Licensed to Pacifica Sea Lions Aquatic Club
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 8.0 2/12/2023 03:24 PM
                   PSL SC T/F Meet - 2/11/2023 to 2/12/2023                    
                                    Results                                    
 
Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Davis-Menard, Taba A       8 PSL-PC                 21.11      19.50  
  2 Bartnick, Jax I            8 SRVA-PC                22.08      20.74  
  3 Lam, Abby Y                8 SRVA-PC                21.43      20.91  
  4 Salvador, Emanuele F       8 SRVA-PC                   NT      21.74  
  5 Sadoski, Kate S            6 SRVA-PC                24.58      22.59  
  6 Moorhouse, Aryanna E       8 MAV-PC                    NT      23.65  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moorhouse, Aryanna E       8 MAV-PC                    NT      25.08  
  2 Davis-Menard, Taba A       8 PSL-PC                 27.90      26.27  
  3 Bartnick, Jax I            8 SRVA-PC                26.76      26.88  
  4 Salvador, Emanuele F       8 SRVA-PC                   NT      27.06  
  5 Sadoski, Kate S            6 SRVA-PC                27.64      27.41  
  6 Lam, Abby Y                8 SRVA-PC                25.42      27.60  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Firu, Claire F             8 PSL-PC                    NT      25.08  
  2 Lam, Abby Y                8 SRVA-PC                30.00      27.55  
  3 Salvador, Emanuele F       8 SRVA-PC                   NT      39.19  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Horny, Sam M               8 MAV-PC                 22.67      23.93  
  2 Davis-Menard, Taba A       8 PSL-PC                 26.72      27.16  
  3 Moorhouse, Aryanna E       8 MAV-PC                    NT      28.23  
 -- Bartnick, Jax I            8 SRVA-PC                35.30         DQ  
 
Girls 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Lato, Caitlin R           10 SRVA-PC                32.10      30.97  
  2 Nimbalkar, Anaya          10 SRVA-PC                32.72      33.60  
  3 He, Chloe                 10 DCD-PC                 38.21      38.28  
  4 Horny, Sam M               8 MAV-PC                 42.81      41.76  
  5 Lee, Mavis                 9 DCD-PC                 45.09      42.89  
  6 Firu, Audrey L            10 PSL-PC                 43.73      44.39  
 
Girls 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Lato, Caitlin R           10 SRVA-PC                32.02      32.10  
  2 Nimbalkar, Anaya          10 SRVA-PC                32.23      32.72  
  3 He, Chloe                 10 DCD-PC                 38.70      38.21  
  4 Horny, Sam M               8 MAV-PC                 41.66      42.81  
  5 Tun, Grace                10 PSL-PC                    NT      43.65  
  6 Firu, Audrey L            10 PSL-PC                 49.73      43.73  
  7 Lee, Mavis                 9 DCD-PC                 43.33      45.09  
-------------------------------------------------------------------------
  8 O'Connor, Chelsea E       10 PSL-PC                 44.48      45.16  
  9 McCorkle, Lily G           9 PSL-PC                 48.64      46.65  
-------------------------------------------------------------------------
 10 Sadoski, Kate S            6 SRVA-PC              1:03.15      59.24  
 11 Molochko, Katya            8 SRVA-PC              1:04.40    1:00.95  
 
Girls 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Nimbalkar, Anaya          10 SRVA-PC              1:13.95    1:13.68  
                  35.36     1:13.68 (38.32)                                        
  2 Pintor, Penny S           10 SRVA-PC              1:17.60    1:17.15  
                  37.38     1:17.15 (39.77)                                        
  3 Yee, Hana                 10 DCD-PC               1:22.20    1:21.69  
                  37.75     1:21.69 (43.94)                                        
  4 Loi, Alina K              10 SRVA-PC              1:25.29    1:25.14  
                  41.44     1:25.14 (43.70)                                        
  5 Lee, Elin I               10 SRVA-PC              1:28.56    1:26.28  
                  41.62     1:26.28 (44.66)                                        
  6 Magna, Fiona M             9 SRVA-PC              1:28.77    1:26.74  
                  41.03     1:26.74 (45.71)                                        
  7 Kacir, Hannah N           10 PSL-PC               1:27.70    1:27.99  
                  41.43     1:27.99 (46.56)                                        
 
Girls 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Nimbalkar, Anaya          10 SRVA-PC              1:11.65    1:13.95  
  2 Pintor, Penny S           10 SRVA-PC              1:20.12    1:17.60  
  3 Yee, Hana                 10 DCD-PC               1:24.80    1:22.20  
  4 Loi, Alina K              10 SRVA-PC              1:25.00    1:25.29  
  5 Kacir, Hannah N           10 PSL-PC               1:35.53    1:27.70  
  6 Lee, Elin I               10 SRVA-PC              1:28.22    1:28.56  
  7 Magna, Fiona M             9 SRVA-PC              1:30.00    1:28.77  
-------------------------------------------------------------------------
  8 Davis-Menard, Clara E     10 PSL-PC               1:31.98    1:30.29  
  9 Yao, Keiko M              10 SRVA-PC              1:31.65    1:30.51  
-------------------------------------------------------------------------
 10 Vitouchkine, Polina        7 DCD-PC               1:34.41    1:33.70  
 11 LI, Danica S              10 SRVA-PC                   NT    1:39.11  
 12 Byun, Robin E             10 SRVA-PC              1:44.11    1:39.70  
 13 O'Connor, Chelsea E       10 PSL-PC               1:35.02    1:40.66  
 14 Firu, Audrey L            10 PSL-PC                    NT    1:42.88  
 15 Tun, Grace                10 PSL-PC                    NT    1:45.87  
 16 Ko-Wong, Ellie T          10 PSL-PC               1:35.78    1:46.44  
 17 Tepedelenlioglu, Zara M   10 MAV-PC                    NT    1:47.16  
 18 Biswas, Annika            10 SRVA-PC              1:44.92    1:47.89  
 19 Driscoll, Claire I        10 PSL-PC               2:06.44    2:12.62  
 20 Kohl, Raven M              9 PSL-PC                    NT    2:41.29  
 
Girls 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Mandal, Tanisi            10 SRVA-PC                37.18      36.84  
  2 Pintor, Penny S           10 SRVA-PC                43.48      42.79  
  3 Lee, Mavis                 9 DCD-PC                 48.68      47.40  
  4 Horny, Sam M               8 MAV-PC                 49.87      47.72  
  5 Yao, Keiko M              10 SRVA-PC                47.96      49.88  
  6 Biswas, Annika            10 SRVA-PC                49.20      50.24  
  7 Ko-Wong, Ellie T          10 PSL-PC                 59.94      59.27  
 
Girls 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Mandal, Tanisi            10 SRVA-PC                38.06      37.18  
  2 Pintor, Penny S           10 SRVA-PC                44.23      43.48  
  3 Yao, Keiko M              10 SRVA-PC                46.19      47.96  
  4 Lee, Mavis                 9 DCD-PC                 47.17      48.68  
  5 Biswas, Annika            10 SRVA-PC                56.31      49.20  
  6 Horny, Sam M               8 MAV-PC                 47.78      49.87  
  7 O'Connor, Chelsea E       10 PSL-PC                 54.56      54.68  
-------------------------------------------------------------------------
  8 McCorkle, Lily G           9 PSL-PC                 44.11      56.79  
  9 Ko-Wong, Ellie T          10 PSL-PC                 50.09      59.94  
-------------------------------------------------------------------------
 10 Molochko, Katya            8 SRVA-PC              1:00.91    1:05.65  
 -- Firu, Audrey L            10 PSL-PC                    NT         DQ  
 -- Tam, Katelynn             10 DCD-PC                 53.34         DQ  
 -- Driscoll, Claire I        10 PSL-PC               1:04.35         DQ  
 
Girls 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Wen, Kira                 10 DCD-PC                 45.67      44.97  
  2 Yee, Hana                 10 DCD-PC                 47.15      46.20  
  3 Kacir, Hannah N           10 PSL-PC                 44.82      46.77  
  4 Byun, Robin E             10 SRVA-PC                49.19      49.67  
  5 Davis-Menard, Clara E     10 PSL-PC                 51.04      52.36  
  6 Tam, Katelynn             10 DCD-PC                 56.99      56.61  
  7 Chan, Isabella             9 DCD-PC                 54.46      56.69  
 
Girls 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Kacir, Hannah N           10 PSL-PC                    NT      44.82  
  2 Wen, Kira                 10 DCD-PC                 45.02      45.67  
  3 Yee, Hana                 10 DCD-PC                 47.90      47.15  
  4 Byun, Robin E             10 SRVA-PC                50.94      49.19  
  5 Davis-Menard, Clara E     10 PSL-PC                 52.22      51.04  
  6 Chan, Isabella             9 DCD-PC               1:00.23      54.46  
  7 Tam, Katelynn             10 DCD-PC                 57.22      56.99  
-------------------------------------------------------------------------
  8 Lee, Elin I               10 SRVA-PC                   NT      57.06  
  9 Firu, Claire F             8 PSL-PC               1:00.29    1:00.79  
-------------------------------------------------------------------------
 10 McCorkle, Lily G           9 PSL-PC               1:00.26    1:02.02  
 11 Molochko, Katya            8 SRVA-PC              1:12.87    1:19.71  
 12 Kohl, Raven M              9 PSL-PC               1:16.51    1:28.02  
 
Girls 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Loi, Alina K              10 SRVA-PC              1:41.29    1:37.87  
                  47.58     1:37.87 (50.29)                                        
  2 Lo, Caitlyn T             10 SRVA-PC              1:37.89    1:38.54  
                  47.74     1:38.54 (50.80)                                        
  3 Magna, Fiona M             9 SRVA-PC              1:40.76    1:39.90  
                  46.57     1:39.90 (53.33)                                        
  4 Kacir, Hannah N           10 PSL-PC               1:44.77    1:44.90  
                  49.88     1:44.90 (55.02)                                        
  5 He, Chloe                 10 DCD-PC               1:49.05    1:51.03  
                  50.77   1:51.03 (1:00.26)                                        
  6 LI, Danica S              10 SRVA-PC              1:51.47    1:52.86  
                  53.66     1:52.86 (59.20)                                        
 -- Byun, Robin E             10 SRVA-PC              1:46.45         DQ  
                  51.84          DQ (55.17)                                        
 
Girls 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Lo, Caitlyn T             10 SRVA-PC              1:52.89    1:37.89  
  2 Magna, Fiona M             9 SRVA-PC              1:48.25    1:40.76  
  3 Loi, Alina K              10 SRVA-PC              1:40.96    1:41.29  
  4 Kacir, Hannah N           10 PSL-PC                    NT    1:44.77  
  5 Byun, Robin E             10 SRVA-PC              1:50.00    1:46.45  
  6 He, Chloe                 10 DCD-PC               1:58.96    1:49.05  
  7 LI, Danica S              10 SRVA-PC              1:52.41    1:51.47  
-------------------------------------------------------------------------
  8 Lee, Mavis                 9 DCD-PC                    NT    2:00.21  
  9 Tepedelenlioglu, Zara M   10 MAV-PC                    NT    2:07.59  
-------------------------------------------------------------------------
 -- Biswas, Annika            10 SRVA-PC              2:20.20         DQ  
 -- Tun, Grace                10 PSL-PC                    NT         DQ  
 
Girls 10 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Wen, Kira                 10 DCD-PC                 39.40      38.74  
  2 Yee, Hana                 10 DCD-PC                 44.76      44.20  
  3 Pintor, Penny S           10 SRVA-PC                44.09      44.58  
  4 Yao, Keiko M              10 SRVA-PC                45.18      44.94  
  5 Tam, Katelynn             10 DCD-PC                 54.35      51.13  
 -- Tepedelenlioglu, Zara M   10 MAV-PC                 56.83         DQ  
 
Girls 10 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Wen, Kira                 10 DCD-PC                 40.74      39.40  
  2 Pintor, Penny S           10 SRVA-PC                45.18      44.09  
  3 Yee, Hana                 10 DCD-PC                 43.58      44.76  
  4 Yao, Keiko M              10 SRVA-PC                50.19      45.18  
  5 Vitouchkine, Polina        7 DCD-PC                 47.64      47.59  
  6 Tam, Katelynn             10 DCD-PC                    NT      54.35  
  7 Tepedelenlioglu, Zara M   10 MAV-PC                    NT      56.83  
 
Girls 10 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Lato, Caitlin R           10 SRVA-PC              1:19.88    1:21.56  
                  37.82     1:21.56 (43.74)                                        
  2 Wen, Kira                 10 DCD-PC               1:30.14    1:27.38  
                  41.84     1:27.38 (45.54)                                        
  3 Lo, Caitlyn T             10 SRVA-PC              1:30.64    1:31.30  
                  42.00     1:31.30 (49.30)                                        
  4 Loi, Alina K              10 SRVA-PC              1:33.88    1:35.28  
                  47.53     1:35.28 (47.75)                                        
  5 He, Chloe                 10 DCD-PC               1:38.88    1:40.66  
                  46.56     1:40.66 (54.10)                                        
  6 Davis-Menard, Clara E     10 PSL-PC               1:40.23    1:43.42  
                  51.45     1:43.42 (51.97)                                        
  7 Ko-Wong, Ellie T          10 PSL-PC               2:02.99    2:00.89  
                  55.84   2:00.89 (1:05.05)                                        
 
Girls 10 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Lato, Caitlin R           10 SRVA-PC              1:22.12    1:19.88  
  2 Wen, Kira                 10 DCD-PC               1:27.25    1:30.14  
  3 Lo, Caitlyn T             10 SRVA-PC              1:34.31    1:30.64  
  4 Loi, Alina K              10 SRVA-PC              1:35.86    1:33.88  
  5 He, Chloe                 10 DCD-PC               1:42.06    1:38.88  
  6 Davis-Menard, Clara E     10 PSL-PC               1:47.91    1:40.23  
  7 Vitouchkine, Polina        7 DCD-PC               1:42.97    1:42.85  
-------------------------------------------------------------------------
  8 Ko-Wong, Ellie T          10 PSL-PC               1:47.21    2:02.99  
  9 Driscoll, Claire I        10 PSL-PC                    NT    2:32.58  
-------------------------------------------------------------------------
 -- Magna, Fiona M             9 SRVA-PC              1:46.80         DQ  
 -- Kohl, Raven M              9 PSL-PC               2:50.47         DQ  
 
