU, Jason T               16 PLS-PC                 25.41      25.16  
 40 Harandi, Kushawn J        16 CROW-PC                23.97      25.16  
 42 Scott, Elliott Z          15 HILL-PC                25.27      25.19  
 43 Ceja, Christian A         16 TERA-PC                24.78      25.38  
 44 Cook, Quinn W             16 PST-PC                 26.41      25.44  
 45 Levi-Lang, Conner E       15 AAA-PC                 25.42      25.49  
 46 Curran, Alastair M        15 TERA-PC                25.46      25.50  
 47 Zeid, Waseem              16 LAC-PC                 24.35      25.59  
 48 Chang, Kyle H             15 OAPB-PC                25.58      25.67  
 49 Cagnon, Lucas             15 TERA-PC                26.41      25.75  
 50 Lapachet, Pierce A        16 ALGA-PC                28.00      25.76  
 51 Patel, Om                 15 SRVA-PC                26.10      26.08  
 52 Cleary, Finn M            16 TERA-PC                25.07      26.11  
 53 Byun, Evan J              15 PST-PC                 25.26      26.12  
 54 Foster, Jaimisen M        15 LAC-PC                 27.75      26.35  
 55 Tai, Aiden                16 CDST-PC                27.19      26.37  
 55 Gonzalez, David F         16 TERA-PC                26.52      26.37  
 57 Brown, Evan R             16 SRVA-PC                26.26      26.47  
 58 Piggott, Billy T          16 SRVA-PC                26.46      26.55  
 59 Lee, Nathan J             15 ALGA-PC                26.77      26.59  
 60 Krishna, Adithya M        16 SRVA-PC                26.40      26.73  
 61 Jayaswal, Ranveer         15 PLS-PC                 27.32      26.83  
 62 Robinson, James A         15 TIGR-PC                27.10      26.87  
 63 Amador, Dylan R           15 LAC-PC                 26.90      26.89  
 64 AU, Daniel H              15 SRVA-PC                26.60      26.94  
 65 Dortch, Zachary M         15 ALGA-PC                27.37      27.16  
 66 Chen, Eric B              15 CROW-PC                27.60      27.37  
 67 LE, Ben T                 16 SRVA-PC                28.32      27.44  
 68 Watson, Baran D           15 PST-PC                 27.79      27.45  
 69 Arnaud, Paul              16 AAA-PC                 27.71      27.61  
 70 Trento, Massimo P         16 SRVA-PC                27.04      28.36  
 
Boys 15-16 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wendler, Mason J          16 TERA-PC                46.13      48.55  
  2 Ely, Justin               15 CDST-PC                48.87      49.17  
  3 Caples, Devyn S           16 CROW-PC                48.17      49.28  
  3 Ortiz, Tyler J            15 LAC-PC                 51.16      49.28  
  5 LI, Simon A               15 UN-PC                  48.68      49.31  
  6 Suehiro, Ethan R          15 CROW-PC                49.86      49.44  
  7 LI, Aden H                16 TERA-PC                49.66      49.61  
  8 Choi, Brian H             16 CROW-PC                50.97      50.51  
  9 Ting, Jeremy T            15 CROW-PC                49.96      50.65  
 10 Gao, Leo                  16 CDST-PC                50.54      50.82  
 11 Woolery, Nicholas I       15 TERA-PC                49.83      50.99  
 12 Raghavan, Chetan Z        15 AAA-PC                 50.61      51.14  
 13 Castaneda, Diego J        16 TERA-PC                48.13      51.33  
 14 Chu, Mikey P              16 OAPB-PC                50.68      51.36  
 15 Nicholson, Alex G         16 CROW-PC                50.37      52.19  
 16 Seybold, Sam P            16 CROW-PC                50.02      52.25  
 17 Chang, Jared Z            15 TIGR-PC                51.59      52.72  
 18 Tran, Kevin               16 OAPB-PC                51.43      52.86  
 19 Hill, Blake E             15 CROW-PC                50.03      52.89  
 20 Holtzman, Theo C          16 OAPB-PC                50.95      53.00  
 21 Hanacek, Mirek J          15 HILL-PC                51.70      53.04  
 22 Nguyen, Andrew D          15 HILL-PC                50.40      53.16  
 23 Harandi, Kushawn J        16 CROW-PC                51.29      53.18  
 24 Khutornenko, Michael N    15 PLS-PC                 54.94      53.37  
 25 Benitez, Gabriel M        16 LAC-PC                 54.90      53.50  
 26 Wisk, Ryan A              16 OAPB-PC                52.33      53.67  
 27 Mincy, Bryce T            15 TERA-PC                51.53      53.72  
 28 Vallejo, Ryan T           16 SRVA-PC                55.00      53.77  
 29 Scott, Elliott Z          15 HILL-PC                54.80      53.81  
 30 Smith, Parker R           16 OAPB-PC                52.62      53.99  
 31 Yang, Jakko H             16 PLS-PC                 54.49      54.15  
 32 Dong, Jonathan P          16 PST-PC                 53.76      54.26  
 33 Judy, Nathan M            15 PST-PC                 50.93      54.41  
 34 Reader, Gabe E            15 PST-PC                 53.16      54.42  
 35 Santiago, Sebastian S     16 LAC-PC                 52.97      54.69  
 36 Boland, Shawn J           16 TERA-PC                52.80      54.91  
 37 Wilson, Charley S         16 OAPB-PC                52.03      54.93  
 38 Cleary, Finn M            16 TERA-PC                52.92      55.50  
 39 Kannan, Amit              15 CROW-PC                52.06      55.59  
 40 Soderberg, Lukas T        15 HILL-PC                55.14      55.61  
 41 Ceja, Christian A         16 TERA-PC                53.51      55.73  
 42 Zeid, Waseem              16 LAC-PC                 52.17      55.86  
 43 Piggott, Billy T          16 SRVA-PC                56.86      56.00  
 44 WU, Jason T               16 PLS-PC                 55.61      56.42  
 45 Jayaswal, Ranveer         15 PLS-PC                 59.28      56.96  
 45 Cook, Quinn W             16 PST-PC                 56.71      56.96  
 47 Levi-Lang, Conner E       15 AAA-PC                 56.77      57.05  
 48 Cagnon, Lucas             15 TERA-PC                58.16      57.34  
 49 Brown, Evan R             16 SRVA-PC                56.41      57.35  
 50 Curran, Alastair M        15 TERA-PC                55.87      57.55  
 51 Patel, Om                 15 SRVA-PC                56.89      57.64  
 51 Chang, Kyle H             15 OAPB-PC                57.74      57.64  
 53 Tam, Calvin H             16 TERA-PC                55.91      57.70  
 54 Byun, Evan J              15 PST-PC                 56.18      57.78  
 55 AU, Daniel H              15 SRVA-PC                57.70      57.98  
 56 Lapachet, Pierce A        16 ALGA-PC                58.00      58.33  
 57 Gonzalez, David F         16 TERA-PC              1:00.80      58.44  
 58 Krishna, Adithya M        16 SRVA-PC                56.90      58.76  
 59 Letulle, Logan R          15 OAPB-PC                57.03      58.94  
 60 Chen, Eric B              15 CROW-PC                59.05      59.16  
 61 Tai, Aiden                16 CDST-PC              1:01.25      59.43  
 62 Arnaud, Paul              16 AAA-PC                 59.03      59.89  
 63 Lee, Nathan J             15 ALGA-PC              1:00.32      59.90  
 64 Robinson, James A         15 TIGR-PC              1:00.14    1:00.05  
 65 Watson, Baran D           15 PST-PC               1:01.00    1:00.14  
 66 Dortch, Zachary M         15 ALGA-PC              1:01.44    1:00.44  
 67 LE, Ben T                 16 SRVA-PC              1:01.46    1:01.09  
 