Girls 10 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 San Ramon Valley Aquatics-PC  'A'                 2:15.68    2:13.27  
     1) Nimbalkar, Anaya 10             2) Loi, Alina K 10                
     3) Pintor, Penny S 10              4) Lato, Caitlin R 10             
                  33.39     1:16.06 (42.67)     1:44.20 (28.14)     2:13.27 (29.07)
  2 San Ramon Valley Aquatics-PC  'B'                 2:30.26    2:30.13  
     1) Mandal, Tanisi 10               2) Byun, Robin E 10               
     3) Yao, Keiko M 10                 4) Lo, Caitlyn T 10               
                  32.34     1:14.23 (41.89)     1:54.09 (39.86)     2:30.13 (36.04)
  3 Daly City Dolphins Aquatics Cl-PC  'A'            2:32.24    2:33.80  
     1) Wen, Kira 10                    2) He, Chloe 10                   
     3) Chan, Isabella 9                4) Yee, Hana 10                   
                  35.76     1:14.39 (38.63)     1:57.96 (43.57)     2:33.80 (35.84)
  4 San Ramon Valley Aquatics-PC  'C'                 3:02.56    2:41.66  
     1) Biswas, Annika 10               2) Lee, Elin I 10                 
     3) LI, Danica S 10                 4) Magna, Fiona M 9               
                  43.63     1:23.87 (40.24)     2:03.57 (39.70)     2:41.66 (38.09)
  5 Pacifica Sea Lions-PC  'P'                        3:34.23    3:15.65  
     1) Firu, Audrey L 10               2) Driscoll, Claire I 10          
     3) Ko-Wong, Ellie T 10             4) Firu, Claire F 8               
                  45.26   1:46.28 (1:01.02)     2:31.68 (45.40)     3:15.65 (43.97)
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Sun, Lydia A              12 PSL-PC                 28.85      29.03  
  2 Lo, Joma J                11 DCD-PC                 29.50      30.05  
  3 Andonian, Alexa Z         11 PSL-PC                 30.30      30.09  
  4 Dehlendorf, Lily          12 DCD-PC                 31.75      30.44  
  5 Cruz, Gutierrez A         11 DCD-PC                 32.31      32.12  
  6 Luong, Caydence           12 DCD-PC                 33.11      33.20  
  7 Verma, Shreya             12 SRVA-PC                34.80      34.43  
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Sun, Lydia A              12 PSL-PC                 28.34      28.85  
  2 Lo, Joma J                11 DCD-PC                 29.20      29.50  
  3 Andonian, Alexa Z         11 PSL-PC                 34.01      30.30  
  4 Dehlendorf, Lily          12 DCD-PC                 30.52      31.75  
  5 Cruz, Gutierrez A         11 DCD-PC                 32.76      32.31  
  6 Luong, Caydence           12 DCD-PC                 33.23      33.11  
  7 Pace, Amelie B            12 PSL-PC                 34.46      34.72  
-------------------------------------------------------------------------
  8 Verma, Shreya             12 SRVA-PC                38.55      34.80  
  9 Hashemi, Zoha             12 SRVA-PC                34.46      34.97  
-------------------------------------------------------------------------
 10 Russo, Layla R            11 PSL-PC                 35.73      35.93  
 11 Ma, Valerie J             11 SRVA-PC                35.00      36.00  
 12 Sousa, Juliana R          12 MAV-PC                 36.26      36.30  
 13 Nadler, Iris S            12 PSL-PC                 39.92      37.26  
 14 Chiu, Megan S             12 SRVA-PC                40.06      38.23  
 15 Giraldo, Emme E           11 PSL-PC                 46.84      45.69  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Schmidt, Naia P           11 PSL-PC               1:10.24    1:08.76  
                  32.06     1:08.76 (36.70)                                        
  2 DeWeese, Annie M          11 SRVA-PC              1:15.09    1:15.15  
                  36.19     1:15.15 (38.96)                                        
  3 Giddi, Sai                12 SRVA-PC              1:15.76    1:15.22  
                  36.56     1:15.22 (38.66)                                        
  4 Verma, Shreya             12 SRVA-PC              1:17.13    1:16.69  
                  37.36     1:16.69 (39.33)                                        
  5 Sharma, Anika             12 SRVA-PC              1:16.68    1:16.94  
                  36.44     1:16.94 (40.50)                                        
  6 Hashemi, Zoha             12 SRVA-PC              1:19.06    1:18.66  
                  37.74     1:18.66 (40.92)                                        
  7 Vu, Jessica B             11 SRVA-PC              1:17.26    1:19.09  
                  37.32     1:19.09 (41.77)                                        
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Schmidt, Naia P           11 PSL-PC               1:09.94    1:10.24  
  2 DeWeese, Annie M          11 SRVA-PC              1:16.91    1:15.09  
  3 Giddi, Sai                12 SRVA-PC              1:15.95    1:15.76  
  4 Sharma, Anika             12 SRVA-PC              1:17.00    1:16.68  
  5 Verma, Shreya             12 SRVA-PC              1:22.76    1:17.13  
  6 Vu, Jessica B             11 SRVA-PC              1:15.43    1:17.26  
  7 Hashemi, Zoha             12 SRVA-PC              1:17.41    1:19.06  
-------------------------------------------------------------------------
  8 Nadler, Iris S            12 PSL-PC               1:30.76    1:24.64  
  9 Sousa, Juliana R          12 MAV-PC                    NT    1:25.30  
-------------------------------------------------------------------------
 10 Giraldo, Emme E           11 PSL-PC                    NT    1:48.13  
 -- Bartnick, Nyx A           11 SRVA-PC              1:30.29         DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Moore, Penny J            12 SRVA-PC                33.68      33.44  
  2 Cruz, Gutierrez A         11 DCD-PC                 37.24      37.18  
  3 Luong, Caydence           12 DCD-PC                 37.92      38.60  
  4 Hashemi, Zoha             12 SRVA-PC                39.03      39.35  
  5 Martins Moreira, Ana G    11 DCD-PC                 39.92      40.16  
  6 Verma, Shreya             12 SRVA-PC                41.17      41.27  
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Moore, Penny J            12 SRVA-PC                32.36      33.68  
  2 Cruz, Gutierrez A         11 DCD-PC                 37.31      37.24  
  3 Luong, Caydence           12 DCD-PC                 37.91      37.92  
  4 Hashemi, Zoha             12 SRVA-PC                40.11      39.03  
  5 Martins Moreira, Ana G    11 DCD-PC                 40.38      39.92  
  6 Verma, Shreya             12 SRVA-PC                44.02      41.17  
  7 Pace, Amelie B            12 PSL-PC                 47.13      41.63  
-------------------------------------------------------------------------
  8 Brass, Sara E             12 PSL-PC                    NT      54.93  
  9 Giraldo, Emme E           11 PSL-PC                 58.44      55.02  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Giddi, Sai                12 SRVA-PC                40.78      40.25  
  2 Waddoups, Charlotte A     11 PSL-PC                 42.51      42.30  
  3 Bokey, Swara D            11 SRVA-PC                42.57      43.45  
  4 DeWeese, Annie M          11 SRVA-PC                43.63      44.64  
 -- Ma, Valerie J             11 SRVA-PC                46.86         DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Manitsas, Noelle          12 Unattached             35.16      35.61  
  2 Giddi, Sai                12 SRVA-PC                39.60      40.78  
  3 Waddoups, Charlotte A     11 PSL-PC                 44.86      42.51  
  4 Bokey, Swara D            11 SRVA-PC                45.45      42.57  
  5 DeWeese, Annie M          11 SRVA-PC                46.12      43.63  
  6 Ma, Valerie J             11 SRVA-PC                50.00      46.86  
  7 Fung, Hannah S            12 PSL-PC                 46.15      47.23  
-------------------------------------------------------------------------
 -- Brass, Sara E             12 PSL-PC                    NT         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Giddi, Sai                12 SRVA-PC              1:28.05    1:27.20  
                  41.69     1:27.20 (45.51)                                        
  2 Lo, Joma J                11 DCD-PC               1:26.89    1:27.85  
                  41.40     1:27.85 (46.45)                                        
  3 Vu, Jessica B             11 SRVA-PC              1:33.41    1:31.27  
                  43.69     1:31.27 (47.58)                                        
  4 Luong, Caydence           12 DCD-PC               1:29.90    1:31.54  
                  43.08     1:31.54 (48.46)                                        
  5 DeWeese, Annie M          11 SRVA-PC              1:31.12    1:32.30  
                  44.99     1:32.30 (47.31)                                        
  6 Waddoups, Charlotte A     11 PSL-PC               1:32.27    1:33.06  
                  43.09     1:33.06 (49.97)                                        
  7 Andonian, Alexa Z         11 PSL-PC               1:36.19    1:35.97  
                  45.73     1:35.97 (50.24)                                        
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Manitsas, Noelle          12 Unattached           1:16.14    1:16.48  
  2 Lo, Joma J                11 DCD-PC               1:18.23    1:26.89  
  3 Giddi, Sai                12 SRVA-PC              1:26.08    1:28.05  
  4 Luong, Caydence           12 DCD-PC               1:31.01    1:29.90  
  5 DeWeese, Annie M          11 SRVA-PC              1:37.33    1:31.12  
  6 Waddoups, Charlotte A     11 PSL-PC               1:38.20    1:32.27  
  7 Vu, Jessica B             11 SRVA-PC              1:38.22    1:33.41  
-------------------------------------------------------------------------
  8 Andonian, Alexa Z         11 PSL-PC               1:37.93    1:36.19  
  9 Schmidt, Naia P           11 PSL-PC               1:44.44    1:36.60  
-------------------------------------------------------------------------
 10 Fung, Hannah S            12 PSL-PC               1:40.82    1:39.36  
 11 Pace, Amelie B            12 PSL-PC               1:44.33    1:39.72  
 12 Russo, Layla R            11 PSL-PC               1:38.10    1:39.94  
 13 Bartnick, Nyx A           11 SRVA-PC              1:52.65    1:47.48  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Sun, Lydia A              12 PSL-PC                 30.71      30.82  
  2 Moore, Penny J            12 SRVA-PC                32.39      33.16  
  3 Bokey, Swara D            11 SRVA-PC                34.00      34.30  
  4 Lo, Joma J                11 DCD-PC                 34.06      34.92  
  5 Andonian, Alexa Z         11 PSL-PC                 36.55      35.93  
  6 Vu, Jessica B             11 SRVA-PC                39.66      38.66  
  7 Waddoups, Charlotte A     11 PSL-PC                 41.40      41.36  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Sun, Lydia A              12 PSL-PC                 30.30      30.71  
  2 Moore, Penny J            12 SRVA-PC                31.12      32.39  
  3 Bokey, Swara D            11 SRVA-PC                33.50      34.00  
  4 Lo, Joma J                11 DCD-PC                 34.23      34.06  
  5 Andonian, Alexa Z         11 PSL-PC                 39.73      36.55  
  6 Manitsas, Noelle          12 Unattached             35.65      37.06  
  7 Vu, Jessica B             11 SRVA-PC                39.54      39.66  
-------------------------------------------------------------------------
  8 Waddoups, Charlotte A     11 PSL-PC                 42.15      41.40  
  9 Chiu, Megan S             12 SRVA-PC                48.64      48.17  
-------------------------------------------------------------------------
 10 Bartnick, Nyx A           11 SRVA-PC                48.41      49.51  
 -- Sousa, Juliana R          12 MAV-PC                    NT         DQ  
 -- Russo, Layla R            11 PSL-PC                 41.33         DQ  
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Sharma, Anika             12 SRVA-PC              3:02.64    3:00.30  
                  42.79     1:27.23 (44.44)     2:17.29 (50.06)     3:00.30 (43.01)
  2 Martins Moreira, Ana G    11 DCD-PC               3:06.49    3:15.13  
                  49.78     1:37.41 (47.63)     2:33.05 (55.64)     3:15.13 (42.08)
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Sharma, Anika             12 SRVA-PC              3:15.00    3:02.64  
  2 Martins Moreira, Ana G    11 DCD-PC                    NT    3:06.49  
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pacifica Sea Lions-PC  'P'                        2:08.23    2:01.69  
     1) Sun, Lydia A 12                 2) Schmidt, Naia P 11             
     3) Andonian, Alexa Z 11            4) Canny, Allie C 12              
                  28.97       59.04 (30.07)     1:30.50 (31.46)     2:01.69 (31.19)
  2 Daly City Dolphins Aquatics Cl-PC  'A'            2:08.00    2:03.94  
     1) Lo, Joma J 11                   2) Luong, Caydence 12             
     3) Cruz, Gutierrez A 11            4) Dehlendorf, Lily 12            
                  30.33     1:02.68 (32.35)     1:35.14 (32.46)     2:03.94 (28.80)
  3 San Ramon Valley Aquatics-PC  'A'                 2:11.57    2:09.36  
     1) Moore, Penny J 12               2) Hashemi, Zoha 12               
     3) Bokey, Swara D 11               4) Giddi, Sai 12                  
                  29.96     1:04.81 (34.85)     1:36.90 (32.09)     2:09.36 (32.46)
  4 San Ramon Valley Aquatics-PC  'B'                 2:28.02    2:18.27  
     1) Vu, Jessica B 11                2) Bartnick, Nyx A 11             
     3) Verma, Shreya 12                4) DeWeese, Annie M 11            
                  35.38     1:11.43 (36.05)     1:44.53 (33.10)     2:18.27 (33.74)
 
Girls 9-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Moore, Penny J            12 SRVA-PC              2:23.47    2:24.24  
                  31.59     1:07.89 (36.30)     1:46.40 (38.51)     2:24.24 (37.84)
  2 Dehlendorf, Lily          12 DCD-PC               2:31.38    2:30.34  
                  32.90     1:10.56 (37.66)     1:51.25 (40.69)     2:30.34 (39.09)
  3 Nimbalkar, Anaya          10 SRVA-PC              2:38.92    2:41.86  
                  37.10     1:19.57 (42.47)     2:02.82 (43.25)     2:41.86 (39.04)
  4 Mandal, Tanisi            10 SRVA-PC              2:43.43    2:45.24  
                  37.13     1:20.71 (43.58)     2:04.58 (43.87)     2:45.24 (40.66)
  5 Sharma, Anika             12 SRVA-PC              2:46.18    2:49.70  
                  37.85     1:21.39 (43.54)     2:06.57 (45.18)     2:49.70 (43.13)
  6 Chan, Isabella             9 DCD-PC               3:03.61    3:15.35  
                  44.72     1:35.90 (51.18)     2:25.93 (50.03)     3:15.35 (49.42)
 
Girls 9-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Moore, Penny J            12 SRVA-PC              2:22.55    2:23.47  
  2 Dehlendorf, Lily          12 DCD-PC                    NT    2:31.38  
  3 Nimbalkar, Anaya          10 SRVA-PC              2:44.81    2:38.92  
  4 Mandal, Tanisi            10 SRVA-PC              2:47.72    2:43.43  
  5 Sharma, Anika             12 SRVA-PC              3:06.94    2:46.18  
  6 Chan, Isabella             9 DCD-PC               3:29.91    3:03.61  
 
Girls 9-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Sun, Lydia A              12 PSL-PC               1:09.21    1:08.62  
                  32.72     1:08.62 (35.90)                                        
  2 Schmidt, Naia P           11 PSL-PC               1:16.46    1:14.66  
                  36.54     1:14.66 (38.12)                                        
  3 Dehlendorf, Lily          12 DCD-PC               1:21.88    1:18.26  
                  38.22     1:18.26 (40.04)                                        
  4 Cruz, Gutierrez A         11 DCD-PC               1:21.31    1:20.95  
                  39.03     1:20.95 (41.92)                                        
  5 Mandal, Tanisi            10 SRVA-PC              1:23.05    1:23.74  
                  39.90     1:23.74 (43.84)                                        
  6 Martins Moreira, Ana G    11 DCD-PC               1:26.62    1:25.74  
                  41.45     1:25.74 (44.29)                                        
 -- Lato, Caitlin R           10 SRVA-PC              1:19.77         DQ  
                  38.20          DQ (39.59)                                        
 
Girls 9-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Sun, Lydia A              12 PSL-PC               1:08.99    1:09.21  
  2 Schmidt, Naia P           11 PSL-PC               1:21.16    1:16.46  
  3 Lato, Caitlin R           10 SRVA-PC              1:20.33    1:19.77  
  4 Cruz, Gutierrez A         11 DCD-PC               1:20.14    1:21.31  
  5 Dehlendorf, Lily          12 DCD-PC               1:20.18    1:21.88  
  6 Mandal, Tanisi            10 SRVA-PC              1:24.74    1:23.05  
  7 Martins Moreira, Ana G    11 DCD-PC               1:27.75    1:26.62  
-------------------------------------------------------------------------
  8 Nadler, Iris S            12 PSL-PC                    NT    1:39.23  
  9 Lee, Elin I               10 SRVA-PC                   NT    1:40.05  
 
Girls 9-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Bokey, Swara D            11 SRVA-PC              1:22.20    1:22.38  
                  37.58     1:22.38 (44.80)                                        
  2 Lo, Caitlyn T             10 SRVA-PC              1:39.83    1:38.46  
                  45.51     1:38.46 (52.95)                                        
  3 Chan, Isabella             9 DCD-PC               1:47.83    1:45.86  
                  50.55     1:45.86 (55.31)                                        
 