Boys 15-16 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wendler, Mason J          16 TERA-PC              1:39.94    1:44.36  
  2 Ting, Jeremy T            15 CROW-PC              1:46.39    1:46.94  
  3 Caples, Devyn S           16 CROW-PC              1:42.77    1:48.04  
  4 Bohi, Owen H              16 TIGR-PC              1:48.98    1:48.07  
  5 Ortiz, Tyler J            15 LAC-PC               1:50.00    1:48.81  
  6 Castaneda, Diego J        16 TERA-PC              1:44.14    1:48.91  
  7 Woolery, Nicholas I       15 TERA-PC              1:44.48    1:49.21  
  8 LI, Simon A               15 UN-PC                1:53.22    1:51.86  
  9 LI, Aden H                16 TERA-PC              1:49.80    1:52.14  
 10 Suehiro, Ethan R          15 CROW-PC              1:48.31    1:52.22  
 11 Gao, Leo                  16 CDST-PC              1:54.14    1:53.52  
 12 Nicholson, Alex G         16 CROW-PC              1:46.85    1:53.57  
 13 Hill, Blake E             15 CROW-PC              1:47.72    1:53.83  
 14 Holtzman, Theo C          16 OAPB-PC              1:48.82    1:53.87  
 15 Lewis, Daniel G           16 TERA-PC              1:53.17    1:53.96  
 16 Ely, Justin               15 CDST-PC              1:47.63    1:54.35  
 17 Seybold, Sam P            16 CROW-PC              1:51.99    1:55.31  
 18 Chang, Jared Z            15 TIGR-PC              1:56.16    1:56.20  
 19 Hanacek, Mirek J          15 HILL-PC              1:54.16    1:56.61  
 20 Choi, Brian H             16 CROW-PC              1:47.56    1:58.58  
 21 Benitez, Gabriel M        16 LAC-PC               1:59.08    1:59.25  
 22 Santiago, Sebastian S     16 LAC-PC               1:54.78    1:59.68  
 23 Amador, Dylan R           15 LAC-PC               1:59.30    1:59.77  
 24 Cleary, Finn M            16 TERA-PC              1:57.53    1:59.79  
 25 Scott, Elliott Z          15 HILL-PC              2:01.14    1:59.84  
 26 Dong, Jonathan P          16 PST-PC               2:00.04    1:59.88  
 27 Mincy, Bryce T            15 TERA-PC              1:57.44    1:59.99  
 28 Zeid, Waseem              16 LAC-PC               1:54.37    2:00.42  
 29 Judy, Nathan M            15 PST-PC               1:55.58    2:00.51  
 30 XU, Jonathan W            16 CDST-PC              2:19.04L   2:00.65  
 31 Boland, Shawn J           16 TERA-PC              1:55.87    2:01.68  
 32 Ceja, Christian A         16 TERA-PC              1:54.17    2:01.81  
 33 Tam, Calvin H             16 TERA-PC              2:01.13    2:01.84  
 34 Nguyen, Andrew D          15 HILL-PC              1:58.21    2:02.67  
 35 Reader, Gabe E            15 PST-PC               2:01.28    2:03.68  
 36 Wisk, Ryan A              16 OAPB-PC              1:56.11    2:03.92  
 37 Cagnon, Lucas             15 TERA-PC              2:09.05    2:05.13  
 38 Recinos, Joaquin A        15 TIGR-PC              2:04.18    2:05.77  
 39 Levi-Lang, Conner E       15 AAA-PC               2:06.49    2:05.90  
 40 Soderberg, Lukas T        15 HILL-PC              2:01.20    2:06.01  
 41 Curran, Alastair M        15 TERA-PC              2:04.18    2:06.17  
 42 Chang, Kyle H             15 OAPB-PC              2:14.63    2:06.46  
 43 Kirasirov, Konstantin     15 TERA-PC              2:10.22    2:06.51  
 44 Byun, Evan J              15 PST-PC               2:04.74    2:07.08  
 45 Chen, Eric B              15 CROW-PC              2:07.86    2:07.53  
 46 Letulle, Logan R          15 OAPB-PC              2:02.85    2:08.20  
 47 Silver, Ari O             15 LAC-PC               2:07.97    2:09.00  
 48 AU, Daniel H              15 SRVA-PC              2:09.47    2:11.47  
 49 Lee, Nathan J             15 ALGA-PC              2:15.00    2:11.69  
 50 Watson, Baran D           15 PST-PC               2:14.06    2:13.37  
 