Girls 9-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Bokey, Swara D            11 SRVA-PC              1:25.00    1:22.20  
  2 Fung, Hannah S            12 PSL-PC                    NT    1:33.43  
  3 Lo, Caitlyn T             10 SRVA-PC              1:40.00    1:39.83  
  4 Chan, Isabella             9 DCD-PC               1:47.97    1:47.83  
 -- Chiu, Megan S             12 SRVA-PC              1:35.00         DQ  
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Kozlova, Julia S          13 SRVA-PC                27.29      27.07  
  2 Ly, Chelsea H             13 PSL-PC                 27.76      27.51  
  3 Devlin, Isabella          14 DCD-PC                 28.09      28.27  
  4 Parr, Angela E            14 PSL-PC                 28.95      29.01  
  5 Litz, Ava A               14 PSL-PC                 30.02      29.56  
  6 Palleti, Sriya R          14 SRVA-PC                30.59      29.61  
  7 Mulia, Chloe              13 SRVA-PC                29.56      30.04  
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Kozlova, Julia S          13 SRVA-PC                27.72      27.29  
  2 Ly, Chelsea H             13 PSL-PC                 27.43      27.76  
  3 Devlin, Isabella          14 DCD-PC                 28.28      28.09  
  4 Parr, Angela E            14 PSL-PC                 28.94      28.95  
  5 Mulia, Chloe              13 SRVA-PC                29.14      29.56  
  6 Litz, Ava A               14 PSL-PC                 29.71      30.02  
  7 Palleti, Sriya R          14 SRVA-PC                30.30      30.59  
-------------------------------------------------------------------------
  8 Chintalapati, Amulya      13 SRVA-PC                32.00      33.08  
  9 Kurniawan, Angie R        14 SRVA-PC                33.58      36.26  
-------------------------------------------------------------------------
 10 Devanath, Arya            13 SRVA-PC                40.00      37.27  
 11 Negrete, Naomi I          13 MAV-PC                    NT      37.80  
 12 Lui, Gigi J               13 PSL-PC                 39.24      43.83  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Kozlova, Julia S          13 SRVA-PC              1:01.80    1:01.34  
                  29.48     1:01.34 (31.86)                                        
  2 Devlin, Isabella          14 DCD-PC               1:02.46    1:02.51  
                  29.75     1:02.51 (32.76)                                        
  3 Kamath, Aditi             13 SRVA-PC              1:02.98    1:04.12  
                  31.10     1:04.12 (33.02)                                        
  4 Parr, Angela E            14 PSL-PC               1:04.56    1:04.54  
                  30.92     1:04.54 (33.62)                                        
  5 Mulia, Chloe              13 SRVA-PC              1:04.48    1:05.69  
                  31.02     1:05.69 (34.67)                                        
  6 Yao, Aiko M               13 SRVA-PC              1:05.70    1:07.29  
                  32.24     1:07.29 (35.05)                                        
  7 Huynh, Madelyn G          13 SRVA-PC              1:08.42    1:09.76  
                  33.10     1:09.76 (36.66)                                        
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Kozlova, Julia S          13 SRVA-PC              1:00.15    1:01.80  
                  29.57     1:01.80 (32.23)                                        
  2 Devlin, Isabella          14 DCD-PC               1:02.29    1:02.46  
                  29.99     1:02.46 (32.47)                                        
  3 Kamath, Aditi             13 SRVA-PC              1:02.71    1:02.98  
                  30.81     1:02.98 (32.17)                                        
  4 Mulia, Chloe              13 SRVA-PC              1:02.80    1:04.48  
                  30.79     1:04.48 (33.69)                                        
  5 Parr, Angela E            14 PSL-PC               1:04.44    1:04.56  
                  30.91     1:04.56 (33.65)                                        
  6 Yao, Aiko M               13 SRVA-PC              1:05.22    1:05.70  
                  31.24     1:05.70 (34.46)                                        
  7 Huynh, Madelyn G          13 SRVA-PC              1:06.63    1:08.42  
                  32.09     1:08.42 (36.33)                                        
-------------------------------------------------------------------------
  8 Cruz, Gutierrez           14 DCD-PC               1:12.47    1:09.39  
                  32.85     1:09.39 (36.54)                                        
  9 Yee, Miya                 14 DCD-PC               1:08.56    1:13.04  
                  33.97     1:13.04 (39.07)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 10 Negrete, Naomi I          13 MAV-PC                    NT    1:23.08  
                  38.52     1:23.08 (44.56)                                        
 11 Devanath, Arya            13 SRVA-PC              1:30.00    1:25.64  
 12 Kurniawan, Angie R        14 SRVA-PC              1:17.16    1:26.41  
                  40.60     1:26.41 (45.81)                                        
 13 Lui, Gigi J               13 PSL-PC               1:28.78    1:32.20  
                  40.69     1:32.20 (51.51)                                        
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Parr, Angela E            14 PSL-PC               2:22.40    2:20.81  
                  31.36     1:07.20 (35.84)     1:45.52 (38.32)     2:20.81 (35.29)
  2 Yao, Aiko M               13 SRVA-PC              2:20.73    2:22.62  
                  33.97     1:10.52 (36.55)     1:47.01 (36.49)     2:22.62 (35.61)
 -- Gaeto, Luci E             13 SRVA-PC              2:09.12   X2:05.73  
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Yao, Aiko M               13 SRVA-PC              2:19.75    2:20.73  
                  31.99     1:08.64 (36.65)     1:45.31 (36.67)     2:20.73 (35.42)
  2 Parr, Angela E            14 PSL-PC               2:21.19    2:22.40  
                  30.89     1:06.37 (35.48)     1:45.46 (39.09)     2:22.40 (36.94)
 -- Gaeto, Luci E             13 SRVA-PC              2:10.12         DQ  
                  29.70     1:02.87 (33.17)     1:36.89 (34.02)          DQ (32.23)
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Mulia, Chloe              13 SRVA-PC              1:08.35    1:07.46  
                  32.67     1:07.46 (34.79)                                        
  2 Ly, Chelsea H             13 PSL-PC               1:09.07    1:08.90  
                  33.65     1:08.90 (35.25)                                        
  3 Devlin, Isabella          14 DCD-PC               1:10.77    1:10.42  
                  34.51     1:10.42 (35.91)                                        
  4 Kamath, Aditi             13 SRVA-PC              1:11.45    1:10.73  
                  35.16     1:10.73 (35.57)                                        
  5 Arias, Luciana            14 SRVA-PC              1:09.12    1:10.74  
                  35.06     1:10.74 (35.68)                                        
  6 Cruz, Gutierrez           14 DCD-PC               1:16.23    1:18.99  
                  38.44     1:18.99 (40.55)                                        
  7 Chintalapati, Amulya      13 SRVA-PC              1:18.68    1:19.94  
                  38.98     1:19.94 (40.96)                                        
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Mulia, Chloe              13 SRVA-PC              1:10.50    1:08.35  
                  33.17     1:08.35 (35.18)                                        
  2 Ly, Chelsea H             13 PSL-PC               1:10.18    1:09.07  
                  33.48     1:09.07 (35.59)                                        
  3 Arias, Luciana            14 SRVA-PC              1:08.20    1:09.12  
                  33.74     1:09.12 (35.38)                                        
  4 Devlin, Isabella          14 DCD-PC               1:12.70    1:10.77  
                  34.14     1:10.77 (36.63)                                        
  5 Kamath, Aditi             13 SRVA-PC              1:11.92    1:11.45  
                  35.60     1:11.45 (35.85)                                        
  6 Cruz, Gutierrez           14 DCD-PC               1:16.38    1:16.23  
                1:16.31         1:16.23 ( )                                        
  7 Chintalapati, Amulya      13 SRVA-PC              1:18.16    1:18.68  
                  38.29     1:18.68 (40.39)                                        
-------------------------------------------------------------------------
  8 Lui, Gigi J               13 PSL-PC                    NT    1:35.27  
                  45.32     1:35.27 (49.95)                                        
 -- Devanath, Arya            13 SRVA-PC              1:40.00         DQ  
                  45.88          DQ (52.71)                                        
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Houborg, Rosa             13 SRVA-PC              1:13.88    1:15.07  
                  35.30     1:15.07 (39.77)                                        
  2 Repp, Nahla K             14 PSL-PC               1:20.68    1:18.20  
                  36.22     1:18.20 (41.98)                                        
  3 Kozlova, Julia S          13 SRVA-PC              1:22.88    1:23.06  
                  38.89     1:23.06 (44.17)                                        
  4 Litz, Ava A               14 PSL-PC               1:23.05    1:23.09  
                  39.27     1:23.09 (43.82)                                        
  5 Cruz, Gutierrez           14 DCD-PC               1:24.79    1:24.22  
                  39.32     1:24.22 (44.90)                                        
  6 Yee, Miya                 14 DCD-PC               1:26.13    1:26.55  
                  40.40     1:26.55 (46.15)                                        
  7 Oh, Isabella J            14 SRVA-PC              1:29.67    1:29.19  
                  42.55     1:29.19 (46.64)                                        
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Houborg, Rosa             13 SRVA-PC              1:17.50    1:13.88  
                  34.92     1:13.88 (38.96)                                        
  2 Repp, Nahla K             14 PSL-PC               1:27.84    1:20.68  
                   8.61   1:20.68 (1:12.07)                                        
  3 Kozlova, Julia S          13 SRVA-PC              1:23.30    1:22.88  
                   7.08   1:22.88 (1:15.80)                                        
  4 Litz, Ava A               14 PSL-PC               1:26.90    1:23.05  
                   7.86   1:23.05 (1:15.19)                                        
  5 Cruz, Gutierrez           14 DCD-PC               1:24.62    1:24.79  
                  39.97     1:24.79 (44.82)                                        
  6 Yee, Miya                 14 DCD-PC               1:22.80    1:26.13  
                  39.54     1:26.13 (46.59)                                        
  7 Oh, Isabella J            14 SRVA-PC              1:31.03    1:29.67  
                  42.57     1:29.67 (47.10)                                        
-------------------------------------------------------------------------
  8 Kurniawan, Angie R        14 SRVA-PC              1:35.20    1:38.50  
                  47.54     1:38.50 (50.96)                                        
  9 Negrete, Naomi I          13 MAV-PC                    NT    1:42.28  
                  10.35   1:42.28 (1:31.93)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 -- Huynh, Madelyn G          13 SRVA-PC              1:18.25         DQ  
                  36.06          DQ (39.93)                                        
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Ly, Chelsea H             13 PSL-PC               1:03.89    1:03.49  
                  29.36     1:03.49 (34.13)                                        
  2 Moore, Veronica B         13 SRVA-PC              1:06.46    1:07.25  
                  31.96     1:07.25 (35.29)                                        
  3 Gaeto, Luci E             13 SRVA-PC              1:13.29    1:13.49  
                  34.96     1:13.49 (38.53)                                        
  4 Litz, Ava A               14 PSL-PC               1:13.89    1:16.14  
                  35.58     1:16.14 (40.56)                                        
  5 Palleti, Sriya R          14 SRVA-PC              1:17.81    1:16.70  
                  36.43     1:16.70 (40.27)                                        
  6 Oh, Isabella J            14 SRVA-PC              1:16.65    1:18.75  
                  35.63     1:18.75 (43.12)                                        
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Ly, Chelsea H             13 PSL-PC               1:03.61    1:03.89  
                  29.22     1:03.89 (34.67)                                        
  2 Moore, Veronica B         13 SRVA-PC              1:06.51    1:06.46  
                  31.02     1:06.46 (35.44)                                        
  3 Gaeto, Luci E             13 SRVA-PC              1:11.62    1:13.29  
                  34.99     1:13.29 (38.30)                                        
  4 Litz, Ava A               14 PSL-PC               1:15.70    1:13.89  
                  33.70     1:13.89 (40.19)                                        
  5 Oh, Isabella J            14 SRVA-PC              1:20.23    1:16.65  
                  35.31     1:16.65 (41.34)                                        
  6 Palleti, Sriya R          14 SRVA-PC              1:14.01    1:17.81  
                  36.89     1:17.81 (40.92)                                        
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Houborg, Rosa             13 SRVA-PC              2:21.10    2:19.15  
                  30.11     1:08.14 (38.03)     1:47.07 (38.93)     2:19.15 (32.08)
  2 Arias, Luciana            14 SRVA-PC              2:32.76    2:31.92  
                  33.87     1:11.16 (37.29)     1:57.82 (46.66)     2:31.92 (34.10)
  3 Yao, Aiko M               13 SRVA-PC              2:45.11    2:47.80  
                  38.04     1:18.10 (40.06)     2:09.83 (51.73)     2:47.80 (37.97)
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Houborg, Rosa             13 SRVA-PC              2:19.06    2:21.10  
                  30.08     1:08.05 (37.97)     1:48.96 (40.91)     2:21.10 (32.14)
  2 Arias, Luciana            14 SRVA-PC              2:32.83    2:32.76  
                  33.79     1:11.37 (37.58)     1:58.26 (46.89)     2:32.76 (34.50)
  3 Yao, Aiko M               13 SRVA-PC              2:46.33    2:45.11  
                  37.18     1:17.94 (40.76)     2:08.10 (50.16)     2:45.11 (37.01)
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 San Ramon Valley Aquatics-PC  'A'                 1:51.62    1:50.66  
     1) Kozlova, Julia S 13             2) Gaeto, Luci E 13               
     3) Kamath, Aditi 13                4) Houborg, Rosa 13               
                  27.43       54.50 (27.07)     1:23.22 (28.72)     1:50.66 (27.44)
  2 San Ramon Valley Aquatics-PC  'B'                 1:55.51    1:56.44  
     1) Arias, Luciana 14               2) Moore, Veronica B 13           
     3) Mulia, Chloe 13                 4) Huynh, Madelyn G 13            
                  29.17       58.25 (29.08)     1:28.26 (30.01)     1:56.44 (28.18)
  3 San Ramon Valley Aquatics-PC  'C'                 2:06.02    2:06.11  
     1) Yao, Aiko M 13                  2) Kurniawan, Angie R 14          
     3) Chintalapati, Amulya 13         4) Palleti, Sriya R 14            
                  30.13     1:11.72 (41.59)     1:36.65 (24.93)     2:06.11 (29.46)
  3 Pacifica Sea Lions-PC  'P'                        2:07.23    2:06.11  
     1) Repp, Nahla K 14                2) Litz, Ava A 14                 
     3) Lui, Gigi J 13                  4) Parr, Angela E 14              
                  28.02       57.71 (29.69)     1:38.30 (40.59)     2:06.11 (27.81)
 
Girls 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Zuckerman, Alexi A        18 PSL-PC                 24.40      23.99  
  2 Sanabria, Leslie          15 PSL-PC                 26.30      25.84  
  3 Kim, Erin                 16 SRVA-PC                26.51      26.83  
  4 Tang, Lily N              15 SRVA-PC                27.92      27.52  
  5 Leung, Janice             17 DCD-PC                 28.38      27.71  
  6 Pascual, Allison          16 DCD-PC                 29.05      28.72  
  7 Ma, Vanessa Y             15 SRVA-PC                29.97      31.09  
 
Girls 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Zuckerman, Alexi A        18 PSL-PC                 24.08      24.40  
  2 Sanabria, Leslie          15 PSL-PC                 26.49      26.30  
  3 Kim, Erin                 16 SRVA-PC                26.54      26.51  
  4 Tang, Lily N              15 SRVA-PC                27.49      27.92  
  5 Leung, Janice             17 DCD-PC                 26.73      28.38  
  6 Pascual, Allison          16 DCD-PC                 28.36      29.05  
  7 Ma, Vanessa Y             15 SRVA-PC                28.49      29.97  
-------------------------------------------------------------------------
  8 McAnerney, ZoŽ J          17 Unattached             30.00      31.49  
  9 Parekh, Shelly            15 SRVA-PC                31.94      32.30  
-------------------------------------------------------------------------
 10 Bennett, Mackay or Flynn  15 Unattached             31.97      32.32  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Repp, Marlee J            17 PSL-PC                 53.40      52.82  
                  25.13       52.82 (27.69)                                        
  2 Turnbow, Tierney M        15 SRVA-PC                59.82      59.82  
                  28.74       59.82 (31.08)                                        
  3 Houborg, Filuka           15 SRVA-PC              1:00.77    1:00.29  
                  29.13     1:00.29 (31.16)                                        
  4 Pascual, Allison          16 DCD-PC               1:06.67    1:04.52  
                  29.95     1:04.52 (34.57)                                        
  5 Ma, Vanessa Y             15 SRVA-PC              1:09.42    1:08.08  
                  32.10     1:08.08 (35.98)                                        
  6 Bennett, Mackay or Flynn  15 Unattached           1:10.36    1:08.97  
                  31.92     1:08.97 (37.05)                                        
 
Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Repp, Marlee J            17 PSL-PC                 51.95      53.40  
                  25.31       53.40 (28.09)                                        
  2 Turnbow, Tierney M        15 SRVA-PC                59.10      59.82  
                  29.06       59.82 (30.76)                                        
  3 Houborg, Filuka           15 SRVA-PC                57.58    1:00.77  
                  29.54     1:00.77 (31.23)                                        
  4 Pascual, Allison          16 DCD-PC               1:05.17    1:06.67  
                  31.25     1:06.67 (35.42)                                        
  5 Ma, Vanessa Y             15 SRVA-PC              1:03.83    1:09.42  
                  32.99     1:09.42 (36.43)                                        
  6 Bennett, Mackay or Flynn  15 Unattached           1:08.89    1:10.36  
                  33.31     1:10.36 (37.05)                                        
 
Girls 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Repp, Marlee J            17 PSL-PC               1:59.98    1:54.95  
                  25.75       54.22 (28.47)     1:24.29 (30.07)     1:54.95 (30.66)
  2 Tseng, Ava K              17 SRVA-PC              1:59.85    1:59.80  
                  28.46       58.55 (30.09)     1:29.07 (30.52)     1:59.80 (30.73)
  3 Houborg, Filuka           15 SRVA-PC              2:10.13    2:08.95  
                  29.47     1:02.03 (32.56)     1:35.68 (33.65)     2:08.95 (33.27)
  4 McAnerney, ZoŽ J          17 Unattached           2:32.64    2:34.67  
                  34.89     1:13.81 (38.92)     1:54.97 (41.16)     2:34.67 (39.70)
 
Girls 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Tseng, Ava K              17 SRVA-PC              1:59.02    1:59.85  
                  28.49       58.88 (30.39)     1:29.45 (30.57)     1:59.85 (30.40)
  2 Repp, Marlee J            17 PSL-PC               1:52.70    1:59.98  
                  27.82       57.82 (30.00)     1:29.32 (31.50)     1:59.98 (30.66)
  3 Houborg, Filuka           15 SRVA-PC              2:01.31    2:10.13  
                  30.09     1:03.67 (33.58)     1:37.70 (34.03)     2:10.13 (32.43)
  4 McAnerney, ZoŽ J          17 Unattached           2:32.57    2:32.64  
                  34.87     1:14.48 (39.61)     1:53.91 (39.43)     2:32.64 (38.73)
 
Girls 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Kim, Erin                 16 SRVA-PC              1:04.62    1:04.84  
                  31.85     1:04.84 (32.99)                                        
  2 Turnbow, Tierney M        15 SRVA-PC              1:05.74    1:06.04  
                  33.07     1:06.04 (32.97)                                        
  3 Sanabria, Leslie          15 PSL-PC               1:06.45    1:06.82  
                  32.21     1:06.82 (34.61)                                        
  4 Leung, Janice             17 DCD-PC               1:09.37    1:08.91  
                  32.52     1:08.91 (36.39)                                        
  5 Tang, Lily N              15 SRVA-PC              1:10.92    1:11.94  
                  34.99     1:11.94 (36.95)                                        
 
Girls 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Kim, Erin                 16 SRVA-PC              1:05.93    1:04.62  
                  32.21     1:04.62 (32.41)                                        
  2 Turnbow, Tierney M        15 SRVA-PC              1:06.32    1:05.74  
                  32.20     1:05.74 (33.54)                                        
  3 Sanabria, Leslie          15 PSL-PC               1:07.60    1:06.45  
                  32.25     1:06.45 (34.20)                                        
  4 Leung, Janice             17 DCD-PC               1:05.93    1:09.37  
                  33.47     1:09.37 (35.90)                                        
  5 Tang, Lily N              15 SRVA-PC              1:16.01    1:10.92  
                  34.69     1:10.92 (36.23)                                        
 
Girls 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Pascual, Allison          16 DCD-PC               1:21.34    1:18.66  
                  36.10     1:18.66 (42.56)                                        
  2 Parekh, Shelly            15 SRVA-PC              1:26.42    1:25.29  
                  40.68     1:25.29 (44.61)                                        
  3 Ma, Vanessa Y             15 SRVA-PC              1:31.45    1:29.83  
                  42.34     1:29.83 (47.49)                                        
 
Girls 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Pascual, Allison          16 DCD-PC               1:19.14    1:21.34  
                  37.75     1:21.34 (43.59)                                        
  2 Parekh, Shelly            15 SRVA-PC              1:26.92    1:26.42  
                  41.40     1:26.42 (45.02)                                        
  3 Kaur, Ekroop              15 SRVA-PC              1:24.71    1:27.09  
                  41.61     1:27.09 (45.48)                                        
  4 Ma, Vanessa Y             15 SRVA-PC              1:27.12    1:31.45  
                  43.21     1:31.45 (48.24)                                        
 
Girls 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Zuckerman, Alexi A        18 PSL-PC               1:02.02    1:00.25  
                  27.63     1:00.25 (32.62)                                        
  2 Sanabria, Leslie          15 PSL-PC               1:02.93    1:01.53  
                  28.51     1:01.53 (33.02)                                        
  3 Kim, Erin                 16 SRVA-PC              1:05.52    1:06.14  
                  30.62     1:06.14 (35.52)                                        
  4 Tang, Lily N              15 SRVA-PC              1:12.15    1:11.95  
                  34.32     1:11.95 (37.63)                                        
 
Girls 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Zuckerman, Alexi A        18 PSL-PC                 59.42    1:02.02  
                  28.13     1:02.02 (33.89)                                        
  2 Sanabria, Leslie          15 PSL-PC               1:02.04    1:02.93  
                  29.45     1:02.93 (33.48)                                        
  3 Humphrey, Chaelin M       16 PSL-PC               1:04.09    1:02.97  
                  29.83     1:02.97 (33.14)                                        
  4 Kim, Erin                 16 SRVA-PC              1:08.43    1:05.52  
                  30.13     1:05.52 (35.39)                                        
  5 Tang, Lily N              15 SRVA-PC              1:13.74    1:12.15  
                  33.63     1:12.15 (38.52)                                        
  6 Kaur, Ekroop              15 SRVA-PC              1:25.86    1:26.29  
                  40.24     1:26.29 (46.05)                                        
 
Girls 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Tseng, Ava K              17 SRVA-PC              2:17.34    2:18.81  
                  30.65     1:04.99 (34.34)     1:46.75 (41.76)     2:18.81 (32.06)
  2 Turnbow, Tierney M        15 SRVA-PC              2:31.76    2:29.23  
                  33.00     1:09.81 (36.81)     1:57.36 (47.55)     2:29.23 (31.87)
 
Girls 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Tseng, Ava K              17 SRVA-PC              2:18.36    2:17.34  
                  30.18     1:04.11 (33.93)     1:45.98 (41.87)     2:17.34 (31.36)
  2 Turnbow, Tierney M        15 SRVA-PC              2:30.00    2:31.76  
                  33.68     1:10.97 (37.29)     1:59.88 (48.91)     2:31.76 (31.88)
  3 Kaur, Ekroop              15 SRVA-PC              2:53.58    3:00.18  
                  40.86     1:27.99 (47.13)     2:16.67 (48.68)     3:00.18 (43.51)
 -- Houborg, Filuka           15 SRVA-PC              2:23.15         DQ  
                  32.43     1:09.21 (36.78)     1:54.25 (45.04)          DQ (32.51)
 
Girls 15 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pacifica Sea Lions-PC  'P'                        1:43.23    1:41.97  
     1) Repp, Marlee J 17               2) Zuckerman, Alexi A 18          
     3) Humphrey, Chaelin M 16          4) Sanabria, Leslie 15            
                  24.52       48.65 (24.13)     1:16.45 (27.80)     1:41.97 (25.52)
 
Girls 13 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Tseng, Ava K              17 SRVA-PC              5:14.56    5:18.33  
                  29.34     1:01.25 (31.91)     1:33.44 (32.19)     2:05.73 (32.29)
        2:38.36 (32.63)     3:11.21 (32.85)     3:43.34 (32.13)     4:15.51 (32.17)
        4:47.33 (31.82)     5:18.33 (31.00)                                        
  2 Gaeto, Luci E             13 SRVA-PC              5:52.57    5:53.84  
                  28.65     1:00.91 (32.26)     1:33.50 (32.59)     2:05.73 (32.23)
        2:46.56 (40.83)     3:25.29 (38.73)     4:02.60 (37.31)     4:40.33 (37.73)
        5:18.29 (37.96)     5:53.84 (35.55)                                        
  3 Kamath, Aditi             13 SRVA-PC              6:09.74    6:16.01  
                  32.73     1:09.89 (37.16)     1:48.15 (38.26)     2:26.58 (38.43)
        3:04.67 (38.09)     3:44.07 (39.40)     4:22.36 (38.29)     5:01.00 (38.64)
        5:38.73 (37.73)     6:16.01 (37.28)                                        
  4 Oh, Isabella J            14 SRVA-PC              6:29.01    6:34.95  
                  33.68     1:11.55 (37.87)     1:51.88 (40.33)     2:32.74 (40.86)
        3:13.05 (40.31)     3:54.29 (41.24)     4:34.90 (40.61)     5:15.65 (40.75)
        5:56.68 (41.03)     6:34.95 (38.27)                                        
  5 Yee, Miya                 14 DCD-PC               7:04.41    6:56.60  
                  35.45     1:15.23 (39.78)     1:57.07 (41.84)     2:39.81 (42.74)
        3:23.44 (43.63)     4:06.82 (43.38)     4:50.66 (43.84)     5:34.75 (44.09)
        6:17.66 (42.91)     6:56.60 (38.94)                                        
 
Girls 13 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Arias, Luciana            14 SRVA-PC              2:28.67    2:27.46  
                  34.29     1:11.63 (37.34)     1:49.68 (38.05)     2:27.46 (37.78)
 
Girls 13 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Arias, Luciana            14 SRVA-PC              2:23.97    2:28.67  
                  35.73     1:13.41 (37.68)     1:51.60 (38.19)     2:28.67 (37.07)
 
Girls 13 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Huynh, Madelyn G          13 SRVA-PC              2:46.29    2:47.90  
                  37.04     1:18.82 (41.78)     2:03.84 (45.02)     2:47.90 (44.06)
  2 Repp, Nahla K             14 PSL-PC               2:57.02    2:55.18  
                  38.65     1:23.34 (44.69)     2:09.95 (46.61)     2:55.18 (45.23)
  3 Parekh, Shelly            15 SRVA-PC              3:03.16    3:02.87  
                  41.78     1:27.70 (45.92)     2:14.85 (47.15)     3:02.87 (48.02)
 
Girls 13 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Huynh, Madelyn G          13 SRVA-PC              2:44.71    2:46.29  
                  37.42     1:18.94 (41.52)     2:02.77 (43.83)     2:46.29 (43.52)
  2 Repp, Nahla K             14 PSL-PC                    NT    2:57.02  
                  39.30     1:23.90 (44.60)     2:10.15 (46.25)     2:57.02 (46.87)
  3 Parekh, Shelly            15 SRVA-PC              3:06.85    3:03.16  
                  42.44     1:28.51 (46.07)     2:16.65 (48.14)     3:03.16 (46.51)
 
Girls 13 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Humphrey, Chaelin M       16 PSL-PC               2:21.87    2:19.72  
                  31.59     1:07.41 (35.82)     1:44.32 (36.91)     2:19.72 (35.40)
  2 Moore, Veronica B         13 SRVA-PC              2:27.48    2:30.28  
                  32.25     1:09.63 (37.38)     1:49.28 (39.65)     2:30.28 (41.00)
 
Girls 13 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Humphrey, Chaelin M       16 PSL-PC               2:24.58    2:21.87  
                  32.09     1:08.37 (36.28)     1:45.76 (37.39)     2:21.87 (36.11)
  2 Moore, Veronica B         13 SRVA-PC              2:27.59    2:27.48  
                  32.58     1:09.96 (37.38)     1:48.63 (38.67)     2:27.48 (38.85)
  3 Palleti, Sriya R          14 SRVA-PC              2:52.86    2:50.28  
                  37.54     1:20.53 (42.99)     2:05.21 (44.68)     2:50.28 (45.07)
 
Girls 13 & Over 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Houborg, Rosa             13 SRVA-PC              5:15.00    4:54.69  
                  31.46     1:08.02 (36.56)     1:48.61 (40.59)     2:26.59 (37.98)
        3:08.49 (41.90)     3:49.31 (40.82)     4:24.11 (34.80)     4:54.69 (30.58)
  2 Humphrey, Chaelin M       16 PSL-PC               5:10.84    4:56.12  
                  31.02     1:06.88 (35.86)     1:46.18 (39.30)     2:23.98 (37.80)
        3:07.44 (43.46)     3:50.80 (43.36)     4:24.63 (33.83)     4:56.12 (31.49)
  3 Moore, Veronica B         13 SRVA-PC              5:30.42    5:27.34  
                  32.76     1:10.56 (37.80)     1:55.99 (45.43)     2:39.47 (43.48)
        3:26.51 (47.04)     4:13.21 (46.70)     4:50.39 (37.18)     5:27.34 (36.95)
 
Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wang, Lucca J              8 SRVA-PC                   NT      20.21  
  2 Abu Raya, Jood A           8 PSL-PC                 22.35      20.76  
  3 Dennis, Connor T           8 PSL-PC                    NT      21.42  
  4 Lee, Jackson S             7 PSL-PC                 22.72      22.21  
  5 Pace, Hugo T               7 PSL-PC                    NT      26.25  
  6 Hurley, Caleb J            6 SRVA-PC                29.13      26.39  
  7 Liu, Nolan K               8 PSL-PC                    NT      27.34  
  8 Lee, Ryan M                8 PSL-PC                    NT      48.39  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Abu Raya, Jood A           8 PSL-PC                 25.55      25.24  
  2 Hurley, Caleb J            6 SRVA-PC                34.69      30.38  
  3 Lee, Ryan M                8 PSL-PC                    NT      31.76  
  4 Pace, Hugo T               7 PSL-PC                    NT      34.09  
 -- Liu, Nolan K               8 PSL-PC                    NT         DQ  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wang, Lucca J              8 SRVA-PC                   NT      32.12  
  2 Lee, Ryan M                8 PSL-PC                    NT      34.83  
 -- Dennis, Connor T           8 PSL-PC                    NT         DQ  
 -- Liu, Nolan K               8 PSL-PC                    NT         DQ  
 -- Hurley, Caleb J            6 SRVA-PC                   NT         DQ  
 -- Pace, Hugo T               7 PSL-PC                    NT         DQ  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Abu Raya, Jood A           8 PSL-PC                 30.73      33.61  
 
Boys 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Sison, Lucas A            10 SRVA-PC                37.61      37.53  
  2 Ho, Joshua L              10 DCD-PC                 38.65      38.21  
  3 Binjola, Romir            10 SRVA-PC                39.23      39.90  
  4 Ross-Givner, Paxton W      7 MAV-PC                 43.54      42.65  
  5 Robins, Nolan W            9 MAV-PC                 44.94      44.37  
  6 Binjola, Rushil           10 SRVA-PC                47.65      45.59  
 