Boys 15-16 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 LI, Aden H                16 TERA-PC                51.18      52.63  
  2 Castaneda, Diego J        16 TERA-PC                51.43      54.13  
  3 Wendler, Mason J          16 TERA-PC                52.36      54.19  
  4 Bohi, Owen H              16 TIGR-PC                52.53      54.98  
  5 Ruaboro, Ryin T           16 CDST-PC                53.17      55.01  
  6 Seybold, Sam P            16 CROW-PC                52.81      55.64  
  7 Ting, Jeremy T            15 CROW-PC                55.08      55.82  
  8 Hill, Blake E             15 CROW-PC                52.56      56.93  
  9 LI, Simon A               15 UN-PC                  56.26      57.20  
 10 Caples, Devyn S           16 CROW-PC                54.37      57.26  
 11 Woolery, Nicholas I       15 TERA-PC                56.78      57.27  
 12 Kannan, Amit              15 CROW-PC                54.40      57.41  
 13 Ely, Justin               15 CDST-PC                58.29      58.51  
 14 Hanacek, Mirek J          15 HILL-PC                57.24      58.97  
 15 Suehiro, Ethan R          15 CROW-PC                58.76      59.35  
 16 Lewis, Daniel G           16 TERA-PC                58.58    1:00.28  
 17 Judy, Nathan M            15 PST-PC               1:02.06    1:00.43  
 18 Smith, Parker R           16 OAPB-PC                58.79    1:00.50  
 19 Choi, Brian H             16 CROW-PC                59.87    1:00.83  
 20 Wisk, Ryan A              16 OAPB-PC                58.07    1:00.92  
 21 Santiago, Sebastian S     16 LAC-PC                 56.95    1:01.08  
 22 Gao, Leo                  16 CDST-PC              1:03.13    1:01.09  
 23 Dong, Jonathan P          16 PST-PC               1:00.26    1:01.16  
 24 Chang, Jared Z            15 TIGR-PC              1:01.56    1:01.69  
 25 XU, Jonathan W            16 CDST-PC                59.63    1:01.99  
 26 Harandi, Kushawn J        16 CROW-PC                58.98    1:02.18  
 27 Byun, Evan J              15 PST-PC               1:02.00    1:03.27  
 28 Recinos, Joaquin A        15 TIGR-PC              1:03.69    1:03.76  
 29 Zeid, Waseem              16 LAC-PC               1:02.17    1:04.04  
 30 Cleary, Finn M            16 TERA-PC              1:04.07    1:04.47  
 31 Letulle, Logan R          15 OAPB-PC              1:04.76    1:04.78  
 32 Reader, Gabe E            15 PST-PC               1:03.82    1:05.15  
 33 Benitez, Gabriel M        16 LAC-PC               1:02.43    1:05.24  
 34 Amador, Dylan R           15 LAC-PC               1:06.41    1:05.59  
 35 Mincy, Bryce T            15 TERA-PC              1:04.06    1:05.73  
 36 Ceja, Christian A         16 TERA-PC              1:04.28    1:05.87  
 37 Boland, Shawn J           16 TERA-PC              1:00.94    1:06.29  
 38 AU, Daniel H              15 SRVA-PC              1:06.18    1:06.31  
 39 Cagnon, Lucas             15 TERA-PC              1:06.63    1:06.33  
 40 Kirasirov, Konstantin     15 TERA-PC              1:07.32    1:06.47  
 41 Tam, Calvin H             16 TERA-PC              1:05.99    1:07.91  
 42 Watson, Baran D           15 PST-PC               1:08.00    1:09.16  
 43 Curran, Alastair M        15 TERA-PC              1:05.71    1:09.87  
 44 Lapachet, Pierce A        16 ALGA-PC              1:08.00    1:10.42  
 45 Chen, Eric B              15 CROW-PC              1:08.00    1:11.62  
 
Boys 15-16 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Suehiro, Ethan R          15 CROW-PC                58.94      59.85  
  2 Wendler, Mason J          16 TERA-PC                59.45    1:02.16  
  3 Ruaboro, Ryin T           16 CDST-PC              1:00.78    1:02.56  
  4 Seybold, Sam P            16 CROW-PC              1:02.43    1:03.40  
  5 Ting, Jeremy T            15 CROW-PC              1:02.71    1:03.98  
  6 Lewis, Daniel G           16 TERA-PC              1:01.81    1:04.20  
  7 LI, Aden H                16 TERA-PC              1:00.93    1:04.39  
  8 Taylor, Ethan             15 OAPB-PC              1:02.67    1:04.99  
  9 Santiago, Sebastian S     16 LAC-PC               1:01.64    1:05.84  
 10 Choi, Brian H             16 CROW-PC              1:05.69    1:05.92  
 11 Ortiz, Tyler J            15 LAC-PC               1:05.26    1:06.03  
 12 Woolery, Nicholas I       15 TERA-PC              1:05.64    1:06.37  
 13 LI, Simon A               15 UN-PC                1:03.43    1:06.50  
 14 Chu, Mikey P              16 OAPB-PC              1:05.37    1:06.71  
 15 Smith, Parker R           16 OAPB-PC              1:00.91    1:07.00  
 16 Trento, Massimo P         16 SRVA-PC              1:03.48    1:07.10  
 17 Gao, Leo                  16 CDST-PC              1:06.39    1:07.80  
 18 Tam, Calvin H             16 TERA-PC              1:03.99    1:08.33  
 19 Hill, Blake E             15 CROW-PC              1:08.80    1:08.73  
 20 Byun, Evan J              15 PST-PC               1:06.31    1:08.89  
 21 Denysenko, Alexander      16 SRVA-PC              1:05.30    1:09.50  
 22 Chang, Jared Z            15 TIGR-PC              1:09.02    1:09.87  
 23 Wisk, Ryan A              16 OAPB-PC              1:08.81    1:09.91  
 24 Castaneda, Diego J        16 TERA-PC              1:08.69    1:10.45  
 25 Ceja, Christian A         16 TERA-PC              1:07.58    1:10.84  
 26 Boland, Shawn J           16 TERA-PC              1:08.10    1:11.21  
 27 Raghavan, Chetan Z        15 AAA-PC               1:07.71    1:11.55  
 28 AU, Daniel H              15 SRVA-PC              1:10.33    1:12.09  
 29 Nguyen, Andrew D          15 HILL-PC              1:09.57    1:12.24  
 30 Scott, Elliott Z          15 HILL-PC              1:14.32    1:12.60  
 31 Holtzman, Theo C          16 OAPB-PC              1:13.04    1:12.70  
 32 Kannan, Amit              15 CROW-PC              1:06.48    1:12.73  
 33 Tai, Aiden                16 CDST-PC              1:11.09    1:12.76  
 34 Soderberg, Lukas T        15 HILL-PC              1:07.11    1:13.53  
 35 Vallejo, Ryan T           16 SRVA-PC              1:15.00    1:13.57  
 36 Mincy, Bryce T            15 TERA-PC              1:09.90    1:13.84  
 37 Tran, Kevin               16 OAPB-PC              1:11.35    1:13.92  
 38 Dong, Jonathan P          16 PST-PC               1:14.11    1:14.08  
 39 Piggott, Billy T          16 SRVA-PC              1:10.28    1:14.20  
 40 Chang, Kyle H             15 OAPB-PC              1:14.22    1:14.42  
 41 Hanacek, Mirek J          15 HILL-PC              1:15.96    1:14.56  
 42 Jayaswal, Ranveer         15 PLS-PC               1:16.49    1:14.66  
 43 Judy, Nathan M            15 PST-PC               1:13.51    1:15.28  
 44 Patel, Om                 15 SRVA-PC              1:15.26    1:15.32  
 45 Letulle, Logan R          15 OAPB-PC              1:12.88    1:17.06  
 46 Chen, Eric B              15 CROW-PC              1:13.40    1:17.31  
 
Boys 15-16 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wendler, Mason J          16 TERA-PC                49.80      52.34  
  2 Caples, Devyn S           16 CROW-PC                52.56      53.81  
  3 Castaneda, Diego J        16 TERA-PC                50.90      54.39  
  4 Suehiro, Ethan R          15 CROW-PC                51.93      54.72  
  5 Ruaboro, Ryin T           16 CDST-PC                54.13      54.90  
  6 LI, Aden H                16 TERA-PC                50.48      55.02  
  7 Ting, Jeremy T            15 CROW-PC                54.78      55.20  
  8 Hill, Blake E             15 CROW-PC                52.19      55.60  
  9 Woolery, Nicholas I       15 TERA-PC                53.88      55.87  
 10 Bohi, Owen H              16 TIGR-PC                55.99      56.06  
 11 Ortiz, Tyler J            15 LAC-PC                 55.52      56.45  
 12 Harandi, Kushawn J        16 CROW-PC                52.47      56.48  
 13 Choi, Brian H             16 CROW-PC                52.61      56.49  
 14 Lewis, Daniel G           16 TERA-PC                54.15      56.92  
 15 Nicholson, Alex G         16 CROW-PC                54.16      57.21  
 16 LI, Simon A               15 UN-PC                  59.13      57.32  
 17 Holtzman, Theo C          16 OAPB-PC                56.05      57.85  
 18 Ely, Justin               15 CDST-PC                57.67      58.16  
 19 Seybold, Sam P            16 CROW-PC                56.26      59.18  
 20 Santiago, Sebastian S     16 LAC-PC                 56.06      59.36  
 21 Hanacek, Mirek J          15 HILL-PC              1:01.30      59.57  
 22 Scott, Elliott Z          15 HILL-PC              1:00.04    1:00.11  
 23 Khutornenko, Michael N    15 PLS-PC                 59.31    1:00.33  
 24 Chang, Kyle H             15 OAPB-PC                58.81    1:00.35  
 25 Kannan, Amit              15 CROW-PC                56.93    1:00.56  
 26 Mincy, Bryce T            15 TERA-PC                56.86    1:00.70  
 27 Yang, Jakko H             16 PLS-PC               1:01.57    1:00.91  
 28 Smith, Parker R           16 OAPB-PC                57.06    1:00.97  
 29 XU, Jonathan W            16 CDST-PC                59.59    1:01.11  
 30 Ceja, Christian A         16 TERA-PC                58.02    1:01.17  
 31 Letulle, Logan R          15 OAPB-PC                59.94    1:01.30  
 32 Chang, Jared Z            15 TIGR-PC              1:00.95    1:01.31  
 33 Nguyen, Andrew D          15 HILL-PC                58.43    1:01.36  
 34 Wisk, Ryan A              16 OAPB-PC                56.53    1:01.74  
 35 Recinos, Joaquin A        15 TIGR-PC              1:01.17    1:02.19  
 36 Judy, Nathan M            15 PST-PC                 59.84    1:02.47  
 37 Amador, Dylan R           15 LAC-PC               1:03.52    1:02.93  
 38 Boland, Shawn J           16 TERA-PC                58.86    1:03.04  
 39 Cleary, Finn M            16 TERA-PC              1:02.96    1:03.42  
 40 Cagnon, Lucas             15 TERA-PC              1:04.43    1:03.59  
 41 Benitez, Gabriel M        16 LAC-PC               1:02.45    1:03.77  
 42 Tam, Calvin H             16 TERA-PC              1:04.68    1:04.37  
 43 Reader, Gabe E            15 PST-PC               1:02.66    1:04.47  
 44 Silver, Ari O             15 LAC-PC               1:15.97L   1:05.15  
 45 Watson, Baran D           15 PST-PC               1:04.00    1:05.26  
 46 Zeid, Waseem              16 LAC-PC               1:01.73    1:06.61  
 -- Levi-Lang, Conner E       15 AAA-PC               1:03.98         DQ  
 