Boys 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Sison, Lucas A            10 SRVA-PC                37.90      37.61  
  2 Ho, Joshua L              10 DCD-PC              43:00.00      38.65  
  3 Pang, Kingsley            10 DCD-PC                 36.95      38.81  
  4 Binjola, Romir            10 SRVA-PC                40.57      39.23  
  5 Abu Raya, Najib A         10 PSL-PC                 41.01      39.33  
  6 Marcolongo, Olivio         9 DCD-PC                 43.44      43.44  
  7 Ross-Givner, Paxton W      7 MAV-PC                 44.57      43.54  
-------------------------------------------------------------------------
  8 Robins, Nolan W            9 MAV-PC                    NT      44.94  
  9 Binjola, Rushil           10 SRVA-PC                44.79      47.65  
-------------------------------------------------------------------------
 10 Milburn, Nicholas O        9 SRVA-PC                   NT      54.17  
 11 Ma, Logan L                9 PSL-PC                 51.46      54.47  
 
Boys 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Sison, Lucas A            10 SRVA-PC              1:21.66    1:21.75  
                  39.58     1:21.75 (42.17)                                        
  2 Toda, Aidan S             10 MAV-PC               1:28.88    1:27.37  
                  40.20     1:27.37 (47.17)                                        
  3 Robins, Nolan W            9 MAV-PC               1:46.06    1:37.99  
                  45.31     1:37.99 (52.68)                                        
  4 Ma, Logan L                9 PSL-PC               2:03.96    2:02.42  
                  57.53   2:02.42 (1:04.89)                                        
 -- Ho, Joshua L              10 DCD-PC               1:28.77         DQ  
                  44.09          DQ (51.21)                                        
 
Boys 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Sison, Lucas A            10 SRVA-PC              1:25.12    1:21.66  
  2 Ho, Joshua L              10 DCD-PC               1:25.67    1:28.77  
  3 Toda, Aidan S             10 MAV-PC               1:31.11    1:28.88  
  4 Robins, Nolan W            9 MAV-PC                    NT    1:46.06  
  5 Ma, Logan L                9 PSL-PC                    NT    2:03.96  
 
Boys 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Ho, Joshua L              10 DCD-PC                 45.83      46.99  
  2 Ross-Givner, Paxton W      7 MAV-PC                 47.51      47.22  
  3 Toda, Aidan S             10 MAV-PC                 49.04      47.86  
  4 Binjola, Rushil           10 SRVA-PC                57.68      51.10  
 -- Binjola, Romir            10 SRVA-PC                54.69         DQ  
 
Boys 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Ho, Joshua L              10 DCD-PC                 46.79      45.83  
  2 Ross-Givner, Paxton W      7 MAV-PC                 51.89      47.51  
  3 Toda, Aidan S             10 MAV-PC                 47.81      49.04  
  4 Binjola, Romir            10 SRVA-PC                53.74      54.69  
  5 Binjola, Rushil           10 SRVA-PC                52.03      57.68  
  6 Lao, Iason                10 DCD-PC                    NT    1:08.32  
 -- Robins, Nolan W            9 MAV-PC                    NT         DQ  
 
Boys 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Liu, Quinton              10 DCD-PC                 45.71      45.23  
 
Boys 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Liu, Quinton              10 DCD-PC                 43.34      45.71  
  2 Abu Raya, Najib A         10 PSL-PC                 52.57      51.99  
 -- Ma, Logan L                9 PSL-PC                    NT         DQ  
 -- Dennis, Connor T           8 PSL-PC                    NT         DQ  
 -- Lao, Iason                10 DCD-PC                    NT         DQ  
 -- Milburn, Nicholas O        9 SRVA-PC                   NT         DQ  
 -- Marcolongo, Olivio         9 DCD-PC               1:05.15         DQ  
 
Boys 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Ross-Givner, Paxton W      7 MAV-PC               2:05.43    2:02.10  
                1:00.08   2:02.10 (1:02.02)                                        
 
Boys 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Pang, Kingsley            10 DCD-PC               1:40.91    1:39.66  
  2 Ross-Givner, Paxton W      7 MAV-PC                    NT    2:05.43  
  3 Cedeno, Braulio T          9 PSL-PC                    NT    2:11.37  
 
Boys 10 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Sison, Lucas A            10 SRVA-PC                46.23      51.31  
  2 Lee, Jackson S             7 PSL-PC                 56.87      56.66  
 
Boys 10 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Sison, Lucas A            10 SRVA-PC                50.41      46.23  
  2 Lee, Jackson S             7 PSL-PC                    NT      56.87  
 -- Lao, Iason                10 DCD-PC                    NT         DQ  
 -- Abu Raya, Najib A         10 PSL-PC                 57.43         DQ  
 -- Binjola, Rushil           10 SRVA-PC                   NT         DQ  
 -- Binjola, Romir            10 SRVA-PC                   NT         DQ  
 
Boys 10 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Toda, Aidan S             10 MAV-PC               1:45.50    1:43.91  
                  49.10     1:43.91 (54.81)                                        
  2 Lee, Jackson S             7 PSL-PC               1:56.85    2:01.17  
                  57.56   2:01.17 (1:03.61)                                        
 
Boys 10 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Pang, Kingsley            10 DCD-PC               1:36.17    1:34.85  
  2 Toda, Aidan S             10 MAV-PC               1:48.71    1:45.50  
  3 Cedeno, Braulio T          9 PSL-PC                    NT    1:56.76  
  4 Lee, Jackson S             7 PSL-PC                    NT    1:56.85  
 -- Milburn, Nicholas O        9 SRVA-PC                   NT         DQ  
 
Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 San Ramon Valley Aquatics-PC  'A'                 2:56.94    2:55.35  
     1) Sison, Lucas A 10               2) Wang, Lucca J 8                
     3) Binjola, Rushil 10              4) Binjola, Romir 10              
                  39.02     1:32.47 (53.45)     2:26.84 (54.37)     2:55.35 (28.51)
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Ilagan, Kyle              12 DCD-PC                 25.75      25.97  
  2 Yee, Tyler                12 DCD-PC                 27.29      26.88  
  3 Goulart, Ivan J           12 MAV-PC                 27.31      27.70  
  4 Kiersnowski, Tom P        11 SRVA-PC                30.07      29.79  
  5 Modi, Mihir N             12 SRVA-PC                32.18      32.05  
  6 Parr, Nicky M             12 PSL-PC                 32.73      32.31  
  7 Lato, Matthew G           12 SRVA-PC                34.51      34.26  
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Ilagan, Kyle              12 DCD-PC                 25.08      25.75  
  2 Yee, Tyler                12 DCD-PC                 26.23      27.29  
  3 Goulart, Ivan J           12 MAV-PC                 30.84      27.31  
  4 Kiersnowski, Tom P        11 SRVA-PC                31.16      30.07  
  5 Modi, Mihir N             12 SRVA-PC                32.53      32.18  
  6 Parr, Nicky M             12 PSL-PC                 33.17      32.73  
  7 Lato, Matthew G           12 SRVA-PC                34.88      34.51  
-------------------------------------------------------------------------
  8 McMichael, Andrew or Dre  11 PSL-PC                 34.93      34.55  
  9 Devlin, Jacob             11 DCD-PC                 40.10      37.25  
-------------------------------------------------------------------------
 10 Wong, Stanley A           12 SRVA-PC                35.76      37.53  
 11 Harding, Noah F           12 DCD-PC                 35.60      37.54  
 12 ElGendy, Bilal M          11 SRVA-PC                   NT      37.83  
 13 Elshafei, Adam M          12 SRVA-PC                39.39      38.29  
 14 Doherty, John F           12 MAV-PC                    NT      38.79  
 15 Kurniawan, Justin J       11 SRVA-PC                37.31      40.06  
 16 Chaudhary, Dani A         11 PSL-PC                 45.96      40.09  
 17 Haroldsen, Mitchell       11 PSL-PC               1:10.09      56.28  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Ilagan, Kyle              12 DCD-PC                 57.43      56.52  
                  27.25       56.52 (29.27)                                        
  2 McConlogue, Will T        12 SRVA-PC                57.11      56.58  
                  27.20       56.58 (29.38)                                        
  3 Goulart, Ivan J           12 MAV-PC               1:06.25    1:03.30  
                  29.57     1:03.30 (33.73)                                        
  4 Kiersnowski, Tom P        11 SRVA-PC              1:07.92    1:07.71  
                  33.08     1:07.71 (34.63)                                        
  5 Modi, Mihir N             12 SRVA-PC              1:13.68    1:12.25  
                  34.28     1:12.25 (37.97)                                        
  6 McMichael, Andrew or Dre  11 PSL-PC               1:14.25    1:14.96  
                  36.71     1:14.96 (38.25)                                        
  7 Tian, Wilson W            11 SRVA-PC              1:13.78    1:16.78  
                  35.79     1:16.78 (40.99)                                        
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 McConlogue, Will T        12 SRVA-PC                57.95      57.11  
  2 Ilagan, Kyle              12 DCD-PC                 55.87      57.43  
  3 Goulart, Ivan J           12 MAV-PC               1:05.40    1:06.25  
  4 Kiersnowski, Tom P        11 SRVA-PC              1:09.56    1:07.92  
  5 Modi, Mihir N             12 SRVA-PC              1:16.99    1:13.68  
  6 Tian, Wilson W            11 SRVA-PC              1:13.24    1:13.78  
  7 McMichael, Andrew or Dre  11 PSL-PC               1:17.47    1:14.25  
-------------------------------------------------------------------------
  8 Parr, Nicky M             12 PSL-PC               1:16.93    1:15.02  
  9 Lato, Matthew G           12 SRVA-PC              1:17.85    1:18.26  
-------------------------------------------------------------------------
 10 Cousineau, Wyatt          11 DCD-PC               1:18.40    1:24.78  
 11 Kubota, Kai               11 DCD-PC               1:25.97    1:24.86  
 12 ElGendy, Bilal M          11 SRVA-PC                   NT    1:33.45  
 13 Devlin, Jacob             11 DCD-PC               1:34.82    1:33.60  
 14 Chaudhary, Dani A         11 PSL-PC               1:38.61    1:37.00  
 15 Ho, Jacob L               12 DCD-PC               1:42.12    1:37.72  
 16 Dang, Maxwell H           11 SSF-PC               2:06.35    1:54.85  
 17 Haroldsen, Mitchell       11 PSL-PC               2:18.10    2:09.95  
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Modi, Mihir N             12 SRVA-PC                36.59      35.58  
  2 Doherty, John F           12 MAV-PC                 44.88      41.95  
  3 Kubota, Kai               11 DCD-PC                 43.39      42.15  
  4 Lato, Matthew G           12 SRVA-PC                43.53      42.43  
  5 Elshafei, Adam M          12 SRVA-PC                46.24      45.41  
  6 Cousineau, Wyatt          11 DCD-PC                 48.23      46.59  
  7 Devlin, Jacob             11 DCD-PC                 47.96      48.98  
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Modi, Mihir N             12 SRVA-PC                40.26      36.59  
  2 Wong, Stanley A           12 SRVA-PC                41.88      42.51  
  3 Kubota, Kai               11 DCD-PC                 45.31      43.39  
  4 Lato, Matthew G           12 SRVA-PC                44.71      43.53  
  5 Doherty, John F           12 MAV-PC                    NT      44.88  
  6 Elshafei, Adam M          12 SRVA-PC                44.71      46.24  
  7 Devlin, Jacob             11 DCD-PC                 49.16      47.96  
-------------------------------------------------------------------------
  8 Cousineau, Wyatt          11 DCD-PC                    NT      48.23  
  9 Ho, Jacob L               12 DCD-PC                 59.38      49.86  
-------------------------------------------------------------------------
 -- Chaudhary, Dani A         11 PSL-PC                    NT         DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Magna, Renzo L            11 SRVA-PC                41.94      40.27  
  2 Elshafei, Adam M          12 SRVA-PC                51.38      48.41  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Magna, Renzo L            11 SRVA-PC                40.31      41.94  
  2 Wong, Stanley A           12 SRVA-PC                48.26      46.13  
  3 Harding, Noah F           12 DCD-PC                 46.71      46.22  
  4 Elshafei, Adam M          12 SRVA-PC                53.49      51.38  
  5 Haroldsen, Mitchell       11 PSL-PC                 41.98    1:03.36  
 -- Dang, Maxwell H           11 SSF-PC               1:01.27         DQ  
 -- ElGendy, Bilal M          11 SRVA-PC                   NT         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 McConlogue, Will T        12 SRVA-PC              1:09.79    1:10.72  
                  33.29     1:10.72 (37.43)                                        
  2 Yee, Tyler                12 DCD-PC               1:14.95    1:14.49  
                  34.49     1:14.49 (40.00)                                        
  3 Tian, Wilson W            11 SRVA-PC              1:19.33    1:20.70  
                  38.65     1:20.70 (42.05)                                        
  4 Magna, Renzo L            11 SRVA-PC              1:27.05    1:27.97  
                  41.22     1:27.97 (46.75)                                        
  5 Kurniawan, Justin J       11 SRVA-PC              1:38.42    1:38.64  
                  45.81     1:38.64 (52.83)                                        
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 McConlogue, Will T        12 SRVA-PC              1:13.47    1:09.79  
  2 Yee, Tyler                12 DCD-PC               1:21.19    1:14.95  
  3 Tian, Wilson W            11 SRVA-PC              1:24.17    1:19.33  
  4 Magna, Renzo L            11 SRVA-PC              1:26.62    1:27.05  
  5 Kurniawan, Justin J       11 SRVA-PC              1:51.71    1:38.42  
 -- Ho, Jacob L               12 DCD-PC               2:05.95         DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Kiersnowski, Tom P        11 SRVA-PC                35.47      34.34  
  2 Kurniawan, Justin J       11 SRVA-PC                44.71      43.83  
 -- McMichael, Andrew or Dre  11 PSL-PC                 40.85         DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Kiersnowski, Tom P        11 SRVA-PC                36.52      35.47  
  2 McMichael, Andrew or Dre  11 PSL-PC                 43.93      40.85  
  3 Kurniawan, Justin J       11 SRVA-PC                48.78      44.71  
 -- Parr, Nicky M             12 PSL-PC                 40.15         DQ  
 -- Goulart, Ivan J           12 MAV-PC                 32.17         DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 McConlogue, Will T        12 SRVA-PC              2:15.96    2:17.08  
                  29.64     1:05.71 (36.07)     1:45.64 (39.93)     2:17.08 (31.44)
  2 Magna, Renzo L            11 SRVA-PC              2:54.32    3:00.07  
                  39.60     1:29.28 (49.68)     2:18.93 (49.65)     3:00.07 (41.14)
 -- Tian, Wilson W            11 SRVA-PC              2:58.13         DQ  
                  42.17     1:28.88 (46.71)     2:17.98 (49.10)          DQ (42.81)
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 McConlogue, Will T        12 SRVA-PC              2:20.44    2:15.96  
  2 Magna, Renzo L            11 SRVA-PC              2:55.57    2:54.32  
  3 Tian, Wilson W            11 SRVA-PC              3:10.00    2:58.13  
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 San Ramon Valley Aquatics-PC  'A'                 1:59.88    2:01.66  
     1) Kiersnowski, Tom P 11           2) McConlogue, Will T 12          
     3) Tian, Wilson W 11               4) Lato, Matthew G 12             
                  30.67       56.85 (26.18)     1:31.49 (34.64)     2:01.66 (30.17)
  2 Daly City Dolphins Aquatics Cl-PC  'A'            2:12.00    2:25.81  
     1) Cousineau, Wyatt 11             2) Kubota, Kai 11                 
     3) Harding, Noah F 12              4) Devlin, Jacob 11               
                  34.71     1:15.55 (40.84)     1:50.04 (34.49)     2:25.81 (35.77)
 
Boys 9-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Cousineau, Wyatt          11 DCD-PC               2:50.67    2:44.97  
                  37.77     1:20.41 (42.64)     2:04.22 (43.81)     2:44.97 (40.75)
 
Boys 9-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Cousineau, Wyatt          11 DCD-PC                    NT    2:50.67  
 
Boys 9-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Ilagan, Kyle              12 DCD-PC               1:04.68    1:02.65  
                  30.37     1:02.65 (32.28)                                        
  2 Kubota, Kai               11 DCD-PC               1:35.41    1:29.80  
                  43.90     1:29.80 (45.90)                                        
 