Boys 15-16 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Caples, Devyn S           16 CROW-PC              1:49.12    1:57.69  
  2 Wendler, Mason J          16 TERA-PC              1:52.15    2:00.20  
  3 Ting, Jeremy T            15 CROW-PC              1:58.03    2:00.83  
  4 LI, Aden H                16 TERA-PC              1:56.60    2:02.39  
  5 Woolery, Nicholas I       15 TERA-PC              2:00.38    2:03.02  
  6 Choi, Brian H             16 CROW-PC              2:03.06    2:05.11  
  7 Castaneda, Diego J        16 TERA-PC              1:57.24    2:05.56  
  8 Hill, Blake E             15 CROW-PC              1:59.03    2:05.84  
  9 Chu, Mikey P              16 OAPB-PC              1:59.65    2:06.00  
 10 Lewis, Daniel G           16 TERA-PC              2:00.60    2:06.02  
 11 Seybold, Sam P            16 CROW-PC              1:59.10    2:06.58  
 12 Suehiro, Ethan R          15 CROW-PC              1:53.72    2:08.34  
 13 Raghavan, Chetan Z        15 AAA-PC               2:08.34    2:08.89  
 14 LI, Simon A               15 UN-PC                2:04.97    2:09.09  
 15 Santiago, Sebastian S     16 LAC-PC               2:00.86    2:09.44  
 16 Chang, Jared Z            15 TIGR-PC              2:11.30    2:11.30  
 17 Harandi, Kushawn J        16 CROW-PC              2:02.13    2:11.35  
 18 Smith, Parker R           16 OAPB-PC              2:03.06    2:12.63  
 19 Nicholson, Alex G         16 CROW-PC              2:09.14    2:13.48  
 20 Wisk, Ryan A              16 OAPB-PC              2:07.08    2:13.67  
 21 Zeid, Waseem              16 LAC-PC               2:12.50    2:14.46  
 22 Tam, Calvin H             16 TERA-PC              2:12.92    2:15.42  
 23 Hanacek, Mirek J          15 HILL-PC              2:11.16    2:15.54  
 24 Kannan, Amit              15 CROW-PC              2:09.48    2:16.17  
 25 Cleary, Finn M            16 TERA-PC              2:11.61    2:16.29  
 26 Amador, Dylan R           15 LAC-PC               2:21.67    2:17.13  
 27 WU, Jason T               16 PLS-PC               2:15.87    2:17.25  
 28 Mincy, Bryce T            15 TERA-PC              2:09.67    2:17.42  
 29 Boland, Shawn J           16 TERA-PC              2:12.11    2:17.66  
 30 Nguyen, Andrew D          15 HILL-PC              2:15.32    2:19.13  
 31 Piggott, Billy T          16 SRVA-PC              2:21.15    2:19.23  
 32 Brown, Evan R             16 SRVA-PC              2:24.88    2:19.61  
 33 Vallejo, Ryan T           16 SRVA-PC              2:17.00    2:20.23  
 34 Benitez, Gabriel M        16 LAC-PC               2:22.50    2:20.91  
 35 Ceja, Christian A         16 TERA-PC              2:07.45    2:20.94  
 36 Letulle, Logan R          15 OAPB-PC              2:14.20    2:20.98  
 37 Judy, Nathan M            15 PST-PC               2:20.19    2:21.03  
 38 Tsao, Duncan              15 SRVA-PC              2:25.61    2:21.40  
 39 Byun, Evan J              15 PST-PC               2:19.87    2:23.45  
 40 Trento, Massimo P         16 SRVA-PC              2:22.15    2:23.48  
 41 AU, Daniel H              15 SRVA-PC              2:18.68    2:24.31  
 42 Scott, Elliott Z          15 HILL-PC              2:13.94    2:24.33  
 43 Soderberg, Lukas T        15 HILL-PC              2:20.56    2:25.40  
 44 Cagnon, Lucas             15 TERA-PC              2:28.86    2:25.86  
 45 Dortch, Zachary M         15 ALGA-PC              2:30.88    2:28.99  
 46 Watson, Baran D           15 PST-PC               2:20.76    2:31.55  
 47 Arnaud, Paul              16 AAA-PC               2:29.00    2:31.63  
 -- Krishna, Adithya M        16 SRVA-PC              2:27.75         DQ  
 
Boys 17-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lins, Simon J             18 PST-PC                 20.11      21.43  
  2 Huang, Edward             17 CDST-PC                21.26      21.70  
  3 Cillo, Ray L              17 CDST-PC                21.73      22.14  
  4 Etnyre, Parker R          17 OAPB-PC                21.84      22.74  
  5 Wang, Ethan N             18 UN-PC                  22.21      22.91  
  6 Rolefson, Tom S           17 HILL-PC                22.86      23.04  
  7 Berry, Owen M             18 CROW-PC                21.21      23.09  
  8 Kang, Ben                 18 OAPB-PC                22.40      23.10  
  9 Davis, Jack C             17 LAC-PC                 22.01      23.41  
 10 Gallagher, Ethan E        17 CDST-PC                24.43      23.42  
 11 Xiao, Andrew S            17 PLS-PC                 22.49      23.44  
 12 Lalli, Reid G             17 OAPB-PC                22.74      23.51  
 13 Coleman, Riley J          17 CROW-PC                21.45      23.53  
 14 Cesmat, Ryan P            18 TERA-PC                21.97      23.55  
 15 Deweese, Alex J           17 SRVA-PC                23.90      23.56  
 16 Fusinati, Michael T       18 CROW-PC                22.77      24.04  
 17 Rogers, Nathan K          17 HILL-PC                23.42      24.26  
 18 Chen, Andrew B            17 CROW-PC                23.78      24.45  
 18 Velek, Evan J             17 OAPB-PC                23.71      24.45  
 20 Regnier, Lucien D         17 HILL-PC                23.06      24.67  
 21 Nguyen-Trong, Thanh Long  17 ALGA-PC                23.77      24.78  
 22 Mehmood, Zeeshan          17 CROW-PC                24.10      24.92  
 23 Dorado, Kenji M           17 ALGA-PC                25.79      25.67  
 24 Skrypnyk, Tanner H        17 OAPB-PC                25.40      26.63  
 25 White, Charlie W          17 PST-PC                 25.15      26.90  
 
Boys 17-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lins, Simon J             18 PST-PC                 44.85      47.50  
  2 Huang, Edward             17 CDST-PC                45.60      47.66  
  3 Wang, Ethan N             18 UN-PC                  46.59      49.16  
  4 Berry, Owen M             18 CROW-PC                45.56      49.23  
  5 Purewal, Devin S          18 OAPB-PC                47.61      49.92  
  6 Fusinati, Michael T       18 CROW-PC                48.87      50.30  
  7 Lalli, Reid G             17 OAPB-PC                50.37      50.46  
  8 Coleman, Riley J          17 CROW-PC                47.16      50.81  
  9 Chen, Andrew B            17 CROW-PC                51.67      50.90  
  9 Etnyre, Parker R          17 OAPB-PC                47.63      50.90  
 11 Zener, Zach R             17 OAPB-PC                49.41      50.98  
 12 Kang, Ben                 18 OAPB-PC                48.25      51.09  
 13 Davis, Jack C             17 LAC-PC                 47.88      51.10  
 14 Xiao, Andrew S            17 PLS-PC                 50.49      51.45  
 15 Cesmat, Ryan P            18 TERA-PC                48.10      52.10  
 16 Deweese, Alex J           17 SRVA-PC                53.05      52.75  
 17 Rolefson, Tom S           17 HILL-PC                50.52      52.83  
 18 Nguyen-Trong, Thanh Long  17 ALGA-PC                50.08      53.69  
 19 Rogers, Nathan K          17 HILL-PC                49.74      54.31  
 20 Gallagher, Ethan E        17 CDST-PC                52.99      54.99  
 21 Regnier, Lucien D         17 HILL-PC                51.19      55.26  
 22 Velek, Evan J             17 OAPB-PC                53.38      55.37  
 23 Dorado, Kenji M           17 ALGA-PC                57.07      57.69  
 24 White, Charlie W          17 PST-PC                 57.54      59.90  
 25 Skrypnyk, Tanner H        17 OAPB-PC                53.97    1:00.59  
 
Boys 17-18 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wang, Ethan N             18 UN-PC                1:38.72    1:43.20  
  2 Berry, Owen M             18 CROW-PC              1:37.86    1:47.43  
  3 Huang, Edward             17 CDST-PC              1:42.02    1:47.78  
  4 Etnyre, Parker R          17 OAPB-PC              1:43.40    1:49.45  
  5 Fusinati, Michael T       18 CROW-PC              1:45.11    1:51.08  
  6 Mehmood, Zeeshan          17 CROW-PC              1:51.60    1:51.38  
  7 Lalli, Reid G             17 OAPB-PC              1:50.59    1:51.85  
  8 Cillo, Ray L              17 CDST-PC              1:46.42    1:52.78  
  9 Davis, Jack C             17 LAC-PC               1:47.75    1:53.48  
 10 Cesmat, Ryan P            18 TERA-PC              1:43.59    1:54.42  
 11 Nguyen-Trong, Thanh Long  17 ALGA-PC              1:49.03    1:54.48  
 12 Rogers, Nathan K          17 HILL-PC              1:48.86    1:55.39  
 13 Zener, Zach R             17 OAPB-PC              1:51.26    1:56.95  
 14 Gallagher, Ethan E        17 CDST-PC              2:02.11    1:57.48  
 15 Coleman, Riley J          17 CROW-PC              1:48.15    1:57.76  
 16 Chen, Andrew B            17 CROW-PC              1:45.27    1:58.22  
 17 Velek, Evan J             17 OAPB-PC              1:54.98    2:01.47  
 18 Regnier, Lucien D         17 HILL-PC              1:55.26    2:02.39  
 19 Rolefson, Tom S           17 HILL-PC              1:51.91    2:05.63  
 20 Xiao, Andrew S            17 PLS-PC               1:58.13    2:06.84  
 21 Dorado, Kenji M           17 ALGA-PC              2:12.75    2:07.12  
 22 White, Charlie W          17 PST-PC               2:11.23    2:18.45  
 
Boys 17-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Huang, Edward             17 CDST-PC                48.04      50.44  
  2 Lins, Simon J             18 PST-PC                 50.24      53.16  
  3 Levy, Nate A              17 OAPB-PC                52.70      54.87  
  4 Wang, Ethan N             18 UN-PC                  54.23      55.29  
  5 Coleman, Riley J          17 CROW-PC                50.99      56.08  
  6 Mehmood, Zeeshan          17 CROW-PC                57.02      56.31  
  7 Cesmat, Ryan P            18 TERA-PC                52.53      56.87  
  8 Zener, Zach R             17 OAPB-PC                55.15      56.95  
  9 Cillo, Ray L              17 CDST-PC                56.12      57.34  
 10 Berry, Owen M             18 CROW-PC                54.11      58.03  
 11 Davis, Jack C             17 LAC-PC                 53.61      58.04  
 12 Chen, Andrew B            17 CROW-PC                59.09      58.42  
 13 Etnyre, Parker R          17 OAPB-PC                55.57      58.49  
 14 Fusinati, Michael T       18 CROW-PC                57.72      59.63  
 15 Lalli, Reid G             17 OAPB-PC                58.66    1:00.50  
 16 Rolefson, Tom S           17 HILL-PC              1:01.51    1:02.07  
 17 Rogers, Nathan K          17 HILL-PC                59.79    1:02.79  
 18 Nguyen-Trong, Thanh Long  17 ALGA-PC              1:01.10    1:03.21  
 19 Skrypnyk, Tanner H        17 OAPB-PC              1:02.85    1:08.51  
 