Boys 9-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Ilagan, Kyle              12 DCD-PC               1:04.61    1:04.68  
  2 Kubota, Kai               11 DCD-PC               1:38.49    1:35.41  
  3 Marcolongo, Olivio         9 DCD-PC                    NT    1:48.65  
 
Boys 9-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Yee, Tyler                12 DCD-PC               1:06.48    1:06.08  
                  29.90     1:06.08 (36.18)                                        
 
Boys 9-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Yee, Tyler                12 DCD-PC               1:09.78    1:06.48  
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Yue, Yuze                 14 SRVA-PC                24.29      24.22  
  2 Seftel, George            14 DCD-PC                 24.60      24.68  
  3 Hui, Wyatt                14 DCD-PC                 25.41      25.16  
  4 Kornach, Konstantin D     14 PSL-PC                 26.13      25.89  
  5 Ramamoorthy, Pragyan S    14 SRVA-PC                26.47      26.17  
  6 Wong, Aiden A             14 PSL-PC                 26.66      26.31  
  7 Ly, Toronto V             14 PSL-PC                 27.61      27.87  
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Yue, Yuze                 14 SRVA-PC                24.23      24.29  
  2 Seftel, George            14 DCD-PC                 24.57      24.60  
  3 Hui, Wyatt                14 DCD-PC                 26.36      25.41  
  4 Kornach, Konstantin D     14 PSL-PC                 26.34      26.13  
  5 Ramamoorthy, Pragyan S    14 SRVA-PC                26.05      26.47  
  6 Wong, Aiden A             14 PSL-PC                 25.96      26.66  
  7 Ly, Toronto V             14 PSL-PC                 27.39      27.61  
-------------------------------------------------------------------------
  8 McMichael, Marcus W       13 PSL-PC                 29.23      27.70  
  9 Pangilinan, Jonathan Riy  13 DCD-PC                 29.87      27.99  
-------------------------------------------------------------------------
 10 Ho, Tyler                 14 DCD-PC                 27.60      28.04  
 11 Das, Somak                14 SRVA-PC                28.40      28.83  
 12 Lee, Marcus               13 DCD-PC                 28.89      29.45  
 13 Casagrande, Nolan M       13 PSL-PC                 31.74      30.58  
 14 Ko, Tobey T               13 SRVA-PC                31.07      31.60  
 15 Beck, Gavin J             13 PSL-PC                 32.36      32.15  
 16 Wong, Steve A             14 SRVA-PC                32.49      32.30  
 17 Salunke, Sid S            13 SRVA-PC                33.22      32.83  
 18 Venugopal, Kaushik        14 SRVA-PC                33.18      33.09  
 19 Balaji, Bhragadish        13 SRVA-PC                33.00      33.28  
 20 Elshafei, Eyad M          13 SRVA-PC                33.60      33.34  
 21 Lam, Yat Yin S            14 SRVA-PC                34.24      33.99  
 22 Zhang, Ray R              14 SRVA-PC                31.36      34.15  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Xue, Kevin K              13 SRVA-PC                55.33      53.89  
                  26.22       53.89 (27.67)                                        
  2 Seftel, George            14 DCD-PC                 54.30      53.96  
                  26.09       53.96 (27.87)                                        
  3 Nguyen, Jacob             14 SRVA-PC                58.65      58.93  
                  28.05       58.93 (30.88)                                        
  4 Deng, William             14 SRVA-PC              1:00.93    1:00.99  
                  29.82     1:00.99 (31.17)                                        
  5 Ho, Tyler                 14 DCD-PC               1:02.89    1:01.44  
                  29.64     1:01.44 (31.80)                                        
  6 Das, Somak                14 SRVA-PC              1:03.27    1:01.91  
                  30.49     1:01.91 (31.42)                                        
  7 Nguyen, Lucas             13 SRVA-PC              1:01.66    1:02.24  
                  30.22     1:02.24 (32.02)                                        
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Seftel, George            14 DCD-PC                 53.75      54.30  
                  25.98       54.30 (28.32)                                        
  2 Xue, Kevin K              13 SRVA-PC                54.73      55.33  
                  26.87       55.33 (28.46)                                        
  3 Nguyen, Jacob             14 SRVA-PC                59.22      58.65  
                  27.98       58.65 (30.67)                                        
  4 Deng, William             14 SRVA-PC              1:01.79    1:00.93  
                  29.51     1:00.93 (31.42)                                        
  5 Nguyen, Lucas             13 SRVA-PC              1:01.60    1:01.66  
                  29.89     1:01.66 (31.77)                                        
  6 Ho, Tyler                 14 DCD-PC               1:00.68    1:02.89  
                  29.37     1:02.89 (33.52)                                        
  7 Das, Somak                14 SRVA-PC              1:01.32    1:03.27  
                  30.42     1:03.27 (32.85)                                        
-------------------------------------------------------------------------
  8 Kurniawan, Alex D         14 SRVA-PC              1:08.63    1:06.66  
                  32.10     1:06.66 (34.56)                                        
  9 Danson, Eric P            13 SRVA-PC              1:09.98    1:07.18  
                  32.53     1:07.18 (34.65)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 10 Bhate, Aditya A           14 SRVA-PC              1:07.41    1:07.26  
                  32.88     1:07.26 (34.38)                                        
 11 Wang, Remy                14 SRVA-PC              1:22.50    1:12.56  
                  33.67     1:12.56 (38.89)                                        
 12 Balaji, Bhragadish        13 SRVA-PC              1:17.46    1:13.51  
                  35.09     1:13.51 (38.42)                                        
 13 Wong, Steve A             14 SRVA-PC              1:14.43    1:13.65  
                  35.58     1:13.65 (38.07)                                        
 14 Beck, Gavin J             13 PSL-PC               1:11.85    1:13.69  
                  34.59     1:13.69 (39.10)                                        
 15 Lam, Yat Yin S            14 SRVA-PC              1:17.36    1:15.69  
                  37.48     1:15.69 (38.21)                                        
 16 Ko, Tobey T               13 SRVA-PC              1:12.76    1:16.44  
                  35.81     1:16.44 (40.63)                                        
 17 Salunke, Sid S            13 SRVA-PC              1:17.65    1:16.77  
                  37.13     1:16.77 (39.64)                                        
 18 Go, Clive                 14 DCD-PC               1:16.55    1:17.24  
                  36.58     1:17.24 (40.66)                                        
 19 Venugopal, Kaushik        14 SRVA-PC              1:22.31    1:19.98  
                  36.11     1:19.98 (43.87)                                        
 20 Zhang, Ray R              14 SRVA-PC              1:24.00    1:21.67  
                  37.01     1:21.67 (44.66)                                        
 21 Elshafei, Eyad M          13 SRVA-PC              1:18.07    1:23.07  
                  37.94     1:23.07 (45.13)                                        
 -- Ramamoorthy, Pragyan S    14 SRVA-PC                59.20         DQ  
                  29.13          DQ (34.03)                                        
 -- Gulia, Jay                14 SRVA-PC              1:17.59         DQ  
                  17.02                                                            
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Bhatia, Abir S            14 SRVA-PC              1:52.34    1:50.37  
                  26.02       53.60 (27.58)     1:22.03 (28.43)     1:50.37 (28.34)
  2 Seftel, George            14 DCD-PC               2:02.93    2:02.01  
                  26.67       57.03 (30.36)     1:29.99 (32.96)     2:02.01 (32.02)
  3 Wong, Aiden A             14 PSL-PC               2:11.99    2:09.23  
                  28.85     1:01.95 (33.10)     1:36.14 (34.19)     2:09.23 (33.09)
  4 Lee, Marcus               13 DCD-PC               2:24.13    2:23.65  
                  33.65     1:11.21 (37.56)     1:48.58 (37.37)     2:23.65 (35.07)
  5 Wang, Remy                14 SRVA-PC              2:40.07    2:39.50  
                  33.83     1:14.36 (40.53)     1:57.29 (42.93)     2:39.50 (42.21)
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Bhatia, Abir S            14 SRVA-PC              1:48.68    1:52.34  
                  26.05       54.33 (28.28)     1:23.55 (29.22)     1:52.34 (28.79)
  2 Seftel, George            14 DCD-PC               2:06.63    2:02.93  
                  27.17       58.42 (31.25)     1:31.09 (32.67)     2:02.93 (31.84)
  3 Wong, Aiden A             14 PSL-PC               2:10.55    2:11.99  
                  30.28     1:04.44 (34.16)     1:39.32 (34.88)     2:11.99 (32.67)
  4 Lee, Marcus               13 DCD-PC               2:25.66    2:24.13  
                  32.20     1:08.84 (36.64)     1:47.34 (38.50)     2:24.13 (36.79)
  5 Wang, Remy                14 SRVA-PC              2:54.00    2:40.07  
                  35.25     1:16.82 (41.57)     1:59.22 (42.40)     2:40.07 (40.85)
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Yue, Yuze                 14 SRVA-PC                59.60      57.77  
                  28.25       57.77 (29.52)                                        
  2 Nimbalkar, Arya R         14 SRVA-PC              1:00.51    1:00.23  
                  29.24     1:00.23 (30.99)                                        
  3 Ramamoorthy, Pragyan S    14 SRVA-PC              1:10.42    1:09.40  
                  34.14     1:09.40 (35.26)                                        
  4 Deng, William             14 SRVA-PC              1:12.74    1:10.77  
                  34.96     1:10.77 (35.81)                                        
  5 Nguyen, Lucas             13 SRVA-PC              1:09.80    1:11.41  
                  36.07     1:11.41 (35.34)                                        
  6 Kurniawan, Alex D         14 SRVA-PC              1:11.64    1:12.09  
                  35.56     1:12.09 (36.53)                                        
 -- McMichael, Marcus W       13 PSL-PC               1:07.53         DQ  
                  34.38          DQ (34.04)                                        
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Yue, Yuze                 14 SRVA-PC                59.32      59.60  
                  28.78       59.60 (30.82)                                        
  2 Nimbalkar, Arya R         14 SRVA-PC                56.75    1:00.51  
                  29.55     1:00.51 (30.96)                                        
  3 McMichael, Marcus W       13 PSL-PC               1:10.08    1:07.53  
                  33.10     1:07.53 (34.43)                                        
  4 Nguyen, Lucas             13 SRVA-PC              1:09.36    1:09.80  
                  34.22     1:09.80 (35.58)                                        
  5 Ramamoorthy, Pragyan S    14 SRVA-PC              1:13.23    1:10.42  
                  34.38     1:10.42 (36.04)                                        
  6 Kurniawan, Alex D         14 SRVA-PC              1:14.90    1:11.64  
                  34.88     1:11.64 (36.76)                                        
  7 Deng, William             14 SRVA-PC              1:14.00    1:12.74  
                  35.85     1:12.74 (36.89)                                        
-------------------------------------------------------------------------
  8 Danson, Eric P            13 SRVA-PC              1:16.43    1:13.62  
                  35.38     1:13.62 (38.24)                                        
  9 Beck, Gavin J             13 PSL-PC               1:27.69    1:20.78  
                  39.33     1:20.78 (41.45)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 10 Ko, Tobey T               13 SRVA-PC              1:34.12    1:26.61  
                  42.10     1:26.61 (44.51)                                        
 11 Zhang, Ray R              14 SRVA-PC              1:26.54    1:28.00  
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Co, Jonas H               14 SRVA-PC              1:05.06    1:04.52  
                  30.52     1:04.52 (34.00)                                        
  2 Nguyen, Jacob             14 SRVA-PC              1:13.06    1:13.11  
                  34.68     1:13.11 (38.43)                                        
  3 Ho, Tyler                 14 DCD-PC               1:16.83    1:15.61  
                  35.73     1:15.61 (39.88)                                        
  4 McMichael, Marcus W       13 PSL-PC               1:17.83    1:18.66  
                  37.33     1:18.66 (41.33)                                        
  5 Das, Somak                14 SRVA-PC              1:18.93    1:19.07  
                  37.47     1:19.07 (41.60)                                        
  6 Rogerson, SeŠn T          13 MAV-PC               1:19.95    1:20.86  
                  38.05     1:20.86 (42.81)                                        
  7 Casagrande, Nolan M       13 PSL-PC               1:20.65    1:21.27  
                  37.99     1:21.27 (43.28)                                        
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Co, Jonas H               14 SRVA-PC              1:03.17    1:05.06  
                  31.03     1:05.06 (34.03)                                        
  2 Nguyen, Jacob             14 SRVA-PC              1:13.75    1:13.06  
                  34.76     1:13.06 (38.30)                                        
  3 Ho, Tyler                 14 DCD-PC               1:15.03    1:16.83  
                  36.42     1:16.83 (40.41)                                        
  4 McMichael, Marcus W       13 PSL-PC               1:20.74    1:17.83  
                  37.10     1:17.83 (40.73)                                        
  5 Das, Somak                14 SRVA-PC              1:19.06    1:18.93  
                  37.61     1:18.93 (41.32)                                        
  6 Rogerson, SeŠn T          13 MAV-PC               1:20.38    1:19.95  
                  37.86     1:19.95 (42.09)                                        
  7 Casagrande, Nolan M       13 PSL-PC               1:24.20    1:20.65  
                  36.95     1:20.65 (43.70)                                        
-------------------------------------------------------------------------
  8 Bhate, Aditya A           14 SRVA-PC              1:23.66    1:22.82  
                  39.53     1:22.82 (43.29)                                        
  9 Ly, Toronto V             14 PSL-PC               1:21.13    1:22.97  
                  38.94     1:22.97 (44.03)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 10 Salunke, Sid S            13 SRVA-PC              1:25.71    1:23.11  
                  39.32     1:23.11 (43.79)                                        
 11 Balaji, Bhragadish        13 SRVA-PC              1:30.00    1:28.16  
                  40.98     1:28.16 (47.18)                                        
 12 Wong, Steve A             14 SRVA-PC              1:35.41    1:30.26  
                  43.72     1:30.26 (46.54)                                        
 13 Venugopal, Kaushik        14 SRVA-PC              1:37.13    1:32.19  
                  43.31     1:32.19 (48.88)                                        
 14 Elshafei, Eyad M          13 SRVA-PC              1:46.23    1:36.20  
                  44.47     1:36.20 (51.73)                                        
 15 Lam, Yat Yin S            14 SRVA-PC              1:50.56    1:44.89  
                  50.30     1:44.89 (54.59)                                        
 -- Wang, Remy                14 SRVA-PC              1:47.83         DQ  
                  47.08          DQ (51.76)                                        
 -- Go, Clive                 14 DCD-PC               1:35.06         DQ  
                  43.64          DQ (49.29)                                        
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Yue, Yuze                 14 SRVA-PC                57.28      57.25  
                  26.39       57.25 (30.86)                                        
  2 Nimbalkar, Arya R         14 SRVA-PC                57.64      58.78  
                  27.35       58.78 (31.43)                                        
  3 Hui, Wyatt                14 DCD-PC               1:01.05    1:01.62  
                  28.79     1:01.62 (32.83)                                        
  4 Kornach, Konstantin D     14 PSL-PC               1:04.86    1:03.42  
                  29.89     1:03.42 (33.53)                                        
  5 Lee, Marcus               13 DCD-PC               1:16.33    1:15.89  
                  35.49     1:15.89 (40.40)                                        
  6 Ly, Toronto V             14 PSL-PC               1:14.38    1:16.13  
                  35.06     1:16.13 (41.07)                                        
  7 Pangilinan, Jonathan Riy  13 DCD-PC               1:16.56    1:16.55  
                  34.10     1:16.55 (42.45)                                        
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Yue, Yuze                 14 SRVA-PC                57.63      57.28  
                  26.79       57.28 (30.49)                                        
  2 Nimbalkar, Arya R         14 SRVA-PC                55.77      57.64  
                  27.19       57.64 (30.45)                                        
  3 Hui, Wyatt                14 DCD-PC               1:02.65    1:01.05  
                  28.18     1:01.05 (32.87)                                        
  4 Kornach, Konstantin D     14 PSL-PC               1:01.92    1:04.86  
                  29.87     1:04.86 (34.99)                                        
  5 Ly, Toronto V             14 PSL-PC               1:15.81    1:14.38  
                  33.40     1:14.38 (40.98)                                        
  6 Lee, Marcus               13 DCD-PC               1:19.14    1:16.33  
                  35.81     1:16.33 (40.52)                                        
  7 Pangilinan, Jonathan Riy  13 DCD-PC               1:21.85    1:16.56  
                  33.72     1:16.56 (42.84)                                        
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Bhatia, Abir S            14 SRVA-PC              2:07.54    2:06.88  
                  26.89       59.67 (32.78)     1:37.54 (37.87)     2:06.88 (29.34)
  2 Co, Jonas H               14 SRVA-PC              2:12.18    2:11.90  
                  29.60     1:04.11 (34.51)     1:40.30 (36.19)     2:11.90 (31.60)
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Bhatia, Abir S            14 SRVA-PC              2:06.83    2:07.54  
                  27.40     1:00.92 (33.52)     1:38.10 (37.18)     2:07.54 (29.44)
  2 Co, Jonas H               14 SRVA-PC              2:08.01    2:12.18  
                  29.81     1:04.49 (34.68)     1:41.16 (36.67)     2:12.18 (31.02)
  3 Go, Clive                 14 DCD-PC                    NT    3:08.88  
                  42.68     1:29.12 (46.44)     2:22.30 (53.18)     3:08.88 (46.58)
 -- Casagrande, Nolan M       13 PSL-PC               2:55.94         DQ  
                  37.63     1:23.89 (46.26)     2:11.75 (47.86)          DQ (39.95)
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 San Ramon Valley Aquatics-PC  'A'                 1:38.14    1:38.50  
     1) Yue, Yuze 14                    2) Bhatia, Abir S 14              
     3) Xue, Kevin K 13                 4) Nimbalkar, Arya R 14           
                  24.41       48.87 (24.46)     1:14.13 (25.26)     1:38.50 (24.37)
  2 San Ramon Valley Aquatics-PC  'B'                 1:45.80    1:46.62  
     1) Co, Jonas H 14                  2) Kurniawan, Alex D 14           
     3) Nguyen, Jacob 14                4) Deng, William 14               
                  25.13       53.16 (28.03)     1:19.62 (26.46)     1:46.62 (27.00)
  3 Daly City Dolphins Aquatics Cl-PC  'A'            1:45.40    1:48.13  
     1) Hui, Wyatt 14                   2) Lumbang, Xian 14               
     3) Ho, Tyler 14                    4) Seftel, George 14              
                  25.48       54.72 (29.24)     1:23.56 (28.84)     1:48.13 (24.57)
  4 Pacifica Sea Lions-PC  'P'                        1:58.23    1:56.00  
     1) McMichael, Marcus W 13          2) Ly, Toronto V 14               
     3) Casagrande, Nolan M 13          4) Beck, Gavin J 13               
                  27.25       55.30 (28.05)     1:24.62 (29.32)     1:56.00 (31.38)
  5 San Ramon Valley Aquatics-PC  'C'                 1:56.84    2:00.52  
     1) Ramamoorthy, Pragyan S 14       2) Das, Somak 14                  
     3) Balaji, Bhragadish 13           4) Elshafei, Eyad M 13            
                  26.81       54.53 (27.72)     1:29.29 (34.76)     2:00.52 (31.23)
 