Boys 17-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Levy, Nate A              17 OAPB-PC                57.04    1:01.33  
  2 Deweese, Alex J           17 SRVA-PC              1:01.30    1:01.67  
  3 Huang, Edward             17 CDST-PC              1:03.55    1:02.15  
  4 Wang, Ethan N             18 UN-PC                1:03.25    1:04.74  
  5 Lalli, Reid G             17 OAPB-PC              1:03.27    1:05.18  
  6 Kang, Ben                 18 OAPB-PC              1:02.24    1:05.96  
  7 Velek, Evan J             17 OAPB-PC              1:03.79    1:06.99  
  8 Davis, Jack C             17 LAC-PC               1:01.96    1:07.18  
  9 Fusinati, Michael T       18 CROW-PC              1:03.73    1:07.43  
 10 Chen, Andrew B            17 CROW-PC              1:06.35    1:08.68  
 11 Mehmood, Zeeshan          17 CROW-PC              1:09.81    1:09.21  
 12 Nguyen-Trong, Thanh Long  17 ALGA-PC              1:02.59    1:09.63  
 13 White, Charlie W          17 PST-PC               1:08.66    1:11.57  
 14 Rogers, Nathan K          17 HILL-PC              1:06.80    1:13.26  
 
Boys 17-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Huang, Edward             17 CDST-PC                48.52      50.85  
  2 Lins, Simon J             18 PST-PC                 48.47      51.34  
  3 Levy, Nate A              17 OAPB-PC                51.15      52.55  
  4 Wang, Ethan N             18 UN-PC                  52.56      53.08  
  5 Lalli, Reid G             17 OAPB-PC                52.97      54.86  
  6 Kang, Ben                 18 OAPB-PC                52.48      55.56  
  7 Zener, Zach R             17 OAPB-PC                54.47      55.65  
  8 Fusinati, Michael T       18 CROW-PC                53.01      55.66  
  9 Chen, Andrew B            17 CROW-PC                51.84      56.64  
 10 Coleman, Riley J          17 CROW-PC                57.70      58.02  
 11 Xiao, Andrew S            17 PLS-PC                 57.22      58.82  
 12 Regnier, Lucien D         17 HILL-PC                56.66      59.11  
 13 Davis, Jack C             17 LAC-PC                 56.97    1:00.44  
 14 Rolefson, Tom S           17 HILL-PC              1:01.82    1:00.73  
 15 Nguyen-Trong, Thanh Long  17 ALGA-PC                58.09    1:01.46  
 16 Gallagher, Ethan E        17 CDST-PC              1:01.77    1:02.04  
 17 Velek, Evan J             17 OAPB-PC                59.47    1:02.98  
 18 Rogers, Nathan K          17 HILL-PC              1:00.66    1:04.11  
 -- Purewal, Devin S          18 OAPB-PC                51.37         DQ  
 
Boys 17-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Huang, Edward             17 CDST-PC              1:54.69    1:59.39  
  2 Lins, Simon J             18 PST-PC               1:57.19    1:59.70  
  3 Levy, Nate A              17 OAPB-PC              1:53.88    2:00.69  
  4 Wang, Ethan N             18 UN-PC                1:55.28    2:00.92  
  5 Cillo, Ray L              17 CDST-PC              2:05.09    2:02.81  
  6 Fusinati, Michael T       18 CROW-PC              1:55.47    2:03.52  
  7 Zener, Zach R             17 OAPB-PC              2:04.96    2:05.14  
  8 Berry, Owen M             18 CROW-PC              2:03.97    2:06.19  
  9 Deweese, Alex J           17 SRVA-PC              2:06.10    2:06.29  
 10 Lalli, Reid G             17 OAPB-PC              2:01.29    2:06.32  
 11 Cesmat, Ryan P            18 TERA-PC              1:56.64    2:09.73  
 12 Davis, Jack C             17 LAC-PC               1:59.20    2:10.34  
 13 Chen, Andrew B            17 CROW-PC              1:59.88    2:11.43  
 14 Mehmood, Zeeshan          17 CROW-PC              2:14.30    2:12.42  
 15 Nguyen-Trong, Thanh Long  17 ALGA-PC              2:04.19    2:13.35  
 16 Coleman, Riley J          17 CROW-PC              2:02.68    2:14.08  
 17 Gallagher, Ethan E        17 CDST-PC              2:11.92    2:15.67  
 18 Xiao, Andrew S            17 PLS-PC               2:11.12    2:17.76  
 19 Rogers, Nathan K          17 HILL-PC              2:07.54    2:18.07  
 20 Regnier, Lucien D         17 HILL-PC              2:11.49    2:20.80  
 
Boys 19 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brydon, Conlan T          20 AAA-PC                 49.57      50.59  
 
Boys 19 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brydon, Conlan T          20 AAA-PC               1:54.21    2:04.87  
 
Boys 19 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 California Dolphin Swim Team-PC  'A'              1:27.32    1:28.10  
     1) Ely, Justin 15                  2) Cillo, Ray L 17                
     3) Ruaboro, Ryin T 16              4) Huang, Edward 17               
  2 Terrapins Swim Team-PC  'A'                       1:45.10    1:28.24  
     1) Wendler, Mason J 16             2) Cesmat, Ryan P 18              
     3) LI, Aden H 16                   4) Castaneda, Diego J 16          
  3 Piedmont Swim Team-PC  'A'                        1:36.63    1:32.62  
     1) Judy, Nathan M 15               2) Lins, Simon J 18               
     3) Reader, Gabe E 15               4) Dong, Jonathan P 16            
  4 Crow Canyon Sharks-PC  'A'                        1:32.00    1:33.36  
     1) Seybold, Sam P 16               2) Choi, Brian H 16               
     3) Nicholson, Alex G 16            4) Fusinati, Michael T 18         
  5 Hills Hurricane Swimming-PC  'A'                  1:33.00    1:33.93  
     1) Nguyen, Andrew D 15             2) Rolefson, Tom S 17             
     3) Regnier, Lucien D 17            4) Rogers, Nathan K 17            
  6 Livermore Aqua Cowboys-PC  'A'                    1:34.00    1:34.73  
     1) Ortiz, Tyler J 15               2) Santiago, Sebastian S 16       
     3) Benitez, Gabriel M 16           4) Davis, Jack C 17               
  7 Terrapins Swim Team-PC  'B'                       1:50.10    1:37.06  
     1) Lewis, Daniel G 16              2) Mincy, Bryce T 15              
     3) Boland, Shawn J 16              4) Ceja, Christian A 16           
  7 Hills Hurricane Swimming-PC  'B'                  1:38.00    1:37.06  
     1) Hanacek, Mirek J 15             2) Soderberg, Lukas T 15          
     3) Scott, Elliott Z 15             4) Pompeani, Nathan A 18          
  9 Terrapins Swim Team-PC  'C'                       1:55.10    1:40.66  
     1) Tam, Calvin H 16                2) Cagnon, Lucas 15               
     3) Cleary, Finn M 16               4) Gonzalez, David F 16           
 10 Piedmont Swim Team-PC  'B'                        1:42.33    1:46.12  
     1) Cook, Quinn W 16                2) White, Charlie W 17            
     3) Byun, Evan J 15                 4) Watson, Baran D 15             
 -- Crow Canyon Sharks-PC  'B'                        1:29.00         DQ  
     1) Berry, Owen M 18                2) Suehiro, Ethan R 15            
     3) Caples, Devyn S 16              4) Coleman, Riley J 17            
 
Boys 19 & Over 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 California Dolphin Swim Team-PC  'A'              1:39.70    1:37.13  
     1) Huang, Edward 17                2) Cillo, Ray L 17                
     3) Ruaboro, Ryin T 16              4) Ely, Justin 15                 
  2 Terrapins Swim Team-PC  'A'                       1:55.10    1:39.56  
     1) LI, Aden H 16                   2) Lewis, Daniel G 16             
     3) Castaneda, Diego J 16           4) Wendler, Mason J 16            
  3 Crow Canyon Sharks-PC  'A'                        1:35.00    1:39.86  
     1) Coleman, Riley J 17             2) Caples, Devyn S 16             
     3) Suehiro, Ethan R 15             4) Fusinati, Michael T 18         
  4 Crow Canyon Sharks-PC  'B'                        1:39.00    1:43.62  
     1) Seybold, Sam P 16               2) Berry, Owen M 18               
     3) Harandi, Kushawn J 16           4) Choi, Brian H 16               
  5 Piedmont Swim Team-PC  'A'                        1:48.11    1:45.74  
     1) Lins, Simon J 18                2) Byun, Evan J 15                
     3) Judy, Nathan M 15               4) Reader, Gabe E 15              
  6 Livermore Aqua Cowboys-PC  'A'                    1:43.00    1:46.20  
     1) Davis, Jack C 17                2) Santiago, Sebastian S 16       
     3) Ortiz, Tyler J 15               4) Benitez, Gabriel M 16          
  7 Terrapins Swim Team-PC  'B'                       2:00.10    1:47.89  
     1) Cesmat, Ryan P 18               2) Tam, Calvin H 16               
     3) Mincy, Bryce T 15               4) Boland, Shawn J 16             
  8 Hills Hurricane Swimming-PC  'B'                  1:51.00    1:48.50  
     1) Hanacek, Mirek J 15             2) Rogers, Nathan K 17            
     3) Regnier, Lucien D 17            4) Rolefson, Tom S 17             
  9 Pleasanton Seahawks-PC  'A'                       2:01.31    1:51.01  
     1) Xiao, Andrew S 17               2) WU, Jason T 16                 
     3) Yang, Jakko H 16                4) Khutornenko, Michael N 15      
 10 Albany Armada Aquatic-PC  'A'                     1:51.81    1:51.43  
     1) Swiggett, Luke J 17             2) Arnaud, Paul 16                
     3) Levi-Lang, Conner E 15          4) Raghavan, Chetan Z 15          
 11 Hills Hurricane Swimming-PC  'A'                  1:45.00    1:51.99  
     1) Pompeani, Nathan A 18           2) Soderberg, Lukas T 15          
     3) Scott, Elliott Z 15             4) Nguyen, Andrew D 15            
 12 Piedmont Swim Team-PC  'B'                        1:55.22    1:55.12  
     1) Dong, Jonathan P 16             2) White, Charlie W 17            
     3) Watson, Baran D 15              4) Cook, Quinn W 16               
 13 Terrapins Swim Team-PC  'C'                       2:05.10    1:55.64  
     1) Cagnon, Lucas 15                2) Ceja, Christian A 16           
     3) Gonzalez, David F 16            4) Curran, Alastair M 15          
 
Mixed 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 California Dolphin Swim Team-PC  'A'              1:01.00    1:05.65  
     1) Huang, Vincent M8               2) Wang, Maximus M8               
     3) ZU, Ella W8                     4) Kuo, Vanessa A W8              
  2 Crow Canyon Sharks-PC  'A'                        1:25.00    1:12.07  
     1) Legg, Robert P M6               2) Zenooz, Ava W8                 
     3) Brandt, Presley J W7            4) Chen, Emmett C M7              
  3 Piedmont Swim Team-PC  'A'                             NT    1:24.79  
     1) Yarema, Julian M8               2) Stolicny, Eva W8               
     3) Minor, Jocelyn W W8             4) Rebro, Ben M8                  
 
Mixed 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 California Dolphin Swim Team-PC  'A'              1:15.00    1:18.36  
     1) Huang, Vincent M8               2) ZU, Ella W8                    
     3) Wang, Maximus M8                4) Kuo, Vanessa A W8              
  2 Pleasanton Seahawks-PC  'A'                       1:30.80    1:24.47  
     1) Daniel, Tori M W8               2) Palattao, Jessie M W8          
     3) Chai, Deren K M7                4) Tunagur, Serra N W7            
  3 Piedmont Swim Team-PC  'A'                        2:00.55    1:36.56  
     1) Minor, Jocelyn W W8             2) Mellers, Blake M8              
     3) Rebro, Ben M8                   4) Stolicny, Eva W8               
 
Mixed 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Otaegi, Katrin D          12 PLS-PC                    NT      26.48  
 
Mixed 15-16 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weiler, Mackenzie R       15 TIGR-PC                   NT      27.73