Boys 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Cheung, Collin            18 PSL-PC                 22.31      22.34  
  2 Potter, Dane F            17 PSL-PC                 22.64      22.68  
  3 Yeh, Allan                15 PSL-PC                 23.38      23.35  
  4 Ly, Calvin                18 PSL-PC                 23.60      23.49  
  5 Ranjbarsadeghi, Nami      16 SRVA-PC                24.19      24.06  
  6 Vallejo, Ryan T           16 SRVA-PC                24.58      24.43  
  7 Denysenko, Alexander      16 SRVA-PC                25.39      25.01  
 
Boys 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Cheung, Collin            18 PSL-PC                 22.04      22.31  
  2 Potter, Dane F            17 PSL-PC                 22.55      22.64  
  3 Yeh, Allan                15 PSL-PC                 23.19      23.38  
  4 Ly, Calvin                18 PSL-PC                 22.76      23.60  
  5 Ranjbarsadeghi, Nami      16 SRVA-PC                23.56      24.19  
  6 Vallejo, Ryan T           16 SRVA-PC                24.15      24.58  
  7 Denysenko, Alexander      16 SRVA-PC                24.60      25.39  
-------------------------------------------------------------------------
  8 Bocalan Jr., Apollo A     16 SRVA-PC                25.34      25.93  
  9 Patel, Om                 15 SRVA-PC                26.08      26.10  
-------------------------------------------------------------------------
 10 Goulart, Isaac D          15 Unattached             27.26      26.70  
 11 Curthoys, Jake A          15 Unattached             29.38      27.13  
 12 Le, Ben N                 16 SRVA-PC                27.44      28.13  
 13 Balaji, Jishnu            15 SRVA-PC                30.73      30.27  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Potter, Dane F            17 PSL-PC                 51.69      49.92  
                  23.83       49.92 (26.09)                                        
  2 Cheung, Collin            18 PSL-PC                 50.30      50.06  
                  23.71       50.06 (26.35)                                        
  3 Vallejo, Ryan T           16 SRVA-PC                53.65      53.58  
                  25.60       53.58 (27.98)                                        
  4 Bocalan Jr., Apollo A     16 SRVA-PC                57.19      56.13  
                  27.46       56.13 (28.67)                                        
  5 Goulart, Isaac D          15 Unattached           1:00.38      59.69  
  6 Curthoys, Jake A          15 Unattached           1:01.38      59.98  
                  28.35       59.98 (31.63)                                        
  7 Shiu, Russell             17 DCD-PC               1:01.23    1:01.81  
                  29.10     1:01.81 (32.71)                                        
 
Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Cheung, Collin            18 PSL-PC                 49.17      50.30  
                  15.08       50.30 (35.22)                                        
  2 Potter, Dane F            17 PSL-PC                 52.26      51.69  
                  24.20       51.69 (27.49)                                        
  3 Vallejo, Ryan T           16 SRVA-PC                51.51      53.65  
                  25.73       53.65 (27.92)                                        
  4 Bocalan Jr., Apollo A     16 SRVA-PC                55.35      57.19  
                  27.97       57.19 (29.22)                                        
  5 Goulart, Isaac D          15 Unattached           1:01.43    1:00.38  
  6 Shiu, Russell             17 DCD-PC               1:00.45    1:01.23  
                  29.07     1:01.23 (32.16)                                        
  7 Curthoys, Jake A          15 Unattached           1:06.97    1:01.38  
                  29.41     1:01.38 (31.97)                                        
 
Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Wilson, Liam D            16 PSL-PC               1:51.90    1:51.52  
                  24.85       52.55 (27.70)     1:21.98 (29.43)     1:51.52 (29.54)
  2 Ranjbarsadeghi, Nami      16 SRVA-PC              2:00.06    1:56.09  
                  27.29       57.08 (29.79)     1:27.60 (30.52)     1:56.09 (28.49)
  3 Vallejo, Ryan T           16 SRVA-PC              1:59.52    1:57.14  
                  27.10       57.13 (30.03)     1:27.20 (30.07)     1:57.14 (29.94)
  4 Le, Ben N                 16 SRVA-PC              2:15.29    2:13.93  
                  30.14     1:04.51 (34.37)     1:39.78 (35.27)     2:13.93 (34.15)
  5 Goulart, Isaac D          15 Unattached           2:18.13    2:16.31  
  6 Shiu, Russell             17 DCD-PC               2:21.35    2:26.71  
                  31.32     1:08.31 (36.99)     1:47.71 (39.40)     2:26.71 (39.00)
  7 Balaji, Jishnu            15 SRVA-PC              2:33.99    2:41.23  
                  34.54     1:14.39 (39.85)   2:41.23 (1:26.84)                    
 
Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Wilson, Liam D            16 PSL-PC               1:51.89    1:51.90  
                  25.44       54.16 (28.72)     1:23.13 (28.97)     1:51.90 (28.77)
  2 Vallejo, Ryan T           16 SRVA-PC              1:52.70    1:59.52  
                  26.64       56.70 (30.06)     1:28.17 (31.47)     1:59.52 (31.35)
  3 Ranjbarsadeghi, Nami      16 SRVA-PC              1:52.20    2:00.06  
                  27.66       58.32 (30.66)     1:29.52 (31.20)     2:00.06 (30.54)
  4 Le, Ben N                 16 SRVA-PC              2:12.82    2:15.29  
                  31.17     1:06.66 (35.49)     1:42.20 (35.54)     2:15.29 (33.09)
  5 Goulart, Isaac D          15 Unattached           2:15.84    2:18.13  
                  29.32   2:18.13 (1:48.81)                                        
  6 Shiu, Russell             17 DCD-PC               2:16.61    2:21.35  
                  31.14     1:06.65 (35.51)     1:43.98 (37.33)     2:21.35 (37.37)
  7 Balaji, Jishnu            15 SRVA-PC              2:37.42    2:33.99  
                  32.59     1:10.99 (38.40)     1:52.45 (41.46)     2:33.99 (41.54)
 
Boys 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Potter, Dane F            17 PSL-PC                 56.51      55.46  
                  26.94       55.46 (28.52)                                        
  2 Ly, Calvin                18 PSL-PC                 57.66      56.36  
                  27.15       56.36 (29.21)                                        
  3 Shiu, Russell             17 DCD-PC               1:12.43    1:13.46  
                  35.70     1:13.46 (37.76)                                        
 
Boys 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Potter, Dane F            17 PSL-PC                 55.66      56.51  
                  26.95       56.51 (29.56)                                        
  2 Ly, Calvin                18 PSL-PC                 56.00      57.66  
                  27.65       57.66 (30.01)                                        
  3 Shiu, Russell             17 DCD-PC               1:13.71    1:12.43  
                  36.25     1:12.43 (36.18)                                        
 
Boys 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Deweese, Alex J           17 SRVA-PC              1:02.01    1:02.48  
                  29.66     1:02.48 (32.82)                                        
  2 Yeh, Allan                15 PSL-PC               1:03.24    1:04.17  
                  29.96     1:04.17 (34.21)                                        
  3 Trento, Massimo P         16 SRVA-PC              1:06.15    1:05.61  
                  31.02     1:05.61 (34.59)                                        
  4 West, Jack T              15 PSL-PC               1:06.10    1:05.84  
                  31.15     1:05.84 (34.69)                                        
  5 Denysenko, Alexander      16 SRVA-PC              1:07.95    1:08.22  
                  31.89     1:08.22 (36.33)                                        
  6 Bocalan Jr., Apollo A     16 SRVA-PC              1:09.73    1:08.73  
                  32.91     1:08.73 (35.82)                                        
  7 Au, Daniel H              15 SRVA-PC              1:11.35    1:10.71  
                  33.46     1:10.71 (37.25)                                        
 
Boys 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Deweese, Alex J           17 SRVA-PC                58.85    1:02.01  
                  29.29     1:02.01 (32.72)                                        
  2 Yeh, Allan                15 PSL-PC               1:02.55    1:03.24  
                  29.20     1:03.24 (34.04)                                        
  3 West, Jack T              15 PSL-PC               1:07.15    1:06.10  
                  31.26     1:06.10 (34.84)                                        
  4 Trento, Massimo P         16 SRVA-PC              1:03.48    1:06.15  
                  31.50     1:06.15 (34.65)                                        
  5 Denysenko, Alexander      16 SRVA-PC              1:04.87    1:07.95  
                  31.72     1:07.95 (36.23)                                        
  6 Bocalan Jr., Apollo A     16 SRVA-PC              1:08.03    1:09.73  
                  33.84     1:09.73 (35.89)                                        
  7 Au, Daniel H              15 SRVA-PC              1:10.33    1:11.35  
                  33.48     1:11.35 (37.87)                                        
-------------------------------------------------------------------------
  8 Patel, Om                 15 SRVA-PC              1:15.26    1:13.03  
                  34.76     1:13.03 (38.27)                                        
  9 Curthoys, Jake A          15 Unattached           1:27.05    1:20.95  
                  37.33     1:20.95 (43.62)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 10 Balaji, Jishnu            15 SRVA-PC              1:31.12    1:26.38  
                  40.90     1:26.38 (45.48)                                        
 
Boys 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Ly, Calvin                18 PSL-PC                 56.12      55.48  
                  25.47       55.48 (30.01)                                        
  2 Ranjbarsadeghi, Nami      16 SRVA-PC                59.57      59.49  
                  28.06       59.49 (31.43)                                        
  3 Au, Daniel H              15 SRVA-PC              1:10.21    1:06.83  
                  30.95     1:06.83 (35.88)                                        
 
Boys 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Ly, Calvin                18 PSL-PC                 54.71      56.12  
                  25.89       56.12 (30.23)                                        
  2 Ranjbarsadeghi, Nami      16 SRVA-PC                57.47      59.57  
                  27.69       59.57 (31.88)                                        
  3 Au, Daniel H              15 SRVA-PC              1:07.47    1:10.21  
                  31.44     1:10.21 (38.77)                                        
 
Boys 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 West, Jack T              15 PSL-PC               2:15.18    2:14.50  
                  28.25     1:03.07 (34.82)     1:41.45 (38.38)     2:14.50 (33.05)
 -- Au, Daniel H              15 SRVA-PC              2:20.62         DQ  
                  29.33     1:04.35 (35.02)     1:45.11 (40.76)          DQ (33.42)
 
Boys 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 West, Jack T              15 PSL-PC               2:17.53    2:15.18  
                  28.65     1:04.90 (36.25)     1:42.60 (37.70)     2:15.18 (32.58)
  2 Au, Daniel H              15 SRVA-PC              2:18.68    2:20.62  
                  30.89     1:07.00 (36.11)     1:47.61 (40.61)     2:20.62 (33.01)
 -- Trento, Massimo P         16 SRVA-PC              2:22.15         DQ  
                  31.08     1:08.33 (37.25)     1:46.49 (38.16)          DQ (33.33)
 
Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pacifica Sea Lions-PC  'A'                        1:33.23    1:34.30  
     1) Ly, Calvin 18                   2) Wilson, Liam D 16              
     3) Ferrer, Justin B 15             4) Cheung, Collin 18              
                  23.62       47.15 (23.53)     1:12.26 (25.11)     1:34.30 (22.04)
  2 San Ramon Valley Aquatics-PC  'A'                 1:40.95    1:39.71  
     1) Denysenko, Alexander 16         2) Au, Daniel H 15                
     3) Bocalan Jr., Apollo A 16        4) Vallejo, Ryan T 16             
                  24.57       50.66 (26.09)     1:15.96 (25.30)     1:39.71 (23.75)
 
Boys 13 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Wilson, Liam D            16 PSL-PC               5:07.87    5:05.94  
                  26.67       56.87 (30.20)     1:27.34 (30.47)     1:58.43 (31.09)
        2:29.94 (31.51)     3:01.57 (31.63)     3:33.17 (31.60)     4:04.55 (31.38)
        4:35.79 (31.24)     5:05.94 (30.15)                                        
  2 Xue, Kevin K              13 SRVA-PC              5:16.92    5:21.19  
                  28.39       59.45 (31.06)     1:31.32 (31.87)     2:03.82 (32.50)
        2:36.42 (32.60)     3:09.44 (33.02)     3:42.77 (33.33)     4:16.31 (33.54)
        4:49.68 (33.37)     5:21.19 (31.51)                                        
Finals
  8 Nguyen, Lucas             13 SRVA-PC              6:07.43    6:05.83  
                  31.02     1:06.64 (35.62)     1:43.86 (37.22)     2:21.58 (37.72)
        2:59.88 (38.30)     3:37.78 (37.90)     4:15.63 (37.85)     4:53.56 (37.93)
        5:30.87 (37.31)     6:05.83 (34.96)                                        
  9 Bhate, Aditya A           14 SRVA-PC              6:22.09    6:25.97  
                  33.50     1:11.35 (37.85)     1:51.10 (39.75)     2:30.54 (39.44)
        3:10.15 (39.61)     3:50.41 (40.26)     4:29.43 (39.02)     5:09.29 (39.86)
        5:48.89 (39.60)     6:25.97 (37.08)                                        
 
Boys 13 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Danson, Eric P            13 SRVA-PC              2:45.00    2:37.87  
                  37.71     1:18.23 (40.52)     1:59.20 (40.97)     2:37.87 (38.67)
 
Boys 13 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Deweese, Alex J           17 SRVA-PC              2:15.53    2:17.47  
                  31.15     1:07.10 (35.95)     1:42.38 (35.28)     2:17.47 (35.09)
  2 Co, Jonas H               14 SRVA-PC              2:21.42    2:19.29  
                  31.32     1:06.85 (35.53)     1:42.98 (36.13)     2:19.29 (36.31)
  3 Yeh, Allan                15 PSL-PC               2:22.54    2:19.47  
                  32.03     1:08.39 (36.36)     1:44.54 (36.15)     2:19.47 (34.93)
  4 Ferrer, Justin B          15 PSL-PC               2:25.57    2:26.58  
                  33.45     1:10.31 (36.86)     1:48.55 (38.24)     2:26.58 (38.03)
  5 Trento, Massimo P         16 SRVA-PC              2:28.24    2:26.78  
                  33.29     1:11.74 (38.45)     1:50.65 (38.91)     2:26.78 (36.13)
  6 West, Jack T              15 PSL-PC               2:28.60    2:27.37  
                  33.23     1:11.03 (37.80)     1:49.75 (38.72)     2:27.37 (37.62)
 
Boys 13 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Deweese, Alex J           17 SRVA-PC              2:07.89    2:15.53  
                  30.46     1:05.63 (35.17)     1:40.73 (35.10)     2:15.53 (34.80)
  2 Co, Jonas H               14 SRVA-PC              2:16.58    2:21.42  
                  31.58     1:07.40 (35.82)     1:44.55 (37.15)     2:21.42 (36.87)
  3 Yeh, Allan                15 PSL-PC               2:18.62    2:22.54  
                  33.24     1:10.47 (37.23)     1:47.39 (36.92)     2:22.54 (35.15)
  4 Ferrer, Justin B          15 PSL-PC               2:21.04    2:25.57  
                  33.66     1:10.86 (37.20)     1:48.09 (37.23)     2:25.57 (37.48)
  5 Trento, Massimo P         16 SRVA-PC              2:24.42    2:28.24  
                  34.26     1:12.79 (38.53)     1:51.55 (38.76)     2:28.24 (36.69)
  6 West, Jack T              15 PSL-PC               2:34.03    2:28.60  
                  33.34     1:10.21 (36.87)     1:49.97 (39.76)     2:28.60 (38.63)
  7 Denysenko, Alexander      16 SRVA-PC              2:24.84    2:29.84  
                  33.15     1:11.10 (37.95)     1:50.39 (39.29)     2:29.84 (39.45)
-------------------------------------------------------------------------
  8 Nguyen, Jacob             14 SRVA-PC              2:37.25    2:37.78  
                  35.96     1:15.98 (40.02)     1:56.58 (40.60)     2:37.78 (41.20)
  9 Patel, Om                 15 SRVA-PC              2:42.00    2:40.28  
                  36.95     1:17.92 (40.97)     1:59.72 (41.80)     2:40.28 (40.56)
-------------------------------------------------------------------------
 10 Kurniawan, Alex D         14 SRVA-PC              2:45.85    2:48.52  
                  37.08     1:19.46 (42.38)     2:04.09 (44.63)     2:48.52 (44.43)
 
Boys 13 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Ferrer, Justin B          15 PSL-PC               2:13.50    2:08.04  
                  27.44       58.72 (31.28)     1:31.73 (33.01)     2:08.04 (36.31)
  2 Kornach, Konstantin D     14 PSL-PC               2:19.79    2:21.49  
                  31.34     1:07.58 (36.24)     1:44.84 (37.26)     2:21.49 (36.65)
  3 Pangilinan, Jonathan Riy  13 DCD-PC               2:57.41    2:57.28  
                  34.88     1:17.47 (42.59)     2:05.23 (47.76)     2:57.28 (52.05)
 
Boys 13 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Ferrer, Justin B          15 PSL-PC               2:04.60    2:13.50  
                  28.42     1:00.63 (32.21)     1:35.65 (35.02)     2:13.50 (37.85)
  2 Kornach, Konstantin D     14 PSL-PC               2:20.25    2:19.79  
                  30.95     1:05.71 (34.76)     1:43.20 (37.49)     2:19.79 (36.59)
  3 Xue, Kevin K              13 SRVA-PC              2:28.18    2:32.56  
                  30.87     1:06.92 (36.05)     1:47.92 (41.00)     2:32.56 (44.64)
  4 Pangilinan, Jonathan Riy  13 DCD-PC                    NT    2:57.41  
                  34.59     1:17.61 (43.02)     2:06.66 (49.05)     2:57.41 (50.75)
 
Boys 13 & Over 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ferrer, Justin B          15 PSL-PC               4:29.26    4:28.73  
                  27.78       59.75 (31.97)     1:34.29 (34.54)     2:07.79 (33.50)
        2:45.49 (37.70)     3:24.66 (39.17)     3:57.18 (32.52)     4:28.73 (31.55)
  2 Nimbalkar, Arya R         14 SRVA-PC              4:29.21    4:42.11  
                  28.40     1:00.99 (32.59)     1:37.85 (36.86)     2:14.97 (37.12)
        2:58.09 (43.12)     3:39.33 (41.24)     4:11.01 (31.68)     4:42.11 (31.10)
  3 Le, Ben N                 16 SRVA-PC              5:29.58    5:30.22  
                  36.25     1:17.26 (41.01)     2:02.09 (44.83)     2:45.79 (43.70)
        3:33.49 (47.70)     4:19.07 (45.58)     4:55.86 (36.79)     5:30.22 (34.36)
 
Mixed 10 & Under 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mavericks Swimming Association-PC  'A'                 NT    3:25.20  
     1) Toda, Aidan S M10               2) Ross-Givner, Paxton W M7       
     3) Tepedelenlioglu, Zara M W10     4) Horny, Sam M W8                
                  48.39     1:44.64 (56.25)     2:43.04 (58.40)     3:25.20 (42.16)
  2 Pacifica Sea Lions-PC  'P'                        3:20.23    3:29.27  
     1) Davis-Menard, Clara E W10       2) Kacir, Hannah N W10            
     3) Lee, Jackson S M7               4) Ma, Logan L M9                 
                  49.68     1:35.83 (46.15)   2:37.97 (1:02.14)     3:29.27 (51.30)
 -- San Ramon Valley Aquatics-PC  'A'                      NT         DQ  
     1) Bartnick, Jax I W8              2) Milburn, Nicholas O M9         
     3) Lam, Abby Y W8                  4) Hurley, Caleb J M6             
                  54.91   2:07.70 (1:12.79)        DQ (2:09.68)                    
 
Mixed 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Pacifica Sea Lions-PC  'P'                        2:41.23         DQ  
     1) Canny, Allie C W12              2) Waddoups, Charlotte A W11      
     3) Parr, Nicky M M12               4) McMichael, Andrew or Drew T M11
                  38.64     1:22.32 (43.68)   2:36.85 (1:14.53)           DQ (0.01)
 
Mixed 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pacifica Sea Lions-PC  'P'                        2:03.23    2:02.76  
     1) Ly, Chelsea H W13               2) Repp, Nahla K W14              
     3) Kornach, Konstantin D M14       4) Wong, Aiden A M14              
                  32.74     1:08.72 (35.98)     1:37.02 (28.30)     2:02.76 (25.74)
 
Mixed 15 & Over 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pacifica Sea Lions-PC  'P'                        1:46.23    1:45.80  
     1) Potter, Dane F M17              2) Yeh, Allan M15                 
     3) Zuckerman, Alexi A W18          4) Repp, Marlee J W17             
                  25.64       55.08 (29.44)     1:21.16 (26.08)     1:45.80 (24.64)
  2 San Ramon Valley Aquatics-PC  'A'                 1:52.00    1:49.53  
     1) Tseng, Ava K W17                2) Deweese, Alex J M17            
     3) Ranjbarsadeghi, Nami M16        4) Houborg, Filuka W15            
                  29.62       57.42 (27.80)     1:23.30 (25.88)     1:49.53 (26.23)
 -- San Ramon Valley Aquatics-PC  'B'                 1:58.00         DQ  
     1) Turnbow, Tierney M W15          2) Trento, Massimo P M16          
     3) Kim, Erin W16                   4) Patel, Om M15                  
                  32.36     1:02.55 (30.19)     1:31.37 (28.82)          DQ (24.71)
 
Mixed 13 & Over 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bhatia, Abir S            14 SRVA-PC             17:00.60   17:05.13  
                  27.46       57.10 (29.64)     1:27.31 (30.21)     1:58.13 (30.82)
        2:29.13 (31.00)     3:00.33 (31.20)     3:31.66 (31.33)     4:03.13 (31.47)
        4:34.33 (31.20)     5:05.60 (31.27)     5:36.79 (31.19)     6:07.99 (31.20)
        6:39.18 (31.19)     7:10.50 (31.32)     7:41.66 (31.16)     8:12.90 (31.24)
        8:44.21 (31.31)     9:15.51 (31.30)     9:46.63 (31.12)    10:17.92 (31.29)
       10:49.18 (31.26)    11:20.46 (31.28)    11:52.04 (31.58)    12:23.53 (31.49)
       12:54.96 (31.43)    13:26.36 (31.40)    13:57.78 (31.42)    14:29.18 (31.40)
       15:00.66 (31.48)    15:32.07 (31.41)    16:03.88 (31.81)    16:35.59 (31.71)
       17:05.13 (29.54)
  2 Wilson, Liam D            16 PSL-PC              17:55.31   17:45.47  
                  28.24       59.56 (31.32)     1:31.22 (31.66)     2:02.83 (31.61)
        2:34.57 (31.74)     3:06.48 (31.91)     3:39.06 (32.58)     4:10.38 (31.32)
        4:42.61 (32.23)     5:15.23 (32.62)     5:47.67 (32.44)     6:20.34 (32.67)
        6:52.67 (32.33)     7:25.65 (32.98)     7:58.45 (32.80)     8:31.00 (32.55)
        9:03.92 (32.92)     9:36.58 (32.66)    10:09.01 (32.43)    10:41.96 (32.95)
       11:15.02 (33.06)    11:47.19 (32.17)    12:20.67 (33.48)    12:53.55 (32.88)
       13:26.64 (33.09)    13:58.94 (32.30)    14:32.26 (33.32)    15:05.24 (32.98)
       15:38.07 (32.83)    16:10.48 (32.41)    16:43.00 (32.52)    17:14.74 (31.74)
       17:45.47 (30.73)
  3 Deweese, Alex J           17 SRVA-PC             19:30.00   18:04.94  
                  29.39     1:01.27 (31.88)     1:33.99 (32.72)     2:07.27 (33.28)
        2:40.64 (33.37)     3:13.33 (32.69)     3:46.13 (32.80)     4:19.50 (33.37)
        4:52.59 (33.09)     5:25.76 (33.17)     5:59.07 (33.31)     6:32.18 (33.11)
        7:05.59 (33.41)     7:39.10 (33.51)     8:12.23 (33.13)     8:44.71 (32.48)
        9:17.05 (32.34)     9:50.07 (33.02)    10:22.93 (32.86)    10:56.41 (33.48)
       11:29.56 (33.15)    12:02.96 (33.40)    12:36.38 (33.42)    13:09.83 (33.45)
       13:43.51 (33.68)    14:17.34 (33.83)    14:50.17 (32.83)    15:23.41 (33.24)
       15:56.91 (33.50)    16:28.62 (31.71)    17:01.29 (32.67)    17:34.70 (33.41)
       18:04.94 (30.24)
  4 Wong, Aiden A             14 PSL-PC              20:42.23   20:21.07  
                  31.68     1:06.90 (35.22)     1:43.77 (36.87)     2:20.25 (36.48)
        2:57.74 (37.49)     3:34.76 (37.02)     4:12.25 (37.49)     4:50.21 (37.96)
        5:27.44 (37.23)     6:04.36 (36.92)     6:42.05 (37.69)     7:19.32 (37.27)
        7:57.05 (37.73)     8:34.50 (37.45)     9:11.53 (37.03)     9:48.75 (37.22)
       10:26.13 (37.38)    11:03.11 (36.98)    11:40.19 (37.08)    12:17.50 (37.31)
       12:54.71 (37.21)    13:32.12 (37.41)    14:09.40 (37.28)    14:47.30 (37.90)
       15:24.95 (37.65)    16:02.39 (37.44)    16:40.45 (38.06)    17:18.38 (37.93)
       17:56.10 (37.72)    18:33.25 (37.15)    19:10.64 (37.39)    19:46.75 (36.11)
       20:21.07 (34.32)
  5 Leung, Janice             17 DCD-PC              20:58.36   22:27.61  
                  33.29     1:12.05 (38.76)     1:52.59 (40.54)     2:33.26 (40.67)
        3:14.95 (41.69)     3:56.84 (41.89)     4:37.79 (40.95)     5:19.27 (41.48)
        6:00.59 (41.32)     6:42.31 (41.72)     7:23.75 (41.44)     8:05.15 (41.40)
        8:46.53 (41.38)     9:28.28 (41.75)    10:09.94 (41.66)    10:51.20 (41.26)
       11:32.62 (41.42)    12:14.84 (42.22)    12:55.36 (40.52)    13:37.21 (41.85)
       14:19.01 (41.80)    15:00.38 (41.37)    15:41.94 (41.56)    16:23.43 (41.49)
       17:04.95 (41.52)    17:46.61 (41.66)    18:27.20 (40.59)    19:07.43 (40.23)
       19:48.28 (40.85)    20:29.09 (40.81)    21:09.99 (40.90)    21:50.04 (40.05)
       22:27.61 (37.57)
  6 McAnerney, ZoŽ J          17 Unattached                NT   25:22.48  
                  40.11     1:24.50 (44.39)     2:09.68 (45.18)     2:55.29 (45.61)
        3:41.41 (46.12)     4:27.64 (46.23)     5:13.83 (46.19)     5:59.98 (46.15)
        6:46.49 (46.51)     7:33.49 (47.00)     8:20.16 (46.67)     9:06.73 (46.57)
        9:52.48 (45.75)    10:39.88 (47.40)    11:26.85 (46.97)    12:14.24 (47.39)
       13:00.56 (46.32)    13:47.50 (46.94)    14:34.01 (46.51)    15:21.02 (47.01)
       16:08.08 (47.06)    16:55.61 (47.53)    17:42.37 (46.76)    18:29.48 (47.11)
       19:15.92 (46.44)    20:03.04 (47.12)    20:50.05 (47.01)    21:36.81 (46.76)
       22:23.97 (47.16)    23:10.06 (46.09)    23:56.00 (45.94)    24:41.09 (45.09)
       25:22.48 (41.39)
 
                   Combined Team Scores - Through Event 212                    
 
  1. San Ramon Valley Aquatics          1089   2. Pacifica Sea Lions                  569
  3. Daly City Dolphins Aquatics Cl      376   4. Mavericks Swimming Association      110
  5. Unattached                           16                                             
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 212                   
 
  1. San Ramon Valley Aquatics           618   2. Pacifica Sea Lions                  272
  3. Daly City Dolphins Aquatics Cl      209   4. Mavericks Swimming Association       31
  5. Unattached                            8                                             
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 212                    
 
  1. San Ramon Valley Aquatics           459   2. Pacifica Sea Lions                  253
  3. Daly City Dolphins Aquatics Cl      167   4. Mavericks Swimming Association       63
  5. Unattached                            8